Listopadové personální změny v advokacii

K začátku listopadu došlo k několika personálním změnám v advokacii. Do kanceláří Schönherr a KPMG Legal přišly nové advokátky a kancelář Havel, Holásek & Partners povýšila Danielu Kozákovou do pozice counsel.


Zdroj: pravniradce.ihned.cz
Témata: KANCEL, HOL, DO, PARTNERS, HAVEL, PERSON, NOV, KOZ, V ADVOKACII, ADVOKACII
 • Slovensko podepsalo dohodu s EIB o úvěru na 350 milionů eur
  Slovensko podepsalo s Evropskou investiční bankou (EIB) dohodu o úvěru ve výši 350 milionů eur (9,5 miliardy korun). Peníze bude moci země použít na spolufinancování nákladů na infrastrukturní projekty, které finančně podpoří EU v rozpočtovém období let 2014 až 2020.
 • Hnutí je ještě mladé, omlouvá Babiš patálie městských koalic ANO
  Problémy koalic s účastí ANO v některých městech jsou podle ministra financí a předsedy hnutí Andreje Babiše způsobené jednak tím, že je hnutí mladé a jednak tím, že ANO s tradičními stranami nekšeftuje. Babiš to prohlásil ve Sněmovně před jednáním předsednictva ANO, které se bude zabývat i problémy v regionech.
 • Maďarští včelaři vytáhli proti čínskému medu
  Import medu z Východu vyvolal demonstrace stovek maďarských včelařů. Svou nevoli dali najevo i v Bruselu. Benevolentní přístup Evropské unie k čínskému medu, zejména ohledně označení původu, přivedl stovky výrobců medu na demonstraci do Bruselu.
 • Bývalý šéf Kosteleckých uzenin rozjel vlastní vegetariánský řetězec. Podílí se na něm i gurmet Vaněk
  Síť občerstvení Vegg Go bude mít do konce roku pět poboček - v Praze, Ostravě, Hradci Králové či Ústí nad Labem. V jednání jsou další tři prodejní místa, jedno i v Bratislavě. Společníkem Jana Hanuše je Roman Vaněk.
 • Výrobci sportovního oblečení a obuvi Puma klesl zisk o třetinu
  Německému výrobci sportovního oblečení a obuvi Puma klesl ve třetím čtvrtletí čistý zisk o 30 procent na 20 milionů eur (540,6 milionu korun). Důvodem byl vývoj směnných kurzů. Tržby bez zahrnutí vlivu změn směnných kurzů naopak ve všech produktových kategoriích rostly. Puma je za firmami Nike a Adidas třetím největším výrobcem sportovního zboží na světě.
 • Světové trojce mezi výrobci sportovního oblečení a obuvi Puma klesl zisk o 30 procent
  Důvodem třetinového poklesu byl vývoj směnných kurzů. Puma je za firmami Nike a Adidas třetím největším výrobcem sportovního zboží na světě. Firma se odvrací od módního oblečení i oblečení pro volný čas a opět se více orientuje na sportovní oblečení a obuv.
 • Z atraktivních lokalit se nejlevněji ubytujete v Českém Krumlově
  Hotely zlevňují. Podle průzkumu hotelového srovnávače došlo v listopadu k poklesu ceny ubytování u 82 procent ze 33 nejhledanějších měst světa. V průměru si za ubytování v jedenáctém měsíci roku zaplatíte 3218 korun.
 • Odvaha a fantazie: V Lysolajích postavili dům s vodopádem
  Odvaha se vyplatí. Chce to však fantazii. A dobrého architekta. Dům v Lysolajích vyrostl na pozemku, který se zdál být k nepoužití. Je progresivní a přitom příjemný k životu. Má totiž vzácnou DNA.
 • Nastal velký návrat audio kazet, poptávka prudce roste. Kapelám vyhovují, jenže je není na čem přehrát
  Jako médium jsou kazety mezi kapelami vítané, mohou totiž vydávat malé náklady za nízké ceny. Zdražují však magnetofonové pásky, starých skladových zásob ubývá. Na trhu chybí také kazetové přehrávače, legendární walkman se už pět let neprodává.
 • Miliarda dolarů. Toyota zvýšila balík peněz na umělou inteligenci
  Japonský výrobce automobilů Toyota Motor investuje v příštích pěti letech jednu miliardu dolarů do vývojářského střediska zaměřeného na robotiku a umělou inteligenci, které zřizuje v americkém Silicon Valley. Nová výzkumná společnost zahájí provoz v lednu příštího roku, oznámil prezident japonské automobilky Akio Toyoda. Radikálně tak zvýšil balík peněz, který do vývoje Toyota inestuje, ještě před dvěma měsíci hovořil 'jen' o padesáti milionech dolarů.Hitpardáda štítků