Jak hledat příležitosti pro získávání zpětných odkazů?

Odkazových příležitostí je kolem nás mnoho. A to doslova. Bohužel je většina z nás nevidí, a proto je v tomto rozhovoru rozebereme.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: ODKAZY, ODKAZ, NEBO, KTERÉ, JSOU, MŮŽE, POKUD, KDE, VELMI, JEN
 • Je propad cen ropy extrémní?
  Chaos, panika, propad cen akcií ropných obrů a razantní snížení příjmů státní pokladny těžebních zemí. To vše jsou aspekty, které s sebou přinesl intenzivní propad cen ropy. Panika a propad akcií se týká v podstatě všech světových trhů, snížení státních příjmů je pak doménou ropných exportérů. Cena černého zlata se dostala až na svá 13letá minima. Otázkou, kterou si asi mnozí nepoložili, ale zůstává: Je tohle opravdu důvod k  panice?
 • Amazon zvýšil meziročně tržby i zisk. Hodnota akcií ale klesla o 13 procent
  V posledních třech měsících loňského roku zvýšil Amazon tržby o 21,8 procenta. Firma nenaplnila očekávání analytiků a hodnota jejích akcií se ve čtvrtečním obchodování propadla zhruba o 13 procent. Za poslední čtvrtletí měl internetový obchod Amazon zisk 482 milionů dolarů.
 • Amazon zvýšil meziročně tržby i zisk. Hodnota akcií ale klesla téměř o 13 procent
  V posledních třech měsících loňského roku zvýšil Amazon tržby o 21,8 procenta. Firma nenaplnila očekávání analytiků a hodnota jejích akcií se ve čtvrtečním obchodování propadla o zhruba 13 procent. Za poslední čtvrtletí měl internetový obchod Amazon zisk 482 milionů dolarů.
 • Stabilita německé sítě stála v loňském roce rekordní miliardu euro

  Výdaje na regulaci německé sítě dosáhly v loňském roce rekordní výše – 1 miliardy euro. Důvodem byl pokračující nárůst obnovitelných zdrojů a stále chybějící páteřní vedení Südlink spojující sever s jihem země. Rekordní náklady se projeví v platbách koncových zákazníků. Největší německý provozovatel přenosové soustavy společnost Tennet oznámila, že v uplynulém roce vydala 700 miliónů

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Zájem o PlayStation 4 táhl Sony nahoru, provozní zisk společnosti vzrostl o desetinu
  Japonská společnost Sony zvýšila za poslední tři měsíce roku provozní zisk o jedenáct procent na 202,1 miliardy jenů (asi 41 miliard korun). To předčilo očekávání analytiků oslovených agenturou Reuters. Ztrátu z propadu prodejů obrazových snímačů firmě pomohl kompenzovat zájem zákazníků o herní konzoli PlayStation 4 a videohry.
 • Akciový výhled
  Pražská burza na cestě k zajímavým týdenním ziskůmbrbrpPražská burza zažívá úspěšný týden, když včera rostla potřetí v řadě a velmi pravděpodobně vykáže v mezitýdenní bilanci zajímavé zisky. Nahrávají tomu i evropské futures, aktuálně registrující...
 • O2 a Apple na stejné vlně
  Šéfové českého O2 a amerického Applu se tento týden myšlenkově propojili. Tomáš Budník i Tim Cook znají význam a cenu originálního obsahu. Budník vidí konflikt mezi online reklamou a vstupenkou za platební bránu, kde inzeráty ideálně vůbec nejsou. Nicméně rozvoj digitální O2 TV jde ruku v ruce s placeným obsahem.
 • Pražský index PX včera přidal 0,76 % především díky růstu ČEZu a dvou finančních titulů
  ČEZ přidal 3,6 % na 407,50 Kč a k růstu pomohlo zřetelné stažení prodejce z posledních týdnů i zastavení propadu ceny elektřiny. Komerční banka vzrostla o 1,7 % na 5140 Kč ruku v ruce s růstem některých dalších bank v regionu. Nad...
 • Obce se bojí o peníze z těžby
  Obce, které leží v okolí hnědouhelných lomů na severu Čech, se bojí, že je novela horního zákona připraví o část peněz, které doposud získávají z těžby uhlí. Pro jejich rozpočty jde o zásadní položky.
 • Francouzská ekonomika loni rostla o 1,1 %, nejrychleji od roku 2011

 • Já ti to říkal…
  Stalo se vám někdy, že jste zůstali plně naložení v pozici při silném a dlouhodobějším propadu? Třeba ten současný lednový na akciovém trhu. Byli jste long, nebo drželi nějakou, řekněme opční nesměrovou strategii a ono BUM! BUM!! BUM? Mám za sebou propad na české burze tuším v roce 2006 (hlavu na to nedám) a pak části z nás […]
 • Příliš levné letenky. Opravdu chybný tarif, nebo jen reklama?
  Po Evropě za pár korun, na Blízký východ za několik stovek, přes oceán v řádu tisíců. Podezřele levné letenky se prezentují jako chyby aerolinek v nastavených cenových tarifech. Ročně se jich objeví desítky a zákazníci pak neváhají nakupovat výhodné letenky ve velkém. Ve skutečnosti se však o chybu v ceně vůbec jednat nemusí, ale spíše o povedenou reklamu dopravce. Lidé se totiž musí rozhodovat rychle a bez většího rozmyslu.
 • Očima expertů: Jak v roce 2016 ulevit rodinnému rozpočtu
  Odborníci radí, jak letos ušetřit na energiích, potravinách, provozu auta, finančních produktech.
 • Očima expertů: Jak v roce 2016 ulevit rodinnému rozpočtu
  Odborníci radí, jak letos ušetřit na energiích, potravinách, provozu auta, finančních produktech.
 • Plať učitele oříšky, svěř děti opičkám
  Strach o to, abychom náhodou učitele nepřeplatili, je v důsledku strachem o to, aby se náhodou příští generace neměly moc dobře.
 • Plať učitele oříšky, svěř děti opičkám
  Strach o to, abychom náhodou učitele nepřeplatili, je v důsledku strachem o to, aby se náhodou příští generace neměly moc dobře.
 • Hornické skopičiny
  Těžba uhlí není jen tvrdá práce, ale i spousta zajímavých příběhů a historek. Bývalý horník Milan Čierny je pro své kamarády a další zájemce sepisuje na webových stránkách, které nazval Hornické skopičiny.
 • Trendy ve vysněném bydlení se mění. Zájem je o dvě toalety a obrovský sklep

  Loni šly nové i starší byty na dračku. Developeři hlásí rekordní prodeje. Ale lidé mají čím dál vyšší požadavky. Už jim například nestačí jedna koupelna, ale za samozřejmost považují jednu velkou koupelnu a jednu samostatnou toaletu navíc. To se týká i menších bytů.

 • AUD/USD - Intradenní výhled 29.1.2016
  Preferovaný scénář: Dlouhé (long) pozice nad 0,7055 s cílem na 0,7150 a dále pak až na 0,7175...
 • Ropa WTI - Intradenní výhled 29.1.2016
  Preferovaný scénář: Dlouhé (long) pozice nad 31,68 s cílem na 34,84 a dále pak až na 36,44...


 • Jak hledat práci? Vyzkoušejte Facebook nebo LinkedIn ...
  Hledat si práci přes sociální sítě je mnohdy efektivnější než klasickou cestou přes pracovní portály. Hledáte práci? A už jste zkusili ...
 • Jak hledat a najít investora do podnikání?

  Investor nemusí disponovat pouze finančními zdroji, mnohdy je zajímavější sociální kapitál, který během života dokázal nahromadit.

  číst dál

 • Jak hlasovat o brexitu: Rozpaky britského občana
  Should I stay or should I go? Jedna z nejočekávanějších a dopředu nejvíc komentovaných politických událostí roku – britské referendum o setrvání v Evropské unii – se blíží. Jak se bude rozhodovat Vlad Ender – autor Finmagu a britský občan?
 • Jak fungují inkasní agentury - a co o nich Češi vědí
  Povědomí o inkasních agenturách a náplni jejich práce má již více než polovina Čechů. Vyplývá to z nejnovějšího průzkumu agentury IPSOS realizovaného pro společnost KRUK Česká a Slovenská republika (KRUK). Tito lidé jsou zároveň ochotnější aktivně reagovat na písemnou komunikaci ze strany inkasních agentur (82 %), než je tomu v případě těch, kteří činnost inkasních agentur neznají (65 %).
 • Jak fungují hedgeové fondy?
  Ač se o hedgeových fondech mluví ve finančních a ekonomických kruzích poměrně často, jejich činnost je stála obestřena závojem jisté tajemnosti. Možným vysvětlením může být to, že jsou otevřeny pouze tzv. kvalifikovaným investorům, nebo to že při svých aktivitách často využívají velmi sofistikovaných investičních nástrojů a strategií. Pojďme se tedy na jejich vlastnosti a strukturu podívat blíže.
 • Jak funguje úvěrový byznys autobazarů
  Některé ze společností poskytující půjčky skrze autobazary již v minulosti oznámily, že se distancují od praktik, které na půdě autobazarů jeho zaměstnanci
 • Jak funguje psychologie u investování?
  Autor: Bc. Martin Surovec K tomu, aby si „obyčejný člověk“ mohl pravidelně přivydělávat ke své mzdě, nemusí mít vysokoškolský titul z oboru ekonomie nebo mnohaleté praktické zkušenosti s investováním.
 • Jak funguje program *egg

  Program *egg se skládá ze dvou částí. Ta první obsahuje kompletní nástroje a software pro provozování chytrého věrnostního systému. Druhou částí je kompletní marketingové poradenství, které vám umožní vytěžit z tohoto systému více, než to dělá a dokáže vaše konkurence, zejména velké řetězce. Věrnostní systémy nabízí samozřejmě řada firem (i když za nesrovnatelně vyšší cenu), ale právě spojení s návody, jak tento systém plně využívat, dělá z programu *egg zcela bezkonkurenční a vpravdě revoluční nástroj. Máte jedinečnou možnost získat vše, co potřebujete pro svůj další rozvoj, zvyšování tržeb a jejich rentability.

 • Jak funguje produkt pojištění klinických hodnocení v ČR?
  13.10.2015 Pojištění klinických hodnocení je produkt, o kterém se příliš nemluví, ale jeho důležitost je vyplývá přímo ze zákona. V následujícím článku vám přiblížíme, co se pod tímto produktem skrývá. A jak funguje v ČR.
 • Jak funguje konsolidace půjček
  Konsolidace půjček se používá v případech, kdy je souběžně spláceno několik úvěrů. V takových situacích mnohdy dochází ke zbytečně vysokému zatěžování dlužníka poplatky a administrativou...

 • Jak hodně je důležitý marketingový mix pro vaši firmu...
  Marketingový mix je významnou součástí firemního marketingového plánu, ale nejen to – budete-li přemýšlet o jeho součástech.
 • Jak hodně muslimská je Evropa? Představy versus realita
  Představa Evropanů o velikosti muslimské populace na starém kontinentě je větší, než tomu ve skutečnosti opravdu je. K takovému závěru došla studie společnosti Ipsos Mori. Průměrný francouzský občan se například podle ní domníval, že francouzskou populaci tvoří až 31 procent muslimů. Ve skutečnosti je to 8 procent.
 • Jak hodnotí Češi uplynulý rok? Tři čtvrtiny pozitivně. Optimisticky se dívají i na rok 2016
  Tři čtvrtiny Čechů považují rok 2015 za úspěšný. O něco lépe přitom hodnotí svůj soukromý život než ten pracovní. Ještě více je český národ optimistický ve výhledu do roku 2016. Pozitivní nálada...
 • Jak hodnotí své klienty stavební spořitelny aneb Každý pes, jiná ves

  Dostatečně vysoké hodnotící číslo je jednou ze tří podmínek pro přidělení řádného úvěru ze stavebního spoření. Každá stavební spořitelna ale používá nejen rozdílné názvy, ale i způsob výpočtu a výši hodnotícího čísla. Výsledkem je vždy číslo, které rozhoduje, zda klient na úvěr má, či nemá nárok.

 • Jak honba za rostoucími grafy dělá z médií zombie
  Neuplyne rok, a z nového média s vizí je další sériový brak, plný jalového obsahu, který ani nedokáže zastřít, že jeho jediným posláním je přitáhnout kliknutí. Však to ti lidé nemusí číst, hlavně když se otevřou reklamy. A takových webů je spousta, spousta, včetně těch “velkých”.
 • Jak investovat 1 000 Kč měsíčně

  Rozhodli jste se, že budete pravidelně spořit nebo investovat, ale nevíte jak začít? Pojďme se na to společně podívat.

 • Jak investovat podle Petera Lynche
  Ostřílenému investorovi Peteru Lynchovi, který v současnosti pracuje ve Fidelity Investments, se během kariéry vyplatilo držet hrstky investičních pravidel. Jaká to jsou? 1. Investujte do toho, co dobře znáte Trochu buffettovské, ale spolehlivé.
 • Jak investovat?| TradePortal.cz
  Začátky jsou vždy nejtěžší. Ovšem. s námi na tom nejste sami. Od. základních pojmů, přes ovládání platformy až po první obchody. Trading
 • Jak Irové zametli s Pentou
  Skupina Penta Investments si dělá zálusk na poměrně zajímavý pozemek v Praze, patřící do portfolia irské národní konsolidační agentury Nama. Protože jde o nemovitost navazující na plochu, kterou už dřív Penta od Namy koupila, zdálo se, že obchodu nic nebude bránit. Irové se ale zachovali jako zkušení schieberové, protřelé realitní mazáky z Penty vyřadili ze hry a ti se teď cítí podvedeni.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Jak italské referendum dopadne na českou ekonomiku
  Výsledek italského referenda se české ekonomiky může přímo dotknout dvěma hlavními způsoby. Zaprvé, pod opětovným tlakem se ocitají problematické italské banky. Zřejmě nejohroženější z nich, Monte dei Paschi di Siena, je v procesu navyšování kapitálu v objemu pěti miliard eur.Hitpardáda štítků