Cesta do nitra Sony A7R II s ifixit.com – DIGIarena.cz

Už jste někdy rozpitvali digitální fotoaparát? Celkový počet dílů není malý a rozhodně byste se mohli ztratit v záplavě šroubků. Redaktoři


Zdroj: digiarena.e15.cz
Témata: SONY A, IFIXIT, VŠEM, CESTA, BSI, NITRA SONY A, DO NITRA SONY, NITRA, II S IFIXIT, CO
 • Apple nabízí náhradu za vadné fotomoduly v iPhone 6 Plus...
  Problémy s obrazovým výstupem iSight fotoaparátu, projevující se rozmazanými, neostrými snímky, se objevil pouze u zařízení iPhone Plus.
 • METROPOLives – na cestě evropskými městy – DIGIarena.cz
  Amsterdam, Berlín, Londýn či Benátky – evropská města, která jsou svým významem pro vlastní zemi důležitá a zásadní. Tyto
 • Fotografie týdne - Powered by
  E15.cz Zprávy Názory Finance Média TV E-svět Fotografování Audio & Video Euro. Galerie :: Fórum :: Vyhledávání. Titulní strana » Fotografie týdne. Fotografie 1–16.
 • Fotoškola – DIGIarena.cz
  Pokud si nevíte rady, jak fotit, přečtěte si články ve fotoškole. Autoři. předávají své zkušenosti, připravují nejrůznější návody, hledají zajímavé a netradiční postupy.
 • Canon spustil cashback na vybrané objektivy – DIGIarena.cz
  Canon v pátek spustil dvouměsíční akci na nákup objektivů – v rámci cashbacku můžete vybírat z celkem 12 objektivů a ušetříte až 5000 Kč. V
 • Bazar - DIGIarena.cz
  . 5 tipů pro lepší portréty. Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků. Tým moderátorů a administrátorů fóra.
 • Kultura – DIGIarena.cz
  Fotografování je v prvé řadě kreativní až umělecká činnost, technika by měla být až na druhém místě. Inspirujte
 • Video – DIGIarena.cz
  Zajímavé produkty představujeme také formou videa. Během. několika minut se seznámíte s testovaným zařízením a uvidíte, jak funguje v praxi.
 • Technika – DIGIarena.cz
  Představujeme novinky na trhu, ukazujeme první demosnímky z testovaných fotoaparátů, ale najdete zde i i podrobné recenze.
 • Testy – DIGIarena.cz
  V redakčních testech se snažíme o objektivní zhodnocení vlastností fotoaparátů a jejich příslušenství. Výsledky • Český zpracovatelský průmysl v prosinci zrychlil. Růst indexu PMI předčil očekávání analytiků
  Index sledující výrobu, objednávky či zaměstnanost stoupl na 55,6 bodu. Analytici přitom očekávali růst od listopadu do prosince jen o dvě desetiny procentního bodu. "V prosinci se rozjely jak domácí, tak exportní objednávky, a český průmysl se tak může těšit, že počátek roku 2016 přinese solidní data o průmyslové výrobě," říká ekonom Radomír Jáč.
 • Český zákon o veřejných zakázkách je podle EK nejstriktnější v EU
  Zákon o zadávání veřejných zakázek a novela stavebního zákona ... to jsou dvě klíčové právní normy, které   v těchto měsících plně vytěžují tým pracovníků Ministerstva pro místní rozvoj. Jeho šéfka Karla Šlechtová novinky kolem zákonů představila účastníkům Žofínského fóra.
 • Český zahraniční obchod vykázal v září přebytek 19 miliard
  Bilance zahraničního obchodu České republiky skončila v září přebytkem 19 miliard korun. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku to bylo o 0,1 miliardy méně. Příznivý vliv mělo především snížení schodku bilance minerálních paliv a růst přebytku obchodu se stroji a dopravními prostředky.
 • Český zahraniční obchod by měl v srpnu zůstat v přebytku
  Česká koruna v prvním dnu tohoto týdne dále posilovala a dostala se na dohled úrovni 27,10 CZK/EUR.
 • Český zahraniční dluh za rok vzrostl o 137 miliard korun
  Zahraniční dluh České republiky meziročně stoupl ve druhém čtvrtletí o 137 miliard korun na 2,9 bilionu korun. Představoval tak 66,4 procenta hrubého domácího produktu. Na růstu zadluženosti se podílelo zvýšení zahraničních závazků bank a nárůst počtu bankovních dluhopisů, které drží zahraniční subjekty.
 • Český vývoz míří za rekordem, hlavní impulzem je intervence ČNB
  Vývoz zboží z České republiky do zahraničí by mohl letos vzrůst téměř o šest procent na úroveň 3,8 bilionu korun z loňských 3,6 bilionu. Představovalo by to nový rekord. Jde o hodnotu počítanou v takzvaném přeshraničním pojetí. Bilance zahraničního obchodu by měla být kladná na loňské úrovni 400 miliard korun. Na Exportním fóru v Mladých Bukách na Trutnovsku to řekl místopředseda Asociace exportérů Otto Daněk.
 • Český vývoz letos vzroste na rekordních 3,8 bilionu korun. Do Německa míří třetina exportu
  Export do zahraničí by mohl letos stoupnout téměř o šest procent na úroveň 3,8 bilionu korun z loňských 3,6 bilionu korun. Exportu podle vývozců pomohlo zejména oslabení koruny v listopadu 2013. Ukrajina, Řecko a uprchlíci zmenšují šance na české přijetí eura v roce 2020. Uvedl to ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.
 • Český vývoz letos vzroste na rekordních 3,8 bilionu korun. Do Německa míří třetina exportu
  Export do zahraničí by mohl letos stoupnout téměř o šest procent na úroveň 3,8 bilionu korun z loňských 3,6 bilionu korun. Exportu podle vývozců pomohlo zejména oslabení koruny v listopadu 2013. Ukrajina, Řecko a uprchlíci zmenšují šance na české přijetí eura v roce 2020. Uvedl to ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.
 • Český vývoz do USA roste, jde o slibný trh
  Spojené státy se staly největším odbytištěm českých exportérů mimo země EU. Vedle zavedených firem jako Linet či Meopta tam nyní otevírá pobočky řada dalších podniků...
 • Český výrobní sektor zakončil rok 2016 silným výkonem
  AKTUALIZOVÁNO – Český výrobní sektor zakončil rok 2016 silným výkonem. Celkové tempo růstu od listopadu zrychlilo díky robustnějšímu růstu výroby, nových zakázek a práce. Tempo expanze nových zakázek však do jisté míry tížil slabší růst exportu. Prosincové výsledky průzkumu také signalizovaly největší inflační tlaky v sektoru od poloviny roku 2015.

 • Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly – historická práce z...
  akcie a investice, globální makroanalýza, zlato, stříbro
 • Cesta do pekel je dlážděna dobrými úmysly – historická práce z roku 2025

  Předkládám vám historickou práci z budoucnosti, práce z roku 2025, která se vrací k událostem za posledních deset let. Jak se později ukázalo, tyto roky byly pro celý vývoj klíčové. Vlády po celém světě využívaly jakýchkoliv šoku k utahování šroubů. Ať už šlo o vlnu imigrantů proudící do Evropy v letech 2015 – 2016 nebo o řadu teroristických útoků. 

 • Cesta k novince Jaga Jazzist je trnitá, ale vyplatí se
  V tradičním pětiletém intervalu přicházejí s novinkou norští velikáni nu-jazzu Jaga Jazzist. Starfire zní opět jinak než jejich předchozí projekty. Neonové barvy, až popové melodie a bezstarostnou hravost nahradila profesorská pečlivost a syrovost fusion rocku. Pro řadu posluchačů bude album obtížné na poslech, mnohé jeho forma dokonce odradí, pro kapelu se přesto jedná o významný krok vpřed.
 • Cesta kolem světa za 20 tisíc: Autoři populární Travel ...
  Digitální nomádi Matouš Vinš a Petr Novák sepsali Travel Bibli, cestovatelskou příručku, téměř před rokem. Protože se však dnešní svět ...
 • Cesta kolem světa za 20 tisíc: Autoři populární Travel ...
  Digitální nomádi Matouš Vinš a Petr Novák sepsali Travel Bibli, cestovatelskou příručku, téměř před rokem. Protože se však dnešní svět ...
 • Cesta k věčnému mládí? Chemici, kteří dostali Nobelovu cenu, našli klíč k pochopení rakoviny
  Tomas Lindahl se zaměřil na zkoumání poruch v přepisu DNA a postupně došel k závěru, že ve skutečnosti je tato molekula velmi nestabilní. Azíz Sancar zkoumal mechanismy, které obnovují bakteriální DNA poškozenou ultrafialovým zářením, a našel enzymy, díky nimž organismus takové poškození bez následků přežije. Paul Modrich výzkumem dosáhl lepšího pochopení vzniku nádorového bujení. S trochou nadsázky se dá říct, že nástroje na opravu DNA mohou být elixírem života a věčného mládí.
 • Cesta mezi mlhami mraků: Tak trochu jiná stezka, která po elipsách stoupá až do nebe
  Na pomezí Moravy, Čech a Polska vede po elipsách stezka do oblak. Od populárních cest korunami stromů se však liší. Architekt Zdeněk Fránek opět připomenul, že jeho stavby zviditelňují věci a jevy, jež jenom tušíme.
 • Cesta na Mars: Sen, či podvod?
  Smělý plán soukromé firmy je podle kritiků jen snahou přitáhnout pozornost k hvězdné reality show...
 • "Cesta na Měsíc" pro čistou energii
  Jak ukázal prezident Kennedy, velký pokrok začíná velkým cílem, který je smělý, ale zároveň uskutečnitelný...
 • Cesta ze začarovaného kruhu
  Pokud na počátku hospodaření chybí sedlákovi základní výrobní prostředek, tedy půda, snadno se dostane do začarovaného kruhu, ze kterého se těžko hledá cesta ven. To se stalo v případě zemědělského podnikání Jiřího Slámy z Blažimi, jehož rodina v minulosti nehospodařila, a tudíž se jí netýkaly restituce.Hitpardáda štítků