Kreditky do pozoru. Blíží se Černý pátek a s ním slevy až 80 procent

Černý pátek letos připadá na 27. listopadu. V USA a Kanadě je to očekávaná a hodně populární akce, na kterou je potřeba se pořádně připravit. Vyspat se předem do zásoby, vzít si dovolenou, vystát od noci frontu a pak utrácet. Velké slevy v tento den odstartují i v Česku.Zdroj: finance.idnes.cz
Témata: SLEVY, SLEV, OBCHODECH, KAMENN, ZLEVN, V KAMENN, MALL, LETOS, BYLY, NA TO

 • VIDEO: Světlana Tioková (Y Soft): Firemní hodnoty a práce se zaměstnanci
  Mají na webu 6 firemních hodnot. Jak je vštěpují svým 280 zaměstnancům a jak své lidi motivují k tomu, aby bojovali za firemní cíl?
 • Šmejc s Komárkem přicházejí v Řecku o zisky. Loterijní společnost OPAP trápí narůstající daně
  Loterijní společnosti OPAP se ve třetím čtvrtletí letošního roku propadly meziročně tržby o 16 procent na 901 milionů eur. Ve společnosti drží čeští miliardáři Karel Komárek a Jiří Šmejc třetinový podíl přes investiční holding Emma Delta. OPAP navíc bojuje s vládou, která na ni chce uvalit daň pět eurocentů za každou sázku.
 • Denní report - úterý 24.11.2015
  ČR: VIG stáhl Prahu níže, SRN: Německá burza se vrátila pod 11 tisíc bodů, USA: Americké trhy zkorigovaly úvodní propad a mírně posílilybrbrh2Pražská burzah2 h3Hlavní zprávyh3 pstrongPodnikatelská důvěra (listopad):br strongaktuální...
 • Americké trhy zkorigovaly úvodní propad a mírně posilují
  I přes citelné ztráty v úvodu seance, když širší index S&P500 oslabil k hladině 2070 bodů, se trhy vrací k růstu. DJIA i S&P500 nyní shodně posilují o 0,2%, do zeleného teritoria se snaží probojovat i technologický Nasdaq, jenž zaostává díky ztrátám...
 • Pojišťovny nebudou muset v případě úpadku odškodnit klienty cestovních kanceláří v plné výši
  Pojišťovny nebudou muset překročit sjednaný limit pro odškodnění klientů cestovních kanceláří, navrhuje senátní novela schválená poslanci. Sněmovna přitom původně chtěla, aby nároky klientů při úpadku cestovní kanceláře pojišťovny platily bez ohledu na limit pojištění. Kvůli tomu pojišťovny vypovídaly smlouvy o pojištění proti krachu.
 • Náš byznys s indonéským bambusem začal náhodou, říkají Tomáš Ouhel a Matouš Růžička
  Tomáš Ouhel a Matouš Růžička se k svému nynějšímu podnikání s bambusem dostali náhodou. Ta samá náhoda je také svedla dohromady a ve své firmě Bamboodesign drží každý přesně polovinu. Podnikatelé pocházející z uměleckých rodin vyrábějí z Jávy dovezeného bambusu třeba venkovní posezení. O tom, jak je katapultovala do světa byznysu zakázka pro Plzeňský Prazdroj, píše týdeník Ekonom.
 • Carpaccio z hovězí svíčkové podle šéfkuchaře Jana Punčocháře
  Šéfkuchař restaurace Grand Cru Jan Punčochář připravil carpaccio z hovězí svíčkové. Tento jednoduchý recept zabere jen pár minut.
 • Jak efektivně podporovat aplikovaný výzkum
  Profesor fyziky Jiří Chýla reaguje na tři texty o financování výzkumu: „Podpora aplikovaného výzkumu už tři roky klesá“ viceprezidenta Svazu průmyslu a dopravy ČR Zbyňka Frolíka a „Stát se brání tomu, co funguje“ a „Peníze na aplikovaný výzkum klesají, šancí jsou evropské fondy“ prezidenta Asociace výzkumných organizací Libora Krause.
 • Servisní akce Škody k dieselům začne koncem 1. čtvrtletí
  Servisní akce Škody Auto, které mají u dotčených vozů odstranit možnost obcházet emisní měření, začne zřejmě na konci 1. čtvrtletí příštího roku. Nejdříve bude firma do servisů svolávat auta s motory 2,0 TDI a 1,6 TDI. Následně přijdou na řadu vozy s diesely 1,2 litru, kterých je postiženo nejméně. Vyplývá to z informací ČTK.
 • Nezveřejněné smlouvy budou neplatné, rozhodli poslanci
  Po 40 měsících projednávání zřejmě končí cesta registru smluv legislativním procesem. Poslanci v úterý po několikahodinové vzrušené debatě schválili návrh v původní verzi a odmítli tak změny, s nimiž jim normu vrátili senátoři. Zákon, podle kterého se musí smlouvy státu, krajů, měst a obcí zveřejnit v registru, jinak jsou neplatné, teď míří k podpisu prezidenta.


 • Kreditky a retail Citibank v ČR končí, odkoupí je Raiffeisenbank
  Citibank je v ČR známa především díky výhodným kreditním kartám. Ty už ale brzo pravděpodobně takříkajíc nebudou, co bývaly. Spolu se segmentem retailového bankovnictví je pod svá křídla převezme ...
 • Kreativní vouchery na společné projekty (Finance)

  Brno spouští službu JIC KREATIVNÍ VOUCHER, která má prohloubit spolupráci mezi jihomoravskými firmami a profesionály z kreativních oborů. Cílem je povzbudit firmy, aby své podnikání uměly podpořit profesionální prezentací svého portfolia. Zájemci dostanou na společné projekty poukaz až 100 tisíc korun. Brno na vouchery přispívá 4 miliony korun. 

  pokračování »

 • Kreativním ředitelem Publicisu se stal Malina
  Nový manažer střídá ve funkci Jakuba Hanzlíčka, který odešel do Mark BBDO.
 • Kreativním ředitelem Publicis Prague je Petr Malina
  Od letošního léta je novým kreativním ředitelem agentury Publicis Prague (skupina Lion Communication) Petr Malina. Na této pozici vystřídal Jakuba Hanzlíčka, který odešel do Mark BBDO. Petr Malina má zkušenosti z práce v reklamě, působil mimo jiné v agenturách... celá aktualita »
 • Kreativní inspirace : Marketing journal
  zajímavosti moderního marketingu
 • Kreativní Evropa MEDIA – WCF EUROPE
  Program Kreativní Evropa MEDIA – WCF EUROPE je určen pro mezinárodní koprodukci nebo mezinárodní distribuci.  Příjem žádostí: Uzávěrka pro žádosti na podporu produkce: 16. 7. 2015. Žádosti na podporu distribuce mohou být podávány průběžně od ledna 2015 do února 2016. Příjemci podpory: Podpora mezinárodní koprodukce: Žadatelem je společnost registrovaná v jedné ze zemí programu MEDIA a vlastněná občany těchto zemí. Podpora distribuce
 • Kreativní Evropa MEDIA – IDFA BERTHA FUND EUROPE
  Podpora pro mezinárodní koprodukce nebo mezinárodní distribuce dokumentárních projektů, jejichž režisér pochází z rozvojové země (podle seznam DAC).  Příjem žádostí: Žádosti o dotace je možné podávat: 1. Podpora mezinárodní koprodukce (1x ročně) - uzávěrka 1.2.2016. 2. Podpora distribuce mezinárodních koprodukcí (2x ročně) - uzávěrka 1.2.2016 a 1.9.2016. Příjemci podpory: Podpora mezinárodní koprodukce: Žadatelem je společnost registrovaná v jedné ze
 • Kreativní Evropa MEDIA – HBF+EUROPE
  Podpora pro mezinárodní koprodukce a pro mezinárodní distribuci koprodukovaných filmů. Příjem žádostí: Uzávěrka žádostí je 1.4.2016. Příjemci podpory: Podpora mezinárodní koprodukce: Žadatelem je společnost registrovaná v jedné ze zemí programu MEDIA a vlastněná občany těchto zemí. Podpora distribuce mezinárodních koprodukcí: Žadatelem je společnost registrovaná v jedné ze zemí programu MEDIA a vlastněná občany těchto zemí, která je držitelem distribučních práv. Typy podporovaných
 • Kreativní ekonomika Archivy - Mámnápad.cz
  Naší vizí je pomáhat jednotlivcům, skupinám i organizacím úspěšně uskutečňovat své nápady a inovační projekty a podporovat tvořivé myšlení ve společnosti.
 • Kreativní agentury — Médiář
  O Vinařský fond stojí 15 agentur. Populární soutěžní přehlídka završí pět let. Díky partnerům odměníme soutěžící vývojáře i hlasující diváky.

 • Kreditní karta | Bankovní poplatky
  . 02. 09. 2014 06:38 | GE Money Bank nabízí novou kreditní kartu s pevnou výší měsíční splátky. 15. 05. 2014 08:20 | Používání hotovosti je jako používat špinavé.
 • Kreditní karty - Měšec.cz
  Kreditní karty jako první platební karty vznikly v USA ještě před druhou světovou válkou. V. 50. letech. 20. století. půl století karty neztratily na svém.
 • Kreditní karty online | Osobní finance iDNES.cz
  Kreditní karta je pohodlným a efektivním nástrojem pro vaše nákupy. Lze. o ni požádat online – poradíme vám, jak na to.
 • Kreditní karty | Osobní finance iDNES.cz
  Na rozdíl od debetní karty umožňuje kreditní karta čerpat kredit neboli úvěr. Použitím kreditní karty nečerpáte finance přímo ze svého běžného účtu, ale od.
 • Kredit Visegrádských zemí se v EU propadá na samé dno
  tak j e nepravděpodobné, že země V4 dokáží přijít s.
 • Kredit Visegrádských zemí se v EU propadá na samé dno
  Pozice odmítající mechanismus zajišťující alespoň částečnou solidaritu mezi členskými zeměmi se tento pátek na mimořádném summitu zemí Visegrádské čtyřky (V4) patrně nezmění. Stejně tak je nepravděpodobné, že země V4 dokáží přijít s konstruktivním protinávrhem. V4 je v bruselských a štrasburských kuloárech momentálně vnímána jako uskupení národních egoismů, které nedokáží být solidární ani mezi sebou.
 • Křehká síla skla
  V 50. letech způsobili čeští výtvarníci hotovou revoluci. Povýšili totiž sklo na umělecké dílo a na Expu v Bruselu tím dobyli svět. Do aukce teď jdou i artefakty, které byly tenkrát u toho.
 • Křehkost evropského realitního sektoru. Jak je na tom ČR?
  Prostředí minimálních úrokových sazeb odstartovalo boom realitního sektoru. Situace už však dospěla do té míry, že se začíná hovořit o prvních bublinách. Kde v Evropě je realitní segment nejzranitelnější? A jak je na tom ČR?
 • Krejčí dělá užitečnou, ale podhodnocenou práci

  Můžete umět bezpočet lidských jazyků, vynikat inteligencí a slušným chováním, ale podle klasika dělají člověka člověkem – šaty! Ostatně ve známé pohádce sklízí posměch dokonce samotný císař, protože kráčí na veřejnosti úplně nahatý. Přitom profese švadleny nebo šičky patří mezi nejtěžší a nejhůře hodnocené, zvláště v chudých zemích. Co přesně dělá a jakou odměnu dostává […]

  Příspěvek Krejčí dělá užitečnou, ale podhodnocenou práci pochází z KupníSíla.cz

 • Krejčířova obhájkyně nedorazila. Soudce v JAR odložil vynesení rozsudku na 12. října
  Rozsudek nad Radovanem Krejčířem měl padnout v pátek, kvůli nepřítomnosti obhájkyně bylo však jednání odloženo. Soud uznal Krejčíře vinným z únosu a mučení před více než dvěma týdny, ten sdělil, že se chce odvolat. Krejčíř vinu již v minulosti několikrát odmítl.Hitpardáda štítků