Brněnská učitelka v ČT odsoudila Putina. Teď potřebuje ochranku...

Brněnská učitelka Petra Štěpánová vystoupila v televizi, kde jasně odsoudila komunismus a agresivní politiku ruského prezidenta Vladimira Putina. Místo


Zdroj: echo24.cz
 • Brněnské knihovny pod lupou aneb Jak si stojí Brno se svojí...
  Plánujete studium či bydlení v Brně nebo okolí? A jste lidé prahnoucí po všemožných informacích? Knihy, internet, moderní technologie?
 • Brněnskému Ekolu loni výrazně klesly tržby. Na firmu dopadla stagnace ve strojírenství, řekl její šéf Veselý
  V roce 2014 výrobce turbín z Brna pocítil stagnaci v energetickém strojírenství, která dopadla na jeho obrat i zisk. Firmě také nevyšly kontrakty na biomasové elektrárny v zahraničí a to rovněž snížilo její tržby. V lednu koupila čínská společnost Xi'An Shaangu Power v Ekolu 75procentní podíl za 1,34 miliardy korun.
 • Brněnské reality vhodné pro gastronomii: Co čeká střed města?
  5.3.2015 - Centrum Brna zaznamenává v posledních dvou letech četné změny týkající se pronájmů nebytových prostor vhodných pro provoz kavárny, restaurace nebo rychlého občerstvení typu fast food. Poptávka se po těchto nemovitostech mnohonásobně zvýšila, což generuje i různé požadavky klientů.
 • Brněnské reality vhodné pro gastronomii: Co čeká střed města?
  5.3.2015 - Centrum Brna zaznamenává v posledních dvou letech četné změny týkající se pronájmů nebytových prostor vhodných pro provoz kavárny, restaurace nebo rychlého občerstvení typu fast food. Poptávka se po těchto nemovitostech mnohonásobně zvýšila, což generuje i různé požadavky klientů.
 • Brněnské Vánoce nejsou pražské, špičkuje Brno
  Vánoční trhy v Brně mají své logo a reklamní kampaň, upozorňující na odlišnost tohoto města.
 • Brněnské Vánoce redesignují
  Brno spustilo kampaň propagující předvánoční kulturní a gastronomický program v centru města. Kampaň z dílny Etnetera Motion se od předchozích konvenčních ročníků liší na první pohled, dominuje jí jednoduché logo a hravý vizuál.
 • Brněnský krajský soud v pondělí rozhodne kauzy Vitáskové
  V pondělí 22. února vynese brněnský krajský soud rozsudek v kauze dvou solárních elektráren v Chomutově, mezi obžalovanými je také šéfka ERÚ Alena Vitásková:
 • Brněnský Marketing Festival má dva měsíce před akcí vyprodáno!
  Největší česká marketingová konference pořádaná Jindřichem Fáborským prodala 69 dní před startem akce poslední z celkového počtu 1 000 vstupenek.
 • Brněnský Padowetz v novém
  29.12.2010 - Dominanta brněnského centra a pěší zóny v samotném srdci města, palác Padowetz, donedávna atraktivní adresa brněnských bezdomovců získá novou tvář. Díky finanční krizi sešlo ze záměru původního vlastníka přestavět palác na luxusní hotel.
 • Brněnský Padowetz v novém
  29.12.2010 - Dominanta brněnského centra a pěší zóny v samotném srdci města, palác Padowetz, donedávna atraktivní adresa brněnských bezdomovců získá novou tvář. Díky finanční krizi sešlo ze záměru původního vlastníka přestavět palác na luxusní hotel.

 • Britové ani Lufthansa už na Sinaj nelétají. Česko varování nevydalo
  Zatímco Británie, Irsko a některé německé, francouzské a holandské aerolinky přerušily leteckou dopravu do Šarm aš-Šajchu a britští experti zkoumají poměry na letišti, Česko se situace v Egyptě neobává. Česká diplomacie se rozhodla nechat původní doporučení ohledně cest do této destinace beze změny. Ministerstvo zahraničních věcí to uvedlo na svých webových stránkách.
 • Británie i s královnou jako Disneyland pro Číňany - Echo24.cz
  Britský postoj je méně nepochopitelný, než by se někomu mohlo zdát. Britové jsou koneckonců tradiční obchodnický národ. Otázkou je, jaké jejich úsilí přinese.
 • Blogy - Echo24.cz
  Asadovi zabijáci přicházejí jako uprchlíci. Václav Cílek Migrace jako zbraň hromadného ničení. Vít Vojta Nelidská politika jednoho dítěte. Johanka z Arku české.
 • Blogy - Echo24.cz
  Aby vám peníze vydělávaly Ceníte si svého života. Hrají Turci vůči islamistům vlastní hru. Publikování nebo šíření obsahu je zakázáno bez předchozího.
 • Blatterovi byla pozastavena činnost v čele FIFA
  Nejmocnějšímu muži světového fotbalu Seppu Blatterovi byla dočasně pozastavena činnost v čele světové fotbalové federace FIFA. Má jít o suspendaci na devadesát dní.
 • Bič na živnostníky bude. Kontrolní hlášení vláda neodloží
  Odpor podnikatelů a pravicových poslanců, senátory podaná ústavní stížnost ani přímluvy Hospodářské komory. Vládu nic z toho nepřesvědčilo a v pondělí tak odmítla návrh ODS odložit zavedení kontrolního hlášení o jeden rok. Jedna z největších daňových novinek v novodobé historii tak začne platit už za čtyři týdny. Kritici varují před zvýšenou zátěží podnikatelů i rizikem spojeným s možným únikem vysoce citlivých informací.
 • Benzín a nafta jsou v Česku nejlevnější za 6 let
  Pohonné hmoty v Česku se v uplynulém týdnu dostaly na nejnižší ceny za posledních téměř šest let. Litr benzinu stojí v průměru 29,27 koruny a litr nafty 28,60 koruny, přitom ještě v červnu byly pohonné hmoty téměř o čtyři koruny dražší. Vyplývá to z informací společnosti CCS, která ceny sleduje. Níže než nyní byly ceny naposledy začátkem roku 2010. Od té doby výrazně kolísaly, v roce 2012 se dokonce benzin vyšplhal nad 38 korun a nafta nad 37 korun za litr.
 • Belgie zvýhodňovala firmy neprávem. Ty musí dopaltit 700 milionů eur
  Daňové výhody, které nadnárodním společnostem od roku 2005 poskytovala Belgie, nejsou v souladu s pravidly EU o státní pomoci, rozhodla Evropská komise. Nejméně 35 nadnárodních, převážně evropských firem, tak bude muset daň doplatit. Podle odhadu komise se celková částka pohybuje kolem 700 milionů eur (přes 20 miliard Kč). Novinářům to dnes řekla eurokomisařka pro hospodářskou soutěž Margrethe Vestagerová.
 • Balšínek: Naši věřitelé jsou s Echem extrémně spokojeni
  Magazín Reportér by se podle vydavatele Roberta Čásenského v příštím roce měl dostat do mírného zisku. Vyrovnané hospodaření by mohl dosáhnout také další z loni vzniklých tištěných titulů, týdeník Echo. Podle jeho šéfredaktora Dalibora Balšínka to ale může oddálit spuštění dalších produktů nebo posílení redakce. Čásenský a Balšínek to ve čtvrtek uvedli na mikrokonferenci Renesance tisku, pořádané serverem Médiář.cz.
 • Bakalovo trpké finále. Kvůli jeho tvrdosti vláda vstřícná nebude
  Z Ostravy se jezdívá na vánoční nákupy do polského pohraničí. Cesta autem do vyhlášené tržnice v Zabełkówě trvá asi čtvrthodinu. Oblíbené jsou také zážitkové adventní zájezdy do Krakova nebo letecky do Londýna. Zato stověžatá matička tolik neláká. Není divu, nedá se tam levněji nakoupit a za atmosférou vánočních trhů je lepší zajet třeba do Vídně. Přesto by se Ostraváci měli před svátky do Prahy podívat. Hlavně horníci. Cestovní agentura se smyslem pro ironii by jim mohla zorganizovat prohlídku…

 • Cena elektřiny padá, ale na účtech to nevidíme. Zelená politika...
  Ceny elektřiny jsou v Evropě na historickém minimu. Na. pražské burze se megawatthodina obchoduje kolem 21 eur. Dolů
 • ‚Čechům na nějakých emisích vůbec nezáleží‘
  Jak emisní skandál Volkswagenu ovlivní vývoj automobilového průmyslu? Přestaneme jezdit na naftu? Potřebuje automobilový trh nějakou tvrdší ekologickou regulaci? V diskusním Salonu Týdeníku Echo diskutovali viceprezident Svazu průmyslu a dopravy Radek Špicar, docent Michal Vojtíšek z Centra vozidel udržitelné mobility při ČVUT, partner společnosti KPMG Česká republika Jan Linhart a publicista Jan Blažek.
 • Čech pašoval uprchlíky. V Rakousku mu hrozí až 10 let - Echo24...
  Rakouské úřady obvinily českého občana z pašování uprchlíků. S. 37 běženci v nákladním prostoru vozu mladíka zadržely na dálnici nedaleko Vídně. Deníku
 • ČD neposlechly ministra. Pošlou Škodě Transportation půl miliardy
  Představenstvo Českých drah (ČD) ve čtvrtek rozhodlo o vyplacení skoro půl miliardy korun z prohrané arbitráže se společností Škoda Transportation. ČTK o tom dnes informoval mluvčí drah Radek Joklík. Doplatek za dodávku lokomotiv řady 380 dopravce uhradí navzdory tomu, že jej ministr dopravy Dan Ťok vyzval, aby nic neplatil.
 • Byznys - Echo24.cz
  Trestné činy dotačního podvodu a poškození finančních zájmů Evropské unie, byly na základě zločinného spolčení spáchány v případě Čapího hnízda. Byl to.
 • ‚Byli jsme skvělí.‘ Babišova óda na komunistický PZO
  Oslavné věty na adresu zaniklého komunistického Podniku zahraničního obchodu (PZO), který sdružoval tehdejší firmy pro export, dnes na setkání lídrů českého exportu v Praze pronesl ministr financí a majitel Agrofertu Andrej Babiš. Chválil staré dobré časy a připomněl úspěchy miliardářů jako jsou Tomáš Chrenek, Jiří Šimáně nebo Ludvík Karl. Babiš se zmínil i o důležitosti Ruska a pochválil i snahy prezidenta Miloše Zemana navazovat obchodní kontakty mimo Evropu. „Byznys je o vztazích,“ zdůraznil.
 • Bující byrokracie. Úředníků rychle přibývá
  Před volbami 2013 se na jedné z debat organizovaných Svazem průmyslu a dopravy potkali exministr financí Miroslav Kalousek a miliardář a zakladatel protestního hnutí ANO Andrej Babiš. Tehdy se ještě jeho podpora počítala v jednotkách procent a málokdo by si vsadil, že zasedne tam, kde sedával Kalousek. Babiš spustil svůj refrén, který už pár měsíců opakoval.
 • Budova 64/1 v areálu Svitu ve Zlíně změnila vlastníka
  Skupina CREAM plánuje obří investici ve výši 300 mil Kč do revitalizace budovy 64 a pokračuje tak v urbanistické regeneraci svitovského areálu a otevírání továrny lidem.
 • Bude ropa za pár měsíců za 20 dolarů?
  Nerovnováha na trhu s ropou přetrvává a ceny černého zlata od loňského července, s mírným výdechem v průběhu letošního jara, intenzivně padají. V důsledku kombinace faktorů růstu produkce OPEC, snahy o obranu tržního podílu zemí stojících mimo kartel a nedostatečně silného růstu světové poptávky, propadly ceny americké lehké ropy jen od letošního června o čtvrtinu a svět si pomalu zvyká na ceny „čtyřicet-něco“ dolarů za barel.
 • Budeme platit uprchlickou daň? Německo už to vyjednává s EU
  Německá vláda začala neformálně jednat s Evropskou komisí o tom, že by se po Evropě zavedla solidární daň, ze které by se financovaly výdaje na současnou uprchlickou krizí. S informací přišel dnes německý list Süddeutsche Zeitung. Mohlo by se jednat o příplatek k dani z pohonných hmot nebo navýšení DPH.

Hitpardáda štítků