Automobilka se mezi svátky pomstila neposlušným, tvrdí odbory v Hyundai

Kdo nechodil v průběhu roku na dobrovolné sobotní směny, tomu se firma pomstila po Vánocích, tvrdí zástupci odborů automobilky Hyundai v Nošovicích. Mají prý důkazy, že šikanou vyvrcholil několik měsíců doutnající spor mezi příznivci a odpůrci víkendových směn nařizovaných kvůli zvýšené poptávce.Zdroj: ostrava.idnes.cz
Témata: ZAM, SM, MEZI, PL, PRACOVN, KOVO, PODLE, DNY, ODBOR, KV • Automobilka Porsche svolává do servisů téměř 60 000 aut
  Německý výrobce luxusních automobilů Porsche svolá po celém světě do servisu téměř 60 000 aut. Může se u nich projevit problém s těsněním u přívodu paliva do motoru. Pro dceřinou firmu automobilového koncernu Volkswagen jde o jednu z větších svolávacích akcií v její historii, informovala s odvoláním na mluvčího agentura DPA.
 • Automobilka Porsche svolává do servisů téměř 60 000 aut
  Německý výrobce luxusních automobilů Porsche svolá po celém světě do servisu téměř 60 000 aut. Může se u nich projevit problém s těsněním u přívodu paliva do motoru. Pro dceřinou firmu automobilového koncernu Volkswagen jde o jednu z větších svolávacích akcií v její historii, informovala s odvoláním na mluvčího agentura DPA.
 • Automobilkám Hyundai a Kia se poprvé od krize nepodařilo splnit prodejní cíle
  Největší jihokorejská automobilka Hyundai a její sesterská společnost Kia v loňském roce nesplnily své prodejní cíle. Odbyt automobilů stagnoval kvůli zpomalení poptávky v Číně a na rozvojových trzích. Obě automobilky letos očekávají navýšení souhrnného prodeje o 1,5 procenta na 8,13 milionu vozů. Zároveň plánují otevřít nové továrny v Mexiku a Číně.
 • Automobilka BMW zažívá rekordní rok. Letos prodala již přes dva miliony vozů
  Luxusní automobilce vzrostl listopadový prodej o 4,9 procenta. Od začátku roku vůbec poprvé překonala hranici dvou milionu prodaných vozů už za 11 měsíců. Prodej motocyklů značky stoupl o 11,2 procenta na 129 500, což je více než za celý loňský rok. Prodej v Evropě se zvýšil o 6,8 procenta, z toho v Německu o 5,7 procenta.
 • Automobilka Audi v říjnu zvýšila prodej, odbyt v Číně ale klesl
  Berlín - Německý výrobce luxusních vozů Audi zvýšil v říjnu prodej o dvě procenta na zhruba 149.200 vozidel. Firma dnes uvedla, že k lepšímu výsledku pomohla vyšší poptávka ve Spojených...
 • Automobil - E15.cz / Zen
  E15 - ekonomické zprávy, novinky z byznysu, finance, burzovní zprávy, kurzy měn
 • Automatizované e-maily: Jak si stojí v porovnání s pravidelnými rozesílkami?
  Vyšší open rate, CTR i CTOR. Tak nějak vypadá sen každého e-mailingáře. Podle Martiny Vincencové z Ušetřeno.cz si ten sen můžete docela snadno splnit...
 • Automatizaci podnikových procesů se nevyhne žádná firma
  Otevřenost vůči změnám a inovacím, a to včetně automatizace podnikových procesů, je v současnosti naprosto nezbytná. A platí to pro společnosti jakékoliv velikosti či oblasti, v níž působí, pokud chtějí uspět v konkurenčním prostředí. Jednoduše každá změna, která uvolní ruce k produktivní práci a v konečném výsledku ušetří peníze, je vítaná.
 • Automatické počítačové systémy: Rakovina na burzách
  Zatímco obchodníci tvrdí, že se díky superrychlým počítačovým programům podařilo zlevnit burzovní transakce, politici volají: zastavte roboty.
 • Automatické počítačové systémy: Nová rakovina na burzách
  Roboti, superrychlé počítačové programy schopné vykonat nespočet obchodů během setiny vteřiny, se dnes starají o polovinu všech obchodů na vyspělých burzách. Zatímco obchodníci tvrdí, že se díky nim podařilo zlevnit burzovní transakce, politici je viní z tržních turbulencí a volají: zastavte roboty. A vyzývají i k tažení proti nim.
Hitpardáda štítků