Live trading: Obchod klienta VIP zóny

Finanční trhy na základě námi zveřejněných informací o institucionálních objednávkách z mezibankovního trhu...


Zdroj: www.fxstreet.cz
Témata: INSTITUCION, PRICE, OBJEDN, PRICE ACTION, ACTION, FOREX ASISTENT, ASISTENT, LIVE, TRHY, MEZIBANKOVN

 • Až čtyři tisíce Ukrajinců s českými kořeny se chce přesunout do České republiky
  Proces repatriace ukrajinských Čechů začal v roce 2014. První dvě skupiny žadatelů z obcí Čechograd a ze Záporožské a Volyňské oblasti přijely do Prahy letos v březnu. Příslušné dokumenty jsou vypracovávany pomalu kvůli nedostatku personálu v českých k
 • Chcete bydlet nebo si půjčit peníze?
  Mít vlastní bydlení je dnes alfou a omegou života. Každý si ale samozřejmě nemůže dovolit si toto vlastní bydlení sám financovat. Ve skutečnosti si málokdo dokáže zaplatit vlastní bydlení najednou a jako celek už v okamžiku jeho pořízení. Většina lidí si musí na bydlení půjčit. Proto přicházejí na řadu hypotéky a jejich financování. Jak se na současném trhu hypoték vyznat, když se banky, ale i nebankovní společnosti předhánějí v nabídkách?
 • Zateplení domu vám přinese úspory
  Patříte mezi milovníky hudby? V takovém případě vás určitě fascinují bicí nástroje. Duše každého správného rockera, a tedy i ta vaše zaplesá, když slyší pořádně nabušenou soupravu bicích a hlavně bubeníka, který z nich umí vyloudit ty správné zvuky, které tvrdí muziku. Když to vezme za správný konec šikula, který muziku správně cítí a umí se vypořádat se zvuky, je to radost poslouchat. Nepochybujeme o tom, že vy jste tím šikulou, jehož bubnování s úžasem naslouchají všichni kmoši z okolí.
 • Fórum: Kam "nacpat" peníze?
 • Televize může přežít i díky YouTube a Facebooku
  "Kluk, co ukradl řetízek" pomohl Primě k rekordní sledovanosti Ano, šéfe! Sociální sítě a další internetové formy umožňují klasickým televizím prosperovat i v digitálním prostředí.
 • Druhá nejvýznamnější událost uplynulého týdne
  Ekonomickou událostí minulého týdne bylo bezpochyby zasedání Fedu a jeho rozhodnutí nezvyšovat úrokové sazby. Zasedání Fedu se věnuji ve svém shrnutí minulého týdne. Pro vás, předplatitele, jsem si připravil komentář k druhé nejvýznamnější události týdne. Nebýt Fedu, jistě by jí byla věnována velká pozornost, takhle zcela neoprávněně zapadla. To samo o sobě svědčí o tom, že […]
 • Inzerenti, mediálky a televize se přou nad auditory
  Mediální agentury kritizují mediální auditory, že jim často chybí data pro posuzování jejich nabídek. Médiím zase vadí, že auditorům nevidí do výpočtů. Jen zadavatelé inzerce je při nákupu reklamního prostoru považují za "jediný důvěryhodný prvek".
 • Tsipras: Mandát využiji ke zbavení země korupce a starého systému
  ONLINE: Řekové zvolili. Tsipras je jasným vítězem
 • Laštovka z Ogilvy nastoupil do Comtechu
  Reklamní skupinu Ogilvy Group opustil další odborník na digitální reklamu. Po šesti letech v Ogilvy má Petr Laštovka budovat v Comtechu "digitální empatii".
 • Steinmeier: Válka v Sýrii může být ukončena za podpory Ruska
  Válka v Sýrii může být ukončena jen v případě podpory celého mezinárodního společenství, mimo jiné i Ruska, prohlásil šéf německé diplomacie Frank-Walter Steinmeier v neděli, po skončení jednání s ministrem zahraničí USA Johnem Kerrym.


Hitpardáda štítků