Hitman: Agent 47 - recenze filmu – AVmania.cz

Akční béčko bez jakékoliv přidané hodnoty. Je. na vině titulní neemoční zabiják, který v divákovi nevzbuzuje žádné emoce?


Zdroj: avmania.e15.cz
Témata: HITMAN, JEHO, WOODS, SKIP, SKIP WOODS, JEŽ, RECENZE FILMU, AGENT, FILMU, CO

 • 10 špuntových sluchátek do 1 000 korun [srovnávací test...
  Špuntová sluchátka okolo tisíce korun bývají často označována jako vstupní brána za lepším a zábavnějším zvukem. Srovnali. jsme 10 různých levných modelů.
 • Nvidia Shield Android Tv - ultimátní přehrávač s Androidem...
  Maximální výkon, nejmodernější výbava, garance dalšího vývoje. Nvidia. Shield Android TV za několik týdnů vstoupí na evropský trh. Podívejte. se, co dokáže.
 • AVmania.cz – Audio, video, domácí kino
  Každý den články, aktuality a redakční videa věnované spotřební elektronice. MP. 3 a jiné přehrávače, televizory, domácí kino. Živé. diskuzní fórum.
 • Testy – DIGIarena.cz
  V redakčních testech se snažíme o objektivní zhodnocení vlastností fotoaparátů a jejich příslušenství. Výsledky
 • Technika – DIGIarena.cz
  Představujeme novinky na trhu, ukazujeme první demosnímky z testovaných fotoaparátů, ale najdete zde i i podrobné recenze.
 • Video – DIGIarena.cz
  Zajímavé produkty představujeme také formou videa. Během. několika minut se seznámíte s testovaným zařízením a uvidíte, jak funguje v praxi.
 • Kultura – DIGIarena.cz
  Fotografování je v prvé řadě kreativní až umělecká činnost, technika by měla být až na druhém místě. Inspirujte
 • Bazar - DIGIarena.cz
  . 5 tipů pro lepší portréty. Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků. Tým moderátorů a administrátorů fóra.
 • Canon spustil cashback na vybrané objektivy – DIGIarena.cz
  Canon v pátek spustil dvouměsíční akci na nákup objektivů – v rámci cashbacku můžete vybírat z celkem 12 objektivů a ušetříte až 5000 Kč. V
 • Fotoškola – DIGIarena.cz
  Pokud si nevíte rady, jak fotit, přečtěte si články ve fotoškole. Autoři. předávají své zkušenosti, připravují nejrůznější návody, hledají zajímavé a netradiční postupy.


 • Hitlerovy vanilkové rohlíčky
  Co se stane, když si chcete na chvíli odpočinout od diskuse o uprchlících tím, že zabřednete do debaty o vaření? Rychle vám dojde, že je vlastně úplně jedno, o čem se mluví. Jisté je, že dříve či později stejně přijde řeč na Korán a na Hitlera.
 • Hit, který lidé nemají v lásce
  Proč QR kód jako marketingový nástroj dosud tak daleko pokulhává za svým potenciálem?
 • Hitem Vánoc zůstává elektronika, skokanem roku jsou drony, potvrzují prodejci
  Nejčastějším vánočním dárkem bude i letos elektronika, zejména televize, notebooky a mobilní telefony. Největší skok v prodejích pak zažívají bezpilotní letouny zvané drony, které se staly skokanem letošních Vánoc. Oblíbené jsou rovněž robotické a retro hračky. V síti Alza.cz se dobře prodává například tradiční Tatra 148.
 • Hitem letošních Vánoc budou drony či Lego z edice Star Wars. Češi za dárky na internetu utratí více než kdy dřív
  Internetoví prodejci už od září hlásí zvýšený prodej. Očekávají, že letos Češi za dárky utratí až o 20 procent více než loni. Kromě hraček, oblečení nebo elektroniky, bude zájem také o létající drony nebo dárky se Star Wars tématikou.
 • Hitem českého "černého pátku" je herní konzole Playstation 4. Do výprodejů se zapojilo více obchodníků
  Do výprodejů na takzvaný černý pátek se letos v Česku zapojilo výrazně více obchodníků než v minulých letech. Slevy nabídly z velkých řetězců...
 • Hitachi jedná o veřejném financování projektu jaderné elektrárny ve Walesu

  Společnost Hitachi zahájila jednání s japonskou a britskou vládou o potenciálním státním financování jaderné elektrárny Wylfa Newydd, kterou společnost plánuje postavit ve Walesu. Hitachi odkoupila britskou společnost Horizon Nuclear Power, která se záměrem výstavby elektrárny přišla. Jakékoli veřejné financování výstavby pro elektrárny Wylfa v Anglesey by představovalo významnou změnu v politice. Britská vláda se již

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Historie využití stříbra v medicíně
  Stříbro znali Chaldejci již 4 tisíce let před naším letopočtem. Další dochované prameny uvádí, že stříbro patřilo mezi tři nejčastěji zpracovávané kovy mezi starověkými národy, společně se zlatem a mědí.
 • Historie těžby uhlí v severočeské pánvi sahá do 15. století
  Nejstarší písemná zmínka o těžbě "hořlavého kamene" v severočeské hnědouhelné pánvi pochází z roku 1403. Jde o záznam z duchcovské městské knihy, podle kterého prodal místní měšťan Stisla svůj podíl v uhelném dole čtyřem osobám z Míšně.
 • Historie měnového páru EURCZK. Kdo má po 15 letech navrch?
  Koruna za 15 let, kdy se začala v hotovostní podobě používat jednotná evropská měna, posílila proti euru o zhruba 18 procent. V roce 2002 se začala obchodovat na úrovni kolem 32 EURCZK, poté v roce 2004 oslabila až nad 33 EURCZK, aby v půlce roku 2008 krátce česká měna posílila až pod 23 EURCZK. To je dosud nejsilnější hodnota vůči euru.
 • Historie limitů těžby hnědého uhlí v Severočeské uhelné pánvi

  Výběr informací o limitech těžby hnědého uhlí v severních Čechách (vláda před rokem 19. října rozhodla o prolomení limitů na dole Bílina): – Územní ekologické limity těžby hnědého uhlí v severních Čechách byly stanoveny usnesením vlády premiéra Petra Pitharta 30. října 1991. Limity zaručily městům a obcím, pod nimiž leží uhlí, že nebudou kvůli těžbě

  Publikováno na webu oEnergetice.cz


 • Hitparáda vytápění: Dřevo, uhlí, elektřina, nebo plyn?
  Léto je pryč. Sluneční paprsky zeslábly a doma zase zima. Oprašujeme radiátory, zatápíme v kamínkách, krbech, kotlích nebo žhavíme přímotopy. Kolik nás letos bude stát vytápění, je ve hvězdách. Záleží na tom, jestli přijdou mrazy. Ale samozřejmě taky na tom, čím doma topíte a jestli máte zatepleno.
 • HK ČR a EGAP podepsaly memorandum o spolupráci

  Hospodářská komora České republiky a Exportní garanční a pojišťovací společnost podepsaly Memorandum o spolupráci, podpoře a poskytování informací. Obě organizace se tak dohodly na dalším pokračování úspěšné spolupráce při podpoře českých exportních aktivit v zahraničí. (Tisková zpráva: HK ČR)

 • HK ČR: Odškodňovat zaměstnance při pracovním úrazu a nemoci z povolání mají soukromé pojišťovny, nikoliv stát

  HK ČR se jednoznačně přiklání k takové variantě pojištění, ze kterého bude hrazena zaměstnancům škoda na zdraví a škoda vzniklá v souvislosti s pracovním úrazem a nemocí z povolání soukromými pojišťovnami, nikoliv organizační složkou státu – Českou správou sociálního zabezpečení (ČSSZ). (Tisková zpráva: Hospodářská komora ČR)

 • HK ČR se přiklání k požadavku odložit účinnost kontrolního hlášení k DPH

  S ohledem na diskusi, která se dnes rozvinula v souvislosti s podáním ústavní stížnosti skupiny 21 senátorů proti zákonu o kontrolním hlášení k DPH, připomínáme, že začátek účinnosti tohoto zákona se rapidně blíží, přičemž je zřejmé, že povědomí většiny podnikatelů o této novince je velmi nízké. (Tisková zpráva: Hospodářská komora ČR)

 • HK: ERÚ představilo nefunkční návrh vyhlášky, hrozí zmatky
  Vyhláška o vyúčtování, kterou předložil Energetický regulační úřad, se nelíbí Hospodářské komoře, podle které hrozí problémy. Nová Vyhláška o vyúčtování dodávek a souvisejících služeb v energetických odvětvích, kterou předložil Energetický regulační.
 • Hladina poloviny podzemních vod v Česku je výrazně pod normálem
  Oproti loňsku klesla hladina u čtyř pětin vrtů. Hladiny řek se ale po výrazném letním suchu již zvýšily. Sdělil to Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) v aktuální zprávě ke stavu v polovině listopadu. V normálu je hladina u podzemních vod jen u třetiny vrtů, hlavně v povodí Svratky a Svitavy, dolní Sázavy, Lužnice a dolní Ohře. U 47 procent vrtů je ale úroveň výrazně […]
 • Hlad omámil po YouTuberech i hráče na Twitchi. Vše opět vyřešila tyčinka Snickers
 • Hladoví Číňané v Česku: Na řadě jsou Karlovy Vary
  Hlad čínských investorů po nemovitostech v Česku neutuchá. Poté, co nakoupili v Praze památkově chráněné paláce či několik luxusních vil, obrátili dle informací LN pozornost ke Karlovým Varům. A rovnou k ikonickému Grandhotelu Pupp. Pro společnost CEFC, aktuálního tahouna čínské nákupní jízdy po Česku, má tento krok logiku.
 • Hlad po akciích roste
  pMěnový trh je také velice sledovaný. Po včerejším krátkodobém proražení hranice 1,06 USD za EUR dnes tato hranice zatím odolává. Očekávám, že trvale bude proražena až po oznámení ohledně zvyšování úrokových sazeb v USA.p pZ českých...
 • Hlad po Mercedesech v Číně: Prodeje automobilky vyskočily o deset procent
  Německému výrobci luxusních vozů Mercedes-Benz vzrostl během října prodej aut o 10,1 procenta na 155.189, automobilce pomohl zejména vysoký růst v Číně. Včetně vozů značky Smart se prodej automobilky zvýšil o 13,1 procenta na 165706 vozů.


 • Marshall Kilburn: přenosný reproduktor s Bluetooth [IFA]
  Důkazem, že na IFA najdete nejen úplné, horké novinky, ale i starší zajímavé věci, je přenosný reproduktor Marshall Kilburn. I když podle designu byste možná hádali dobu vzniku 60 léta minulého století, jeho sourozenci jsou na trhu dva roky. Přenosný reproduktor Kilburn má dle výrobce rozsah 62 Hz ...
 • Love: recenze filmu
  Artové melodrama nebo explicitní 3D pornografie? Provokující francouzský režisér Gaspar Noé stvořil kroniku lásky a vášně i hledání ztracené intimity.
 • Loewe Reference: luxusní televizor jde do prodeje
  Německý výrobce televizorů Loewe vždy mířil na náročnější zákazníky, jeho nedávná novinka na tom není jinak. Nová řada Loewe Reference má nabídnut technologii, užitečné „chytré“ funkce a prvotřídní design. Televizory nabídnou rozlišení 4K, Ultra High Definition, výrobce slibuje maximálně věrný a ...
 • LG začátkem příštího roku představí televizor, který srolujete
  Jihokorejská společnost LG, aktuálně druhý největší výrobce televizorů na světě, plánuje představení nového „rolovacího“ OLED televizoru, a to na CESu začátkem příštího roku. LG oficiálně oznámila, že pracuje na 55“ rolovacím OLED televizoru. Půjde o prototyp, jehož výroba je možná do třech či ...
 • Koss PortaPro vs Sony MDR-ZX660AP: legendu nebo modernu?
  Při pohledu sluchátka si řeknete, že srovnáváme jablka a hrušky a budete mít pravdu. Pokusili jsme se však podívat na tuto dvojici sluchátek z trošku jiného pohledu.
 • Končí Apple Music zdarma. Když předplatné nevypnete, zaplatíte
  Když Apple koncem června spouštěl Apple Music, nalákal mnoho uživatelů na tři měsíce zdarma k vyzkoušení nové služby. Pokud jste službu také vyzkoušeli, ale poté už na ni zapomněli, měli byste zpozornět. Tříměsíční zkušební lhůta prvním uživatelů totiž už za týden uplyne a poté Apple automaticky ...
 • Když technická podpora nefunguje aneb o problémech bez cenzury...
  Už jste někdy využili technickou podporu k zakoupenému výrobku? Jaký jste měli pocit? Panovala spíše spokojenost, nebo rozpaky a znechucení?
 • Kdy se vyplatí koupit televizor s 4K Ultra Hd rozlišením...
  Ceny 4K televizorů během roku spadly, technologie pokročily. Vyplatí. se letos už pořizovat 4K televizor, nebo stačí Full HD.
 • In-EarZ Pro 450: špunty na zakázku s pořádným basem [test]
  I špičkové špunty nabídnou zábavnější podání s pořádným basem. In-EarZ Pro 450 přesně takový zvuk nabízejí a navíc k němu přidávají maximální pohodlí a izolaci.
 • Hvězdné války: hlavy jako bezdrátové reproduktory
  Anglická společnost AC Worldwide plánuje výrobu speciálních bezdrátových reproduktorů, které mají být kopiemi hlavy postav z filmových Hvězdných válek. Takže na stole se vám pak bude válet hlava robota C-3PO, nebo ji bude postrádat Stormtrooper, voják imperiální armády. Zvuk má být 2.1 kanálový, ...

Hitpardáda štítků