Kancléř Mynář nezískal bezpečnostní prověrku

Národní bezpečnostní úřad (NBÚ) odmítl kancléři Miloše Zemana Vratislavu Mynářovi udělit prověrku na nejvyšší stupeň utajení - přísně tajné. Bude to kancléře stát místo?


Zdroj: moneymag.cz
Témata: MYNÁŘ, ZEMAN, KANCLÉŘE, PROVĚRKU, MYNÁŘE, KANCLÉŘ MYNÁŘ NEZÍSKAL, MYNÁŘOVI, NEZÍSKAL BEZPEČNOSTNÍ PROVĚRKU, MYNÁŘ NEZÍSKAL BEZPEČNOSTNÍ, NEZÍSKAL
 • Kandidát na prezidenta: Euro by mohlo do deseti let zaniknout
  Euro je v poslední době pod tlakem. Jaká je jeho budoucnost? Do deseti let by mohlo zaniknout, míní francouzský prezidentský kandidát. Proč?
 • Kantar Health kupuje českého konkurenta Ceeor. Posílí tak svoji pozici v evropské farmacii
  Kantar Health, součást skupiny WPP, oznámila, že koupila českého konkurenta Ceeor. Za loňský rok Ceeor vykázala konsolidovaný zisk ve výši přes 43 milionů korun (1,6 milionů eur). Společnosti se specializují na analýzu a poradenství ve farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu.
 • Kapacita jaderných elektráren by za 20 let mohla vzrůst o polovinu, na snížení emisí to ale nestačí
  Elektřiny z jádra by ve světě mohlo být do roku 2035 skoro o polovinu více než nyní. Odhaduje to Světový jaderný svaz. Ten růst kapacity elektráren zdůvodňuje snižováním emisí skleníkových plynů. Některé země ale od jaderného programu zcela odstupují.
 • Kapacita jaderných elektráren má do roku 2035 vzrůst o 45 procent
  Londýn - Kapacita výroby elektřiny z jádra by mohla po celém světě v příštích 20 letech vzrůst o více než 45 procent. Vyplývá to z odhadů, který zveřejnil Světový jaderný svaz. Mnoho zemí plánuje výstavbu nových jaderných elektráren v rámci snah zajistit si dostatek elektřiny a snížit emise skleníkových plynů. Svaz však upozornil, že i růst o 45 procent bude pomalejší než je potřeba ke snížení emisí v rámci současného boje se změnami klimatu.
 • Kapacita jaderných elektráren má do roku 2035 vzrůst o 45 procent
  Londýn - Kapacita výroby elektřiny z jádra by mohla po celém světě v příštích 20 letech vzrůst o více než 45 procent. Vyplývá to z odhadů, který zveřejnil Světový jaderný svaz....
 • Kapacita jaderných elektráren má do roku 2035 vzrůst o 45 procent
  Londýn - Kapacita výroby elektřiny z jádra by mohla po celém světě v příštích 20 letech vzrůst o více než 45 procent. Vyplývá to z odhadů, který zveřejnil Světový jaderný svaz....
 • Kapacita jaderných elektráren stoupne skoro o polovinu
  Kapacita výroby elektřiny z jádra by mohla po celém světě v příštích 20 letech vzrůst o více než 45 procent. Vyplývá to z odhadů, který zveřejnil Světový jaderný svaz. Mnoho zemí plánuje výstavbu nových jaderných elektráren v rámci snah zajistit si dostatek elektřiny a snížit emise skleníkových plynů.
 • Kapacita JE ve světě za 20 let stoupne o 45%. Hrozí nedostatek uranu?
  Podle odhadů Světového jaderného svazu by měla kapacita jaderných elektráren ve světě během následujících 20 let vzrůst o více jak 45% ze současných 379 GWe na 552 GWe..Podle IEA by pro splnění cílů ohledně globálního oteplování bylo potřeba zvýšit...
 • Kapacita JE ve světě za 20 let stoupne o 45%. Hrozí nedostatek uranu?
  Podle odhadů Světového jaderného svazu by měla kapacita jaderných elektráren ve světě během následujících 20 let vzrůst o více jak 45% ze současných 379 GWe na 552 GWe..Podle IEA by pro splnění cílů ohledně globálního oteplování bylo potřeba zvýšit...
 • Kapacitní aukce v Británii skončila na 22,5 £, očekávání se nenaplnila

  Kapacitní aukce ve Velké Británii skončila cenou 22,5£ kW/rok, což je výrazně méně, než se očekávalo. Celkem byl kontrakt přidělen elektrárnám o celkovém výkonu 52,4 GW. Z aukce čerpaly především aktuálně provozované paroplynové elektrárny. Kontrakt ale získaly i jaderné elektrárny nebo nové projekty systémů akumulace energie. V minulém týdnu proběhla ve Velké Británii další kapacitní aukce,

  Publikováno na webu oEnergetice.cz • Kontakt | MoneyMAG.Cz
  Vláda rozhodne: Budou dálniční obchvaty bez poplatku. Vyšší minimální mzda i odpočty. Stát podpoří mladé výhodnou půjčkou. Doslovné ani částečné přebírání.
 • Komu se v roce 2016 prodraží zdravotní pojištění?
  Všechny osoby s trvalým pobytem na území České republiky nebo zaměstnanci zaměstnavatele, který má zde své sídlo či trvalý pobyt, jsou povinni být registrováni jako pojištěnci u některé ze zdravotních pojišťoven působících na trhu. Jejich hlavní zákonnou povinností je úhrada zdravotního pojištění. Kdo v roce 2016 sáhne při jeho placení hlouběji do kapsy?
 • Kolik letos ještě utratíte za vašeho školáka?
  Dítě, které navštěvuje základní nebo střední školu, stojí pořádný balík peněz. Tím, že mu vše potřebné nakoupíte před začátkem školního roku, výdaje rozhodně nekončí.
 • Kolik firem v Čechách ovládají Američané?
  Ve čtvrtém dílu seriálu o zahraničních investorech přichází na řadu země, která řadě Čechů leží v žaludku a kterou rádi pranýřují - Spojené státy americké. Co všechno tedy "Amíkům" u nás patří?
 • Kolik budou stát uprchlíci? Německo zveřejnilo neuvěřitelná čísla
  Podle některých odhadů by jen letos mělo do Německa dorazit asi 1,2 milionu uprchlíků. Německá asociace měst před několika dny vydala zprávu, která se zabývá vyčíslením nákladů, které budou potřeba k jejich zabezpečení. A tato suma je pravdu obrovská.
 • Kocáb opět promluvil o uprchlících. Toto nesmíme dopustit, varuje
  Hudebník a bývalý ministr pro lidská práva a národnostní menšiny Michael Kocáb v různých debatách a rozhovorech hájí názor, že je třeba uprchlíkům pomáhat, přijímat je a bojovat naopak proti rasismu a xenofobii. Kvůli tomu čelí různým útokům. I přesto trvá na tom, že jeho přístup je správný.
 • Kdo získal Cenu pokroku 2015 za nejlepší inovaci ve finančnictví?
  Prvním držitelem Ceny pokroku Chytrého Honzy, určené nejlepším inovativním produktům v oblastech bankovnictví a pojišťovnictví, se staly Česká spořitelna a Pojišťovna České spořitelny. Cenu publika navíc získala UniCredit Bank. Ocenění v podobě unikátní skleněné pokladnice uděluje společnost Chytrý Honza, která je na českém finančním trhu lídrem mezi inovátory. Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v pražském Café Royal, kde v průběhu galavečera vystoupili přední odborníci ze sektoru bankovnictví a pojišťovnictví, informuje Protext.
 • Kdo se příští rok nevyhne kontrolnímu hlášení DPH?
  Plátci DPH musejí od ledna příštího roku počítat s náročnější administrativou spojenou s evidencí daně z přidané hodnoty (DPH). Souběžně s daňovým přiznáním k DPH budou muset podávat i kontrolní hlášení. Daňová novinka má pomoci finančním úřadům odhalovat daňové podvody a zvýšit daňový výběr u DPH, informuje Mazars.
 • Kdo může za uprchlickou krizi. Politologové mají jasno
  Za současnou imigrační krizi, se kterou se v posledních měsících Evropa potýká, mohou evropští politici a elity. Tvrdí to politolog a ekonom Petr Robejšek.
 • Každý pátý Čech touží po zlaté platební kartě
  Téměř každý pátý Čech touží mít zlatou platební kartu. Především proto, že zlatá karta je pro Čechy symbolem bohatství a luxusu (32 %), „otevírá dveře“ (18 %) a posiluje společenský status (14 %). Třetina dotazovaných (32 %) vnímá zlatou kartu jako užitečnou díky nabídce doplňkových služeb a dalších výhod. Každý třetí muž si navíc myslí, že si díky platební kartě může život více užívat. Každá druhá žena (54 %) zase přiznává, že když vidí majitele zlaté karty, zajímá ji, kolik peněz asi celkem má. O 60 % více mužů než žen si také myslí, že jim zlatá karta dodává na atraktivitě. Vyplynulo to z průzkumu Equa bank, který si banka nechala zpracovat u příležitosti uvedení Equa bank zlatých karet MasterCard na trh.

Hitpardáda štítků