Daniel Gottwald: Co Google hodnotí na vašich webových stránkách?

Google prý zveřejnil přes 260 faktorů, podle nichž hodnotí webové stránky a následně určuje jejich pořadí ve vyhledávačích.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: A, NA, SE, TO, JE, V, S, GOOGLE, ŽE, NEBO

 • Na obranu obstrukcí
  Demokracie je založena na vládě většiny, na což s oblibou poukazuje Andrej Babiš. Skutečná demokracie ale zahrnuje i pojistky proti tyranii...
 • Studie: Nabídka a poptávka po dovednostech v ČR
  Dovednosti, které učí vzdělávací systém, nemusejí odpovídat dovednostem, které hledají a potřebují zaměstnavatelé. To se podepisuje na produktivitě práce, odměnách zaměstnanců i celkové výkonnosti…
 • Jeho auto není jeho. Zjistil to po dvou letech
  Když jezdíte ojetým autem, nikdy si nemůžete být jisti, že je opravdu vaše. Prolustrovali jste si jeho minulost v databázích? Jste zapsaní jako vlastníci v technickém průkazu? To vás sice šlechtí, ale vůbec nic to neznamená.
 • Obchodníci: Lidé o třetí adventní neděli utráceli více než loni
  Lidé v obchodech o třetí adventní neděli utratili více peněz ve srovnání s předchozím rokem i s minulým víkendem. Proti běžnému víkendu byly dnes útraty vyšší o desítky procent. Nejvíce nakupovali potřeby na pečení, hračky a oblečení, vyplývá z ankety ČTK mezi tuzemskými obchodními řetězci. Nejsilnější víkend očekávají ten příští.
 • Babiš: Přijmeme přes 13 tisíc státních zaměstnanců, hlavně učitele
  Příští rok přijme Česko 13 tisíc státních zaměstnanců, z toho 5 800 učitelů, zhruba 5 tisíc vojáků a vzhledem k bezpečnostní situaci i policisty. Řekl to vicepremiér Andrej Babiš v pořadu Týden v politice na ČT24. Babiš se také pochlubil tím, že má Česká republika jeden z nejmenších státních dluhů v Evropě.
 • Cena zlata a cena stříbra v minulém 50. týdnu 2015 a výhled

  Cena zlata a cena stříbra v minulém 50. týdnu 2015 a výhled
  Následují cenové grafy, jak se vyvíjela v minulém týdnu cena zlata a cena stříbra. Zlato i stříbro jsou klasické investice. Pravidelná analýza zahrnuje vývoj, ke kterému došlo v minulém týdnu. Grafy zahrnují ticker GLD, což je akciový fond sledující cenu zlata na NYSE (New York Stock Exchange), SLV, což je akciový fond sledující cenu stříbra na NYSE, GDX je akciový fond sledující cenu těžařů drahých kovů na NYSE, stříbro, XGD.TO je akciový index sledující cenu zlata na Torontské burze v Kanadě a CEF je kanadský akciový index sledující drahé kovy na Torontské burze v Kanadě (Toronto Stock Exchange).
   
   
   
  GLD – po nákupním signálu
   
   
   
   
  SLV – selhání nákupního signálu
   
   
   
   
  GDX – po nákupním signálu
   
   
   
   
  XGD.TO – po nákupním signálu
   
   
   
   
  CEF – po nákupním signálu
   
   
   
   
  Dlouhodobý trend zůstává směrem dolů. Vidíme vývoj několikaměsíční konsolidační struktury.
   
   

  Výhled na další týden

  Dlouhodobý vývoj – po hlavním prodejním signálu z března 2012, kdy $HUI byl na úrovni 550.
  Krátkodobý vývoj – po smíšených signálech
  Sektorový cyklus zlata – od 30. října klesá
  Na současném trhu se pohybují jen agresivní a rychlí obchodníci. Raději vyčkejte a vstupte opět do spekulace na pokles po dokončení korekce.
   
   
  Zdroj: Jack Chan 
   
 • Soukromé vysoké školy a jejich přehled | Studentskefinance.cz
  Soukromá vysoká škola potřebuje ke své činnosti mimo jiné státní souhlas. Nabízíme. vám aktuální přehled profilů vysokých škol.
 • Průzkum: Tři pct lidí by pro řešení složité situace dala úplatek
  Ve složité osobní situaci by tři procenta Čechů byla ochotná předat úplatek pro vyřešení problému. Většina (87 procent) pokládá předání úplatku za nepravděpodobné. Vyplývá to z výsledků průzkumu TNS Aisa pro Českou televizi. Podle socioložky Kristýny Chábové Češi odsuzují korupci mnohem silněji než lidé v dalších postkomunistických zemích a řadí se v tomto pohledu spíše k západním zemím.
 • COP21 Paříž: Růst teplot nesmí překročit 1,5 stupně Celsia

  Světové vlády včera uzavřely na klimatické konferenci COP21 v Paříži mezinárodní dohodu o boji proti globálnímu oteplování. Téměř 200 národů odsouhlasilo dohodu o omezení globálního oteplování na hranici o 1,5 stupně Celsia vyšší oproti preindustriální úrovní. V Paříži dohodnutý dlouhodobý cíl, jež je „výrazně nižší“ než často zmiňovaný dvoustupňový cíl, se zdál ještě před dvěma týdny,

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • 28,1 milionu dolarů za staré Ferrari
  Už to vypadalo, že sběratelský automobilový trh šlape na brzdy, když se objevil vůz, který měl potenciál stát se druhým nejdražším vydraženým autem v historii.


 • Daniel Fiala (DatabázeKnih.cz): Jak vytvořit úspěšný komunitní portál?
  Katalogů a různých databází je plný internet. I knihy mají své. Tím nejúspěšnějším je portál DatabázeKnih.cz, který je dílem jednoho člověka. Daniel Fiala vytvořil nejen...
 • Daniel Fiala (DatabázeKnih.cz): Jak vytvořit úspěšný komunitní portál?
  DatabázeKnih.cz obsahuje přes 300 000 knih. Nejlepší na tom ale je, že popisky, recenze, komentáře, hodnocení a další obsah tvoří sami uživatelé. Proč a jak motivovat vaše uživatele ke tvorbě obsahu?
 • Daniel Farnbauer, 18. 11. 2015 - Obchodní rejstřík | Peníze.cz
  Daniel Farnbauer - výpis firem z Obchodního rejstříku, IČO firmy, adresa sídla firmy, pozice ve firmě, související firmy, vztahy ve firmách
 • Daniel Bartek: Kreativec, který vsadil na Českou poštu
  Byl jedním z prvních, kdo u nás v 90. letech začínal s reklamou. Stál u zrodu Young & Rubicam i za agenturami BBK a Ogilvy. Danielu Bartkovi vděčíme také za Shakespearovské slavnosti, nově se vrhl do projektu pro Českou poštu ČP Cloud.
 • Daniela Šálková: Divadlo je malá fabrika
  Určitě by se skvěle uplatnila v jakémkoliv jiném byznysu, zvláště pozice krizové manažerky by jí seděla. "Takovou malou fabriku máme ale i tady u nás," říká ředitelka Divadla v Dlouhé. A je zřejmé, že by neměnila.
 • Daniela Nováková: Skřivánek a krize
  Člověk si při čtení novinek z byznysu zase připadá jako kdysi. Škoda Auto zvýšila za tři čtvrtletí provozní zisk i tržby. Continental v Jičíně rozšíří výrobu a přijme stovky lidí. Více než sto milionů investuje Wanzl do rozšíření závodu v Hněvotíně. Novoměstský výrobce lyží Sporten získal další zakázky na zimu. Kancelářský trh bude rekordní.
 • Daniela Kolářová nesnáší panenky Barbie. Přiznala proč...
  Herečka Daniela Kolářová neváhala a rozhodla se podpořit jeden z nejznámějších charitativních projektů. Bez. okolků se vrhla na šití panenky, z jejíhož prodej...
 • Daně z příjmu fyzických osob od 1. 1. 2008
  V dalším pokračování našeho seriálu týkajícího se popisu změn, které přináší schválený zákon o stabilizaci veřejných rozpočtů, se blíže seznámíme s dopady do daně z příjmů fyzických osob.
 • Daně z příjmu fyzických osob od 1. 1. 2008
  V dalším pokračování našeho seriálu týkajícího se popisu změn, které přináší schválený zákon o stabilizaci veřejných rozpočtů, se blíže seznámíme s dopady do daně z příjmů fyzických osob.
 • Daně z emisních povolenek přijdou Česko draho
  Stát má vrátit firmám ČEZ a Energotrans část darovací daně z emisních povolenek zaplacené v letech 2011 a 2012. Jde o 3,8 miliardy korun. Kromě ČEZ se o vrácení daně v minulosti hlásil dodavatel energií pro automobilku Škoda Auto Ško-Energo, Unipetrol, Dalkia nebo teplárenský Alpiq.
Hitpardáda štítků