Bývalý šéfredaktor on-line Čilichili Pistulka povede obsahovou část agentury Bubble

Martin Pistulka, který od roku 2009 vedl on-line verzi firemního časopisu Vodafonu Čilichili, nastupuje od poloviny září jako šéf obsahové části digitální agentury Bubble. Jako lead copywriter bude zodpovědný za obsahové strategie, formáty a obsah kampaní, které Bubble realizuje pro své klienty.


Zdroj: marketingsales.tyden.cz
Témata: BUBBLE, AGENTURY, ON, PISTULKA, AGENTURY BUBBLE, VODAFONU, , MARTIN, , OBSAH
 • Další bitva o 150 km/h na dálnici. Podívejte se, co chystají poslanci v dopravě
  Aktuálně.cz připravilo přehled připravovaných novinek v silničním provozu, které poslanci projednají tento týden ve Sněmovně. V grafice si můžete projít všechny důležité body novel dvou zákonů.
 • Padající ceny zlata mohou způsobit krach těžařů

  Propad na patnáctileté minimum zažívají letos akcie sektorového indexu Philadelphia Gold and Silver. Ten sdružuje šestnáct největších jmen z oboru. Pokud budou ceny zlata i nadále padat, pak zcela jistě zkrachují někteří producenti tohoto drahého kovu.

 • Majitel restaurace a šéfkuchař Radek Kašpárek: Vymýšlím jídla i při řízení
  Nemá rád nuly, často experimentuje a hraje si s prezentací jídla. Sýry v piknikovém koši, vejce v keramických skořápkách, drůbež v jehličí... přesně tak své pochoutky servíruje šéfkuchař pražské restaurace Field Radek Kašpárek. Blízko k přírodě má téměř vše, čeho se v jeho restauraci dotknete.
 • Pracovní obuv, pracovní oděvy, ochranné pomůcky
  Praha 15. září (PROTEXT) - Bezpečnost, ochrana zdraví při práci i maximální pohodlí, to vše splňuje široký sortiment pracovních oděvů, obuvi a nezbytných ochranných pomůcek, společnosti Jan Müller - pracovní obuv & oděvy. Nabídka e-shopu www.rucedozadu.cz, kamenné...
 • Jak reklama prodává? Nielsen slibuje, že vám to přesně spočítá
  Byla to jen otázka času. Víc jak rok poté, co globální výzkumná společnost Nielsen ovládla český Mediaresearch, je to jejich první společný produkt vycházející z propojení prodejních a mediálních dat.
 • Chceme si vytančit záznam v knize rekordů
  Praha 15. září (PROTEXT) - Nejvíce lidí z jedné taneční školy tančících společnou choreografii. Tak může znít název nového tanečního rekordu, kterým se do České knihy rekordů pokusí zapsat žáci taneční školy InDance. Pokus bude probíhat v sobotu 19. září 2015 v Praze. ...
 • Varování: růst úrokových sazeb v USA je krokem do neznáma
 • Stříbrná mince od ČNB k představení parovozu
  Česká národní banka vydává pamětní stříbrnou minci k připomenutí 200. výročí představení parovozu Josefem Božkem. Mince o nominální hodnotě 200 Kč bude v prodeji od 16. září 2015. Mince má netradičně dva autory. Lícní stranu zobrazující parovůz navrhl akademický sochař Zbyněk Fojtů, rubovou stranu s portrétem Josefa Božka pak Martin Dašek. ČNB vydává do oběhu
 • Farmářská slavnost na Ekofarmě Bošina již tuto sobotu 19. září!
  Ekofarma Bošina, jenž se nachází ve Vernéřovicích na Náchodsku – Broumovsku, zve na Farmářskou slavnost v country stylu. Akce se koná v sobotu 19. září od 15.00 hodin. Všechny podrobnosti o programu, možnosti nákupu selských produktů a samozřejmě také občerstvení naleznete v pozvánce, eventuálně na níže uvedených kontaktech.
 • Seznam.cz rozšiřuje inzertní možnosti pro e-shopy
  České e-shopy dostanou novou možnost, jak propagovat své zboží v největším českém vyhledávači. Kromě služeb Sklik a Zboží zavede Seznam.cz produktové inzeráty...
 • Bývalý šéf Stocku Plzeň Petr Pavlík míří do vedení Aholdu
  Vedení společnosti Ahold, která provozuje obchody Albert, posílí od února bývalý šéf Stocku Plzeň – Božkov Petr Pavlík (45). V pozici viceprezidenta se mimo jiné zapojí do plánování veškerých obchodních aktivit. Od června pak Pavlík převezme pozici od Sebastiaana de Jonga, který se v rámci společnosti přesune do skupiny Ahold. 
 • Bývalý šéf ukrajinské zbrojovky Znamja byl v Rusku odsouzen za špionáž
  Jurij Sološenko byl v Rusku odsouzen na šest let. Ruská strana tvrdí, že se snažil v minulosti získat zbraň, kterou chtěl převézt na Ukrajinu. Důchodce obvinění odmítá a plánuje se odvolat. Ukrajinská média spekulují o tom, že ruské obvinění může souviset s vyšetřováním sestřelení letu MH17.
 • Bývalý šéf Vězeňské služby Petr Dohnal se vrací do funkce. Válková ho odvolala neprávem
  Městský soud v Praze zrušil rozhodnutí týkající se odvolání šéfa Vězeňské služby Petra Dohnala. Ministr spravedlnosti Robert Pelikán následně oznámil, že se Dohnal vrací do své funkce a končí současný šéf Pavel Ondrášek. Dohnala odvolala z funkce bývalá ministryně Helena Válková počátkem dubna 2014.
 • Bývalý šéf Volkswagenu Winterkorn odejde i z čela Porsche, majoritního vlastníka VW
  Martin Winterkorn odejde i z funkce předsedy představenstva majoritního vlastníka Volkswagenu, tedy holdingu Porsche. Nahradí jej Hans Dieter Pötsch, nový předseda dozorčí rady Volkswagenu. Winterkornovi zůstávají v rámci Volkswagenu ještě posty v dozorčích radách Audi nebo Truck & Bus. Německá média tento týden uvedla, že Winterkorn i tyto funkce v dohledné době opustí.
 • Bývalý šéf VW Martin Winterkorn opustil další post. Odešel z čela dozorčí rady Audi
  Martin Winterkorn, bývalý šéf Volkswagenu, odstoupil i z vedení Audi kvůli skandálu s falšováním emisí. Nový předseda značky Audi zatím jmenován nebyl. Audi v říjnu zvýšila prodej o dvě procenta na zhruba 149 200 vozidel.
 • Bývalý šéf VW prý pomáhal utajovat podvody s emisemi
  Před 7 dnyBývalý generální ředitel německého automobilového koncernu Volkswagen Martin Winterkorn věděl o manipulaci s měřením ...
 • Bývalý starosta Mistřic dostal za černou skládku opět podmínku
  Uherské Hradiště - Okresní soud v Uherském Hradišti dnes uložil někdejšímu starostovi Mistřic na Slovácku Martinu Ondrouškovi (nez.) roční trest podmíněně odložený na 18 měsíců a peněžitý trest 100.000 korun za provozování černé skládky. Ondrouškovi už předloni uložil tříletý podmíněný trest a peněžitý trest 100.000 Kč. Krajský soud ve Zlíně ale po odvolání obžalovaného i státního zástupce vrátil věc do Uherského Hradiště.
 • Bývalý uhlobaron utopil miliardy v máku
  Bývalý uhlobaron Marek Čmejla, nepravomocně odsouzený švýcarským soudem za podvody a praní špinavých peněz při privatizaci Mostecké uhelné, přišel o dvě miliardy korun kvůli podvodům s modrým mákem. Navíc musí vysvětlit, kde peníze vzal.
 • Bývalý ústav v Králíkách by mohl sloužit k ubytování uprchlíků
  Objekt bývalého Výchovného ústavu a dětského domova Králíky by mohl sloužit jako azylové zařízení pro uprchlíky. Zájem o něj projevila Správa uprchlických zařízení ministerstva vnitra. Instituce uvažuje i o dalších budovách v zemi, rozhodovat bude jejich stav a náklady spojené se zprovozněním, sdělila mluvčí ministerstva vnitra Petra Kučerová.
 • Byznys a dekadence v poušti. Začíná Burning Man, oblíbený...
  V Nevadě začíná týdenní festival plný masek, alegorických aut či impozantních soch. A. ho desetitisíce lidí včetně nejúspěšnějších podnikatelů Silicon Valley.Hitpardáda štítků