Britové o Rusku v Sýrii: ´Rusové zostudili celý Západ!´

Stať v The Daily Mail o operacích Ruska v Sýrii vyvolal příval nadšených reakcí. Čtenáři nejpopulárnějších britských novin blahopřáli Vladimiru Putinovi za vynikající práci. Schvalují akci Ruska v Sýrii! Komentáře, které se nemoderují,


Zdroj: www.irucz.ru
Témata: SÝRII, V SÝRII, ZÁPAD, DAILY, MAIL, DAILY MAIL, CELÝ, CELÝ ZÁPAD, ZOSTUDILI CELÝ ZÁPAD, ZOSTUDILI
 • Aplikace DPD Kurýr nově umožňuje sledovat aktuální pohyb zásilky
  Novou generaci své webové aplikace DPD Kurýr spouští společnost DPD. Ta umožňuje sledovat pohyb kurýra na mapě v reálném čase včetně počtu adres, které mu zbývají, než dorazí se zásilkou ke konkrétnímu zákazníkovi. Aplikace také umožňuje uložení preferencí z poslední objednávky a vyplnění záložní adresy v okolí, na kterou může kurýr balíček doručit.
 • Největší americké bance klesly příjmy, zisk ale stoupl
  New York – Největší americké bance JPMorgan Chase& Co v třetím čtvrtletí klesly příjmy o 6,4 procenta. Zisk stoupl meziročně o 22 procent, hlavně však díky daňovým úlevám a šetření na mzdách. Banka ohlásila pokles zisku ve třech ze čtyř hlavních oblastí podnikání. Výsledky za třetí čtvrtletí podle agentury Reuters zdůraznily, jak slabé trhy a nízké úrokové sazby ublížily bankám v posledních měsících.
 • Česko hlásí vysokou dynamiku prodejů bytů
  Podle výsledků rezidenčního trhu za třetí čtvrtletí, které společně zpracovaly společnosti Skanska Reality, EKOSPOL a Trigema, se v hlavním městě prodalo o tisíc (24 %) nových bytů více než vloni. Průměrná cena prodaných bytů ve 3Q dosáhla podle analýzy Trigemy 58 156 Kč s DPH za m2. V regionech si vysoký zájem o bydlení udržuje zejména Brno.
 • Firmou roku Jihomoravského kraje je výrobce bio čajů. Lidé si u něj míchají i vlastní směsi
  Cenu odpovědné firmy pro Jihomoravský kraj i první místo v kategorii firma roku si odnesla společnost Sonnentor vyrábějící bio čaje. Regionálním vítězem podnikatelské soutěže Živnostník roku se v Jihomoravském kraji stala cukrářka Jarmila Křížová, která se k řemeslu dostala náhodou, když nemohla najít práci. Mezi oceněnými firmami uspěly podniky zaměřené na tradiční výrobu.
 • Firmou roku Jihomoravského kraje je výrobce biočajů. Lidé si u něj míchají i vlastní směsi
  Cenu odpovědné firmy pro Jihomoravský kraj i první místo v kategorii Firma roku si odnesla společnost Sonnentor vyrábějící biočaje. Regionálním vítězem podnikatelské soutěže Živnostník roku se v Jihomoravském kraji stala cukrářka Jarmila Křížová. Mezi oceněnými firmami uspěly podniky zaměřené na tradiční výrobu.
 • Nesplácení dluhů není trestný čin. Přesto hrozí některým neplatičům několikaleté vězení
  Jistou formu půjčky má zhruba každý druhý Čech, splátky neplatí každý osmý dlužník. Včas své dluhy neplatí přes osm procent Čechů. Až čtvrtina lidí si bere půjčku s vědomím, že ji nebude moci splácet. A právě ti mohou strávit až několik let ve vězení, informují epohledávky.cz a Vše pro insolvenci.
 • Češi nemají rádi napětí a riziko
  Češi nepěstují adrenalinové koníčky – má je jen necelá desetina z nich. Stejné je to s nebezpečím při práci – přes 90 procent Čechů nemá rizikové povolání. Z adrenalinových koníčků lidé nejvíce zmiňovali ty, které souvisejí s rychlými auty, motorkami a závody. Nejčastější rizikové povolání je spojeno také s auty, je jím povolání řidiče. To ukázaly výsledky průzkumu pro Pojišťovnu České spořitelny, který v září realizovala společnost STEM/MARK. Výzkum také odhalil, že řada lidí jako adrenalinový sport označuje běžné sporty, jako je cyklistika, lyžování a hokej, jež jsou však spojené se zvýšeným rizikem pouze v určitých případech.
 • Langera po prohlídce v jeho domě v Olomouci policisté odvezli
  Olomouc - Bývalého ministra vnitra Ivana Langra zadrženého v souvislosti s údajnou korupční kauzou odvezli v úterý pozdě večer policisté z jeho olomouckého domu. Policie nic nekomentovala, z domu odnášela pytle a papírové krabice. Stalo se tak zhruba po čtyřech hodinách, kdy sem byl převezen z Prahy.
 • Evropa páchá sebevraždu
  Uprchlíky nepřijímejme, pošleme je zpět, říká v rozhovoru bývalý prezident Václav Klaus. A dodává: „Jestli si je Němci chtějí držet, tak je to na nich, ale my se musíme zuby nehty bránit tomu, aby nám je přerozdělovali. Že tím dochází k totálnímu rozvratu evropské kultury, civilizace, hodnotového systému, náboženských struktur, je naprosto evidentní.“
 • Miroslav Kosnar: Výnos osm procent z realit je dosažitelný
  V oboru komerčních nemovitostí panuje čilý ruch. Jedním z aktivních hráčů je skupina Cimex, která spustila nový investiční fond Edulios. „Úrokové sazby a ochota bank k financování je nyní proti minulým rokům nadstandardní,“ říká generální ředitel Cimexu Miroslav Kosnar.

 • Nejlepší americké start-upy zaplatí Číňané
  Budoucí američtí podnikatelé, kteří si kreslí svůj byznys zatím pouze na papíře, mají nově větší šanci převést své plány do praxe. A to s pomocí toho nejméně očekávaného partnera – čínského kapitálu.
 • Albánie, aktuální destinace pro podnikatele (Lobby info)

  Premiír Bohuslav Sobotla a ministr Jan Mládek na půdě Ministerstva průmyslu a obchodu přivítali albánskou delegaci, kterou osobně vedl předseda vlády Edi Rama. Delegace se na MPO v odpoledních hodinách setkala s představiteli podnikatelské sféry na podnikatelské fórum.

  pokračování »

 • Bohatí platí málo a střední třída moc, prohlásila Clintonová v první debatě demokratů
  V první televizní debatě demokratických kandidátů na amerického prezidenta se utkali Hillary Clintonová a její hlavní rival Bernie Sanders. Oba téměř jednomyslně kritizovali sociální nerovnosti v americké společnosti. Clintonová na svého hlavního soupeře zaútočila v souvislosti se střílením na školách a kontrole zbraní.
 • Pegas: Dnes poslední den s nárokem na dividendu
  Dnes (14. 10. 2015) se budou obchodovat akcie společnosti Pegas Nonwovens naposledy s právem na dividendu ze zisku minulého roku. Akcionáři schválená dividenda 1,15 EUR (cca 31 Kč) představuje 3,9 % výnos.
 • Rozbřesk - Jak nebezpečné je “kvantitativní utahování” v emerging markets?
  Jestliže pozornost globálních finančních trhů je dnes upřena na monetární politiku v USA a na to zda a kdy začne její zpřísňování, tak v řadě velkých rychle se rozvíjejících ekonomik již mezitím odstartoval proces, který dostal název “kvantitativní uta...
 • Odhady sklizní - září 2015
  Na základě odhadu sklizně k 15. září se očekává třetinový propad úrody brambor cukrovky a kukuřice. Brambor se sklidí 488 tis. tun (-30,0 %), cukrovky 2 975 tis. tun (-32,8 %), kukuřice na zrno 555 tis. tun (-33,3 %) a kukuřice na zeleno a siláž 6...
 • Nové gastronomické trendy v hotelu Hoffmeister (Výrobky a služby)

  S příchodem nového šéfkuchaře Jiřího Svobody do hotelu Hoffmeister přicházejí i nové gastronomické trendy, které se řídí moderním životním stylem a jsou jeho základem. Hotel Hoffmeister představuje několik novinek.

  pokračování »

 • Lesy ČR prodávají zámek Hořice, mohlo by z něj být městské muzeum
  Státní podnik Lesy České republiky (LČR) chce prodat barokní zámek v Hořicích na Jičínsku, v němž zatím sídlí jedna z jeho lesních správ. Objekt podnik nabídl městu, jehož zastupitelé by měli v prosinci o koupi rozhodnout. Město by zámek mohlo využít pro potřeby muzea, uvedl dnes pro ČTK místostarosta Ivan Doležal (ODS).
 • Vodohospodáři: Moravské řeky se dosud nevyrovnaly s letním suchem
  Morava se dosud nevypořádala s následky letošního letního sucha. Přestože se ochladilo a přibylo dešťových přeháněk, koryta řek jsou ve srovnání se stejnými obdobími z minulých let zaplněna jen z pětiny až čtvrtiny. ČTK to řekl Marek Vyskot ze státního podniku Povodí Moravy, který má moravské toky ve své péči.
 • Zvýšení spotřební daně u cigaret
  Legislativa počítá se zvýšení spotřební daně u cigaret v následujících třech letech. Jak vysoké je zdanění u krabičky cigaret? O kolik může stoupnout cena krabičky cigaret v roce...


 • Britové odcházejí z EU. Jak to dopadá na českou ekonomiku?
  Česká ekonomika by v případě odchodu Velké Británie z Evropské unie poklesla až o jeden procentní bod. Koruna by oslabila na 27,20 až 27,30 CZKEUR a posunulo by se ukončení režimu devizových intervencí. Pokud by došlo k brexitu, česká ekonomika by byla negativně ovlivněna především v letošním a příštím roce a od roku 2018 by se situace již začala zlepšovat. Vyplývá to z analýzy, kterou vypracovali analytici České spořitelny David Navrátil a Jiří Polanský.
 • Britové nemají díky Brexitu navrch, tvrdí kanadský expert
  Muž, který pomohl na svět dohodě o volném obchodu mezi Kanadou a zeměmi Evropské unie (CETA), vyjádřil obavy nad nadcházejícími vyjednáváními ohledně aktivace článku 50 Lisabonské smlouvy, jež učiní brexit realitou. Kanadský obchodní expert Jason Langrish se bojí, že pro Brity to nedopadne tak dobře, jak si někteří z nich myslí.
 • Britové jsou stále pružnější
  Rok 2017 bude pro Velkou Británii zlomový v tom, že počet firem nabízejících pružná pracovní opatření poprvé překoná polovinu. V roce 2020 by to již mělo být 70 % firem. Vyplývá to z aktuální zprávy…
 • Britové dostanou do žil polskou krev. Hromadným dárcovstvím...
  Protest polské menšiny v Británii se změnil v masovou akci darování krve. Polština. si stěžují na diskriminaci a útoky nacionalistů.
 • Britové budou mít premiérku: Theresa May nebo Andrea Leadsom
  Britští konzervativci o nástupci Davida Camerona rozhodnou mezi dvěma ženami. Po bok Theresy May se připojí Andrea Leadsom, která dnes ve druhém kole volby ze hry vyřadila Michaela Gova.
 • Britové ani Lufthansa už na Sinaj nelétají. Česko varování nevydalo
  Zatímco Británie, Irsko a některé německé, francouzské a holandské aerolinky přerušily leteckou dopravu do Šarm aš-Šajchu a britští experti zkoumají poměry na letišti, Česko se situace v Egyptě neobává. Česká diplomacie se rozhodla nechat původní doporučení ohledně cest do této destinace beze změny. Ministerstvo zahraničních věcí to uvedlo na svých webových stránkách.
 • Britanika odvolala generálního ředitele. Férové poradenství netáhne?

  Generální ředitel finančně poradenské společnosti Britanika Holding Jan Kubín byl v polovině července v tichosti odvolán. Co je důvodem? „Svět financí férově“, jak chtěla Britanika finanční poradenství nabízet, zřejmě netáhne…

 • Britanika má symbolizovat férovost | MODERNIRIZENI.Ihned.Cz...
  Zrovna teď, v listopadu, přivádí společnost RENOMIA na trh finančního poradenství svou dceru - projekt Britanika. Ředitelem. Britaniky je od září Jan Kubín.
 • Britanika má symbolizovat férovost
  Zrovna teď, v listopadu, přivádí společnost RENOMIA na trh finančního poradenství svou dceru - projekt Britanika. Ředitelem Britaniky je od září Jan Kubín, který se rozhodl do projektu vstoupit po 11 letech práce na vysokých manažerských pozicích na české i mezinárodní úrovni společnosti Raiffeisenbank.
 • Británie zveřejnila plán pro další aukci na CfD pro OZE

  Velká Británie představila plán na další aukci, ve které se bude soutěžit o podporu obnovitelných zdrojů pro roky 2021 – 2023. Prostředky alokované pro tuto aukci jsou 290 milionů liber (9,1 mld. Kč). Tato částka zajistí podporovaným zdrojům garantovanou výkupní cenu prostřednictvím tzv. contract for difference. Rozhodnutí o podpoře onshore instalací na vzdálených skotských ostrovech bylo

  Publikováno na webu oEnergetice.cz • Až čtyři tisíce Ukrajinců s českými kořeny se chce přesunout do České republiky
  Proces repatriace ukrajinských Čechů začal v roce 2014. První dvě skupiny žadatelů z obcí Čechograd a ze Záporožské a Volyňské oblasti přijely do Prahy letos v březnu. Příslušné dokumenty jsou vypracovávany pomalu kvůli nedostatku personálu v českých k
 • Alexandrovci v sobotu startují turné po 9 českých městech
  Legendární mužský pěvecký sbor Alexandrovci vystoupí po dvou letech v České republice. 120 členné světoznámé těleso čekají bezmála vyprodané sportovní haly. Turné se zastaví v 9 městech a odstartuje v sobotu 10. října v Brně.
 • Absolventi budou sněmovat
  Další dva roky činnosti hodnotí na řádné valné hromadě Asociace absolventů ruských (sovětských) vysokých škol. Vrcholné rokování organizace reprezentující zájmy několika tisícovek tuzemských držitelů sovětských i ruských vysokoškolských diplomů se uskuteč
 • 5. Petěrburgské mezinárodní plynárenské fórum (6. - 9. října 2015)
  Za podpory Ministerstva energetiky RF, Ministerstva průmyslu a obchodu RF, Ministerstva dopravy RF, Vlády Sankt-Petěrburga, zahraničních a ruských oborových asociací 6. - 9. října 2015 proběhne 5. Petěrburgské mezinárodní plynárenské fórum (V. Петербургс
 • 550. výročí kazašského Chanátu (Video)
  Vznik a vývoj kazašské státnosti na území středověkého Kazachstánu byl důležitý pro upevňování integrity kazašského etnika na jeho cestě vývoje. V 15. a 18. století byl Kazašský chanát jediný politický orgán, který zajišťoval zdejší stabilitu. Střídalo se


Hitpardáda štítků