Bývalý lékař a politik Miroslav Macek: Nejpříjemnější život byl před pádem Říše římské

Jedna z výrazných osobností 90. let se do politiky nevrátí. Přesto o ní a své kariéře přemýšlí. Má o 42 let mladší novomanželku a tvrdí, že nejpříjemnější život byl před pádem Říše římské.


Zdroj: archiv.ihned.cz
Témata: BYL, POLITIK, ROZHOVOR, MACEK, BYL P, ZN, B, A, POLITIK MIROSLAV • Bývalý lékař a politik Miroslav Macek: Nejpříjemnější život byl před...
  Jedna z výrazných osobností 90. let. se do politiky nevrátí. Přesto. o 42 let mladší novomanželku a tvrdí, že nejpříjemnější život byl před pádem Říše římské.
 • Bývalý japonský premiér opět žádá odstup Japonska od jaderné energetiky

  Bývalý japonský premiér Junichiro Koizumi veřejně kritizuje svého současného nástupce, japonského premiéra Shinzo Abe, za jeho aktuální politiku uvádění do provozu jaderných elektráren. Premiér Abe v obnovení jaderné energetiky vidí možnost jak podpořit ekonomický růst země a zpomalit odsun japonské výroby do zemí s nižšími výrobními náklady. Během svého funkčního období Koizumi jadernou energetiku podporoval. Po havárii elektrárny

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Bývalý horník vyřezává betlémy
  Bývalý horník Klement Brokeš z Havířova se baví vyřezáváním ze dřeva. Vyrábí také betlémy. Říká, že dílo nemusí být hotovo nikdy, do betléma se totiž pořád dají přidělávat další figurky a scenérie.
 • Bývalý fotbalista se vysmál Křetínskému
  Za nejsnáze oškubanou slepici v dějinách českého fotbalu označil miliardáře Daniela Křetínského v rozhovoru pro Aktuálně.cz bývalý fotbalový reprezentant Milan Luhový. Majitel fotbalové Sparty Praha Křetínský již ve fotbale prodělal více než miliardu korun.
 • Bývalý činitel: ruští olympijští vítězové ze Soči brali steroidy
  Čtyři ruští olympijští vítězové z her v Soči 2014 užívali anabolické steroidy. V upoutávce na dokument televize CBS, který se bude vysílat v neděli, to tvrdí bývalý činovník ruské antidopingové agentury Vitalij Stěpanov. Ruský ministr sportu Vitalij Mutko označil jeho slova za spekulace.
 • Bývalí studenti UJAK demonstrovali před ministerstvem školství...
  Před budovou ministerstva školství se sešly asi čtyři stovky bývalých studentů speciální pedagogiky a jejich podporovatelů. Soukromé
 • Bývalí britští bankéři byli v USA usvědčeni kvůli podvodu s LIBOR
  Washington - Dva bývalí bankovní obchodníci společnosti Rabobank byli dnes ve Spojených státech shledáni vinnými ze zločinného spolčení s cílem manipulovat s klíčovou úrokovou sazbou....
 • Bývalá šéfka České pošty bude dělat dvojku Tvrdíkovi. Hrdá míří do vedení čínské CEFC
  Viceprezidentkou evropské pobočky šanghajského investora CEFC se stane Marcela Hrdá. Bývalá ředitelka České pošty a Skupiny Barrandov tak pomůže v dalším tažení čínské skupiny, která minulý rok vstoupila i do pražského klubu Slavie. Společnost v Česku zastupuje Jaroslav Tvrdík, kterému se již podařilo získat dlouholetého prezidentského protokoláře Miroslava Sklenáře.
 • Bývalá radní Udženija se zastala kolegů v kauze Opencard. U...
  Šéfka zastupitelského klubu ODS Alexandra Udženija, kterou jako svědka navrhla obžaloba, se u soudu kvůli Opencard zastala svých kolegů. Řekla
 • Bývalá portugalská kolonie ostrov Mosambik se probouzí
  Ostrov Mosambik, který leží u stejnojmenného východoafrického státu a který upadl v zapomnění po celé století, dnes pomalu vstává z popela. Bývalá metropole portugalské kolonizace ve východní Africe, zanesená na seznam světového kulturního dědictví UNESCO, získává svou dřívější krásu díky soukromým investorům, kteří se pustili do jeho obnovy.


 • Bývalý lékař a politik Miroslav Macek: Nejpříjemnější život byl před...
  Jedna z výrazných osobností 90. let. se do politiky nevrátí. Přesto. o 42 let mladší novomanželku a tvrdí, že nejpříjemnější život byl před pádem Říše římské.
 • Byty v Brně prý kupují hlavně muži
  Byty v brněnských novostavbách prý nejčastěji kupují muži - patří jim 38 procent nových bytů. Ženy za nimi ve vlastnictví nového bytu zaostávají, ale není to rozdíl nijak fatální - činí pět procent. Ve společném jmění manželů se pak nachází 22 procent nových bytů.
 • Být 14 hodin v práci mladí už nechtějí
  Do poradenské společnosti EY Česká republika se každý rok hlásí až dva tisíce uchazečů. Tento rok jich ale ubylo. Na trhu je sice nejvíce volných pracovních pozic za posledních šest let, zaměstnání však hledá rekordně malý počet lidí. "Práce je dost a šikovných lidí málo," potvrzuje personální ředitelka EY Olga Lamačková.
 • Budu pracovat do sta let a třeba i déle, plánuje Warren Buffett...
  Legendární americký investor Warren Buffett oslaví v neděli pětaosmdesátku. Na. odchod do důchodu vůbec nepomýšlí. Jeho
 • Budoucnost v řízení lidských zdrojů představují technologie a velká data
  "Firmy proto budou muset řešit stále složitější otázku, kde najít vhodné kandidáty, jak je oslovit a co jim nabídnout," říká v rozhovoru manažerka poradenství pro lidské zdroje ze společnosti PwC Andrea Linhartová Palánová. Budoucností personalistiky bude především oblast tzv. big data. Personalisté mohou díky nim sledovat fluktuaci, nemocnost, investice do náboru, vzdělávání a dalších oblastí.
 • Brusel se proměnil v město duchů. Tisíce turistů nahradili vojáci, policie a odstřelovači
  Bruselské bezpečnostní složky se při nedělní razii snažily neúspěšně dopadnout Salaha Abdeslama, který je podezřelý z účasti na útocích v Paříži. Policie však v pondělí uvedla, že zadržela 16 podezřelých lidí. Bezpečnostní opatření zvýšily všechny evropské země včetně Česka. Francouzský prezident Hollande bude tento týden jednat o vytvoření tzv. velké koalice proti Islámskému státu s Británií, Spojenými státy a Ruskem.
 • Brněnští muslimové: Bojíme se rostoucí nenávisti
  Muslimové v Česku čelí v poslední době čím dál častějším útokům. Brněnskou. muslimové se obávají, kam až nenávist povede.
 • Brněnský tvůrce map Geodis bankrotuje. Šéf firmy z toho viní...
  Geodis má dlouhodobé finanční problémy, dluží až čtvrt miliardy korun a insolvenční správkyně odmítla jeho plán na reorganizaci. Podle
 • Brněnský start-up, který skupuje faktury, rozšiřuje působnost
  Brněnský start-up, který pořádá internetové aukce s fakturami malých dodavatelů, začne spolupracovat s provozovatelem digitální obchodní komunikace CCV. Firma se díky tomu dostane k dokumentům, které si mezi sebou vyměňují velké řetězce a jejich dodavatelé. Získané peníze chce zakladatel star-tupu Adam Šoukal použít na expanzi do dalších zemí Evropy. Mimoto už spolupracuje s faktoringovou společností z Brazílie
 • Britská sklenka týdne
  Hodně oceníte nápad, méně už formu a asi nejméně obsah. Ano, řeč je o skleničce vína, kterou si můžete koupit k svačině v supermarketu. Konkrétně v...


Hitpardáda štítků