Historický vývoj zemědělských pojištění a pojištění hospodářských zvířat

21.9.2015 Jak se vyvíjely pojistné produkty v oblasti zemědělství v českých zemích? Pojďme projít historií od první České banky dobytek vzájemně pojišťující, až po dnešní moderní produkty. Změnily se za ta léta?


Zdroj: www.opojisteni.cz
Témata: FOUND, THE DOCUMENT, DOCUMENT HAS, HAS MOVED, DOCUMENT HAS MOVED, THE DOCUMENT HAS, THE, DOCUMENT, HAS, MOVED

 • Hdi Versicherung Ag, organizační složka - OPojištění.cz - Informace...
  Zaměstnanci Allianz pojišťovny si na své konto připsali zajímavý rekord z oblasti charity. České domácnosti mají starost o své nejstarší členy.
 • Hattrick pro Wüstenrot: Ve Zlaté koruně zcela ovládla kategorii...
  V soutěži Zlatá koruna 2015 v kategorii stavební spoření se na stupních nejvyšších umístily hned 3 produkty stavební spořitelny Wüstenrot
 • Hackeři ukradli údaje platebních karet hostů hotelů Donalda Trumpa
  7.10.2015 Hackeři ukradli při útoku na platební systémy čísla platebních karet zákazníků sedmi mezinárodních hotelů amerického realitního magnáta a prezidentského kandidáta Donalda Trumpa. V pondělí Trumpův hotelový řetězec oznámil, že útočníci měli přístup k důvěrným datům od loňského května, do letošního června. Tedy více, než rok.
 • Generální ředitel OVB o regulaci provizí
  29.10.2015 Generální ředitel OVB Allfinanz CZ Miroslav Řezník, poskytl rozhovor on-line magazínu Týden.cz. Téma se netýkalo ničeho jiného, než zákona o pojišťovnictví a jeho dopadu na pojistný trh. Co si o regulaci myslí šéf jednoho z největších MLM v České republice?
 • General Motors zaplatí americké vládě 900 milionů dolarů za ukončení vyšetřování závady milionů vozů
  18.9.2015 Technická závada vozů největší americké automobilky General Motors si vyžádala od roku 2001 přesně 124 objetí. Nyní se ukázalo, že GM o chybě i jejích následcích věděla, ale i přesto nepodnikla potřebné kroky k nápravě. Nyní si za 900 milionů dolarů koupila ukončení vyšetřování celé záležitosti.
 • Financepolopate.cz: nový vzdělávací web psaný lidskou řečí
  23.9.2015 Nový internetový web Financeplopate.cz, který během léta vznikl pod záštitou finanční skupiny Wüstenrot, si klade za cíl vzdělávat návštěvníky srozumitelnou a hravou formou. Na stránkách čtenáři najdou odpovědi na důležité otázky ze světa financí – řešení bydlení, spoření či pojištění. Webem návštěvníky provázejí konkrétní zaměstnanci společnosti a nechybějí ani příběhy lidí, kteří sdílejí své příběhy a zkušenosti s bankovními či pojistnými produkty. Web byl oficiálně spuštěn začátkem září.
 • Exploze stovek tun střelného prachu v Poličce
  9.9.2015 V poličce explodovalo v tamní strojírně několik set tun střelného prachu. Výbuch zranil a popálil dva muže. Požár se šířil dál do blízkého lesa, ale hasičům se povedlo zastavit další šíření ohně, a poté se jim požár povedlo omezit jen na budovu továrny.
 • Europ Assistance získala významný certifikát v oblasti bezpečnosti informací
  29.10.2015 Společnost Europ Assistance, jako první v ČR ve svém oboru asistenčních služeb, získala certifikát ISO 27001 zaměřující se na oblast bezpečnosti IT, zpracování dat a informací. Těžištěm je ucelený bezpečnostní systém managementu informací i databází a jeho zabezpečení včetně nakládání s osobními údaji.
 • Ekonomika - OPojištění.cz - Informace ze světa pojištění
  Je důležitější legislativa, nebo to, jak s ní klient umí nakládat. České domácnosti mají starost o své nejstarší členy. České děti nejsou líné a samy od sebe.
 • EGAP zatím letos pojistil zakázky do Ruska za pět miliard korun
  18.9.2015 Exportní pojišťovna EGAP pojistila v letošním roce jen do Ruska export za pět miliard korun. Na strojírenském veletrhu v Brně o tom informoval generální ředitel EGAP Jan Procházka.


Hitpardáda štítků