Hitlerovy vanilkové rohlíčky

Co se stane, když si chcete na chvíli odpočinout od diskuse o uprchlících tím, že zabřednete do debaty o vaření? Rychle vám dojde, že je vlastně úplně jedno, o čem se mluví. Jisté je, že dříve či později stejně přijde řeč na Korán a na Hitlera.


Zdroj: archiv.ihned.cz
Témata: IVA, ROZE, ROHL, VANILKOV, VLASTN, HITLEROVY VANILKOV, HITLEROVY, IVA ROZE, ADOLF, TAK NETO
 • Pět témat důležitějších než ochrana českých hranic
  Našim dětem™ bude nejspíš jedno, kolik vlčáků necháme čenichat v lánech za Břeclaví. Stoprocentně ale pocítí následky toho, čemu kvůli téhle panice nevěnujeme dost pozornosti.
 • Příběhy milenek a múz
  Výstava Klimt, Schiele, Kokoschka a ženy ve vídeňském Dolním Belvederu je zásadní událostí podzimu.
 • Nejen numismatické orgie
  Návštěvníkům aukcí umění a starožitností by tempo těch numismatických připadalo závratné. Jedině díky rychlosti, s jakou tu vše probíhá, dokáže...
 • Vrásčité cukroví
  Říká se jim crinkles pro jejich rozpraskaný povrch nebo "koláčky ve sněhu", protože mají cukrovou krustičku. Klasika je s čokoládou, ale zkusit je můžete i s kaštany.
 • Časopis jako raketa
  "Když se zamilujete, nepočítáte. Prostě se do toho vrhnete po hlavě," tvrdí Joachim Dvořák. To je také odpověď na otázku, proč se známý nakladatel pustil do vydávání časopisu pro děti.
 • Vánoční pohádky mohou být příšerné
  Popletená Šípková Růženka, Stříbrný Pepík, dobrosrdečný Viking, a dokonce i Hajaja. Ti všichni se vejdou pod letošní stromeček.
 • Tipy měsíce
  5. PROSINCE Mikuláš na hradě Hrad Červený Újezd, U Větráku 280, www.hrad-cervenyujezd.cz Že hradem provází bílá paní, není nic divného, ale Mikuláš?...
 • Korunovace N2
  Poslední dekádu listopadu zachvátila obyvatele kanadské provincie British Columbia nečekaná nákupní horečka. Osmačtyřicet hodin poté, co vešlo ve...
 • Petr Sýkora: Když na pustý ostrov, tak s Robinsonem!
  Ještě mu nebylo dvacet, když začal s kamarádem podnikat. Úspěšnou firmu Papirius prodali před devíti lety, dnes své síly a nápady věnuje nadaci Dobrý anděl. A vášnivě sportuje. A čte. S celou rodinou.
 • Není všechno jen Hollywood
  Zahraniční filmaři u nás letos utratili nejvíc peněz za posledních 12 let. Mimo jiné oceňují mistrovství našich patinérů při vytváření "špinavých košil" i přesvědčivých kulis. Ty byly nyní potřeba ve filmu Gotthard o budování proslulého švýcarského tunelu.
 • Hitman: Agent 47 - recenze filmu – AVmania.cz
  Akční béčko bez jakékoliv přidané hodnoty. Je. na vině titulní neemoční zabiják, který v divákovi nevzbuzuje žádné emoce?
 • Hitparáda vytápění: Dřevo, uhlí, elektřina, nebo plyn?
  Léto je pryč. Sluneční paprsky zeslábly a doma zase zima. Oprašujeme radiátory, zatápíme v kamínkách, krbech, kotlích nebo žhavíme přímotopy. Kolik nás letos bude stát vytápění, je ve hvězdách. Záleží na tom, jestli přijdou mrazy. Ale samozřejmě taky na tom, čím doma topíte a jestli máte zatepleno.
 • HK ČR a EGAP podepsaly memorandum o spolupráci

  Hospodářská komora České republiky a Exportní garanční a pojišťovací společnost podepsaly Memorandum o spolupráci, podpoře a poskytování informací. Obě organizace se tak dohodly na dalším pokračování úspěšné spolupráce při podpoře českých exportních aktivit v zahraničí. (Tisková zpráva: HK ČR)

 • HK ČR: Odškodňovat zaměstnance při pracovním úrazu a nemoci z povolání mají soukromé pojišťovny, nikoliv stát

  HK ČR se jednoznačně přiklání k takové variantě pojištění, ze kterého bude hrazena zaměstnancům škoda na zdraví a škoda vzniklá v souvislosti s pracovním úrazem a nemocí z povolání soukromými pojišťovnami, nikoliv organizační složkou státu – Českou správou sociálního zabezpečení (ČSSZ). (Tisková zpráva: Hospodářská komora ČR)

 • HK ČR se přiklání k požadavku odložit účinnost kontrolního hlášení k DPH

  S ohledem na diskusi, která se dnes rozvinula v souvislosti s podáním ústavní stížnosti skupiny 21 senátorů proti zákonu o kontrolním hlášení k DPH, připomínáme, že začátek účinnosti tohoto zákona se rapidně blíží, přičemž je zřejmé, že povědomí většiny podnikatelů o této novince je velmi nízké. (Tisková zpráva: Hospodářská komora ČR)

 • HK: ERÚ představilo nefunkční návrh vyhlášky, hrozí zmatky
  Vyhláška o vyúčtování, kterou předložil Energetický regulační úřad, se nelíbí Hospodářské komoře, podle které hrozí problémy. Nová Vyhláška o vyúčtování dodávek a souvisejících služeb v energetických odvětvích, kterou předložil Energetický regulační.
 • Hladina poloviny podzemních vod v Česku je výrazně pod normálem
  Oproti loňsku klesla hladina u čtyř pětin vrtů. Hladiny řek se ale po výrazném letním suchu již zvýšily. Sdělil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v aktuální zprávě ke stavu v polovině listopadu. V normálu je hladina u podzemních vod jen u třetiny vrtů, hlavně v povodí Svratky a Svitavy, dolní Sázavy, Lužnice a dolní Ohře. U 47 procent vrtů je ale úroveň výrazně […]
 • Hlad omámil po YouTuberech i hráče na Twitchi. Vše opět vyřešila tyčinka Snickers
 • Hladoví Číňané v Česku: Na řadě jsou Karlovy Vary
  Hlad čínských investorů po nemovitostech v Česku neutuchá. Poté, co nakoupili v Praze památkově chráněné paláce či několik luxusních vil, obrátili dle informací LN pozornost ke Karlovým Varům. A rovnou k ikonickému Grandhotelu Pupp. Pro společnost CEFC, aktuálního tahouna čínské nákupní jízdy po Česku, má tento krok logiku.
 • Hlad po akciích roste
  pMěnový trh je také velice sledovaný. Po včerejším krátkodobém proražení hranice 1,06 USD za EUR dnes tato hranice zatím odolává. Očekávám, že trvale bude proražena až po oznámení ohledně zvyšování úrokových sazeb v USA.p pZ českých...


 • Hra Luďka Mádla: Svět sportu se hroutí nejen kvůli aféře FIFA, prožrala ho lež
  Apokalypsa v mezinárodní fotbalové federaci FIFA probíhá už několik měsíců. Postupně se poodhalují machinace při výběrech pořadatelů velkých šampionátů či ve volbách předsedy. Nejdál je zatím FBI ve skládání příběhu o prodeji vysílacích práv na mistrovství světa pro americký kontinent.
 • Hra Luďka Mádla: Spektakulární debakl Realu Madrid bude mít následky
  Sobotní El Clásico, nejsledovanější ligový zápas světa, přineslo madridském stadionu drtivý triumf hostí z Barcelony. Spektakulární debakl 0:4 v Realu Madrid jistě přinese následky, dříve či později. Zatím se můžeme jenom ptát: Padne trenér, nebo odejde hlavní hvězda? Či snad obojí?
 • Hra Luďka Mádla: Benzema zažívá noční můru. Hrozí mu pět let vězení
  Karim Benzema byl třikrát nejlepším fotbalistou Francie, nyní mu hrozí pět let vězení. Benzema se měl podílet na vydírání spoluhráče z reprezentace Mathieua Valbueny pomocí nahrávky se sexuálním obsahem. Nejde o fotbalistův první prohřešek, vedle rychlé jízdy byl podezřelý i ze styku s nezletilou prostitutkou.
 • Hrál jsem zase hokej
  Adam Plachetka, operní pěvec
 • Hotely mají více hostů, než čekaly. O Česko roste zájem i díky bezpečnostní situaci
  Byznysu hoteliérů napomáhá lepší ekonomická situace na Západě i zájem Číňanů. V poslední době ale také bezpečnostní situace v Evropě. Průměrná obsazenost hotelů v kategorii od tří hvězd výše je letos přes 76 procent. Hoteliéři si proto mohou dovolit zvedat ceny. Letos jsou meziročně vyšší skoro o deset procent. Od ledna do září zájem cizinců o tuzemské hotely meziročně vzrostl už o 8,1 procenta. Pro tuzemský hotelový byznys je právě klientela ze zahraničí klíčová.
 • Horejc u Hejtmánků
  Nestává se často, aby velkou a objevnou výstavu uspořádal sběratel ve vlastním domě. Jedna taková je teď v Praze.
 • Hon na umělou inteligenci: Toyota a další firmy investují miliardy dolarů
  Toyota investuje miliardu dolarů do vývoje systémů, které se samy učí. Stejným směrem hledí většina technologických koncernů nejen ze Silicon Valley. A stranou nejsou ani finančníci.
 • Hodinky s tetováním: Ve švýcarské dílně Jaeger-LeCoultre vytváří mistrovská díla na třech čtverečních centimetrech
  Jsou to hodinky dvou tváří: jejich líc ukazuje čas, rub ukrývá motiv stejně osobní jako tetování. Na téhle ploše, která nemá víc než tři centimetry čtvereční, vytvářejí rytci ze švýcarského hodinářství Jaeger-LeCoultre druhý svět, k němuž máte klíč jenom vy. Elegantní otočné pouzdro vzniklo díky lásce ke koňskému pólu.
 • Hledá se super SUV
  Přichází doba, kdy i ti nejbohatší z řidičů budou moct usednout do SUV. Takových, která jsou jich hodna. Opulentních, vysoce výkonných a co nejnápadnějších, aby plebejské okolí jasně poznalo, že za jejich volantem sedí někdo opravdu důležitý.
 • Hlavní události roku 2015 v datech
  7.−8. lednaÚtok na Charlie HebdoDva islámští radikálové, hlásící se k organizaci...

Hitpardáda štítků