Emirates druhým rokem sponzoruje Czech Masters

Emirates je již druhým rokem sponzorem turnaje D+D REAL Czech Masters, české golfové události roku. Turnaj se uskuteční od 27. do 30. srpna na hřišti Albatross Golf Resort v Praze a opět zde nebude chybět interaktivní soutěž „Race to Dubai with Emirates“. Jeden šťastlivec bude mít možnost vyhrát zájezd na DP World Championship v Dubaji. […]


Zdroj: www.marketingovenoviny.cz
Témata: CZECH MASTERS, MASTERS, EMIRATES, CZECH, TOUR, ROKEM, WORLD, DRUHÃ, TURNAJE,

 • Premiérový ročník konference Brand Management se uskuteční ve Slovanském domě v Praze
  Premiéra konference Brand Management, konaná 23. září 2015 ve Slovanském domě v Praze, přivítá Jima Stengela, vizionáře a marketingového guru, který působil řadu let jako globální marketingový ředitel Procter & Gamble. Celodenní program se zaměří na diskusi o tom, zda je značka velkým cílem a filozofií definující strategii firmy či „jen“ cestou a nástrojem, jak […]
 • Bohumínští bijí na poplach! Bohumín vyzývá veřejnost k boji za zachování finančních úřadů

  BOHUMÍN / Bohumínští bijí na poplach! Pouští se do dalšího otevřeného boje s Ministerstvem financí. Tentokrát jsou proti rušení finančních úřadů. Svůj postoj už vedení Bohumína deklarovalo podpisem petice nazvané Máme toho dost. Tu dosud podepsalo bezmála 500 lidí napříč republikou. K jejímu podepsání nyní starosta Bohumína Petr Vícha vyzývá nejen Bohumíňáky, ale všechny obyvatele ...

  The post Bohumínští bijí na poplach! Bohumín vyzývá veřejnost k boji za zachování finančních úřadů appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

 • Nadějné vyhlídky Pákistánu

  Pákistánu se dříve kvůli nepříznivým zprávám a předsudkům mnozí investoři vyhýbali, ale skutečnost často není tak barvitá, jak se o ní píše. Našli jsme zde dobře vedené společnosti, do nichž stojí za to investovat. Existuje mnoho dobrých důvodů, proč bude Pákistán v příštích letech cílem zájmu investorů.

 • Hypotéka pro podnikatele z dílny Hypoteční banky – příjmy lze prokázat i výpisy z bankovního účtu

  Dnes Vám ukážeme, jaké možnosti prokázání příjmů má podnikatel žádající o hypotéku na bydlení u Hypoteční banky. Rovněž Vám řekneme, kolik si podnikatelé u Hypoteční banky mohou půjčit a na jak dlouho peníze získají.

 • Falešné zlato a bezcennou investici. I to prodával Ertrag & Sicherheit

  Lákavá investice může přinést hluboké a drahé rozčarování. Přesvědčil se o tom nejeden klient Ertrag & Sicherheit. Zprostředkovávaná investice do fondu Shedlin skončila u nejdražší základové desky a zlato u zkrachovalého německého správce je z valné části falešné.

 • Nejčastější chyby při sjednání pojištění domácnosti

  „Kdo šetří, má za tři,“ platí sice obecně, u pojištění domácnosti se to ovšem vyplatit nemusí. Šetřit při pojištění na rozsahu krytí nebo limitech plnění může vést k nemalým překvapením ve chvíli, kdy dojde ke skutečně závažné škodní události. Na co si dát pozor při sjednání pojištění domácnosti? Kdo nese zodpovědnost za pojištění domácnosti při pronájmu? (Aktualizováno)

 • Vyšší příjem o desetitisíce a stejný důchod, proč?

  Výpočtová formule důchodu se každoročně mění. Významnou novinkou od roku 2015 je zastropování příjmu pro výpočet státního důchodu. Dva žadatelé o důchod mohou mít stejný důchod, přestože jeden z nich odvedl na sociálním pojištění o statisíce více.

 • Ohrožené měny a obchod Číny s USA

  Ohrožené měny a obchod Číny s USA
  Společnost Morgan Stanley pravidelně sleduje ohrožené měny rozvíjejících se států s největšími deficity, a které jsou nejvíce ohrožené posilováním amerického dolaru. Mezi nejvíce ohrožené měny v minulém období patřily:

  1.Brazilský real
  2.Indická rupie
  3.Indonéská rupie
  4.Turecká lira
  5.Jihoafrický rand
   
  Ekonomiky uvedených států v posledních několika letech trpí posilováním dolaru a nyní se k tomu přidala ještě Čína se svým oslabením vlastní měny. Právě poslední čínský vývoj dal vzniknout dalšímu seznamu měn, které budou muset se svoji měnou něco udělat. Společnost Morgan Stanley uveřejnila nový seznam ohrožených měn, které by bylo vhodné sledovat.

  1.Thajský baht
  2.Singapurský dolar
  3.Tajwanský dolar
  4.Jihokorejský won
  5.Jihoafrický rand
  6.Brazilský real
  7.Chilské peso
  8.Peruánský sol
  9.Kolumbijské peso
  10.Ruský rubl
   
   
  Pro státy s uvedenými měnami je Čína hlavní exportní zemí. Analytik Hans Redeker z Morgan Stanly uvádí: „Je to všechno záležitost zranitelnosti exportu. Hlavní oběti čínské politiky oslabování juanu jsou státy s vysokým podílem exportu do Číny.“
   
  Graf: Obchodní vztah mezi USA a Čínou
   
   
  I když momentálně vládne trhu čínský yuan, investoři se stále zaměřují na to, zda FED dodrží svůj plán na první zvýšení základní úrokové sazby po více jak devíti letech. Posilován dolaru by totiž mohlo stáhnout kapitál z rozvíjejících se zemí. Futures kontrakty ukazují, že obchodníci vidí 75% pravděpodobnost, že FED koncem roku zvýší sazby. „Největší obavy vzbuzuje to, že by FED nepřekročil svůj stín a vývoj čínské ekonomiky pokračoval ve svém propadu. Investoři by měli pečlivě sledovat čínská ekonomická data a odpovídajícím způsobem obchodovat yuan,“ dodává Hans Redeker.


   
  Zdroj: Morgan Stanley


   
 • Jak získat peníze?

  Připravili jsme sedm způsobů, kterak získat peníze. Seřadili jsme je od těch seriózních, až po nelegální, za které vám hrozí vězení.

  číst dál

 • Odpovědi na dotazy z online poradny – 34. díl
  Musíte přivýdělek z dohod zahrnout do daňového přiznání? Je pracovní smlouva bez vstupní lékařské prohlídky platná? Můžete si zpětně uplatnit odpočet DPH u finančního leasingu na auto? Na vaše dotazy odpovídají odborníci na daně a pracovní právo.


 • Emerging Markets – Investičníweb.cz
  Světové hospodářství aktuálně ovlivňuje několik důležitých faktorů. Rozvinuté a bohaté země se v poslední době snaží omezovat svou výrobu energie z uhlí.
 • Emerging markets, cena ropy a investice v Africe. Rozhovor s Matějem Turkem.

  Emerging markets, cena ropy a investice v Africe. Rozhovor s Matějem Turkem.  Matěj Turek je portfolio manažerem fondu Meridon Global Equity Fund. Před založením fondu byl manažerem poradenské firmy EY, kde spolupracoval na významných místních i mezinárodních privátních transakcích od prodeje rodinných firem po velké přeshraniční investice. Je členem rady CFA Society Czech Republic, organizace prosazující nejvyšší standardy v etickém přístupu a vzdělání investičních profesionálů. Matěj Turek je lektorem na České investiční konferenci (workshopy na této konferenci lze zakoupit, aniž by bylo nutné si zakoupit vstupné na celodenní účast). Pana Matěje Turka jsme požádali o krátký rozhovor:

  1/ Co jste dělal před založením fondu Meridon Global Equity Fund? Kde jste nabral zkušenoti ke správě aktiv?
   
  Pracoval jsem 7 let v oblasti transakčního poradenství. Mým každodenním chlebem bylo oceňování firem nebo jejich částí pro nejrůznější účely – počínaje fúzemi a akvizicemi a konče soudními spory. Pro svůj investiční styl to považuji za nepostradatelnou zkušenost.
   
  2/ K čemu jsou Vám na kapitálových trzích zkušenosti z oblasti privátních transakcí?
   
  Mechanismus hledání fundamentální hodnoty je stejný. Člověk se navíc seznámí do velkého detailu s účetními postupy a nejrůznějšími situacemi, které mají na ocenění vliv. To se při “obchodování” před obrazovkou nejde naučit.
   
  3/ A co obchodování na vlastní účet. Jaké úspěchy slavíte zde?
   
  Do akcií investuji od roku 2007 a musím říci, že velmi úspěšně. Naspořené prostředky jsem loni vložil do fondu, který spravuji. Klientům tedy vlastně nabízím spoluinvestici. Když se fondu daří, vydělávám i já osobně, a naopak.
   
  4/ Váš fond smí využívat i shortování a leverage. Shortujete hodně nebo jsou Vaší strategií spíše longové pozice?
   
  Shortování používám hlavně jako hedging dlouhých pozic. Jelikož ve fondu spravuji větší část svého majetku, jsem velmi konzervativní a nebojím se ani držet hotovost.
   
  5/ Čím ještě je Váš fond specifický?
   
  Meridon Global Equity Fund je oproti běžným fondům výrazně koncentrovaný – pět největších pozic nyní představuje asi dvě třetiny akciového portfolia. Na druhou stranu akcie, o nichž jsem přesvědčen, že za to stojí, držím velmi dlouhou dobu – obrat fondu se nyní pohybuje kolem devíti let.
   
  6/ Pojďme k situaci na trhu. Velkou řadu spekulací a turbulencí odstartovala před nedávnem Čína se svojí devalvací juanu. Jaký vidíte další vývoj v tomto ohledu, myslím tím vývoj čínské ekonomiky, trh práce, apod.?
   
  Čína bojuje se strukturální proměnou své ekonomiky, s demografií a se spoustou dalších, obecně známých problémů. Přes to přese všechno jsem přesvědčen, že Čína na tom bude v delším horizontu mnohem lépe nežli dnes. Dlouhodobé fundamentální předpoklady Číny pro růst jsou podle mne srovnatelné se Spojenými státy.

  7/ Není to tak dlouho, co jsem měl možnost osobně hovořit s jedním čínským podnikatelem v realitách. Ten vidí tamní vývoj jako špatný po dobu dalších minimálně tří let. Myslíte si, že by mohla Čína tak dlouho strašit investory?

  Čínská ekonomika je – a dlouho bude – motorem světového růstu. Jako silnější katalyzátor současné volatility vnímám spíše nečekaný pokles ceny ropy a s ním spojené efekty.

  8/ Jak vidíte vývoj v této oblasti? Nejenom Goldman Sachs spekuluje s cenou 20 USD. Jaký je Váš názor?

  Troufám si říci, že jaká bude cena ropy v budoucnu, neví nikdo. Pamatujete si, jak Goldman Sachs nedávno předpovídali ropu za 200 dolarů? Stejně tak nedávný propad – ten byl obrovským překvapením i pro ty pro nejzkušenější hráče. Ano, zpětně se leckdo přidá k pohádce, že to přeci bylo jasné…

  9/ Co další emerging markets? Našel byste někde prostor pro růst a investiční příležitost?

  Mám velmi koncentrované portfolio a příležitosti vyhledávám spíše na rozvinutých trzích. Nicméně zajímavá aktiva se dají najít třeba v Africe. Právě tam mám v oblasti logistiky jednu ze svých nejoblíbenějších a nejstarších investic.

  10/ Vidíte v současné době plné nejistoty někde nějakou relativně bezpečnou příležitost pro investice?

  Investoři mají k dispozici v zásadě tři typy aktiv: akcie, dluhopisy a nemovitosti. Dluhopisy jsou dnes neatraktivní. Nemovitosti jsou skvělé aktivum, zejména pro velké institucionální investory. Menší investoři teď podle mne stojí před volbou, jak nakombinovat akcie a hotovost.

  11/ Vidíte současné akcie v indexu SP500 jako drahé nebo byste našel nějaký sektor, který se zdá být relativně levný?

  Pomineme-li energetické firmy, které jsou velmi levné, ale snadno by se mohly ukázat jako tzv. value trap, asi nejvíce příležitostí lze nalézt v segmentech zboží dlouhodobé spotřeby, průmyslových výrobců, ve zdravotnictví nebo v technologiích. Mám v portfoliu povětšinou ziskové a velmi růstové firmy. Celé portfolio se dnes obchoduje za zhruba třináctinásobek ročních zisků, tedy s výnosem téměř 8 %. To mi nepřijde tak drahé!

  12/ Jste jedním z přednášejících na druhé České investiční konferenci. Na co se můžeme těšit?

  Podobně jako moji kolegové představím jednu konkrétní investiční příležitost. Ta moje bude tentokrát věnována již zmiňované Africe, kde se rozhlížím po další investici.


  Děkujeme za rozhovor, www.akcieatrhy.cz
   
 • Ementál, nebo kompromis? Co se vlastně stalo se zákonem o...
  Minulé týdny proběhla bitva o zákon o zveřejňování smluv. Pod. jsme se do vyjednávání zapojili, pokusíme se cestu zákona vysvětlit.
 • Embargo vůči Kubě oslabuje, USA zmírnily restrikce pro firmy
  Washington - USA představily nové předpisy, které zmírňují některá omezení pro americké společnosti, které chtějí podnikat na Kubě. Jde o další krok k oslabení letitého obchodního embarga vůči Havaně v rámci sbližování obou zemí.
 • e-mailový kurz: Obchodní angličtina a ruština ve firemní praxi
  Jazykové chyby mohou budit dojem nedůvěryhodnosti a zhatit vaše plány. Získejte jistotu, že se vyjadřujete správně a volíte situačně vhodné výrazy. Použijte názorné ukázky z praxe jako vzory. Vybavíme vás slovní zásobou, která se vám bude hodit při různých typech obchodních jednání. Navíc přinášíme praktická doporučení, jak si počínat, abyste byli ve specifickém jazykovém prostředí úspěšní. Prostudujte si e-mailový kurz z pohodlí domova či kanceláře v čase, který vám vyhovuje, a ověřte si své znalosti v interaktivních testech.
 • e-mailový kurz: Obchodní angličtina a němčina ve firemní praxi
  Jazykové chyby mohou budit dojem nedůvěryhodnosti a zhatit vaše plány. Získejte jistotu, že se vyjadřujete správně a volíte situačně vhodné výrazy. Použijte názorné ukázky z praxe jako vzory. Vybavíme vás slovní zásobou, která se vám bude hodit při různých typech obchodních jednání. Navíc přinášíme praktická doporučení, jak si počínat, abyste byli ve specifickém jazykovém prostředí úspěšní. Prostudujte si e-mailový kurz z pohodlí domova či kanceláře v čase, který vám vyhovuje, a ověřte si své znalosti v interaktivních testech.
 • E-mailová kauza premiéra Sobotky: Pět poznámek Roman Jocha
  Bylo by naivní považovat za jisté, že se do soukromé e-mailové korespondence premiéra Bohuslava Sobotky nabourali neonacisté. Poradce Ota Novotný působí jako tajný agent pravicové opozice uvnitř ČSSD. Mnohem důležitější jsou nezveřejněné e-maily. Proč lidé okolo Sobotky „outsourcují“ premiérovy zahraniční projevy? Proč zase zaspala BIS?
 • E-mailová kauza premiéra Sobotky: Pět poznámek Romana Jocha
  Bylo by naivní považovat za jisté, že se do soukromé e-mailové korespondence premiéra Bohuslava Sobotky nabourali neonacisté. Poradce Ota Novotný působí jako tajný agent pravicové opozice uvnitř ČSSD. Mnohem důležitější jsou nezveřejněné e-maily. Proč lidé okolo Sobotky „outsourcují“ premiérovy zahraniční projevy? Proč zase zaspala BIS?
 • E-mailing: Na jaké svátky a události se zaměřit?
  Na která období by se měli majitelé obchodů a e-shopů zaměřit především? V tomto článku odpověděl specialista na e-mailing ze společnosti VIVmail.cz.
 • E-mailing | MladýPodnikatel.cz
  Kdo dnes nedělá e-mailing, jakoby nebyl. V. našich článcích se proto e-mail marketingu věnujeme velmi často. Zjistit

 • Emirates Group zahajuje celopodnikovou transformační strategii
  Cílem nejnovější iniciativy Emirates Group je pomocí technologií, od online rezervací letenek až po administrativní podporu, vytvořit první společnost v odvětví orientovanou na cestovní zážitek zákazníků
 • Emirates si zakládá na nepřetržité zákaznické podpoře. Nově i v angličtině a arabštině
  Emirates posílila zákaznický servis prostřednictvím sociálních sítí. Zákazníkům nově poskytuje podporu na Facebooku a Twitteru 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, navíc v angličtině i arabštině...
 • Emirates zesilují komunikaci na sociálních sítích
  Letecká společnost Emirates se silněji zaměřuje na sociální sítě a do světa vysílá „globalisty“ – ambasadory své značky z řad vlastních zaměstnanců.
 • Emise aut by podle ČR mohly být realisticky testovány v roce 2017
  Lucemburk - Česká republika podporuje zavedení testů automobilových emisí v reálném provozu od roku 2017, nejpozději od roku 2018, řekl dnes novinářům ministr dopravy Dan Ťok. Dodal,...
 • Emise aut by podle ČR mohly být realisticky testovány v roce 2017
  Lucemburk - Česká republika podporuje zavedení testů automobilových emisí v reálném provozu od roku 2017, nejpozději od roku 2018, řekl dnes novinářům ministr dopravy Dan Ťok. Dodal,...
 • Emise Články - OEnergetice.cz | OEnergetice.cz
  Evropští výrobci solárních panelů dosáhli prodloužení omezení importu čínských technologií. Web OEnergetice přináší svým čtenářům čerstvé informace ze.
 • Emise CO2 z výroby elektřiny v USA rekordně klesají díky proměně mixu

  Emise energetického sektoru USA klesly nejníže za posledních 22 let. K poklesu emisí napomohly zejména nízké ceny zemního plynu a rozvoj obnovitelných zdrojů. Plynové elektrárny díky levnému plynu vytlačují z trhu elektrárny spalující uhlí. Podle Energetické agentury USA byly loňské emise dokonce o 21 % nižší než v roce 2005. Celkové emise poklesly na hodnotu 1925

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Emise nejsou problém jen VW, naznačují bazary. Trh s ojetinami skandál neovlivnil
  Skandál koncernu Volkswagen s falšováním emisí nemá zatím žádný výrazný dopad na prodeje nových, ale hlavně ani ojetých aut. Prodejci ojetin totiž mají za to, že zákazník kauzu buď vůbec neřeší, anebo nemá na výběr. Stále víc se totiž mluví o tom, že s emisními testy podvádějí i jiné automobilky.
 • Emise německého energetického sektoru poklesly, celkové emise vzrostly

  Emise CO2 Německa v elektroenergetickém sektoru v loňském roce klesly o 1,6 %, zatímco celkové emise vzrostly o 0,8 %. Do růstu emisí se podepsalo zvýšení emisí v sektorech průmyslu, teplárenství a dopravy.  Předběžné výsledky o emisích Německa vypadají z pohledu životního prostředí nepříznivě. Přes snahy v oblasti podpory OZE a jejich rozvoje došlo k mírnému

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Emise skleníkových plynů v Česku klesly od roku 1990 o více než třetinu

  Česká republika vypustila do ovzduší v roce 2014 celkově 123 milionů tun skleníkových plynů, ukazují čísla z národní inventarizace skleníkových plynů. Ve srovnání s referenčním rokem 1990, který je výchozím bodem pro klimatické cíle evropských zemí, se jedná o pokles o 36,9 %. Česká republika se společně s dalšími členskými státy Evropské unie zavázala v rámci Kjótského protokolu snížit své emise

  Publikováno na webu oEnergetice.cz


 • E-business | Marketingové noviny.cz
  Marketingové noviny se zabývají těmito tématy: marketing, reklama, management, prodej. Obsahem. je také guerilla marketing, on-line marketing a CRM.
 • easyJet hledá prázdninové „selfie“
  Společnost easyJet se obrací na sociálních sítích na všechny, kteří kdy s aerolinkou letěli od jejího založení v roce 1995. Pomoci s oslavami 20. výročí společnosti dne 10. listopadu může kdokoliv pouhým zasláním svých oblíbených prázdninových fotek odkudkoliv z celé Evropy. Pro tuto speciální příležitost budou fotografie sestaveny do mozaiky pro unikátní design letadla, který […]
 • Dva tisíce náramků ALO diamonds získají čtenářky Marianne a Elle
  ALO diamonds připravilo ve spolupráci s vydavatelstvím Burda Praha kampaň, ve které každá čtenářka Marianne a ELLE vyhrává. V magazínech je unikátní reklamní karton, se kterým stačí zajít do některého z butiků ALO diamonds. Až 2000 čtenářek získá náramek ALO diamonds v hodnotě 1 200 korun. Všechny ostatní získají poukaz v hodnotě 150 korun do […]
 • Dny českého piva začnou poslední zářijový víkend
  Český svaz pivovarů a sladoven uspořádá již třetí ročník akce Den českého piva, která se letos navíc rozšiřuje na celý týden a mění název na Dny českého piva. V letošním roce předpokládají organizátoři aktivní zapojení na 6 000 podniků, což je o polovinu více než v zatím rekordním loňském roce. Akce odstartuje tradičně 27. září, […]
 • Diskuse | Marketingové noviny.cz
  Marketingové noviny se zabývají těmito tématy: marketing, reklama, management, prodej. Obsahem. je také guerilla marketing, on-line marketing a CRM.
 • Díky speciální nabídce mohou zákazníci Vodafonu cestovat po Brně zdarma
  Vodafone připravil ve spolupráci s Dopravním podnikem města Brna nabídku, díky které mohou lidé v Brně jezdit městskou hromadnou dopravou zdarma. Nabídka je určená jak pro stávající, tak pro nové zákazníky Vodafonu z celé České Republiky. Noví zákazníci, kteří si u Vodafonu pořídí a aktivují novou SIM kartu s Tarifem 26 nebo jedním z Red […]
 • Díky COOL kartě od ČSOB mají rodiče přehled o hospodaření jejich potomka
  Nová COOL karta od ČSOB se dá jednoduše přirovnat k dobíjecí kartě, na kterou stačí poslat peníze a následně ji využívat při placení v obchodě, přes internet nebo pro výběry z bankomatu. Výborně se hodí rodičům, kteří s ní mohou dávat kapesné svým dětem. Hodit se může i těm, kteří potřebují oddělit finance od svého […]
 • Digitální vs. ofsetový tisk. Který je lepší?
  Přemýšlíte o výrobě nových propagačních letáčků, firemních poutačů nebo třeba billboardů? A nevíte, kterou tiskařskou technologii pro jejich potisk zvolit? Není divu: téma digitálního a ofsetového tisku je věčným námětem k diskuzi snad všech tiskařů a celé řady marketérů. Pojďme si obě technologie trošku přiblížit – a následně pro vás najít řešení, které bude ideální. […]
 • Design láhve nového produktu Fruttimo Aquila je oceňován i v zahraničí
  Světově uznávaný web o obalovém designu Packaging of the World své čtenáře informoval o unikátním designu láhve nového produktu Fruttimo Aquila, který navrhl designer Marek Mikovec. Samotný výběr je u takto významného média prestižním oceněním kvalitního a originálního designu. Spotřebiteli oblíbená novinka Fruttimo Aquila tak díky své originální lahvi boduje také u nadšenců dobrého designu. […]
 • CZC.cz zavádí novinku, která zpříjemní nakupování
  Český prodejce počítačů a elektroniky CZC.cz rozšiřuje galerie nejžádanějšího zboží o produktové 3D fotografie. Zákazníci si tak na reálném fotografickém 3D modelu mohou daný produkt detailně prohlédnout ze všech stran. Aktuálně jsou produktové 3D fotografie dostupné pro téměř 2 000 produktů a nadále budou přibývat rychlostí přibližně 200 3D fotografií za týden. Produktové 3D fotografie […]

 • Gemius nabízí unikátní systém pro multikanálovou komunikaci se zákazníky
  Gemius zahájil spolupráci s firmou SalesManago a zavádí na český trh unikátní systém z oblasti automatického marketingu. Hlavní výhodou systému je to, že podrobně zná každý kontakt a dokáže s ním správně komunikovat, a to jak s jednotlivými zákazníky, tak se skupinami na základě segmentace. Systém mimo jiné umožňuje personalizovanou vícekanálovou komunikaci, s jeho pomocí […]
 • Fragile media zajišťuje kampaň na Jobs.cz a Prace.cz
  Heslem kampaně Jobs.cz je “Čas na změnu”, což zároveň odkazuje na její hlavní cíl. Tím je zamyslet se nad tím, kdy je pro člověka, ať už je v současné době zaměstnaný nebo ne, ten pravý čas na změnu. Důležité je přivést člověka k otázce, jestli je ve své stávající práci spokojený, jestli využívá všech benefitů, […]
 • Firmy.cz nabízejí nabízejí služby podnikatelům bez webových stránek
  Firmy.cz myslí na podnikatele a živnostníky bez webových stránek. Spouští pro ně Mikroweby. Během tří měsíců si díky službě Firmy.cz a jejím Mikrowebům samostatně vytvořilo téměř 500 živnostníků a malých firem vlastní webové stránky. V českém prostředí se jedná o nezvyklou nabídku. Živnostník nebo firma, která si prostřednictvím Mikrowebů na Firmy.cz stránky vytvoří, totiž získá […]
 • Firemní zprávy | Marketingové noviny.cz
  Marketingové noviny se zabývají těmito tématy: marketing, reklama, management, prodej. Obsahem. je také guerilla marketing, on-line marketing a CRM.
 • Firemní novoročenky Konta Bariéry můžou pomoci komukoliv
  Hledáte to pravé novoroční přání pro vás ? Byli byste rádi, kdyby vaše peníze zaplacené za jeho výrobu pomohly někomu, na kom vám záleží? Prohlédněte si nabídku tištěných a elektronických novoročenek Konta Bariéry. Na své si přijdou fandové klasiky i zájemci o moderní, originální nebo netradiční obrazové náměty. Jsou v ní i tak zvané „novoročenky […]
 • Finance | Marketingové noviny.cz
  Marketingové noviny se zabývají těmito tématy: marketing, reklama, management, prodej. Obsahem. je také guerilla marketing, on-line marketing a CRM.
 • Festival Struny podzimu má výroční spot ze společné dílny Filmservice a Mirage
  Mezinárodní hudební festival Struny podzimu, který odstartoval v minulý týden, v letošním roce slaví 20 let. Společnost Filmservice a studio Mirage se postaraly o výroční festivalový spot ve velkém stylu. Ke spolupráci přizvaly mladou naději českého filmu režiséra Štěpána FOK Vodrážku a autorem hudby je dvojnásobný držitel Českého lva za filmovou hudbu Michal Novinski. Spot […]
 • Eva Samková exceluje v nové reklamě na mobilní telefon Honor
  Soutěž o telefony a příslušenství značky Honor odstartovala začátkem října na webových stránkách www.jizdasevou.cz. Nová tvář značky, olympijská vítězka Eva Samková, se aktivně zapojuje do celé výzvy a podstoupí odvážnou sázku. Sama se totiž zavázala k tomu, že se zlepší na tréninkové trati. Soutěžící mají možnost tipovat, za jak dlouho ji Samková na svém snowboardu […]
 • EuroOil spustil kampaň „Losí test“
  Česká síť čerpacích stanic EuroOil připravila na říjen velkou marketingovou kampaň nazvanou „Losí test“. Promoční akce navazuje na úspěšnou červnovou „losí“ kampaň Trhni losem, kterou síť EuroOil uspořádala během letošního června. Každý řidič, jenž v říjnu na čerpací stanici EuroOil natankuje více jak 30 litrů pohonných hmot, se na stránkách www.lositest.cz může zúčastnit zábavného soutěžního […]
 • Emoce a jejich využití v inovačním nízkonákladovém designování...
  . jehož smyslem bylo naučit účastníky s využitím nízkonákladového marketingového inovačního designování produktů vytvářet produktové.

Hitpardáda štítků