Manuel Nuněz: Komu se vyplatí vlastní affiliate program?

Řada podnikatelů spustí vlastní affiliate program jen proto, že jim to někdo doporučil, viděli jej někde fungovat a je to zkrátka trendy. Je to ale správná cesta i pro vás?


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: AFFILIATE PROGRAM, AFFILIATE PROGRAMU, PARTNERY, AFFILIATE, MŮŽE, JEN, TAK, PŘÍPADĚ, BÝT, NAPŘ • Manuel Lachaux viceprezidentem pro finanční komunikaci a vztahy s investory společnosti AREVA
  Společnost AREVA, která dodává řešení pro výrobu energie s nízkou produkcí uhlíkatých plynů, oznámila změnu ve svém vedení. Viceprezidentem společnosti pro finanční komunikaci a vztahy s investory byl 1. října 2015 jmenován Manuel Lachaux.
 • Manuály fóra
  Odpověď je zajištěna do 48 hodin, vyjma víkendů a svátků. Lhůta pro zaslání odpovědi se však může v případě složitosti dotazu prodloužit. Odpověď je.
 • Manuál provozovatele budovy
  V roce 2016 vstoupí v účinnost nová vládní nařízení o technických požadavcích (elektrická zařízení, tlakové nádoby, výtahy). Odpovědnost za případné havárie a nedostatečnou dokumentaci padá vždy na hlavu správce či vlastníka budovy. Multimediální publikace Manuál provozovatele budovy proto na jednom místě přináší vše, co ke správě budovy potřebujete: nejen výklad povinností, ale zejména praktické vzory, návody, postupy, schémata apod.
 • Manuál pro řízení skladu
  Multimediální publikace je určena pro všechny, kteří se podílejí na řízení skladu a na něj navázaných logistických procesů. V jejich primárním zájmu tak eliminace prostojů i problémů a konfliktů na pracovišti, zvyšování flexibility skladování a maximální využití skladových ploch, přesné plánování a logistika nasazení moderních metod (LEAN); mohou to tedy vedoucí skladu, hlavní skladníci, firemní logistici, manažeři výroby (výrobní ředitelé) a manažeři zodpovědní za výsledky výrobního oddělení jako celku.
 • Manuál pro provozovatele ubytovacích zařízení
  Publikace Manuál pro provozovatele ubytovacích zařízení přináší komplexní informace o všech klíčových oblastech, s nimiž se každý majitel, ředitel, správce nebo provozní ubytovacího zařízení dennodenně potýká. Přehledné a systematické kapitoly Vám umožní okamžitě vyhledat daný problém a zároveň nabízejí možná řešení. Publikace uvádí četné příklady z praxe a upozorňuje na nejčastější chyby, kterých se provozovatelé ubytovacích zařízení dopouštějí.
 • Manuál investora aneb Doba přeje netradičním investicím
  Investování je vždy složité, v dnešní situaci to však platí (minimálně) dvojnásob. Bezprecedentní zásahy centrálních bank vyvolané krizí v roce 2007-8 a dluhovou krizí v Evropě vytlačily ceny mnoha aktiv na historicky nevídané úrovně.
 • Manuál investora aneb Doba přeje netradičním investicím
  Investování je vždy složité, v dnešní situaci to však platí (minimálně) dvojnásob. Bezprecedentní zásahy centrálních bank vyvolané krizí v roce 2007-8 a dluhovou krizí v Evropě vytlačily ceny mnoha aktiv na historicky nevídané úrovně.
 • Manuál importéra a exportéra
  Publikace nabízí přehled celních předpisů, ujasňuje si pojmy celního řízení a vzájemné vztahy mezi nimi, mapuje systém třídění zboží a s ním související stanovení celní hodnoty či proniknout do určování a prokazování původu zboží.
 • Manpower: Firmy budou ve 4. čtvrtletí zvyšovat počet zaměstnanců
  Praha - Zaměstnavatelé budou ve čtvrtém čtvrtletí již jen opatrně zvyšovat počet zaměstnanců. Přijímat chce šest procent firem, propouštět hodlá pět procent, vyplývá ze studie...
 • MAN otevřel nové servisní centrum v Postřižíně na D8
  Společnost MAN Truck & Bus Czech Republic otevřela nedaleko obce Postřižín u Prahy v pořadí čtvrté vlastní servisní a obchodní zázemí. Celková investice dosáhla téměř pěti milionů eur.
Hitpardáda štítků