Becherovka přichází s retro exportní edicí

Becherovka přichází od 22. října s 0,5 l lahví Becherovky Original s modročervenou tzv. exportní tuzexovou etiketou. Tato retro edice bude dostupná pouze v prodejnách řetězce Kaufland v omezeném množství 80 000 lahví. První lahve s modročervenou etiketou byly určeny... celá aktualita »


Zdroj: www.mediaguru.cz
Témata: BECHEROVKA, ORIGINAL, PŘICHÁZÍ, EXPORTNÍ, RETRO, BECHEROVKA PŘICHÁZÍ, MODROČERVENOU, BECHEROVKY, ETIKETOU, S RETRO EXPORTNÍ

 • Nezaměstnanost v Česku klesla v září na šest procent
  Praha – Nezaměstnanost v Česku v září klesla ze srpnových 6,2 procenta na rovných šest procent. Navázala tak na srpnový pokles po mírném nárůstu nezaměstnanosti v červenci. Lidí bez práce bylo 441.892, což je nejméně od března 2009. Oznámil to dnes Úřad práce ČR. Meziročně byl pokles nezaměstnanosti ještě výraznější, loni v září totiž činila 7,3 procenta. Podíl nezaměstnaných je nejnižší nejméně od ledna 2013, kdy úřad přešel na nový ukazatel nezaměstnanosti.
 • Místo zločinu Plzeň startuje na ČT1 v pondělí 19. října
  Nový detektivní seriál režiséra Jana Hřebejka naváže v pondělním prime-time na seriál Labyrint. celý článek »
 • Ministři zemí V4: Dodávky plynu musí proudit přes Ukrajinu

  Společné prohlášení ministrů Visegrádské čtyřky, zodpovídajících za energetické záležitosti členských zemí, poukazuje na nutnost řešení energetické situace Ukrajiny a apeluje na Evropskou komisi i členské země EU, aby toto téma bylo jednou z jejich priorit. Prohlášení vychází z konference pořádané 17. září v Ostravě, na které se ministři zemí V4 setkali a projednávali mimo jiné právě situaci na Ukrajině.

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Topná sezóna je tu. Kolik nás to bude letos stát?
  Letos začala topná sezóna o dva týdny dříve než loni, kdy po tropickém srpnu přišly dny, kdy teplota klesla pod třináct stupňů Celsia. Jako každý rok se začalo topit v západních Čechách kolem ...
 • Test Škoda Superb 2.0 TSI (206 kW) 4x4: Trochu limuzína, trochu Golf
  To nejlepší z Mladé Boleslavi, nebo také prezidentská verze. I tak se dá označit nový Superb kombinovaný s vrcholnou výbavou a nejrychlejší motorizací.
 • Podváděl VW v USA i v dalších oblastech?! Podezřele nízký poměr zranění a úmrtí v jeho vozech
  Podle agenturních zpráv je možné, že německý VW v USA nepodváděl jen prostřednictvím klamavých diesel motorů, ale že mohl manipulovat také s údaji o zraněních a úmrtích v jeho vozech.
 • Podváděl VW v USA i v dalších oblastech?! Podezřele nízký poměr zranění a úmrtí v jeho vozech
  Podle agenturních zpráv je možné, že německý VW v USA nepodváděl jen prostřednictvím klamavých diesel motorů, ale že mohl manipulovat také s údaji o zraněních a úmrtích v jeho vozech.
 • Nezaměstnanost v Česku v září klesla na 6 procent
  Nezaměstnanost v Česku v září klesla ze srpnových 6,2 procenta na rovných šest procent. Navázala tak na srpnový pokles po mírném nárůstu nezaměstnanosti v červenci. Lidí bez práce bylo 441.892, což je nejméně od března roku 2009. Oznámil to dnes Úřad práce ČR. Ekonomové v anketě Bloomberg očekávali pokles nezaměstnanosti na 6,1 %.​
 • USA: Zápis Fedu ohlédnutí za varováním slabosti
  20.00 SEČ USA: Zápis ze zasedání Fedu monetární politiky 16.-17. září: Centrální banka na zasedání 16.-17. září podle očekávání většiny trhu nezměnila cíl pro hlavní úr. sazbu. Fed v klíčovém komentáři k rozhodnutí nově uvedl příznivější hodnocení...
 • USA: Zápis Fedu ohlédnutí za varováním slabosti
  20.00 SEČ USA: Zápis ze zasedání Fedu monetární politiky 16.-17. září: Centrální banka na zasedání 16.-17. září podle očekávání většiny trhu nezměnila cíl pro hlavní úr. sazbu. Fed v klíčovém komentáři k rozhodnutí nově uvedl příznivější hodnocení... • Bečvář: Armáda může kvůli uprchlíkům ihned nasadit 900 vojáků
  Česká armáda je připravena do 48 hodin vyslat 900 vojáků pro potřeby policie na řešení uprchlické krize. Na Dnech NATO v Mošnově na Novojičínsku to řekl náčelník generálního štábu Josef Bečvář. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) řekl, že armáda bude s policií v pondělí jednat o společném cvičení, které by mělo být ještě v září.
 • Běhání je zlo. Běhání je skvělé!
  Běhat lze i za dobrou věc. Ve. světě je běžné, že lidé běhají městské běhy kvůli dobročinnosti. Už
 • Behaviorální finance: Hladový trader je nebezpečný trader
  Finanční a investiční společnosti by měly dbát na to, aby jejich klíčoví zaměstnanci nedávali přednost práci před obědem. Britská studie z oboru behaviorálních financí naznačuje, že obchodníci, kteří mají hlad, mají také tendenci uzavírat rizikovější obchody. Jinými slovy, čím větší hlad, tím vyšší ochota riskovat.
 • Během jarních prázdnin se počet úrazů na horách zvyšuje

  Únor je měsícem, kdy má nejvíce okresů jarní prázdniny a na hory jezdí v tomto období nejvíce lidí. Podle průzkumu NMS pro ERV Evropskou pojišťovnu je to 57 % lyžařů. S vysokým počtem lidí na sjezdovkách stoupá i množství úrazů. Horská služba hlásí meziroční nárůst o 7 %. Rizikovou skupinou jsou zvláště děti. Přesto řada rodičů podceňuje používání ochranných pomůcek.

 • Během podzimu může český Protikorupční barometr poskočit
  Od ledna 2014 do srpna 2015 publikovala česká on-line média 1400 článků týkajících se uplácení. Není potřeba hluboká analýza, aby bylo jasné, že korupce má v Česku systémový charakter a snížit ji lze opět jen systémově – tedy přijímáním právních norem. Na to, v jakém stádiu jsou jednotlivé zákony s protikorupčním potenciálem, se zaměřil projekt Protikorupční barometr.
 • Během své lásky projevovat nenávist
  lze rozdělit i na ty, jež se dívají na tuto hudební soutěž a na ty, jimž je zcela lhostejná a vysmívají se těm, jež se na něj (ještě) dívá. To
 • Během tří let sazby sklouzly téměř o 2 procentní body
  22.8.2011 - Úrokové sazby hypoték před třemi lety vystoupaly na své pětileté maximum. Podle statistik serveru Hypoindex.cz průměrná úroková sazba všech poskytnutých hypoték v srpnu 2008 dosáhla úrovně 5,82 % a hypotéky s jednoletou fixací dokonce překonaly 6% hranici.
 • Běh funguje jako řetězová reakce, říká ultramaratonec a propagátor běhu Miloš Škorpil
  Rozběhal tisíce, možná desetitisíce lidí. V propagování běhu našel smysl života, obživu a hlavně radost. V jeho podání je běh něco jako přenosná nemoc. Stačí, abyste chvíli byli v jeho blízkosti, a než se nadějete, máte na nohou kecky a někam běžíte.
 • Belgická bankovní skupina KBC zvýšila zisk o téměř 40 procent. Výrazně jí pomohla ČSOB
  Finanční skupině KBC za první tři čtvrtletí vzrostl zisk o 38 procent. ČSOB pak přispěla za stejné období belgické matce ziskem ve výši 11,4 miliardy korun. Skupina tak překonala odhady analytiků především díky dobrému výkonu bankovních a pojišťovacích aktivit.
 • Belgická policie v Bruselu zatýkala kvůli útokům v Paříži - Měšec...
  Měšec.cz přináší aktuální zpravodajství a praktické rady ze světa osobních financí a investic. NabízíHitpardáda štítků