Co vás může potkat při převzetí novostavby? Ukázky nesolidnosti některých developerů

Kdo by nechtěl žít ve vlastním a v novém? Vyřídíte si pracně hypotéku, projdete náročným procesem uzavírání smlouvy s developerem, případně skládáním peněz na jistotní účet nebo do úschovy...


Zdroj: www.finparada.cz
Témata: KLIKNĚTE NA, KLIKNĚTE, NOVOSTAVEB, OBR, NEMOVITOST, OKEN
 • Vozy Hyundai mají české SPZ i pojištění, ale měsíce jezdí v Itálii. K reexportům nás navádí automobilka, říká dealer
  Prodejci automobilů dělají často reexporty, cílem je na oko vykazovat úspěch na českém trhu, ačkoliv je zákazník v zahraničí. Hyundai vystupuje jako jediná značka, která proti těmto krokům otevřeně bojuje. Jeden z českých dealerů však Hyundai z takovýchto praktik nařkl.
 • SOS: Schválená novela o cestovním ruchu poškozuje spotřebitele
  Praha - Novela zákona o cestovním ruchu, kterou v úterý schválili poslanci, zhoršuje postavení spotřebitelů v případě krachu cestovní kanceláře. ČTK to dnes řekla předsedkyně Sdružení...
 • Pegas Nonwovens: odhady hospodaření za 3Q 2015
  Hospodářské výsledky společnosti Pegas Nonwovens za 3Q 2015, resp. 9M 2015 budou zveřejněny 26.11.2015 před otevřením trhu a v 17h se bude konat konferenční hovor s managementem společnosti.brbrpPředpokládáme, že společnost za třetí letošní čtvrtletí...
 • Firemná kultúra dokáže rozhodnúť zápas

  Píšeme na Investujeme.sk: Kultúra pracovného prostredia, štýl obliekania, spôsob komunikácie to sú faktory, ktoré dokážu získať angažovanosť zamestnancov a zvýšiť ich pracovný výkon. Firma, ktorá si to uvedomuje a na svojej firemnej kultúre cieľavedome pracuje dokáže zvrátiť súboj s konkurentmi vo svoj prospech.
   

 • Čapí hnízdo čelí trestnímu oznámení

  Farma Čapí hnízdo, která je pod vlastnictvím holdingu Agrofert, čelí trestnímu oznámení z dotačního podvodu. Farma ministra financí Andreje Babiše totiž získala padesátimilionové dotace z evropských fondů, na  které neměla nárok.

 • Vitásková: Můj konec chce mafie, proti které bojuji
  Předsedkyně Energetického regulačního úřadu (ERÚ) Alena Vitásková je přesvědčena, že o její odvolání usiluje mafie, proti níž bojuje. Očekává, že ji prezident Miloš Zeman za boj proti mafii ocení. Řekla to dnes novinářům před schůzkou se Zemanem, které se podle hradního mluvčího Jiřího Ovčáčka zúčastní i ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD).
 • Vršanské uhlí v ženských rukou
  Jejich rukama projde každý den několik desítek až stovek kilogramů vršanského uhlí. Řeč je o vzorkařích, kteří kontrolují kvalitu suroviny. V případě Vršanské uhelné jsou to ale většinou ženy.
 • VIDEO: Sci-fi bagr z Jižní Koreje
  Vývojáři jihokorejské společnosti Hyundai vytvořili koncept rypadla budoucnosti. Futuristický stroj s označením „HFex“ spíš připomíná stroje ze sci-fi filmů nebo sofistikovaný monster truck. Sny budoucích bagristů ale budou možná již brzy naplněny.
 • Ministerstvo dopravy chce do tří let zrušit dálniční kupony
  Praha - Ministerstvo dopravy připravuje do tří let přechod od papírových kuponů k elektronickému systému, který umí rozpoznat registrační značky vozidel a zjistit tak, zda má kontrolované...
 • Česká ekonomika loni rostla rychleji než ekonomika EU i eurozóny. Zvýšila se i životní úroveň
  Česká ekonomika se s dvouprocentním růstem umístila zhruba v polovině mezi všemi zeměmi EU, rostla však rychleji, než byl unijní průměr a průměr eurozóny. Spolu s Velkou Británii mělo Česko s 6,1 procenta pátou nejnižší zaměstnanost. Životní úroveň v Česku se přiblížila průměrné úrovni zemí Evropské unie.

 • Sledujeme konflikt Rusko Turecko NATO
  Vážení čtenáři, pod následujícím odkazem můžete sledovat vývoj konfliktu mezi Ruskem a Tureckem, potažmo NATO, rozpoutaného sestřelením ruského vojenského stroje, který operovat v Sýrii a údajně narušil turecký vzdušný prostor.
 • Putin obvinil z energetické blokády Krymu ukrajinské vedení
  Energetická blokáda Krymu začala s mlčenlivým souhlasem Kyjeva, který se obyvatelům poloostrova vysmívá. V uralském Nižním Tagilu to dnes prohlásil ruský prezident Vladimir Putin. Reagoval na víkendový incident, při němž likvidace dvou sloupů dálkového elektrického vedení úplně zastavila dodávku proudu z Ukrajiny na anektovaný Krym.
 • DKV expanduje do Ruska a Běloruska
  Síť čerpacích stanic s akceptací karty DKV se do konce roku 2015 rozroste o 500 stanic v Rusku a Bělorusku. Společnost DKV také zahájila spolupráci s firmou Gazpromněft a v příštím roce by se tak síť v těchto zemích měla rozšířit o další dva tisíce čerpacích stanic. Kartou DKV je také již možné platit úhrady v nově zavedeném ruském mýtném systému pro vozidla nad 12 tun.
 • Toyota svolala 1,6 milionu vozů do servisů kvůli nebezpečným airbagům. Už podruhé
  Automobilka Toyota Motor Corporation kvůli potenciálně vadným airbagům svolala do servisu zhruba 1,6 milionu vozidel. Auta už z tohoto důvodu jednou svolána byla, tehdy ale automobilka nerozhodla o výměně airbagů. Toyota se k tomuto kroku odhodlala poté, co selhal stejný typ airbagů při nehodě konkurenčního vozu Nissan, havarované auto přitom prošlo podobnou prohlídkou.
 • Společnost HP výsledky negativně překvapila, na vině slabší prodeje tiskáren a osobních počítačů
  Společnosti HP a Hewlett Packard Enterprise včera po uzavření trhu zveřejnily výsledky za fiskální 4Q 2015, naposledy jako jedna společnost.brbrtable thead trthVýsledky společnosti Hewlett...
 • Lexxus Norton významně rozšiřuje svojí nabídku luxusních developerských projektů

  Společnost Lexxus Norton expanduje a vzniká zcela nové oddělení zaměřené výhradně na prodej luxusních rezidenčních projektů, mezi které patří nově například Residence La Crone, ale i TOP´RESIDENCE v Šáreckém údolí či White Gray Rezidence v Jeremenkově ulici. Další projekty budou postupně přibývat, v nabídce Lexxus Norton se brzy objeví další projekty v rezidenční čtvrti Hřebenky či v Dejvicích a doplní tak stávající nabídku těch nejlepších pražských rezidenčních projektů, které již Lexxus Norton úspěšně prodává.

 • Nejhorší místo pro vegetariána? V ráji masa Uruguayi je považují za blázny
  V zemi, kde žije víc krav než obyvatel, je vegetariánství terčem posměšků. Průměrný Uruguayec sní téměř 60 kilogramů masa ročně. Uruguyaské maso je díky tomu, že se zde dobytek volně pase, velice kvalitní.
 • Předstihové ukazatelé naznačují pokračování stabilního ekonomického růstu eurozóny

  Aktivita podniků eurozóny stoupala v listopadu nejvýraznějším tempem od poloviny roku 2011, díky slabému euru a snižování cen, které pomohlopodnikům k nárůstu nových objednávek.

 • Medveděv: Vztahy s NATO se vyostřily. Lze čekat odvetu
  Ruské ministerstvo zahraničí si povolalo tureckého velvyslance, aby mu tlumočilo ostrý protest proti úternímu sestřelení ruského bitevníku nad syrsko-tureckou hranicí. Oznámila to dnes agentura TASS. Premiér Dmitrij Medveděv varoval, že incident může vést k zastavení celé řady významných společných projektů a k vyklizení pozic turecké produkce na ruském trhu.
 • Nemocnice Jablonec nad Nisou: Uzavření průjezdu areálem nemocnice odloženo
  Začátkem listopadu byly zahájeny práce na opravě povrchu hlavní komunikace v areálu nemocnice. V minulém týdnu byl povrch vozovky vyfrézován a následovat měla pokládka nového. Z důvodu nepříznivého počasí byly práce odloženy. Pokládka a uzavření průjezdu areálem je plánováno na tento víkend (28.–29. 11.), pokud to klimatické podmínky dovolí. V případě pokládky povrchu bude páteřní […]


 • Co vás brzdí při dosahování vašich snů a jak to změnit
  Co vás brzdí při dosahování úspěchu? Jste to bez pochyby vy sami.  Pokud nepatříte mezi ty, kteří již rezignovali, pravděpodobně máte ve svém...
 • Co vám zlomí vaz: Největší pasti mikropůjček
  Peníze. Žádná závratná suma. Zato hned, bez dokládání příjmů, bez kontrolování záznamů v registrech dlužníků, bez ručitele. Můžou zateplit akutní díru v rozpočtu, než dorazí výplata. Nebo taky zlomit vaz. Nezapomínejte, že rychle budete muset i vracet. Přehled největších pastí mikropůjček.
 • Co vám nabízí magazín OnBusiness
  Magazín OnBusiness se zaměřuje na ta ekonomické témata, která jsou jinými médii více či méně opomíjena. A. cílem je nabízet.
 • Co udělá s výsledky ČEZ odstávka Dukovan?
  Energetická společnost ČEZ podle analytiků sníží celoroční cíl provozního zisku (EBITDA) za letošní rok na 65 miliard korun. Důvodem je dlouhodobá neplánovaná odstávka bloků jaderné elektrárny Dukovany.
 • Co udělá spotřeba Američanů a silný dolar se světem?
  Pokud pro přepočítávání finančních hodnot použijeme tržní směnné kurzy, zůstává americká ekonomika s určitým náskokem největší ekonomikou na světě. Pokud navíc vezmeme v úvahu relativně vysoký podíl spotřeby, jímž se americká ekonomika i na poměry hospodářsky vyspělých zemí vyznačuje, je zřejmé, že prognóza vývoje spotřeby v USA má klíčový význam pro prognózu světové ekonomiky. Takže - co říká?
 • Co udělá se sazbami léto?
  2.6.2015 - Nárůst ceny zdrojů vytváří tlak na růst úrokových sazeb hypoték. Hypoteční trh je však vysoce konkurenční a vzájemné soupeření bank drží sazby dole. V červnu, ba ani v následujících letních měsících, však neočekáváme zásadní obrat a nárůst cen.
 • Co udělal Obama pro mír? Zatím nic.
  . když zatím toho ve světě moc nestihl kromě řady květnatých a mnohoslibných projevů? Má vizi světa bez jaderných zbraní, ale zároveň bude muset řešit.
 • Co to je Webarchiv.cz a proč by váš web měl být archivován?
  Proč byste měli chtít, aby váš web byl archivován? Jaký to má smysl a co vám to přinese?
 • Co to je affiliate odkaz?
  Affiliate odkaz je zjednodušeně řečeno odkaz, který směřuje na určitou webovou stránku a zároveň identifikuje konkrétní osobu, která odkaz vytvořila.
 • Co to je Accelerated Mobile Pages (AMP)?
  Google začal tvůrcům webů prostřednictvím Search Console rozesílat zprávu s doporučení implementace tzv. AMP. O tom, co to je, se ale na českém internetu zas tak moc nepíše.
Hitpardáda štítků