Bill Gates investuje do hamburgrů bez krávy. Projekt míří na masožravce

Kalifornská firma vyvinula oddělením bílkovin a tuků burger z rostlin, který má být k nerozeznání od hovězího. Miliony dolarů do ní investoval i zakladatel Microsoftu. Projekt přitom nemíří na vegetariány nebo vegany, ale na masožravce.Zdroj: ekonomika.idnes.cz
Témata: MASO, BROWN, IMPOSSIBLE, FOODS, IMPOSSIBLE FOODS, SPOLE, TEDY, BURGER, TOTI, NA MASO
 • Exšéf Volkswagenu Carl Hahn: Nevíme, co se v Americe stalo
  Carl Hahn je považován za jednoho z nejúspěšnějších, možná dokonce nejúspěšnějšího generálního ředitele, který kdy stál v čele německého automobilového koncernu Volkswagen. To on řídil nákup Seatu, Škodovky a vstup do Číny, které z firmy z Wolfsburgu udělaly globálního lídra.
 • Exšéf Volkswagenu Carl Hahn: Nevíme, co se v Americe stalo
  Carl Hahn je považován za jednoho z nejúspěšnějších, možná dokonce nejúspěšnějšího generálního ředitele, který kdy stál v čele německého automobilového koncernu Volkswagen. To on řídil nákup Seatu, Škodovky a vstup do Číny, které z firmy z Wolfsburgu udělaly globálního lídra.
 • Exšéf Volkswagenu Carl Hahn: Nevíme, co se v Americe stalo
  Carl Hahn je považován za jednoho z nejúspěšnějších, možná dokonce nejúspěšnějšího generálního ředitele, který kdy stál v čele německého automobilového koncernu Volkswagen. To on řídil nákup Seatu, Škodovky a vstup do Číny, které z firmy z Wolfsburgu udělaly globálního lídra.
 • Sankce za pozdní splátky dostanou strop
  Nový zákon o úvěru, který připravilo ministerstvo financí (MF), má lépe chránit běžné spotřebitele před neetickými praktikami poskytovatelů půjček a zároveň umožnit lepší kontrolu úvěrových firem.
 • Re:Nákup stroje v SR a DPH
  Pro správnou odpověď je potřeba vědět:
  0) zda prodávající je plátcem DPH na Slovensku (předpokládám že ano), případně v ČR
  1) zda kupující je či není plátcem DPH (v případě neplátce ještě zda je či není registrován jako identifikovaná osoba) v ČR, případně na Slovensku,
  2) zda stroj bude koupen jako "hotová věc na místě" či zda součástí jeho dodání bude nějaká montáž zajištěná/provedená prodávajícím,
  3) ve kterém státě bude stroj používán, v případě jeho převozu ze Slovenska kdo (kupující, prodávající, někdo třetí) tento převoz zajistí/provede a s jakým časovým odstupem od koupě.

  Od toho závisí daňový režim koupě/prodeje jak v SR, tak v ČR - a od toho zase konkrétní postup, jak se vyhnout případným daňovým pastem.
 • „Raiffka“ rozjíždí Hypodny, klientům sleví až 1,2 % z běžné úrokové sazby
  Raiffeisenbank poskytla v prvním pololetí letošního roku téměř 4 000 hypoték v celkovém objemu 8 miliard korun, což je meziročně o třetinu víc a o 40 % víc v penězích. Banka ale nepolevuje a ...
 • Toshiba TransferJet: SD karta má konektivitu 7× rychlejší než Wi-Fi - MobilMania.cz

  Toshiba TransferJet: SD karta má konektivitu 7× rychlejší než Wi-Fi MobilMania.cz Toshiba představilanovou SDHC kartu s podporou bezdrátové technologie TransferJet. Karta byla už nějaký čas k dispozici na asijském trhu, firma však na letošním veletrhu IFA oznámila, že ji vypustí i na starý kontinent. Na trhu je zástup SD karet s ... a další »

 • Vítkovice Machinery Group zprovoznila U Devíti křížů dvě první plničky stlačeného zemního plynu
  V pondělí začnou fungovat první dvě plničky stlačeného zemního plynu, které na dálnici D1 zprovoznila skupina Vítkovice Machinery Group. Zařízení je vybudováno v obou směrech u známého odpočívadla Devět křížů. Celková výstavba trvala zhruba rok a půl. Náklady byly do deseti milionů korun, uvedli zástupci společnosti.
 • KLDR slaví 70. výročí strany, Kim je prý připraven na válku
  Severní Korea oslavuje 70. výročí založení vládnoucí Korejské strany práce (KSP) a při této příležitosti uspořádala mohutnou vojenskou přehlídku, podle BBC patrně největší v dějinách této izolované asijské země. Prezident Kim Čong-un pak v projevu prohlásil, že jeho země je připravena na jakoukoli válku, kterou povedou Spojené státy.
 • Berlín a Brusel prý kvůli uprchlické krizi zvažují solidární daň
  Německá vláda prý vede s Evropskou komisí neformální rozhovory o zavedení určité formy evropské solidární daně, ze které by se financovala část výdajů souvisejících s uprchlickou krizí. Informoval o tom německý list Süddeutsche Zeitung. Německá vláda však ústy svého mluvčího informaci popřela. • Bill Gates hovořil s Trumpem po telefonu o čisté energii

  Před dvěma týdny se odehrál překvapivý a neočekávaný telefonát mezi Billem Gatesem, spoluzakladatelem Microsoftu, a nově zvoleným prezidentem Spojených států amerických, Donaldem Trumpem. Na jedné straně stál člověk, který věnoval velkou část svého kapitálu na boj proti klimatickým změnám, na druhé naopak člověk, který několikrát označil globální oteplování za hoax. Gates během osmiminutového telefonátu přiblížil

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Billa obsadí 42 benzinek Shell. Mini markety nabídnou 1500 druhů zboží
  Obchody Billa budou do konce roku na téměř čtvrtině čerpacích stanic Shell v Česku, celkem půjde o 42 prodejen. Společný koncept stop&shop obě společnosti dosud testovaly na pěti benzínkách. Přestavba vybraných čerpacích stanic, převážně městských, už začala.
 • Billa bude na čtvrtině čerpacích stanic Shell do konce roku...
  Společnosti Shell a Billa oznámily prohloubení vzájemné spolupráce. Po
 • Billa bude na čtvrtině čerpacích stanic Shell do konce roku
  Společnosti Shell a Billa oznámily prohloubení vzájemné spolupráce. Po více než roce úspěšného pilotního provozu prodejního konceptu stop & shop na pěti čerpacích stanicích dojde k jeho rozšíření do téměř čtvrtiny sítě čerpacích stanic Shell.
 • Billa a Shell si plácly: Na benzinkách budou nové minimarkety, už začala přestavba
  Praha - V Česku začala přestavba vybraných čerpacích stanic, převážně městských. Důvodem je dohoda, podle které obchody Billa budou do konce roku na téměř čtvrtině čerpacích stanic Shell v ČR.
 • Bílkoviny – seznam potravin, které dávají sílu

  Zdravý jídelníček samozřejmě obsahuje zeleninu a ovoce, abychom měli dostatek vitamínů a kvalitního cukru. Ale základním materiálem pro růst svalů, obranyschopnost a vitalitu jsou proteiny neboli bílkoviny. Seznam potravin tedy musíme pořádně rozšířit, jinak bychom riskovali, že zeslábneme a onemocníme. Plno živočišných proteinů najdeme v tradiční české kuchyni, stačí navštívit zabíjačku a sebrat mléko telátkům. […]

  Příspěvek Bílkoviny – seznam potravin, které dávají sílu pochází z KupníSíla.cz

 • Bílí Tygři Liberec - iDNES.cz
  Vše o dění v libereckém hokejovém klubu
 • Bílina přinese stovky pracovních míst
  Korekce limitů na dole Bílina umožní těžbu hnědého uhlí dalších čtyřicet let, vytvoří stovky pracovních míst a přinese desítky miliard korun do státního rozpočtu i regionu. Řekl to generální ředitel Severočeských dolů Ivo Pěgřímek.
 • Bílina: lom s jasnou budoucností
  Lom Bílina je pilířem českého teplárenství a má před sebou jasnou budoucnost. Vláda Bohuslava Sobotky (ČSSD) totiž u tohoto lomu v říjnu rozhodla o posunutí limitů těžby. Zároveň ale stanovila podmínku, že se těžba musí zastavit 500 metrů od nejbližší obce.
 • Bild: Volkswagen věděl o nadměrné spotřebě o rok dříve, než to přiznal
  Vedení německé automobilky Volkswagen vědělo o nesrovnalostech mezi deklarovanou a skutečnou spotřebou u některých vozů o rok dříve, než to firma na počátku listopadu zveřejnila. Napsal to německý nedělník Bild am Sonntag bez udání konkrétnějších zdrojů. Mluvčí Volkswagenu zprávu popřel a potvrdil dosavadní verzi.

 • Bill Gross: Nízké úrokové sazby pomáhají přežít různým zombie, pozor na akcie
  Pokračování měnové politiky Fedu založené na ponechávání úrokových sazeb na extrémně nízkých úrovních udržuje při životě firmy, které by jinak dávno zkrachovaly. Ve čtvrtek to ve svém aktuálním tržním výhledu napsal známý investor Bill Gross.
 • Bill Gross: Nízké úrokové sazby pomáhají přežít různým zombie. Zbavte portfolia nadměrného rizika
  Pokračování měnové politiky Fedu založené na ponechávání úrokových sazeb na extrémně nízkých úrovních udržuje při životě firmy, které by jinak dávno zkrachovaly. Ve čtvrtek to ve svém aktuálním tržním výhledu napsal známý investor Bill Gross. Investorům dluhopisový guru doporučuje, aby svá portfolia během příštího roku očistili od nadměrného rizika.
 • Bill Gross: Trhy jsou kasino a tohle dobře neskončí
  Centrální bankéři proměnili investování ve hru v kasinu s velmi nepříjemným výsledkem, napsal guru investic do dluhopisů Bill Gross ve svém posledním dopise investorům. Vystupňoval tak svou kritiku vůči institucím jako americká centrální banka (Fed), Evropská centrální banka (ECB) a Bank of Japan a obvinil je z toho, že biliony v době záporných sazeb jsou pro investory nepříjemnou volbou, napsala na svých webových stránkách CNBC.
 • Bill Gross žaluje PIMCO. Kolegové jej prý vytlačili kvůli odměnám
  Jeden z nejuznávanějších investorů na dluhopisovém trhu Bill Gross zažaloval firmu Pimco, ve které do loňského září pracoval. Tvrdí, že ho kolegové z firmy vytlačili, aby získali jeho podíl na odměnách, a požaduje odškodné 200 milionů dolarů (téměř pět miliard korun).
 • Bílý kůň v podnikání »
  Od politických a společenských změn v ČR jsme od devadesátých let minulého století mnohokrát slyšeli termín bílý kůň. Nejednalo. člo…
 • Binární opce: Jaké jsou a jaká nesou rizika

  Binární opce se v poslední době staly doslova fenoménem, který láká i nezkušené investory na až neuvěřitelné výdělky. Vše vypadá velmi jednoduše. Obchodník „sází“ na růst nebo pokles ceny komodit, akcií nebo měnových párů. Pokud je jeho odhad správný, získá zpět svůj vklad plus výdělek, který se průměrně pohybuje okolo 80 % z investované částky. Velmi jednoduché, že?

 • Bing - Trademark, owner Microsoft Corporation
  BING - Trademark, owner MICROSOFT CORPORATION. 09.05.2013. 09.05.2013. 01.07.2013. 09.05.2013. Kategorie kurzů a seminářů. Ekonomické a finanční vzdělávání.
 • Biofarmaceutický kolos čelí nájezdníkům
  O 40 miliard dolarů se propadla hodnota biofarmaceutické společnosti Valeant Pharmaceuticals během posledních 2 měsíců. Zhruba polovina této ztráty jde na vrub americké prezidentské kandidátky ...
 • Biofarmaceutický kolos čelí nájezdníkům
  O 40 miliard dolarů se propadla hodnota biofarmaceutické společnosti Valeant Pharmaceuticals během posledních 2 měsíců. Zhruba polovina této ztráty jde na vrub americké prezidentské kandidátky ...
 • Biofuelwatch: Drax by neměl pobírat podporu na biomasu

  Britští ekologičtí aktivisté Biofuelwatch se ohradili proti udělení certifikátu od Sustainable Biomass Partnership (SBP) potvrzujícímu udržitelné nakládání s biomasou britské společnosti Drax, která je zároveň provozovatelem největší britské uhelné elektrárny Drax. Biofuelwatch mimo jiné poukázal na skutečnost, že rozhodnutí o udělení certifikátu mohlo být ovlivněno faktem, že předsedkyně SBP Dorothy Thompsonová je zároveň výkonnou ředitelkou

  Publikováno na webu oEnergetice.cz
Hitpardáda štítků