Kolik barev bude mít podzim pod Akropolí? Rozhodně neutone v...

Od předčasných parlamentních voleb, jež počátkem letošního roku vynesly k moci levicovou Syrizu, řada pozorovatelů upozorňovala, že roztříštěnost této strany.


Zdroj: jac.blog.ihned.cz
Témata: LETO, VL, UPRCHL, ZEM, TIS, MAJ, ROK, NAV, ROKU, PREMI • Kolesové rýpadlo, které postavíte sami
  Snad každý, kdo uslyší slovo Merkur, si vzpomene na planetu naší sluneční soustavy. Ale většina možná i na nejznámější českou hračku stejného názvu. Ze stavebnice Merkur jde postavit spousta věcí, třeba i kopie kolesového rýpadla.
 • Kolem smrti nejbohatšího pasažéra Titaniku se dosud rojí dohady...
  Obchodník, vynálezce. byl velký patriot a dobrovolník ve španělsko.
 • Kolem silnice vyroste dubová alej. Lidé se skládají a sázejí stromy, které silničáři vykáceli
  Nevládní organizace Arnika vysází v pohraničí alej 59 dubů. Lidé se na výsadbu stromů kolem silnic skládají. Snaží se na ni vybrat sto tisíc korun. Proti jsou ale silničáři, kteří za alejemi vidí dopravní nehody. Během posledních let od silnic v Česku tak zmizelo již 166 tisíc stromů.
 • Kolem jedné z potenciálně nejzajímavějších transakcí v regionu je jasněji
  Několik měsíců je v procesu prodej části významného slovenského aktiva. V první fázi lákal několik zájemců i z dalekého světa, v tuto chvíli ale podle informací motejlek.com zůstal ve hře jen jediný. Pochází z Česka.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Kolem evropských bank obchází strašidlo z roku 2008
  Finanční krize 2008 je už dávno minulostí. Vysoká úroveň špatných půjček je ale i nadále problémem pro evropský bankovní systém. Mohlo by dokonce jít o začátek další ekonomické krize. Televizi CNBC to řekl analytik Howard Goldring z Delmore Asset Management.
 • Kolektivní dohoda pro státní zaměstnance podepsaná s odbory
  Předseda vlády Bohuslav Sobotka podepsal v úterý 22. prosince 2015 se zástupci odborových svazů kolektivní dohodu vyššího stupně pro státní zaměstnance. Dohoda, která byla dnes podepsána na Úřadu vlády ČR, byla v letošním roce vyjednána historicky popr...
 • Kolegové na úrovni, ale i varan v prádelně, líčí Brunej český ekonom
  Pracoval pro energetickou společnost v Kanadě, učil na vysoké škole v Austrálii. V posledních pěti letech ale ekonom Petr Polák zakotvil v zatím asi nejexotičtější destinaci své kariéry. Vede katedru účetnictví a finančnictví na univerzitě v Sultanátu Brunej.
 • Kolegium ministryně řešilo zákon o zadávání veřejných zakázek
  Dnes 28. srpna se uskutečnilo jednání Kolegia ministryně pro oblast veřejného investování. Stěžejním tématem byl zákon o zadávání veřejných zakázek. Mezi účastníky nechyběl ani místopředseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Josef Chýle či viceprezidentka Hospodářské komory ČR Irena Bartoňová-Pálková.
 • Kolegium ministryně řešilo zákon o zadávání veřejných zakázek
  Dnes 28. srpna se uskutečnilo jednání Kolegia ministryně pro oblast veřejného investování. Stěžejním tématem byl zákon o zadávání veřejných zakázek. Mezi účastníky nechyběl ani místopředseda Úřadu pro ochranu hospodářské soutěže Josef Chýle či viceprezidentka Hospodářské komory ČR Irena Bartoňová-Pálková.
 • Kolegia Nejvyššího soudu vedou od začátku roku Kůrka a Púry
  Novými předsedy kolegií Nejvyššího soudu jsou soudci Vladimír Kůrka a František Púry. Kůrka, který se na Nejvyšší soud vrátil po skončení mandátu ústavního soudce, povede občanskoprávní a obchodní kolegium. V čele trestního kolegia zůstává František Púry, který byl vedením pověřen již v září.


 • Jak používat diskuse HN
  Na novém webu HN najdete také nový diskusní systém Disqus. Spolu. s tímto krokem uzavíráme diskuse pro nepříhlášené přispěvatele.
 • Dialog - iHNed.cz : Ekonomický zpravodajský server...
  Na kapitálových trzích působí již devatenáctým rokem, a to s praxí na pozici hlavního analytika v předních investičních bankách a asset management společnostech.


Hitpardáda štítků