Co vám nabízí magazín OnBusiness

Magazín OnBusiness se zaměřuje na ta ekonomické témata, která jsou jinými médii více či méně opomíjena. A. cílem je nabízet.


Zdroj: onbusiness.cz
Témata: MŮŽETE, VLASTNÍ, NICH, STRÁNKY, SI, SVÉ, VÁM, BUDOU, VLASTNÍ STRÁNKY, NA ONBUSINESS

 • Ekonomika - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Ekonomika: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • Příspěvky čtenářů do rubriky Peníze
  Specializovaný finanční úřad udělil v první polovině listopadu další vysoké pokuty dvěma společnostem, které nelegálně provozovaly kvízomaty.
 • O vydavateli
  O vydavateli. Ekonomika. podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • Pravidla webových stránek OnBusiness
  Pravidla webových stránek OnBusiness. Ekonomika. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • Zkušenosti a názory - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Zkušenosti a názory: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. investovat.
 • Reality - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Reality: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • Investice - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Investice: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • OnBusiness: Ekonomika, podnikání, investice
  Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak. investovat.
 • Podnikání - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Podnikání: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • Lidé - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Lidé: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak


 • Co udělá s výsledky ČEZ odstávka Dukovan?
  Energetická společnost ČEZ podle analytiků sníží celoroční cíl provozního zisku (EBITDA) za letošní rok na 65 miliard korun. Důvodem je dlouhodobá neplánovaná odstávka bloků jaderné elektrárny Dukovany.
 • Co udělá spotřeba Američanů a silný dolar se světem?
  Pokud pro přepočítávání finančních hodnot použijeme tržní směnné kurzy, zůstává americká ekonomika s určitým náskokem největší ekonomikou na světě. Pokud navíc vezmeme v úvahu relativně vysoký podíl spotřeby, jímž se americká ekonomika i na poměry hospodářsky vyspělých zemí vyznačuje, je zřejmé, že prognóza vývoje spotřeby v USA má klíčový význam pro prognózu světové ekonomiky. Takže - co říká?
 • Co udělá se sazbami léto?
  2.6.2015 - Nárůst ceny zdrojů vytváří tlak na růst úrokových sazeb hypoték. Hypoteční trh je však vysoce konkurenční a vzájemné soupeření bank drží sazby dole. V červnu, ba ani v následujících letních měsících, však neočekáváme zásadní obrat a nárůst cen.
 • Co udělal Obama pro mír? Zatím nic.
  . když zatím toho ve světě moc nestihl kromě řady květnatých a mnohoslibných projevů? Má vizi světa bez jaderných zbraní, ale zároveň bude muset řešit.
 • Co to je Webarchiv.cz a proč by váš web měl být archivován?
  Proč byste měli chtít, aby váš web byl archivován? Jaký to má smysl a co vám to přinese?
 • Co to je affiliate odkaz?
  Affiliate odkaz je zjednodušeně řečeno odkaz, který směřuje na určitou webovou stránku a zároveň identifikuje konkrétní osobu, která odkaz vytvořila.
 • Co to je Accelerated Mobile Pages (AMP)?
  Google začal tvůrcům webů prostřednictvím Search Console rozesílat zprávu s doporučení implementace tzv. AMP. O tom, co to je, se ale na českém internetu zas tak moc nepíše.
 • Co takhle zbavit banky práva vytvářet peníze?
  Nedávno proběhla médii zpráva o tom, že se švýcarskému hnutí Vollgeld Initiative podařilo shromáždit dostatek podpisů k tomu, aby vláda vypsala referendum. Referendum, jež by mělo podle svých navrhovatelů zbavit komerční banky jejich výsady vytvářet nové peníze, a vložit toto právo pouze do rukou Švýcarské národní banky. Podobné iniciativy proběhly v několika posledních letech i jinde: například na Islandu, v Irsku či na Novém Zélandu. I když se v rámci legislativního procesu nedostaly tak…
 • Co s tolika vlašáky? Zavařte je do sklenic a vydrží vám roky
  Vlašských ořechů se letos mimořádně urodilo a jejich sběrači mají žně. Co ale s nimi dál, když je jich tolik?
 • Co stojí za čínskými investicemi? Zpravodajské zájmy?
  Svého času se České republice s nadsázkou říkalo ČEZko. Tak vlivný energetický kolos ČEZ býval. Po pár uplynulých dnech se možná vžije jiné označení: CEFCko. Čínská skupina CEFC totiž vstoupila do několika tuzemských firem. Postupně získá téměř 50 procent v aerolinkách Travel Service, spolu s partnery převezme podíl 79,4 procenta v Pivovarech Lobkowicz Group a stane se minoritním vlastníkem mediálních firem Médea Group a Empresa Media (tj. časopisy Týden a Instinkt, TV Barrandov aj.). Skupina…


 • Chytré telefony a tablety posílí váš byznys
  Chytré telefony a tablety, jak všichni víme, nejsou jen na telefonování, hraní a prohlížení webu v místech, kam s sebou PC nenosíme. Tato zařízení se stala našimi běžnými společníky – i běžnými společníky našich klientů. To s sebou nese nové zásadní příležitosti pro rozvoj stávajícího podnikání nebo pro vznik podnikání zcela nového. Jaké jsou aktuální trendy a nové příležitosti?

 • Jak si poradit s mobilními zařízeními ve firmě
  I když zpočátku bylo běžné mobilní zařízení do firmy prostě pořídit a začít používat, dnes je stále větší důraz kladen na to, aby byla tato zařízení v organizaci také odpovídajícím způsobem centrálně spravována. To v praxi zpravidla znamená, že je zajištěna určitá definovaná úroveň zabezpečení dat, používání standardních aplikací, řešeny krizové situace, jako například ztráta zařízení a třeba také zálohování dat. Jak taková správa dnes vypadá a co nabízí?
 • Jak provozovat e-shop: Soubor užitečných tipů
  Zvažujete, že začnete provozovat e-shop? Pak právě pro vás jsme připravili tento speciál, který se věnuje otázkám s provozováním e-shopu spojeným. Co v e-shopu nabízet a jak? Jak přilákat nové a udržet stávající zákazníky? Jak se vyvarovat zbytečných chyb? I o tom je tady řeč.
 • Jak podpořit prosazení startupů z východní Evropy ve světě
  Zástupci zemí V4 v říjnu v Praze podepsali Memorandum o porozumění k regionální spolupráci v oblasti inovací a startupů zemí Visegrádské skupiny. V něm se zástupci České republiky, Slovenska, Polska a Maďarska dohodli na spolupráci při podpoře začínajících podnikatelů. Co konkrétně se má dít?
 • Investice - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Investice: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • I fyzický archiv dokumentů potřebuje občas obnovit
  Tisíce archivů v České republice mají nevyhovující podmínky pro dlouhodobé uložení dokumentů. Vyplývá to ze statistik Konica Minolta, která se jako významný poskytovatel dokumentových řešení zaměřuje i na revize skladovacích prostor a modernizace archivních řádů. Aktuálně ukončenou zakázkou z této oblasti je kompletní modernizace archivu pro desítky tisíc dokumentů Ochranného svazu autorského (OSA).
 • GScan Online: Zpracuje jakýkoliv typ dokumentu
  GScan Online je jednoduchý a velmi inovativní produkt, který může být použit ve všech organizacích. Lze jím zpracovat jakýkoliv typ dokumentu, z prakticky jakéhokoliv zařízení, jako jsou skenery, MFP, mobilní telefony, a dokonce i prostřednictvím cloudu (např. OneDrive, DropBox).
 • EY: Polovina českých podnikatelů chce předat svou firmu potomkům
  Podnikat s vlastními příbuznými považuje v Čechách za velkou výhodu každý druhý podnikatel (48 %). Stejně tak polovina českých byznysmenů (53 %) plánuje předat svou firmu do rukou vlastních potomků. Plyne to z exkluzivního průzkumu mezi českými podnikateli nominovanými do soutěže EY Podnikatel roku, který zveřejnila společnost EY u příležitosti zahájení nového ročníku soutěže.
 • Ekonomika - zkušenosti, rady, pomoc, tipy
  Ekonomika: Ekonomika, podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • Ekonomika Eurozóny: Profituje z aktuálních podmínek
  Podle říjnové ekonomické prognózy EY Eurozone Forecast eurozóna i ve druhém letošním pololetí profituje z nižších cen energií a silné poptávky v Británii a ve Spojených státech. Díky rostoucí důvěře v ekonomiku by se v příštím roce měly zvýšit také investice. Prognóza EY proto počítá pro letošek s 1,6% růstem HDP a s 1,8% v roce 2016.
 • Daňové ráje: Anonymita a nízké daně lákají
  Daňové ráje jsou u některých podnikatelů oblíbené jak díky možnosti minimalizovat zde své daňové zatížení. společnosti v daňovém ráji je přitom poměrně snadné.

Hitpardáda štítků