Celkový přehled počtu subjektů v časové řadě

Jednotná evidence regulovaných a registrovaných subjektů


Zdroj: apl.cnb.cz
Témata: POČTU, ČASOVÉ ŘADĚ, ŘADĚ, POČTU SUBJEKTŮ, V ČASOVÉ ŘADĚ, V ČASOVÉ, SUBJEKTŮ V ČASOVÉ, POČTU SUBJEKTŮ V, CELKOVÝ PŘEHLED, CELKOVÝ PŘEHLED POČTU

 • Konsolidace půjček a úvěrů - srovnání od Měšec.cz
  Splácíte více půjček? Slučte si je do jedné a ušetřete na splátkách tisíce. Podívejte. se, jak je to jednoduché.
 • Běžné účty - srovnání od Měšec.cz
  Neplatíte zbytečně za běžný účet? Srovnejte si nabídku našich banka a vyberte si běžný účet, za který nemusíte platit.
 • Českomoravská Stavební spořitelna, a.s.- Stavební spoření...
  si výhody i nevýhody, přečtěte si testy a recenze produktu i finanční instituce, která ho poskytuje.
 • Změna dodavatele elektřiny - srovnání od Měšec.cz
  Změna dodavatele není nic složitého. Porovnejte. si nabídku dodavatelů v online kalkulačce a vyberte toho nejvýhodnějšího. Ušetříte. tisíce.
 • Echo201532
  Zdivočelí černoši v tlupách napadají kamiony ve francouzském Calais, aby se dostali do Anglie. I politická Evropa se oddala času dovolených, Angela Merkelová s manželem.
 • Echo201425
  Česká prodejná republika ● Když USA vymyslely AIDS. Chystá se letos v listopadu do Oxfordu česká slavnost. Za normalizace drtil Libor Široký nepřátele socialismu coby.
 • Echo201507
  Téma: Nová studená válka ● Salon: Rok po Majdanu, týden po Mnichovu. Hrozí nový Vietnam ● Hra nervů. Putin si nakonec stejně vezme, co bude chtít.
 • Echo201534
  V kalendáři slavných výročí našel pamětník před pár dny další příležitost užít si trochu nostalgie. Když soudkyně Obvodního soudu pro Prahu 1 Helena Králová.
 • Echo201509
  Nápad ministerstva financí – nutno poznamenat, že s podporou sociální demokracie a premiéra – zavést elektronickou evidenci tržeb u všech živnostníků je téma,.
 • Echo201505
  K jistému typu autocenzury, který je viditelný u domácích oligarchizovaných médií, se musím přiznat i v našem případě. Za poslední rok a půl jsme se civilizačně.


 • Celkový přehled počtu subjektů ke dni
  Jednotná evidence regulovaných a registrovaných subjektů
 • Celkový přehled počtu subjektů ke dni
  Jednotná evidence regulovaných a registrovaných subjektů
 • Celkový objem hypoték letos vzrostl o téměř 13 procent
  2.8.2010 - Z aktuálních statistik ministerstva pro místní rozvoj vyplývá, že banky od začátku tohoto roku poskytly celkem 23 617 úvěrů za 53,6 miliard korun. V porovnání se stejným obdobím loňského roku se počet úvěrů snížil o 1,1 %, celkový objem poskytnutých financí však narostl o 12,8 %.
 • Celkový objem hypoték letos vzrostl o téměř 13 procent
  2.8.2010 - Z aktuálních statistik ministerstva pro místní rozvoj vyplývá, že banky od začátku tohoto roku poskytly celkem 23 617 úvěrů za 53,6 miliard korun. V porovnání se stejným obdobím loňského roku se počet úvěrů snížil o 1,1 %, celkový objem poskytnutých financí však narostl o 12,8 %.
 • Celkový instalovaný výkon jaderných elektráren se v roce 2016 zvýšil

  Celkový instalovaný výkon jaderných elektráren v minulém roce mírně vzrostl z 382,2 GWe v roce 2015 na 391,4 GW. S informací přišla World Nuclear Association. Největší podíl na nárůstu má Čína s celkem 5 novými bloky připojených do elektrizační soustavy. V roce 2016 bylo ve světě k přenosové síti celkem připojeno 10 bloků s celkovým instalovaným

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Celková škoda z požáru litvínovské chemičky se podle Allianz vyšplhá na více než půl miliardy dolarů

  Škody z přerušení provozu firem v globalizovaném světě neúprosně rostou. Tvrdí to nová studie Allianz Global Corporate & Specialty (AGCS), jednoho z největších světových pojistitelů obchodní klientely. Podíl důsledků přerušení provozu na celkové výši škod je dnes podle Allianz prokazatelně větší než před 10 lety. Nejčastějším spouštěčem těchto pohrom jsou přitom požáry a výbuchy v provozovnách, jako tomu bylo i loni v létě v případě litvínovské chemičky.

 • Celková meziroční inflace byla v lednu o 0,1 p.b. pod prognózou ČNB.
  Oproti prognóze ČNB byla nižší dynamika cen potravin a také korigovaná inflace bez pohonných hmot, regulované ceny rostly naopak rychleji. Ceny potravin (včetně nápojů a tabáku, avšak bez vlivu změn nepřímých daní) v lednu setrvaly v mírném meziročním poklesu, přičemž prognóza předpokládala obnovení jejich růstu. Korigovaná inflace bez pohonných hmot v lednu mírně zpomalila, zatímco prognóza předpokládala její další lehké zrychlení. Nadále však tento ukazatel jádrové inflace zůstává nad jedním…
 • Celkem 64 dopravních staveb se může zdržet i o několik let. EU chce posudek k životnímu prostředí
  Evropská unie požaduje u 64 důležitých dopravních staveb nové posouzení vlivu na životní prostředí. Tím by se výstavba mohla prodloužit i o několik let, oznámil premiér Sobotka. Zdržení by ovlivnilo i čerpání evropských fondů.
 • Celebrity vedly své ratolesti do první třídy. Kdo měl NEJVĚTŠÍ...
  Do první třídy dnes nastoupily tisíce dětí, na některé se ale upírala větší pozornost. Mají. totiž slavné rodiče.
 • Celebrity - Šíp
  Karel Gott byl PROPUŠTĚN po druhé chemoterapii domů. Karel Gott byl PROPUŠTĚN po druhé chemoterapii domů. Karel Gott byl PROPUŠTĚN po druhé chemoterapii domů.




Hitpardáda štítků