Bývalý šéf Kosteleckých uzenin rozjel vlastní vegetariánský řetězec. Podílí se na něm i gurmet Vaněk

Síť občerstvení Vegg Go bude mít do konce roku pět poboček - v Praze, Ostravě, Hradci Králové či Ústí nad Labem. V jednání jsou další tři prodejní místa, jedno i v Bratislavě. Společníkem Jana Hanuše je Roman Vaněk.


Zdroj: byznys.ihned.cz
Témata: HANU, KOSTELECK, VEGETARI, POBO, GO, OB, ROZJEL, UZENIN, UZENINY, VEGG GO

 • Maďarští včelaři vytáhli proti čínskému medu
  Import medu z Východu vyvolal demonstrace stovek maďarských včelařů. Svou nevoli dali najevo i v Bruselu. Benevolentní přístup Evropské unie k čínskému medu, zejména ohledně označení původu, přivedl stovky výrobců medu na demonstraci do Bruselu.
 • Hnutí je ještě mladé, omlouvá Babiš patálie městských koalic ANO
  Problémy koalic s účastí ANO v některých městech jsou podle ministra financí a předsedy hnutí Andreje Babiše způsobené jednak tím, že je hnutí mladé a jednak tím, že ANO s tradičními stranami nekšeftuje. Babiš to prohlásil ve Sněmovně před jednáním předsednictva ANO, které se bude zabývat i problémy v regionech.
 • Slovensko podepsalo dohodu s EIB o úvěru na 350 milionů eur
  Slovensko podepsalo s Evropskou investiční bankou (EIB) dohodu o úvěru ve výši 350 milionů eur (9,5 miliardy korun). Peníze bude moci země použít na spolufinancování nákladů na infrastrukturní projekty, které finančně podpoří EU v rozpočtovém období let 2014 až 2020.
 • Listopadové personální změny v advokacii
  K začátku listopadu došlo k několika personálním změnám v advokacii. Do kanceláří Schönherr a KPMG Legal přišly nové advokátky a kancelář Havel, Holásek & Partners povýšila Danielu Kozákovou do pozice counsel.
 • EK radí, jak po rozhodnutí soudu chránit evropská data v USA
  Evropská komise nabídla příklady smluv, které evropským firmám umožní bezpečně posílat data občanů zemí EU přes Atlantik na servery ve Spojených státech. Jde o prozatímní řešení v reakci na nedávný verdikt Soudního dvora EU, který přesně před měsícem rozhodl o neplatnosti od roku 2000 používaného systému takzvaného "bezpečného přístavu".
 • Stavebnictví v září zpomalilo

  Růst stavebnictví v září zpomalil téměř o polovinu oproti srpnu letošního roku. Mezitím co v srpnu rostlo stavebnictví závratným tempem 4,7 procent, tak v září růst poklesl na 2,4 procenta.

 • Prodělal těžkou mozkovou příhodu. Dnes se mu v práci perfektně daří a stal se Zaměstnancem roku
  Soutěž Zaměstnanec roku ocenila lidi, kteří překonali své postižení a pracují. Pátý ročník soutěže vyzdvihl Jiřího Hádka a Miloslava Kodeše. Anketa probíhá v kategoriích: zaměstnanec z chráněného trhu práce a z běžného trhu práce.
 • Skandálu navzdory: koncern VW v říjnu zvýšil prodeje v Česku o třetinu
  Značkám koncernu VW se navzdory emisní aféře v Česku daří. V říjnu vzrostl prodej dovážených značek Audi, Volkswagen a Seat v tuzemsku dohromady o 30 procent na 3510 vozů. Domácí Škoda Auto pak zvýšila odbyt o čtvrtinu na 6865 aut. Celý trh v desátém měsíci rostl jen o deset procent. Vyplývá to z údajů značek a Svazu dovozců automobilů.
 • ČEZ podle šéfky SÚJB zřejmě v tomto roce již nestihne získat licenci pro Dukovany 1
  pŠéfka Státního úřadu pro jadernou bezpečnost (SÚJB) Dana Drábová pro agenturu Bloomberg uvedla, že ČEZ pravděpodobně do konce letošního roku nestihne dodat veškerou dokumentaci potřebnou pro prodloužení licence na provoz 1. bloku v Dukovanech o dalších...
 • Koncern VW navzdory skandálu zvýšil v říjnu v ČR prodej o třetinu
  Praha - Značkám koncernu VW se navzdory emisní aféře v Česku daří. V říjnu vzrostl prodej dovážených značek Audi, Volkswagen a Seat v tuzemsku dohromady o 30 procent na 3510 vozů. Domácí... • Bývalý šéfredaktor on-line Čilichili Pistulka povede obsahovou část agentury Bubble
  Martin Pistulka, který od roku 2009 vedl on-line verzi firemního časopisu Vodafonu Čilichili, nastupuje od poloviny září jako šéf obsahové části digitální agentury Bubble. Jako lead copywriter bude zodpovědný za obsahové strategie, formáty a obsah kampaní, které Bubble realizuje pro své klienty.
 • Bývalý šéf Stocku Plzeň Petr Pavlík míří do vedení Aholdu
  Vedení společnosti Ahold, která provozuje obchody Albert, posílí od února bývalý šéf Stocku Plzeň – Božkov Petr Pavlík (45). V pozici viceprezidenta se mimo jiné zapojí do plánování veškerých obchodních aktivit. Od června pak Pavlík převezme pozici od Sebastiaana de Jonga, který se v rámci společnosti přesune do skupiny Ahold. 
 • Bývalý šéf ukrajinské zbrojovky Znamja byl v Rusku odsouzen za špionáž
  Jurij Sološenko byl v Rusku odsouzen na šest let. Ruská strana tvrdí, že se snažil v minulosti získat zbraň, kterou chtěl převézt na Ukrajinu. Důchodce obvinění odmítá a plánuje se odvolat. Ukrajinská média spekulují o tom, že ruské obvinění může souviset s vyšetřováním sestřelení letu MH17.
 • Bývalý šéf Vězeňské služby Petr Dohnal se vrací do funkce. Válková ho odvolala neprávem
  Městský soud v Praze zrušil rozhodnutí týkající se odvolání šéfa Vězeňské služby Petra Dohnala. Ministr spravedlnosti Robert Pelikán následně oznámil, že se Dohnal vrací do své funkce a končí současný šéf Pavel Ondrášek. Dohnala odvolala z funkce bývalá ministryně Helena Válková počátkem dubna 2014.
 • Bývalý šéf Volkswagenu Winterkorn odejde i z čela Porsche, majoritního vlastníka VW
  Martin Winterkorn odejde i z funkce předsedy představenstva majoritního vlastníka Volkswagenu, tedy holdingu Porsche. Nahradí jej Hans Dieter Pötsch, nový předseda dozorčí rady Volkswagenu. Winterkornovi zůstávají v rámci Volkswagenu ještě posty v dozorčích radách Audi nebo Truck & Bus. Německá média tento týden uvedla, že Winterkorn i tyto funkce v dohledné době opustí.
 • Bývalý šéf VW Martin Winterkorn opustil další post. Odešel z čela dozorčí rady Audi
  Martin Winterkorn, bývalý šéf Volkswagenu, odstoupil i z vedení Audi kvůli skandálu s falšováním emisí. Nový předseda značky Audi zatím jmenován nebyl. Audi v říjnu zvýšila prodej o dvě procenta na zhruba 149 200 vozidel.
 • Bývalý šéf VW prý pomáhal utajovat podvody s emisemi
  Před 7 dnyBývalý generální ředitel německého automobilového koncernu Volkswagen Martin Winterkorn věděl o manipulaci s měřením ...
 • Bývalý starosta Mistřic dostal za černou skládku opět podmínku
  Uherské Hradiště - Okresní soud v Uherském Hradišti dnes uložil někdejšímu starostovi Mistřic na Slovácku Martinu Ondrouškovi (nez.) roční trest podmíněně odložený na 18 měsíců a peněžitý trest 100.000 korun za provozování černé skládky. Ondrouškovi už předloni uložil tříletý podmíněný trest a peněžitý trest 100.000 Kč. Krajský soud ve Zlíně ale po odvolání obžalovaného i státního zástupce vrátil věc do Uherského Hradiště.
 • Bývalý uhlobaron utopil miliardy v máku
  Bývalý uhlobaron Marek Čmejla, nepravomocně odsouzený švýcarským soudem za podvody a praní špinavých peněz při privatizaci Mostecké uhelné, přišel o dvě miliardy korun kvůli podvodům s modrým mákem. Navíc musí vysvětlit, kde peníze vzal.
 • Bývalý ústav v Králíkách by mohl sloužit k ubytování uprchlíků
  Objekt bývalého Výchovného ústavu a dětského domova Králíky by mohl sloužit jako azylové zařízení pro uprchlíky. Zájem o něj projevila Správa uprchlických zařízení ministerstva vnitra. Instituce uvažuje i o dalších budovách v zemi, rozhodovat bude jejich stav a náklady spojené se zprovozněním, sdělila mluvčí ministerstva vnitra Petra Kučerová.Hitpardáda štítků