Jaké formáty obsahu pomáhají hodnocení webu vyhledávači?

Zobrazíte se výše ve vyhledávačích, když na svém webu budete mít video? Obrázek? Podcast? Nebo něco jiného? Odpověď v tomto rozhovoru.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: ŽE, U, OBRÁZKY, OBSAH, KTERÉ, GOOGLE, ALE, TEXT, POUŽÍVAT, VYHLEDÁVAČE • Jak efektivně zamezit přistěhovalectví muslimů
  Fatwa Název: Emigrace do nemuslimské země
 • Jak efektivně skladovat elektřinu? Zeptejte se německého experta!

  Díky novým dotacím se mnozí investoři v Česku připravují na pořízení hybridních fotovoltaických elektráren včetně baterií (tzv. HFVE). Základním rozhodnutím je pro investory zejména volba kvalitního střídače a baterie pro skladování energie. Vyplatí se raději investovat do lithiových baterií nebo do moderní technologie průtočných baterii? Na tuto otázku Vám poskytne fundovanou odpověď Philipp Kai Kairies,

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Jak efektivně sbírat e-maily na webu a neprovokovat Google?
  Jaké metody sběru e-mailových kontaktů dnes můžete využít? A jak se vyhnout nepříjemné penalizaci, kterou Google zavede v boji proti nežádoucím pop-up oknům?
 • Jak efektivně podporovat aplikovaný výzkum
  Profesor fyziky Jiří Chýla reaguje na tři texty o financování výzkumu: „Podpora aplikovaného výzkumu už tři roky klesá“ viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR Zbyňka Frolíka a „Stát se brání tomu, co funguje“ a „Peníze na aplikovaný výzkum klesají, šancí jsou evropské fondy“ prezidenta Asociace výzkumných organizací Libora Krause.
 • Jaké důsledky má příliv uprchlíků na zahraniční politiku EU?
  Reflektují politické strany téma EU ve volebních kampaních? Jak vidí zahraniční politiku pravicoví populisté? Dokáže Německo nadále kontrolovat krizi v eurozóně? 
 • Jaké dárky se letos kupují nejvíce? Nechte se inspirovat
  GE Money Bank zaznamenala v letošním předvánočním období růst karetních transakcí. Za první dva adventní týdny se uskutečnily platby v objemu téměř 950 milionů korun, zatímco loni to bylo o přibližně...
 • Jaké daně musí platit studentský spolek - Finance.cz
  Následující článek se pokusí stručně přiblížit problematiku daní ve vztahu ke studentským spolků – občanským sdružením. I
 • Jaké bylo 1. pololetí z pohledu hypotečního financování?
  28.7.2009 - Začněme hodnocením výsledků. Za první pololetí se poskytlo bez mála 24 tisíc hypoték v celkovém objemu 40,1 mld. Kč. V meziročním srovnání s 1. pololetím loňského roku je pokles objemu -33%, v počtu hypoték pak -30%.
 • Jaké budou sazby zahraničního stravného pro rok 2016? Máme přehlednou tabulku
  Ministerstvo financí poslalo do připomínkového řízení návrh sazeb zahraničního stravného pro rok 2016. Jak se mění oproti letošku?
 • Jak dovolené zamávaly s ekonomikou
  Včerejší várka špatných dat z průmyslu, stavebnictví či zahraničního obchodu není tak úplně překvapivá. Čekalo se, že se letošní červenec do českých makroekonomických dějin zlatým písmem zrovna nezapíše. Otázka je, zda meziročně nižší počet pracovních dní (červenec 2015 jich měl o tři více) nebo celozávodní dovolené, což jsou stále jen jednorázové záležitosti, červencový útlum vysvětlují v celé jeho hloubce.
Hitpardáda štítků