Český rozhlas

Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. do zahraničí v 6 jazycích. Vysílání. Internetové stránky rozhlasu veřejné služby


Zdroj: www.rozhlas.cz
Témata: UL, URL, PŘEHRÁT, DO STUDIA, WEBKAMERU, POHLED DO STUDIA, STUDIA, ZOBRAZIT, POHLED DO, ZOBRAZIT WEBKAMERU • Český Robinson
  Jestli něco naše země v tuto chvíli potřebuje, tak jsou to pozitivní vize. Mezitím. co tu vedeme debaty o pražské kavárně, ujíždí nám vlak doslova ve všem.
 • Český Robinson
  Jestli něco naše země v tuto chvíli potřebuje, tak jsou to pozitivní vize. Mezitím. co tu vedeme debaty o pražské kavárně, ujíždí nám vlak doslova ve všem.
 • Český Robinson
  Jestli něco naše země v tuto chvíli potřebuje, tak jsou to pozitivní vize. Mezitím, co tu vedeme debaty o pražské kavárně, ujíždí nám vlak doslova ve všem.
 • Český realitní trh 2011: Doporučení pro spekulanty, dlouhodobé...
  Český nemovitostní trh, alespoň co se týká objemů obchodů, ve všech segmentech oživuje. Provází
 • Český ráj - tipy na výlet
  PR | Český ráj patří mezi nejznámější a nejkrásnější turistické lokality u nás. Tato. oblast se nachází necelých 100 kilometrů severovýchodně od Prahy.
 • Český průmysl zrychlil, táhla jej především výroba automobilů. Naopak růst stavebnictví v srpnu zpomalil
  Podle nově zveřejněných dat Českého statistického úřadu v srpnu narostla průmyslová výroba v Česku. Pomohla především výroba aut. Statistický úřad také zveřejnil údaje maloobchodních tržeb, které v srpnu meziročně vrostly o 3,3 procenta, oproti července rostly ale pomaleji.
 • Český průmysl zrychlil růst na 3,8 procenta. Stavebnictví se naopak propadlo
  V říjnu zrychlil český průmysl v meziročním srovnání růst na 3,8 procenta. K růstu přispěl hlavně automobilový průmysl. Klesla výroba elektřiny. Stavebnictví se naopak v říjnu letos poprvé propadlo. V září přitom rostlo ještě o 1,3 procenta.
 • Český průmysl zpomalil růst. Mohou za to podnikové dovolené, utěšují analytici
  Průmyslová produkce v srpnu měla růst podle odhadů analytiků o devět procent, ale přidala meziročně jen 6,3 procenta. Podle analytiků ale není důvod ke smutku.
 • Český průmysl zastavil pokles a slibuje růst ekonomiky. Lépe si vede jen Itálie
  Podmínky ve zpracovatelském sektoru v České republice se podle indexu PMI za uplynulý měsíc mírně zlepšily. Výsledek naznačuje, že česká ekonomika vykáže silný růst i ve čtvrtém čtvrtletí. Aktivita se zvýšila i v eurozóně, tempo růstu však zůstává skromné.
 • Český průmysl v listopadu příjemně překvapil
  AKTUALIZOVÁNO – Česká průmyslová výroba v souladu s očekáváním a předstihovými ukazateli v listopadu výrazně vzrostla, meziročně o sedm procent. Mimo jeden pracovní den navíc, výrazně k výsledku přispěla také silná poptávka ze zahraniční, která se meziročně zvýšila o 12,7 procenta. Podobná situace nastala i v tržbách, které zaznamenaly růst o více než sedm procent, přičemž rychleji rostly tržby z přímého vývozu ve srovnání s domácími.


 • Český česnek začíná porážet čínskou konkurenci, jeho obliba i produkce rostou
  Češi začínají dávat přednost českému česneku před čínským. Farmáři potvrzují, že se poptávka po českých odrůdách neustále zvyšuje a produkce se za poslední čtyři roky zhruba ztrojnásobila. Přesto se této zeleniny do Česka dováží daleko více, než pokryje domácí produkce.
 • Česky a hezky
  Web pro milovníky češtiny. Každý. týden nový kvíz. Vysvětlení. všeho, co potřebujete vědět. Původ. a význam slov, jazyková policie, zajímavosti.
 • Česko se chce stát zázemím čínských firem v Evropě
  Česko by se podle premiéra Bohuslava Sobotky z ČSSD mohlo stát evropským odrazovým můstkem pro čínské firmy. Český premiér to řekl po jednání s čínským ministrem zahraničí Wangem I. Ten je po 14 letech prvním šéfem čínské diplomacie, který do Prahy přijel.
 • Česko a Hamburk vytvoří komisi pro výměnu části českého přístavu
  Česká republika bude měnit své území v Hamburku za jinou parcelu. Přístup do přístavu, který Česko zatím příliš nevyužívá, by totiž mohla omezit případná olympiáda v roce 2024. Výměnu území dnes při své návštěvě Prahy nabídl primátor Hamburku Olaf Scholz.
 • České dluhopisy se stávají hitem pro zahraniční investory
  V cizině roste popularita českých dluhopisů. Zahraniční investoři drží jejich největší podíl za posledních pět let. Podle údajů ministerstva financí nakoupili jen do konce srpna českých dluhopisů za 55 miliard korun. To odpovídá více než polovině objemu dluhopisů, které v tomto období vláda vydala.
 • České Budějovice - zprávy, reportáže, tradiční dechovka
  Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. Vysílání o regionálním dění z malebných jižních Čech. Široká
 • Bytová družstva a společenství vlastníků doplácejí na neplatiče...
  Bytová družstva a společenství vlastníků stále častěji řeší problémy s lidmi, kteří neplatí za své bydlení. Organizace. se tak dostávají do obrovských dluhů. Požadují
 • Blackout nehrozil, ale situace byla velmi vážná, řekl Miroslav Vrba z vedení ČEPS
  Česko už nemusí dovážet elektrickou energii, vystačí si s produkcí domácích elektráren. Import trval 15 hodin, a to kvůli neplánovanému výpadku druhého temelínského bloku a současně i závadě ve chvaletické elektrárně. To způsobilo velké problémy celé přenosové soustavě. Dispečeři společnosti ČEPS museli požádat o pomoc provozovatele sousedních přenosových soustav. Naplno musí jet i další elektrárny. Blackout nehrozil, ale situace byla velmi vážná, řekl Českému Miroslav Vrba z vedení ČEPS.
 • Bitva o rozhlas
  Voláme všechny Čechy! Přijďte nám ihned na pomoc! Esesáci zde vraždí české lidi! Sledujte Pražské povstání a boj o rozhlas den po dni.
 • Bezpečnostní Rada se shodla na nutnosti posílit ostrahu vnějších...
  Policie nemá v souvislosti s útoky ve Francii žádné informace o ohrožení Česka. Po jednání předsednictva Bezpečnostní rady státu to řekl premiér a šéf ČSSD.


Hitpardáda štítků