Emisní skandál na Audi zatím nedolehl, prodeje mu v září narostly o 6,8 procenta

Audi v září prodalo téměř 180 tisíc aut, vděčí za to i zájmu o své vozy ve Spojených státech. Emisní skandál se na zářijových výsledcích zatím neprojevil. Odbyt v Číně vzrostl o 2,9 procenta.


Zdroj: byznys.ihned.cz
Témata: PRODEJ, KLESL, SRPNU, EMIS, HODNOT, VOZY VE SPOJEN, VZROSTL, ODBYT, AUDI V, V SRPNU
 • mBank se rozšoupla, za založení účtu nabízí až 1 500 Kč
  Náborové akce jsou u mBank poměrně častým jevem, ostatně nedávno oslavila 800 tisíc klientů. Tentokráte nabízí banka nováčkům až 1 500 Kč jako bonus, což je slušná částka. Nabídka platí pro nové ...
 • Pokles ropy by měl teoreticky podpořit ekonomiky, realita je ale odlišná a spíše škodlivá
  Pokles cen ropy a dalších komodit je teoreticky brán jako pozitivní motiv podporující časem poptávku v rámci ekonomik. Podle analytiků Credit Suisse je ale realita jiná a pokles ropy v současném rozsahu je spíše škodlivý a globální HDP snižující.
 • Pokles ropy by měl teoreticky podpořit ekonomiky, realita je ale odlišná a spíše škodlivá
  Pokles cen ropy a dalších komodit je teoreticky brán jako pozitivní motiv podporující časem poptávku v rámci ekonomik. Podle analytiků Credit Suisse je ale realita jiná a pokles ropy v současném rozsahu je spíše škodlivý a globální HDP snižující.
 • DEBATA Jana Macháčka: Boj s klimatem a daň z finančních transakcí
  Daň z finančních transakcí navrhly Francie a Německo v roce 2012. S jejím zavedením v zásadě souhlasí 11 z 28 států EU. Má být hlavním zdrojem příjmů na boj s klimatem a vynášet okolo sto miliard euro ročně. Spolupracovník LN Jan Macháček se předních českých ekonomů, pedagogů a analytiků ptá: „Co o dani z finančních transakcí vůbec soudíte? Může Česko stát dlouho stranou?“
 • O2 otevírá v Pardubicích vývojové centrum
  Pardubice - Společnost O2 v listopadu otevře v Pardubicích vývojové centrum, postupně v něm zaměstná více než 60 IT odborníků. Dosud měla telekomunikační firma vývojáře pouze v Praze. Novinářům to dnes řekl ředitel pro lidské zdroje Ctirad Lolek.
 • Číňané prodávají americké dluhopisy, je čeho se bát?

  Číňané se začínají zbavovat amerických dluhopisů. I kvůli tomu podle Wall Street Journal dosáhly výprodeje amerických dluhopisů z bilancí zahraničních centrálních bank za uplynulých dvanáct měsíců svého rekordu (123 miliard dolarů do začátku srpna). Mají se Američané čeho bát?

 • Švihák lázeňský: Den 0. - Prolog
  Lázeňským švihákem se buď muž narodí, nebo je do této role zatlačen životními okolnostmi. Pokud se však již v roli lázeňského šviháka ocitne, je jeho povinností zhostit se jí s maximální zodpovědností. Všechno je jednou poprvé…
 • Český česnek začíná porážet čínskou konkurenci, jeho obliba i produkce rostou
  Češi začínají dávat přednost českému česneku před čínským. Farmáři potvrzují, že se poptávka po českých odrůdách neustále zvyšuje a produkce se za poslední čtyři roky zhruba ztrojnásobila. Přesto se této zeleniny do Česka dováží daleko více, než pokryje domácí produkce.
 • Češi úspěšní ve finále SAP Quality Awards 2015 (Lobby info)

  Finále SAP Quality Awards 2015pro oblast střední a východní Evropy ovládli Češi. Firma SAP každoročně uděluje ceny svým úspěšným partnerům. Letos byly rozdány ceny ve třech kategoriích a hned dvakrát si pro první místo došel český zástupce. V kategorii Fast Delivery zvítězil český tým nadnárodní společnosti SABMiller a v kategorii Innovation si prvenství odnesla firma RWE. České firmy se pravidelně umísťují mezi nejlepšími a ani letošní ročník nebyl výjimkou, což dokazuje i 7 českých zástupců v užším čtrnáctičlenném výběru. Vítězové jednotlivých kategorií postoupili do finále, kterého se zúčastní firmy z Evropy, Blízkého východu a Afriky, které proběhne v Německu.

  pokračování »

 • V Bílém domě se fotí Sony A7R II
  Šéffotograf Bílého domu Pete Souza publikoval na oficiálním Flickr profilu Bílého domu fotografie, u kterých je v EXIF datech uveden jako fotoaparát Sony A7R II. Fotografie zachycuje prezidenta Obamu při telefonickém rozhovoru s kubánským prezidentem Raúlem Castrem v oválné pracovně. Z EXIF dat ...Hitpardáda štítků