Kantar Health kupuje českého konkurenta Ceeor. Posílí tak svoji pozici v evropské farmacii

Kantar Health, součást skupiny WPP, oznámila, že koupila českého konkurenta Ceeor. Za loňský rok Ceeor vykázala konsolidovaný zisk ve výši přes 43 milionů korun (1,6 milionů eur). Společnosti se specializují na analýzu a poradenství ve farmaceutickém a biotechnologickém průmyslu.


Zdroj: byznys.ihned.cz
Témata: CEEOR, KONKURENTA CEEOR, KANTAR, KONKURENTA, KANTAR HEALTH, HEALTH, FARMACEUTICK, HECL, SVOJI POZICI, POZICI V
 • ČNB nemění sazby a pokračuje v intervencích na koruně
  AKTUALIZUJEME: Bankovní rada ČNB potvrdila nastavení úrokových sazeb i platnost kurzového závazku, tedy intervenčního režimu na koruně vůči euru. Dvoutýdenní repo sazba tak zůstává na historickém minimu 0,05 %, diskontní sazba na 0,05 % a lombardní sazba na 0,25 %.
 • Evropský úřad pro boj proti podvodům zkoumá miliardové úvěry Volkswagenu od evropských institucí
  Proti Volkswagenu bylo zahájeno další vyšetřování. Evropský úřad pro boj proti podvodům zkoumá, jestli VW nezískal neoprávněně úvěry od Evropské investiční banky. Ta od roku 1990 poskytla Volkswagenu výhodné půjčky v objemu kolem 4,6 miliardy eur.
 • Průmysl v listopadu mírně zpomalil

  I listopadová data o cenách ve výrobě potvrdila, že trend poklesu průmyslových cen zdaleka nekončí. Levná ropa a další suroviny i nadále tlačí ceny produkce rafinerií a chemiček dolů. Vedle toho se nižší ceny některých zemědělských komodit zase podílejí na zleňování v potravinářském průmyslu. Celkově ceny v průmyslu meziměsíčně poklesly oproti loňskému listopadu o 3,7 % (meziměsíčně o 0,4 %).

 • Počet doručených balíků vzroste podle DPD o 20 procent
  Letošní Vánoce tráví Češi online. Tedy alespoň co se vánočních nákupů týče. Ve srovnání s prosincem minulého roku se totiž množství rozvezených balíků zvýší o 20 procent. Nejvíce vánočních zásilek pochází z e-shopů a jedná se převážně o elektroniku, kosmetiku, oblečení či sportovní potřeby. Informovala o tom společnost DPD.
 • Prodeje aut v EU vzrostly o 13,7 %. Volkswagen si pohoršil.
  Automobilový trh v Evropské unii ožívá a prodeje aut stouply za 11 měsíců o 8,7 % v porovnání s minulým rokem. Listopad zaregistroval nejvyšší nárůst, a to o 13,7 %, od června, kdy prodeje rostly o 14,6 %.
 • Our Essay Simply writing Assistance Will let you Are located Your College Personal life the Way You Wish To
  School everyday living sure is interesting. There is persons, socializing, and numerous unending potentials in widening your perspectives. It is because of this that a lot people today is unable to wait around to develop up and show up at higher education. However, not everything in school is peaches and gravy. The truth is that […]
 • ČNB ponechává úrokové sazby beze změny, potvrdila kurzový závazek
  ČNB ponechává úrokové sazby beze změny, potvrdila kurzový závazek
 • US - nově započatá výstavba rostla v listopadu o 10,5%
  Americká Commerce Department oznámila, že počet nově zahájených staveb v listopadu stoupl meziročně o 10,5% na 1,173 miliónu jednotek v ročním vyjádření. Trh v průměru očekával údaj na úrovni 1,14 miliónu jednotek.
 • e-Seminář: Revize technických zařízení v roce 2016
  Ujistěte se, že děláte maximum pro bezpečnost zaměstnanců, návštěvníků nebo externích dodavatelů služeb, ať už se jedná o revize komínů, hromosvodů, výtahů, elektrických spotřebičů či jiných strojních zařízení. Nabízíme vám zcela aktuální znění našeho populárního e-Semináře, který jsme doplnili o nejčastější problémy z praxe na základě vašich podnětů. Prostudujte si e-Seminář z pohodlí domova či kanceláře v čase, který vám vyhovuje, a ověřte si své znalosti v interaktivních testech.
 • Vzdělávací kurz: Brand manager
  Apple, Coca-Cola, Toyota, Nike, Facebook... za úspěchem nejsilnějších mezinárodních značek na světovém trhu stojí především dlouhodobá systematická marketingová komunikace postavená na jedinečné marketingové a komunikační strategii. Posuňte své znalosti, marketingové schopnosti a dovednosti na zcela novou úroveň a získejte cenné zkušenosti z praxe. Ve spolupráci s vynikajícím odborníkem je speciálně pro vás připraven šestitýdenní intenzivní vzdělávací program.Hitpardáda štítků