Kolik barev bude mít podzim pod Akropolí? Rozhodně neutone v šedi!

Perex


Zdroj: jac.blog.ihned.cz
Témata: V, VAR, A, IF, P, Z, S, N, SE
 • Začal soud s Babišovým bratrem. Účast na podvodu odmítá
  Soud v Bratislavě ve čtvrtek odročil na listopad proces s bratrem českého vicepremiéra Andreje Babiše. Podnikatel Alexander Babiš spolu se svým společníkem z firmy CTHS čelí obžalobě z podvodu, oba vinu před soudem popřeli.
 • Češi letos přijdou kvůli kolonám o 120 miliard korun
  Praha - Češi letos přijdou kvůli kolonám na silnicích až o 120 miliard korun. Je to o osm miliard více než v minulém roce. Vyplývá to z údajů ÚAMK. Ztráty podle Petra Vomáčky z ÚAMK představují například vyšší spotřebu popojíždějících vozidel, ušlý zisk, sankce za pozdní doručení nákladu, méně realizovaných zakázek a podobně. Kolony v Česku i v Evropě byly letos rekordní, souvisely mimo jiné s vysokým počtem oprav silnic, bylo i více nehod a poruch vozidel.
 • ČEZ znovu upoutal pozornost kupců, Unipetrol část ztratil
  Dnešní den na burze v Praze patřil akciím ČEZu, které po dlouhé době viděly lepší objemy a dynamiku obchodování. V celkovém vyjádření zakončil index PX den se ztrátou 0,58 % na průměrném objemu 620 mil. korun. Aktivita V Praze se v tyto dny soustředí zejména do akcií Komerční banky a dnes se k nim přidaly právě akcie tuzemské energetiky.
 • Interiér letiště Václava Havla Praha bude mít novou podobu
  Chapman Taylor navrhne novou podobu vnitřních prostor na Letišti Václava Havla Praha
 • Praha vypíše tendr na opravu komunikací za 1,9 miliardy korun
  Praha - Praha vypíše prostřednictvím Technické správy komunikací (TSK) výběrové řízení, v němž bude hledat devět firem na opravy komunikací. Hodnota zakázky na roky 2016 až 2020 má být maximálně 1,9 miliardy korun. Záměr vypsat výběrové řízení dnes schválili pražští zastupitelé. TSK je městskou organizací, která má na starosti péči o komunikace.
 • Patria.cz: Bývalí představitelé KIT Digital byli zatčeni
  Spravedlnost není slepá, říkají si jistě akcionáři technologické společnosti KIT Digital nad zprávou o tom, že Kaleil Isaza Tuzman, expředseda představenstva a generální ředitel firmy a Robin Smyth, bývalý finanční ředitel, byli zatčeni americkými úřady a obviněni z účetních podvodů. Prokurátoři v New Yorku tvrdí, že Tuzman a Smyth svými aktivitami mýlili investory a regulátory o finančním zdraví společnosti.
 • Start-up nation jede dál. Izrael láká investory mnohem víc než Evropa
  V Izraeli ročně vzniká na sedm stovek start-upů. V současnosti tam funguje na pět tisíc mladých technologických firem. Osmimilionová země láká více rizikového kapitálu než několikanásobně větší a bezpečnější evropské státy.
 • Americký dolar po poklesu akcií a statistice oslabuje
  Londýn - Americký dolar dnes na trhu oslabuje k euru i koši měn. Způsobil to propad akcií a nejnovější statistické údaje ze Spojených států, které byly spíše smíšené a nevnesly...
 • Apple se připravuje na posílení české koruny
  Co nikdo nezaznamenal při Apple Special Event? Proč se v Česku iPhone 6 neprodává pod zaváděcími cenami? Apple se opět připravuje na končící intervence ČNB!
 • Plavidla na jaderný pohon: ponorky

  Velká část moderních technologií, se kterými se setkáváme v běžném životě, byla vyvinuta původně pro vojenské účely. Je tomu tak i v případě jaderných reaktorů, které jsou srdcem atomových elektráren, a v současnosti stojí za 11 % světové produkce elektřiny. Tento bezemisní zdroj měl na počátku svého vývoje nahradit tehdejší pohony ponorek a bitevních lodí. Jaderný zdroj je

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Kolik berou poslanci?
  Poslanci na páteční mimořádné schůzi poslali do druhého čtení novelu, která má zabránit skokovému zvýšení platů ústavních činitelů. Konečné
 • Kolik bude stát ropa?

  Zřejmě se blíží dohoda mezi Ruskem a Saudskou Arábií o společném postupu v oblasti regulace těžby ropy. Byl by to vpravdě historický okamžik. Největší nepřátelé na trhu si již potřásli rukou a je otázka, co to s ropou vlastně udělá.

 • Kolik bude stát vaše auto po pár letech? Upadá druhá ...
  Před 2 týdnyZůstatková hodnota ojetin je jeden z nejdůležitějších faktorů při jejich následném prodeji. Koupíte si auto, nějakou ...
 • Kolik budou stát uprchlíci? Německo zveřejnilo neuvěřitelná čísla
  Podle některých odhadů by jen letos mělo do Německa dorazit asi 1,2 milionu uprchlíků. Německá asociace měst před několika dny vydala zprávu, která se zabývá vyčíslením nákladů, které budou potřeba k jejich zabezpečení. A tato suma je pravdu obrovská.
 • Kolik daňových přiznání budete potřebovat, pokud v roce 2015...
  V roce 2015 vyžadují banky po žadatelích o hypotéku max. 2. o nárocích na předkládané dokumenty je dobré znát především.
 • Kolik dohod o provedení práce můžu mít?
  Zapeklitá otázka? Pro vás jistě brnkačka. A to i tehdy, když vás tenhle způsob zaměstnávání vůbec nemusí zajímat. Máte přece přehled. Nebo ne? Otestujte se na otázkách, které jsme pro vás vyvařili z článků právě končícího týdne.
 • Kolik dohod o provedení práce můžu mít?| Peníze.cz
  Zapeklitá otázka? Pro vás jistě brnkačka. A. to i tehdy, když vás tenhle způsob zaměstnávání vůbec nemusí zajímat. Máte. přece přehled. Nebo
 • Kolik firem v Čechách ovládají Američané?
  Ve čtvrtém dílu seriálu o zahraničních investorech přichází na řadu země, která řadě Čechů leží v žaludku a kterou rádi pranýřují - Spojené státy americké. Co všechno tedy "Amíkům" u nás patří?
 • Kolik letos ještě utratíte za vašeho školáka?
  Dítě, které navštěvuje základní nebo střední školu, stojí pořádný balík peněz. Tím, že mu vše potřebné nakoupíte před začátkem školního roku, výdaje rozhodně nekončí.
 • Kolik lidí platí v e-shopech kartou online?
  Platit v České republice při on-line nákupech kartou je bezpečnější než v zahraničí. Je to dáno tím, že platba probíhá přes platební bránu zabezpečenou technologií 3D Secure a obchodník nikdy nemá...Hitpardáda štítků