Kancelářské vybavení: co si pořídit pro novou sezonu

Závěrem roku podnikatelům i firmám běžně zbývají volné finance, které lze investovat do technického vybavení. Pro bezpečnější i pružnější chod firmy jsou vhodná datová úložiště. V kurzu je také operativní leasing techniky.


Zdroj: archiv.ihned.cz
Témata: VYBAVEN, SEZONU, CO SI, KANCEL, KUBE, SI PO, CO SI PO, PRO NOVOU, NOVOU SEZONU, RADEK KUBE
 • Kdo zvítězil v boji proti korupci?
  Módní záležitostí posledních let je boj proti korupci, a kdo nebojuje proti korupci, jako by nebyl. Co bylo výsledkem tohoto falešného boje a kdo v něm zvítězil? Co to je korupce a kde se jí nejvíce daří? Známe příčiny korupce?
 • Prodej zboží na splátky pomůže firmě v růstu
  Nabídnout zákazníkům koupi zboží na splátky je snadné. Spolupráce s úvěrovou společností nestojí podnikatele téměř nic a zbaví ho navíc rizika, že kupující nezaplatí. Pokud navíc dokáže prodejce s úvěrovou společností jednou za čas vyjednat akční nabídku, vydělá na zvýšení obratu.
 • Minimální mzda vzroste, plátce DPH čekají nové povinnosti
  Jednou z největších změn v rámci podnikatelského prostředí a daňových předpisů v roce 2016 je plánované zavedení elektronické evidence hotovostních tržeb. Novinky se týkají například také dohody o provedení práce. Zákonodárci ale připravili pro podnikatele řadu dalších změn.
 • Barbíny ani Lego nevedeme
  E-shop Dráček.cz patří manželům Loudínovým. Z koutku v dětském pokoji panelákového bytu za 11 let vyrostl úspěšný obchod. Původně nabízel jenom českou hračkářskou malovýrobu, teď se zaměřuje i na školní batohy.
 • Deset oblastí, v nichž se vám úspory mohou prodražit
  Nevyhovující počítač či software snižuje produktivitu zaměstnance. Nevyplatí se také výrazněji omezovat věrnostní programy pro stálé zákazníky. Kvůli neprovázanosti jednotlivých úsporných kroků firmě vznikají mnohem vyšší náklady, než jaká byla původně ušetřená částka.
 • S krabicí dílů občas letíme přes půl Evropy
  Richard Santus létá od dětství. Svou vášeň před sedmi lety přetavil v prosperující byznys. Jeho letecká společnost Aeropartner si pronajímá tryskáče, které provozuje pro charterové lety. Společnost zaměstnává 25 lidí, z toho 18 pilotů. Ročně uskuteční na 2000 hodin letů.
 • Jde to i bez investora, stačí dřina a zápal
  Když se vám nedaří, změňte byznysový model nebo i trh, radí úspěšní podnikatelé. Ti se zúčastnili Týdne podnikání, který se v Česku konal již potřetí. Pořádající institut ELAI už připravuje další událost. "Rozvoj podnikání a startupů jde ruku v ruce s inovacemi, proto na jaro 2016 chystáme Týden inovací," prozrazuje Lukáš Sedláček, výkonný ředitel ELAI.
 • Prachy (ne)jsou všechno
  Toužím po nějakém solidním autě. Už nechci bydlet v paneláku. Chci svoji ženu pozvat na Bali, na Mácháči už jsme byli mnohokrát. Také kvůli podobným...
 • Regulátor se zašprajcoval: Žádné dotace na obnovitelné zdroje
  Domácnosti se solárními panely na střeše. Pěstitel biomasy. Banky, které půjčily na obnovitelné zdroje. Lidé, kteří odebírají teplo z kogeneračních výroben. Všech se může dotknout otálení českého regulátora s vypsáním podpory na obnovitelné zdroje. V předchozích letech úřad dotace vypisoval do konce listopadu, letos prý ale nemůže, chybí mu prý zákonný rámec.
 • Máte strach ze zdražování hypoték? Nechte si garantovat sazbu až rok dopředu

  Super nízké úrokové sazby u hypotečních úvěrů už pravděpodobně dlouho nevydrží. Proto je stále zájem o tzv. garanci úrokových sazeb. Zarezervovat si nízkou sazbu můžete až na rok, ale musíte splnit určité podmínky. Za službu si navíc banky neúčtují žádný poplatek.


 • Kanadský sen
  Co se stane, když se sejde letuška, dýdžej a barman? Třeba to, že opraví starou karlínskou garáž a prodávají v ní jídlo, jež aspiruje na největší "prasárnu" v Praze. Seznamte se se svéráznou rodinou, která připravuje kanadské hranolky poutine.
 • Kámen a dřevo: Maják, z kterého je vidět Kilimandžáro. Výstup na věž se nese v cimrmanovském duchu
  Mistr odvážných konstrukcí Martin Rajniš, tentokrát ve službách Járy Cimrmana, nás nepřestává fascinovat. Cestou po 105 schodech k vrcholu majáku nás čeká krása, humor i trocha adrenalinu. Abychom se na maják dostali, musíme navštívit neviditelné muzeum.
 • Kam až Čína zajde? Západní firmy mají obavy z devalvace jüanu
  Peking si od devalvace své měny, jež vůbec není "jednorázová", jak ujišťoval, slibuje posílení konkurenční schopnosti firem. Čínský. soudí, že Peking.
 • Justice neví přesně, kdy se ostré názory mění v podněcování k nenávisti, říká Pavel Zeman
  Nenávistné výroky přispěvatelů na internetu přicházejí v době, kdy na ně česká justice není připravena. Česko je k vyhroceným komentářům liberální - ostatně i nejvyšší státní žalobce Pavel Zeman se hlásí k tomuto přístupu. Výroky podobné těm, které na Facebook napsal vysokoškolský docent Konvička, se stíhají a trestají jen minimálně.
 • Jsme divadlo pro náročnějšího diváka
  V létě 2012 se Matěji Samcovi splnil sen, o kterém se předtím ani neodvážil snít. Když po čerstvě ukončených studií na DAMU přemýšlel, jak skloubit své vize umělce, a přitom se vyhnout klasickém "kamennému" divadlu, kde často vládnou složité ustálené systémy na úkor tvůrčí svobody, zavolal mu Jan Tošovských (současný dramaturg Národního divadla) s návrhem na spolupráci v MeetFactory.
 • Jinýma očima: Italský módní dům přišel s limitovanou sérií brýlí, na světě jich existuje jen pět set
  Módní dům Bottega Veneta, v doslovném překladu benátská dílna, představil limitovanou sérii brýlí. V pražském butiku bude k dostání pouze jediný exemplář. Kočičí brýlové obroučky Felis vyjdou na 950 eur.
 • Jindřich Šídlo: Praha měří všem stejně, zničí úplně každého
  V čele Prahy stálo po roce 1989 osm mužů a jedna žena. Každý. libovolnou kombinaci zmíněného. A. nikdo z nich nakonec nedosáhl.
 • Ježíšek je hodnej, že jo?
  Oslovili jsme 10 známých spisovatelů a požádali je, aby pro naše čtenáře napsali jako vánoční dárek povídku. Vzniklo 10 literárních miniatur, jež...
 • Je třeba mít obavy o energetickou bezpečnost?
  Evropská unie, která je největším dovozcem energie na světě, připravuje velkolepý projekt tzv. Energetické unie. Má především zvýšit energetickou bezpečnost kontinentu prostřednictvím spolehlivějších dodávek energií, lepšího propojení národních sítí, snížení závislosti na dovozu z Ruska a lepší pozice při vyjednávání energetických kontraktů. Skutečnost se od těchto proklamací často diametrálně liší. To vadí i České republice.
 • Ještě více peněz od ECB
  Evropskou centrální banku čeká na začátku prosince vykročení dál za hranice standardní politiky. S velkou pravděpodobností navýší prostředky, kterými...

 • Když chcete rychle udělat razantní změnu, na poučky není čas, říká personální ředitel O2
  Personální ředitel O2 Ctirad Lolek říká, že receptem na úspěšné zvládání změn je kvalitní management, správně nastavená komunikace a využívání ambasadorů z řad zaměstnanců. O2 v posledních letech zažilo řadu změn včetně nepopulárních opatření. Pomohlo přitom, že se zaváděly rychle a seshora.
 • Kdyby Čssd neměla Chovance, musela by si ho vymyslet
  Kdyby ČSSD neměla Milana Chovance, musela by si ho v zájmu vlastního přežití vymyslet. Bohuslav. Sobotka nemá k dispozici dobré řešení. Co
 • Kdo jsou lidé, kteří si obléknou sebevražedné vesty a jdou vraždit?
  Pro sebevražedné atentátníky je typická frustrace, touha po odplatě a primitivní způsob řešení potíží nalezením jednoho viníka. Cílem jejich útoků bylo prosazení hodnot vyznávaných skupinou a expanze vlastního ega, tedy dosažení slávy, respektu, uznání. Hlavním nástrojem atentátníků nejsou sebevražedné vesty, ale kamery a politici, kteří jimi dále straší.
 • Kdo je kdo v Pařížské
  Prohlédněte si aktuální mapu obchodů.
 • Kdo brzdí slevy na děti?
  Ministerstvo financí si podle Hospodářských novin neohlídalo termíny, a v důsledku toho parlament nestíhá schválit novelu zákona o daních z příjmů. A...
 • Kde soudruzi z Číny neudělali chybu: Reportáž ze země, kde zítra může znamenat pozítří
  V hlavním městě čínského šuntu najdete nekonečné řady obchodů vždy s jedním druhem zboží. Čínský cenzorský digitální systém je největší a nejlepší na světě. Obejít ho stojí deset dolarů. Podle britského politologa Marka Leonarda je vzestup Číny největším příběhem našeho věku.
 • Kde se naučit křovácky
  V africké rezervaci !Khwa ttu už sice dávno nežijí původní obyvatelé, ale jejich vnuci se sem vracejí.
 • Každá vteřina se počítá
  Před 17 lety koupil se svým otcem skoro odepsaný malý pivovar ve vsi Svijany. Pivovarnictví vůbec nerozuměli. Dnes jsou Svijany jednou z 10 největších značek v Česku. Tak prudkou a rychlou cestu vzhůru nikdo nečekal. Je tedy symbolické, že Tomáš Kučera propadl ježdění automobilových závodů, při nichž se vozy řítí úzkými zatáčkami na vrchol některého z českých kopců.
 • Každá těžká doba nabízí velké příležitosti pro schopné manažery
  Poprvé za volant usedl ve dvanácti letech, a jak se ukázalo o několik let později, nebyla to cesta do slepé uličky. Zvolil si správný směr a neuhnul z něj až do svých 60 let. Nejen o tom, jaké to je řídit pobočky jedné z nejúspěšnějších společností na automobilovém trhu, jsme si povídali s inženýrem Jochenem Modlem, generálním ředitelem firmy MAN Truck & Bus Czech republic a MAN Truck & Bus Slovakia.
 • Katarský šejk z Rallye Dakar Násir al-Attíja: Jednou budu ministrem sportu
  Katarský šejk Násir al-Attíja loni vyhrál Rallye Dakar. Letos chce úspěch zopakovat, navíc má v úmyslu obhájit olympijskou medaili ve střelecké disciplíně skeet. Pro svou zemi získal pořadatelství fotbalového mistrovství světa a chce do ní přivézt i formuli 1.

Hitpardáda štítků