Jiří Skopový generálním ředitelem společnosti DataSpring

Společnost DataSpring, která je poskytovatelem služeb ICT infrastruktury a provozu IT řešení, oznámila změnu ve svém vedení. Novým generálním ředitelem společnosti se od září stal Jiří Skopový. Ve funkci vystřídá Martina Smekala, který se bude věnovat roli poradce KKCG.


Zdroj: ictrevue.ihned.cz
Témata: DATASPRING, JIØÍ, SKOPOVÝ, JIØÍ SKOPOVÝ, SPOLEÈNOSTI DATASPRING, CENTRUM, DATOVÉ CENTRUM, DATOVÉ, OBLASTI, VE SPOLEÈNOSTI

 • Tomáš Prouza: Kvóty jsou pouze PR cvičení
  Česká republika se staví proti zavedení povinného mechanismu přerozdělování uprchlíků. Podle státního tajemníka pro evropské záležitosti Tomáše Prouzy jsou kvóty nesmyslné řešení, protože nemohou zastavit migranty, kteří nechtějí jinam než do Německa. Lépe by prý fungovalo, kdyby si běženci mohli vybrat, v jaké zemi o azyl požádají. Rozhodovat se o tom má už na hranicích EU, říká v rozhovoru.
 • Apple představil nové telefony iPhone a svůj největší tablet
  San Francisco (USA) - Americký výrobce elektroniky Apple dnes představil novou verzi svých chytrých telefonů iPhone a svůj zatím největší počítačový tablet iPad. Telefony 6S a 6S Plus...
 • Řeky na Moravě se potýkají s nedostatkem vody, potřebují déšť
  Řeky i nádrže na Moravě se po dlouhodobém letním suchu nadále potýkají s nedostatkem vody. Situaci zatím pouze mírně zlepšily přeháňky z uplynulých dní. Koryta potoků a řek jsou zatím naplněna většinou z jedné až necelých dvou třetin. ČTK to dnes řekla mluvčí podniku Povodí Moravy, který má v péči vodní plochy na Moravě, Gabriela Tomíčková.
 • Zvířata stárnou rychleji?
  Podle informací z veterinární praxe by se mohlo zdát, že zvířata stárnou čím dál rychleji, neboť starých zvířat v ordinacích přibývá. Jde o tzv. pet zvířata, psy, kočky, ptáky ale i například plazy, ti všichni tvoří zhruba polovinu pacientů a někdy i více.
 • Dožínky ASZ ČR: Polabská stezka sedláků
  Úrodné Polabí, kraj zlatých klasů, se první zářijový čtvrtek stalo místem oslavy konce žní, na kterou se sjeli sedláci z nejrůznějších koutů naší republiky. Hostitelem akce, organizované Asociací soukromého zemědělství ČR za pomoci členů z regionu Kolín, Kutná Hora, Nymburk, byla Farma roku 2014 rodiny Zapletalových v Nové Vsi I u Kolína.
 • Studie: Prolomení Bíliny způsobí ekologické škody za 10 miliard
  Prolomení těžebních limitů hnědého uhlí pouze na dole Bílina by si z hlediska ekologických a zdravotnických dopadů vyžádalo do roku 2050 o deset miliard korun více, než kdyby se limity neprolamovaly. Vyplývá to ze studie Univerzity Karlovy, kterou si nechalo zpracovat ministerstvo průmyslu. Opoziční Strana zelených požaduje doplnění výsledků studie do návrhu na prolomení limitů těžby na dole Bílina, který už vládě předložil ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD).
 • Dolar zpevňuje, zájem o euro podkopal růst akciových trhů
  Londýn/New York - Dolar dnes zpevňuje k euru i dalším světovým měnám. Kurz dolaru ovlivnil zejména růst akciových trhů, který snížil zájem o euro a japonský jen. Euro k dolaru po 18:00...
 • Každý podle svého gusta
  V Německu nedávno vyšla takzvaná Bílá kniha. Strategický dokument z dílny Ministerstva průmyslu a energetiky nastiňuje, jakým směrem se bude vyvíjet německý trh s elektřinou. Už při čtení úvodního slova z pera šéfa rezortu, sociálního demokrata Sigmara Gabriela, nás napadne, že německý přístup k energetické politice se od toho našeho zásadně liší.
 • Pražská burza dále posílila, polepšila si většina hlavních emisí
  Praha - Pražská burza dnes opět posílila. Index PX stoupl o 0,79 procenta na 1008,59 bodu. Polepšily si téměř všechny hlavní emise, nahoru táhly burzu hlavně akcie bank. Vyplývá to z...
 • České video streetview mapuje zajímavé trasy
  Praha 9. září (PROTEXT) - Už rok natáčí zaměstnanci společnosti Turistika.cz významné cyklotrasy a naučné stezky po celé České republice. Výsledkem jsou unikátní videotrasy. Webová aplikace, která se rychle načítá v každém zařízení, včetně mobilu. Aktivně propojuje...


 • Jiří Šedivý: Síla Ruska se přeceňuje, jadernou rétorikou maskuje slabost
  Rusové mnohem více mluví o jaderných zbraních. Je to možná hrozivé, ale znamená to, že si uvědomují vlastní slabost, říká velvyslanec ČR při NATO Jiří Šedivý. Absolvent válečných studií na King’s College v Londýně ale současně připouští, že vývoj ve světě dává Alianci nový náboj.
 • Jiří Šedivý: Síla Ruska se přeceňuje, jadernou rétorikou maskuje slabost
  Rusové mnohem více mluví o jaderných zbraních. Je to možná hrozivé, ale znamená to, že si uvědomují vlastní slabost, říká velvyslanec ČR při NATO Jiří Šedivý. Absolvent válečných studií na King’s College v Londýně ale současně připouští, že vývoj ve světě dává Alianci nový náboj.
 • Jiří Rýdl (Warhouse): Nápad na hru na založení firmy nestačí
  Dá se v dnešní době úspěšně podnikat ve videoherním průmyslu? Jak se vůbec videohry vytvářejí a co to finančně obnáší? O tom a mnohem více si budeme povídat s Jiřím Rýdlem.
 • Jiří Rusnok připustil prodloužení kurzového závazku

  Kandidát prezidenta Miloše Zemana na guvernéra České národní banky (ČNB) Jiří Rusnok připustil možnost prodloužení režimu devizových intervencí až do roku 2017. Jde tak proti vůli prezidenta, který si přeje ukončení intervencí co nejdříve.   

 • Jiří Rusnok: Oslabení koruny se v Česku démonizuje
  Jednodušší by bylo z kurzového závazku vystoupit jednorázově, řekl nový guvernér České národní banky Jiří Rusnok novinářům v první okamžik, kdy mohl mluvit pro média ve své nové funkci. Potvrdil, že kurzový závazek nebude ukončen dříve, než v roce 2017. Oslabení koruny se podle něj v Česku démonizuje.
 • Jiří Rusnok: Evropa přichází o svůj civilizační náskok
  Česká ekonomika se letos díky neopakovatelné souhře růstových faktorů ocitla na evropském výsluní. Pompézní efekt bruselských peněz, laciné ropy a skrovné historické základny ovšem napřesrok vyprchá. Zda Česko v budoucnu obhájí roli růstového šampiona, bude do značné míry záviset na hospodářské kondici Evropy.
 • Jiří Rusnok: Českou ekonomiku čeká výjimečný rok
  Jaký bude rok 2017 pro českou ekonomiku naznačuje guvernér České národní banky Jiří Rusnok. Co čekají centrální bankéři guvernér shrnul v komentáři pro server IHNED.cz, který přinášíme v nekrácené podobě.
 • Jiří Rusnok: Budeme se vracet k řízenému plovoucímu kurzu
  Je jen otázkou času, kdy padne hranice pro posilování české měny a lidé budou moci koupit jedno euro za méně než 27 korun. Není ale jisté, zda se to stane už letos. Ani Jiří Rusnok – ekonom, který se za pár měsíců nejspíš stane příštím guvernérem České národní banky – nehodlá nic uspěchat. A v rozhovoru říká: „Nepřipustíme žádné velké skoky.“
 • Jiří Rostecký | MladýPodnikatel.cz
  Když mu bylo dvacet, založil Jirka svou první firmu iParťák. Hned. po maturitě se tak pustil do světa podnikání a společně se svým týmem začal klientům nabízet
 • Jiří Pospíšil: Odchod Česka z EU? Vydělá Rusko
  Působení Roberta Pelikána ve funkci ministra spravedlnosti a Lenky Bradáčové jako nejvyšší státní zástupkyně, komentuje pro Roklen24 europoslanec, Jiří Pospíšil. Jaké vnímá změny nálad v Evropském parlamentu? Co považuje v současné době za nejpalčivější problém Evropské unie? Řeč byla i o možné prezidentské kandidatuře Jiřího Pospíšila a jeho činnosti v Muzeu Kampa. • Lukáš Maňásek jmenován obchodním ředitelem společnosti Y Soft
  Společnost Y Soft, poskytovatel kancelářských řešení pro firmy, oznámil jmenování Lukáše Maňáska do pozice Chief Sales Officer (CSO). V této nově vytvořené roli, bude řídit globální obchod napříč celým produktovým portfoliem společnosti Y Soft. Nově vytvořená pozice odráží růst společnosti a pokračující podporu globálních prodejních kanálů. Lukáš Maňásek zároveň s nástupem do této pozice vstupuje i do představenstva společnosti Y Soft.
 • Lucie Vurbsová má na starosti B2B komunikaci společnosti Canon CZ, Aneta Sitárová přechází na jinou pozici
  Společnost Canon CZ oznámila změnu ve svém týmu. Na pozici B2B Corporate & Marketing Communication Professional pro Českou republiku a Slovensko nastoupila Lucie Vurbsová.
 • LG Display postaví ve Vietnamu továrnu na obrazovky OLED ...
  Jihokorejská společnost LG Display investuje ve Vietnamu 1,5 miliardy USD (35,5 miliardy Kč) do výstavby své první továrny na výrobu ...
 • Lenka Uzun posílila management společnosti Avnet
  Společnost Avnet, distributor informačních technologií a služeb, rozšířila svůj tým. Lenku Uzun zastává od 2. listopadu pozici Marketing Manager. Bude zodpovědná za komplexní řízení, strategii a rozvoj v oblasti marketingu a PR.
 • Konzervativní Canon se mění, už není jenom japonskou značkou...
  Canon v posledních pár letech koupil několik společností a s řadou dalších úzce spolupracuje. V. zákazníky Canonu mají být do budoucna více.
 • Kirill Tatarinov novým prezidentem a CEO společnosti Citrix
  Novým prezidentem, generálním ředitelem a členem představenstva společnosti Citrix Systems se s účinností od 25. ledna 2016 stal Kirill Tatarinov. Jeho úlohou bude posílení a naplnění inovačního potenciálu v oblasti produktů i služeb. Výkonným předsedou představenstva bude i nadále dosavadní prozatimní prezident a CEO, Robert Calderoni.
 • Juraj Pavol novým Channel Sales Managerem pro Českou republiku a Slovensko ve společnosti EMC
  Vedení společnosti EMC Czech Republic oznámilo personální změnu ve svém týmu. Juraj Pavol byl povýšen do funkce Channel Sales Managera pro Českou republiku a Slovensko v rámci české pobočky EMC Corp. Bude členem týmu nového Channel Sales Managera pro trhy východní Evropy, Markuse Fischera.
 • Jiří Vytlačil generálním ředitelem společnosti Servodata, Petr Mýtina z firmy odchází
  Společnost Servodata, předního českého dodavatele komplexních podnikových řešení, vede od 17. září nový generální ředitel Jiří Vytlačil. Od 1. října bude také jmenován předsedou představenstva. V těchto funkcích nahrazuje Petra Mýtinu, který ze společnosti odchází.
 • Jiří Vykydal obchodním ředitelem společnosti ALCOMA
  Společnost ALCOMA, která se zabývá vývojem a výrobou mikrovlnných radioreléových spojů, informovala o novém obchodním vedení. Novým obchodním ředitelem se stal Jiří Vykydal. Jeho zodpovědností bude vedení obchodního týmu, rozvoji oddělení zákaznické podpory a definování nových obchodních strategií převážně pro Českou a Slovenskou republiku, ale i pro další světová teritoria.
 • Jiří Špůr manažerem IT centra O2
  Manažerem IT centra, které telekomunikační společnost O2 Czech Republic otevřela v listopadu v Pardubicích, se stal Jiří Špůr. Ve své nové roli bude zodpovědný za chod vývojového centra, které se bude podílet na vývoji IT aplikací.

Hitpardáda štítků