Koktejl – Novinky.cz

Rubrika Koktejl. Zprávy. ze společnosti (celebrity, bulvár, zajímavosti).


Zdroj: www.novinky.cz
Témata: TISÍC, MICHELLE, POKOUSAL, FORD, FORD M, OBAMOVÁ V, SANTA, MICHELLE OBAMOVÁ, KLIPU, SPOJENÝCH STÁTŮ
 • Ekonomika – Novinky.cz
  Rubrika Ekonomika. Nejnovější. státní rozpočet, průmysl, hrubý domácí produkt, inflace, úrokové sazby, měnové kurzy.
 • Finance – Novinky.cz
  a novinky ze světa úvěrů, půjček, pojištění, hypoték, bank, běžných a termínovaných účtů, daní, platebních a kreditních karet, stavebního spoření.
 • Novinky.cz – nejčtenější zprávy na českém internetu
  Nejrychlejší zpravodajství. Zprávy. z domova, zahraničí, kultury, ekonomiky, financí, společnosti, internetu, počítačů, vědy, škol, bydlení, pracovního trhu a cestování.
 • Internet a PC – Novinky.cz
  Rubrika Internet a PC. Novinky. ze světa internetu, počítačů, hardware, software, her a mobilních telefonů.
 • Domácí – Novinky.cz
  Rubrika Domácí. Nejnovější. zprávy ze všech regionů České republiky (česká politika, ekonomika, zemědělství, průmysl, vláda).
 • Speciály – Novinky.cz
  Rubrika Speciály. Komplexní. informace o důležitých událostech a osobnostech. Důležité. dokumenty.
 • Kultura – Novinky.cz
  Rubrika Kultura. Nejnovější. zprávy z kultury (hudba, literatura, film, divadlo, umění).
 • Denní tisk – Zprávy - Novinky.cz
  Lenka Procházková: Pokání České televize. Je to rozmazlený fracek, říkají kolegové. Zloděj amatér udělal fatální chybu. Falešný smutek a laciné divadlo.
 • Zahraniční – Novinky.cz
  Rubrika Zahraniční. Nejnovější. zprávy z celého světa (Evropa, Blízký a Střední východ, Amerika, Afrika, Asie).
 • Novinky.cz
  . tel.: +420 234 694 111. Publikování nebo další šíření obsahu serveru Novinky.cz je bez písemného souhlasu společnosti Borgis, a.s. zakázáno. • Koho zastupuje Tomáš Prouza?| FSFinalWord.cz
  Jiné státy EU pokládají Řecko za natolik důležité, že jejich hlavním mluvčím v diskuzích o krizi eurozóny je jejich prezident nebo předseda vlády, nicméně.
 • Kohout, Robejšek, Zelený: Čeká nás další krize?
  Je možné, že jsme na prahu další velké hospodářské krize? Co by ji mohlo odstartovat a jaké by byly příčiny? Jak by se projevila ve světě i v Česku a lze rizika vzniku krize snížit? Na tyto otázky odpovídají v anketě Institutu 2080 ekonomové a jeho spolupracovníci Pavel Kohout, Petr Robejšek a Milan Zelený. 
 • Koho se týká zdanění důchodu v roce 2015?
  Od roku 2015 se zvyšuje částka pro osvobození důchodu. Současně ale končí neomezená možnost přivýdělku bez jeho zdanění – opět platí limit pro výši přivýdělku k důchodu nebo penzi 840 000 Kč.
 • Koho se týká zdanění důchodu v roce 2015?
  Od roku 2015 se zvyšuje částka pro osvobození důchodu. Současně ale končí neomezená možnost přivýdělku bez jeho zdanění – opět platí limit pro výši přivýdělku k důchodu nebo penzi 840 000 Kč.
 • Koho nejvíce poškodí rusko-turecký konflikt?
  Nejen politickým, ale i finančním spektrem se momentálně prochází strašák možného dalšího konfliktu, a to mezi Tureckem a Ruskem. Během včerejšího dne sestřelila turecká armáda ruský letoun, který se pohyboval na pomezí Turecké republiky a Sýrie (viz mapa).
 • Koho mi to připomínáš, Volkswagene?
  Kauza kolem automobilky Volkswagen, neboli tzv. Dieselgate, plní titulky médií již několikátým týdnem. Celá aféra má dalekosáhlé následky nejen pro samotnou firmu, ale i pro ty, které s ní dosud spolupracovaly (viz graf č.1). Velkou otázkou zůstává, jak se německá automobilka s celou situací nakonec popere.
 • Koho a proč (ne)má centrální banka poslouchat?
  V jednom z předchozích dílů seriálu Měnová politika jsme se zabývali mandátem moderních centrálních bank a možnými konflikty mezi cenovou a finanční stabilitou, ať už na makro či mikro (dohledové) úrovni. Konstatovali jsme, že tyto mandáty nejsou v zásadním rozporu a dají se dobře vykonávat v rámci jedné instituce. V jiném příspěvku jsme analyzovali problém tzv. časové nekonzistence v měnové politice a jak se ze snah o jeho překonání zrodila formální i neformální nezávislost moderních…
 • Koh-i-noor Hardtmuth vrací výrobu z Číny zpět do České republiky...
  Přední výrobce školních, kancelářských a výtvarných potřeb Koh-i-noor Hardtmuth po 11 letech opouští výrobní závod v čínském Nankingu. Důvodem
 • Kofolu můžete ode dneška koupit v České spořitelně

  Kofola ČeskoSlovensko a.s. zahajuje primární veřejnou nabídku akcií (IPO)

 • Kofole vzrostl do září prodej o 16,3 procenta na 5,56 miliardy korun
  Ostrava - Skupině Kofola letos vzrostl za první tři čtvrtletí prodej meziročně o 16,3 procenta na 5,56 miliardy korun. Jde o nejlepší výsledek v historii skupiny. Hrubá marže jí stoupla o 27,2 procenta na 2,29 miliardy korun. Kofola to dnes oznámila v tiskové zprávě.

 • Koktejl úspěchu

  Supermarket, umístěný nedaleko náměstí, měl jednu velkou vadu. Nejbližší parkoviště bylo u konkurenční prodejny, patřící velkému řetězci. Přesto značnou část jeho prodejní plochy zabírala objemná balení minerálek a velké pytle a krabice pracího prášku. Zeptal jsem se proto majitelky, jestli by nebylo lepší vyměnit je za něco jiného, menšího a lehčího. "Mohli bychom rozšířit pult s lahůdkami," navrhla mladá vedoucí prodejny. "Nejste tu tak dlouho, abyste mi mohla radit, co mám dělat," uzemnila ji podnikatelka. "Jsme supermarket a tak musíme mít takový sortiment, jaký mají i jiné supermarkety," obrátila se pak ke mně.

 • Koktejl Vesper z ginu, vodky a Lilletu pije i James Bond
  O koktejlu Vesper se můžete dočíst ve Felmingově románu Casino Royale. Jenže jak se správně připravuje? Drink z ginu, vodky a aperitivem z Bordeax si místo na Bondově stole opravdu zaslouží.
 • Koktejl Vesper z ginu, vodky a Lilletu pije i James Bond
  jak se správně připravuje? Drink z ginu, vodky a aperitivu z Bordeax si místo na Bondově stole opravdu zaslouží.
 • Kola brazilské ekonomiky stále zadrhávají. Roztočí je hazard?
  Brazilský nejzávažnější ekonomický pokles od Velké hospodářské krize pokračuje. Zákonodárci jsou nuceni uvažovat nad novými zdroji příjmů. Na řadu přišel hazard – spasí skomírající ekonomiku?
 • Koláče i bez práce. Nezaměstnaní Finové mají na 2 roky vystaráno
  Finsko experimentuje. Od ledna 2017 až do roku 2019 bude vyplácet vybraným nezaměstnaným 560 euro měsíčně bez jakýchkoliv otázek či administrativy. Cíl? Boj s chudobou a zvýšení zaměstnanosti.
 • Koláček chce spravedlnost. Pátrá na vlastní pěst
  Antonín Koláček je poslední dobou neuvěřitelně činorodý muž. Shání svědky dokonce až v latinskoamerické Panamě. Snaží se dokázat svou nevinu v kauze Mostecké uhelné společnosti a hledá ztracené miliardy. Česká policie je k jeho podnětům o poznání zdrženlivější. Koláček se však s jejím dosavadním postupem smířit nehodlá.
 • Kolaps cen mléka se konečně projevil i v obchodech
  Situace na trhu s mlékem je slovy farmářů dlouhodobě zoufalá. Výkupní cena jednoho litru klesla pod osm korun, oproti loňsku tedy o dvě koruny. Spokojení mohou být naopak spotřebitelé, protože mléko již výrazně zlevnilo i v obchodech. Zákaz exportu do Ruska a nadprodukce v EU přiměla řetězce prodávat mléko ve velké míře ve slevových akcích.
 • Kolaps na Keleti
  Jen několik hodin poté, co Eugen Kukla opustil Budapešť, se běženci vydali pěšky na hranici s Rakouskem, další pokračují stejným směrem teď už vlakem. Kolaps, který Maďarsko nedokázalo zvládnout, se může kdekoliv a kdykoliv opakovat. Třeba v Břeclavi.
 • Kola už nefrčí. Coca-Cola i Pepsi bojují o řecký jogurt
  Světoví nápojářští giganti Coca-Cola a Pepsi bojují o podíl v jogurtovém impériu. Za menšinový podíl ve firmě Chobani by jedna z nich mohla zaplatit až 3 miliardy dolarů. Chobani vyrábí jedny z nejoblíbenějších jogurtů v USA.
 • Kola už nefrčí, teď je v kurzu řecký jogurt. Coca-Cola i Pepsi se přetahují o podíl ve firmě Chobani
  Světoví nápojářští giganti Coca-Cola a Pepsi bojují o podíl v jogurtovém impériu. Za menšinový podíl ve firmě Chobani by jedna z nich mohla zaplatit až 3 miliardy dolarů. Chobani vyrábí jedny z nejoblíbenějších jogurtů v USA.

 • Kofole stouply tržby na rekordních pět a půl miliardy
  Skupině Kofola letos vzrostly za první tři čtvrtletí tržby meziročně o 16,3 procenta na 5,56 miliardy korun. Jde o nejlepší výsledek v historii skupiny, uvedla v pondělí v tiskové zprávě.
 • Kellner a Křetínský chtějí společně koupit doly a elektrárny v Německu
  Energetický a průmyslový holding (EPH) a investiční skupina PPF se dohodly na společném postupu při koupi německých uhelných dolů a elektráren švédské společnosti Vattenfall, řekl mluvčí EPH Daniel Častvaj. Dodal, že cílem společného podniku, ve kterém budou oba subjekty držet stejný podíl, je uspět v tendru.
 • Kariéra – Novinky.cz
  Rubrika Kariéra. Zprávy. z pracovního trhu. Rady. jak najít lepší práci.
 • Kapacita jaderných elektráren stoupne skoro o polovinu
  Kapacita výroby elektřiny z jádra by mohla po celém světě v příštích 20 letech vzrůst o více než 45 procent. Vyplývá to z odhadů, který zveřejnil Světový jaderný svaz. Mnoho zemí plánuje výstavbu nových jaderných elektráren v rámci snah zajistit si dostatek elektřiny a snížit emise skleníkových plynů.
 • Jihokorejská Hyundai Mobis se dohodla na koupi pozemků v Ostravě
  Ostravští zastupitelé po dlouhých jednáních schválili ve středu uzavření kupní smlouvy s jihokorejskou společností Hyundai Mobis, která plánuje postavit v mošnovské průmyslové zóně novou továrnu na výrobu světlometů.
 • Japonsko vydá akcie pošty na burze, jde o rekordní nabídku za desítky let
  Japonská poštovní společnost Japan Post Holdings chce z připravované primární veřejné nabídky (IPO) akcií získat až 1,39 biliónu jenů (276,5 miliardy korun). Vstup firmy na burzu bude jedním z největších burzovních debutů v letošním roce a jednou z největších primárních nabídek akcií v Japonsku za posledních více než 30 let, uvedl server BBC.
 • Jak uspět u banky se žádostí o úvěr na podnikání
  Získat úvěr od banky není pro začínající podnikatele vůbec snadné. Banka totiž musí postupovat v souladu s rizikovostí klienta a musí prověřit, zda bude schopen své úvěry řádně splácet. Musí znát alespoň minimální historii podnikání klienta. Tu lze prokázat ideálně pohyby na podnikatelských účtech.
 • Jak řešit hypotéku po rozvodu
  Vzhledem k tomu, že polovina manželství končí rozvodem, je dost pravděpodobné, že jsou mezi nimi i ta, kde partneři společně splácejí hypotéku. Existují prakticky tři možnosti, jak danou situaci vyřešit.
 • Jak by Češi naložili s ušetřenými penězi po splacení všech dluhů
  Každý třetí Čech by po splacení svých finančních závazků své budoucí úspory utratil. Nejčastěji by je investoval do nového bydlení. Tendenci utrácet mají především ženy a mladí lidé ve věku 27 až 35 let.
 • Islámský stát ukázal nový bestiální způsob vraždění – Novinky.cz
  V Afghánistánu zuří ostrý konflikt mezi extremisty z tzv. Islámského. státu (IS) na jedné straně a bojovníky Tálibánu na straně druhé. Svědčí


Hitpardáda štítků