Marie Šťouračová: Co to jsou rich snippets a proč je využít?

„U středních a menších e-shopů si myslím, že je to většinou skutečně slušná konkurenční výhoda,“ říká SEO specialistka ze společnosti RobertNemec.com Marie Šťouračová.


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: RICH, SNIPPETS, RICH SNIPPETS, SNIPPETY, U, TAKÉ, BY, VYHLEDÁVÁNÍ, PRODUKTU
 • Důvěra v ekonomiku EMU by měla potvrdit pokračující oživení
 • Pět nejdůležitějších zpráv z byznysu, které by vám neměly uniknout
  Ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek bude jednat s eurokomisařkou pro otázky hospodářské soutěže o notifikaci podpory obnovitelných zdrojů energie. V USA je dnes tzv. černý pátek, který patří podle tržeb tradičně k největším nákupním dnům v roce a startuje hlavní předvánoční nákupní sezonu. Poslanci by mohli začít schvalovat zavedení elektronické evidence tržeb.
 • Putin chce Kyjevu utnout dodávky uhlí
  Ruská vláda varovala Ukrajinu, že přestane dodávat uhlí pro tepelné elektrárny. Důvodem je odstřižení Krymu od elektřiny. Na dvoumilionovém Krymu už kvůli výpadku proudu padají hlavy. Spor znovu připomněl palčivou otázku energetické bezpečnosti.
 • Akciový výhled
  pPražská burza tento týden výrazně zaostala za vývojem v zahraničí, když např. německý DAX je celkově silnější téměř o 2%, nicméně index PX tento týden 1% odepisuje. Na vině jsou především akcie pojišťovny Vig, které od úterních horších výsledků a následných...
 • Čínské banky půjčí polskému Tauronu v přepočtu 40 miliard korun
  Přední čínský bankovní dům Industrial and Commercial Bank of China (ICBC) společně s šesticí dalších bank podepsaly dohodu o syndikátním úvěru ve výši 10 miliard jüanů (40 miliard korun) pro polskou energetickou společnost Tauron. ICBC to dnes podle agentury Reuters oznámila v e-mailovém prohlášení.
 • Míra nezaměstnanosti v Japonsku sestoupila na dvacetileté minimum
  Míra nezaměstnanosti v Japonsku v říjnu klesla na dvacetileté minimum 3,1 procenta ze zářijových 3,4 procenta. Snížily se však rovněž spotřebitelské výdaje a příjmy. Vyplývá to z dnešních údajů japonské vlády.
 • Rychlý komentář - HDP v Q3 15
 • ECB a FED: velká měnově-politická divergence?
  S velkou pravděpodobností se schyluje k měnově-politickému de-couplingu mezi USA a Evropou. A ačkoliv jsou ekonomické podmínky na obou stranách Atlantiku rozdílné, v nemalé míře k tomu přispívá špatně zvládnutá komunikace.
 • Ceny uhlí klesají, OKD musí pomoci vláda
  Nízké ceny uhlí dál trápí černouhelnou společnost OKD a v dohledné době by se situace neměla změnit. Budoucnost těžební firmy je tak nejistá. Musí se spoléhat i na vládní pomoc. Řekl to generální ředitel OKD Dale Ekmark.
 • Evropa bude v technologiích vždy tři až pět let za USA
  Dobrá analýza a využití velkých dat pro zlepšení zákaznické zkušenosti oddělují úspěšné firmy od neúspěšných. „Cloud je změna, která nemá v historii IT obdoby. Proto je těžké cokoliv předpovídat,“ říká nejúspěšnější Čech v Silicon Valley Roman Staněk.

 • Nemocnice Jablonec nad Nisou: Ortopedické oddělení oslavilo 20 let
  V listopadu uplynulo již dvacet let, kdy bylo v jablonecké nemocnici v roce 1995 otevřeno ortopedické oddělení. Od té doby zde bylo hospitalizováno 14,5 tisíce pacientů a na ambulanci ošetřeno přes 122 tis. pacientů. Celkem bylo provedeno 2 346 endprotéz kyčelního a 1 477 výměn kolenního kloubu. Na oddělení je k dispozici 21 lůžek a […]
 • Vzdělávací kurz: Specialista veřejných zakázek s ohledem na nový zákon 2016
  Nový zákon o veřejných zakázkách je už jen několik týdnů daleko a změn pro zadavatele je velké množství. Nenechte se ale odradit od zadávání zakázek – potřebné know-how a informace o změnách, které Vám nová právní úprava přináší, vám předá oblíbený lektor Mgr. Jan Turek v již 6. běhu komplexního odborného kurzu. Všechny fáze zadávacího řízení se všemi změnami uceleně, srozumitelně a prakticky, navíc v ideální čas – těsně před účinností nového zákona! Těšíme se na vás.
 • Právnickou firmou pro veřejné zakázky je opět MT Legal
  26.11.2015 17:04 Advokátní kancelář MT Legal s.r.o. získala podruhé za sebou nejvyšší ocenění „Právnická firma roku“ v kategorii „Veřejné zakázky“. Dále se v této prestižní anketě zařadila mezi velmi doporučované kanceláře v kategorii „Regionální kancelář“ a v kategorii „Právo informačních technologií“ se zařadila mezi doporučované kanceláře.
 • Část obchodů a e-shopů dnes na tzv. černý pátek spustí výprodeje
  Praha - Některé tuzemské obchodní řetězce a e-shopy dnes, na tzv. černý pátek, spustí výprodeje. Obchodníci, kteří se výprodejů zúčastní, slibují slevy v řádu desítek procent....
 • Očima expertů: Proč zařízli novelu zákona o pojišťovnictví?
  Kolem zákona o pojišťovnictví bylo rušno, svaly si poměřovali pojišťovny, finanční zprostředkovatelé, zákonodárci. Vzduchem létaly pozměňovací návrhy i silná slova. Výsledek? Nulový – novela nebyla schválena. Nebo dokonce minusový – Česku dost možná hrozí tučná pokuta od Evropské unie. Proč?
 • Očima expertů: Proč zařízli novelu zákona o pojišťovnictví?
  Kolem zákona o pojišťovnictví bylo rušno, svaly si poměřovali pojišťovny, finanční zprostředkovatelé, zákonodárci. Vzduchem létaly pozměňovací návrhy i silná slova. Výsledek? Nulový – novela nebyla schválena. Nebo dokonce minusový – Česku dost možná hrozí tučná pokuta od Evropské unie. Proč?
 • „Šlechtic vládl a tak to bylo.“ – Díky, nechci
  Známému autorovi knížek z historie a o historii Vlastimilu Vondruškovi se stýská po středověku, kdy se prý lidé uměli svobodně bavit, měli rádi panovníky a platili nízké daně. Proč mu na to neskočit?
 • „Šlechtic vládl a tak to bylo.“ – Díky, nechci
  „Šlechtic vládl a tak to bylo.“ – Díky, nechci Známému autorovi knížek z historie a o historii Vlastimilu Vondruškovi se stýská po středověku, kdy se prý lidé uměli svobodně bavit, měli rádi panovníky a platili nízké daně. Proč mu na to neskočit?
 • HOSPITALin 11/2015 čtěte online
  Na titulní straně Lenka Teska Arnoštová, pětadvacetileté výročí Nadace Národ dětem s prof. Josefem Kouteckým, téma Barvy v nemocnicích, Nemocnice Vsetín, seminář v Nemocnici Kladno, 1000 statečných a mnoho dalšího. Čtěte a ať se vám líbí! HOSPITALin 11/2015
 • Jiří Vránek: Nabízíme relativní jistotu výnosu

  Prvním poskytovatelem reverzní hypotéky na českém trhu je od září společnost FINEMO.CZ. „Renta z nemovitosti“ umožňuje seniorům uspokojovat nejrůznější potřeby od cestování přes pohodlnější živobytí až po úhradu dluhů. Jakým způsobem jsou a budou renty financovány? Za jakých podmínek je možné do renty investovat? Na tyto a další otázky odpovídá jednatel společnosti FINEMO.CZ Jiří Vránek.
 • Marie Zinková, 29. 11. 2015 - Obchodní rejstřík | Peníze.cz
  Marie Zinková - výpis firem z Obchodního rejstříku, IČO firmy, adresa sídla firmy, pozice ve firmě, související firmy, vztahy ve firmách
 • Marine Le Penová vyhrála. Ne že ne
  Klanu Le Penových se v regionálních volbách nepodařilo přepsat historii a poprvé zvítězit v některém z regionů. Sice vůdkyně Národní fronty a její neteř Marion nedokázaly proměnit svou popularitu ve vítězství na severu a jihu Francie, ale to podstatné přece je, jak moc proměnily francouzskou politiku.
 • Mario Draghi je pod palbou zleva i zprava. Přesto ve svém prvním poločase v ECB euro úspěšně ubránil
  Mario Draghi je prezidentem Evropské centrální banky od listopadu roku 2011. Od té doby ECB pod jeho vedením pomohla odvrátit rozpad měnové unie. Odborníci na Draghim oceňují diplomatické schopnosti i schopnost veřejně vysvětlovat kroky ECB. Naopak kritiku sklidil mimo jiné za svou politiku "pumpování levných peněz".
 • Mario Draghi:Majitelé řeckých dluhopisů asi zapláčou
  Evropští daňoví poplatníci se musí pravděpodobně smířit se skutečnými ztrátami v Řecku, řekl  šéf ECB Mario Draghi a dodal, že musí dojít k oddlužení.
 • Mario Draghi spekulantům: Ve mně parťáka nehledejte!
  Pokud něco obchodníci nemají rádi, jsou to mrtvé trhy. Mezi oblíbené události traderů proto patří mimo jiné zasedání centrálních bank, po nichž je na trzích patrná zvýšená volatilita.
 • Mario Draghi znovu střílí z těžkých zbraní

  Mario Draghi znovu střílí z těžkých zbraní  Je to něco, co už nelze dál skrývat, současná evropská krize je hlubší, než se očekávalo. Několik faktů - celková míra nezaměstnanosti v mnoha zemích narůstá a dluhy nejsou pro mnohé z nich dlouhodobě udržitelné. Zatím se zdá, že jedninou úspěšnou zemí Evropské unie je její vlajková loď - Německo. Jako jediná dokázala snížit státní dluh a rozšiřovat konkurenceschopnost. Tato Evropa jí byla ušita na míru. 

  Za tímto obrázkem ale současná čísla naznačují, že Německo už není výjimkou. Průmyslové objednávky už druhý měsíc v řadě klesají, v lednu vykázaly meziměsíčně -0,1%. Prosincové údaje byly upraveny meziměsíčně na -0,2%. Narůstají obavy, že Německo není spokojeno asi se současnou evropskou monetární politikou.

  Je zřejmé, že Evropská centrální banka vysílá špatný signál použitím stejné strategie, jakoo posledních deset let uplatňuje USA a Japonko, i když tam se neosvědčily. Protože rozhodnutí ECB na zasedání 10. března bylo jasné a ECB nezklamala trhy, když posílila tempo kvantitativního uvolňování o 20 miliard euro na 80 miliard euro. Depozitní sazba se snížila na - 0,4% z -0,3%, zatímco refinancující sazba se dostala na 0%. Je důležité nezapomínat, že sestupný tlak na EURUSD slábne, protože trhy začínají zpochybňovat skutečnou podstatu politiky divergence. Fed se snaží zvýšit sazby a poprvé se hovoří o záporných sazbách. Víme ale, že toto není alternativa, protože by zasáhla evropská rivalita a trh vstřebává skutečnost, že letos se sazby nezvýší.

  Výhled evropské inflace na rok 2016 se radikálně snížil z 1% na 0,1%, což je na hony vzdálené od 2% cílové inflace ECB. Výhled růstu se vzhledem k trvajícím globálním nejistotám a a slabší globální poptávce snížil z 1,7% na 1,4%. Mario Draghi vystřelil z těžkých zbraní. Poskytl dokonce víc, než trh očekával. Obáváme se ale, že to nebude krátkodobě fungovat. Po letech kvantitativního uvolňování se americká i Japonská inflace pohybuje kolem 0. Co očekávat od ECB? Určitě nic víc, než co se děje vzámoří.


  www.swissquote.cz

 • Mario Drosc: Nová úvěrová krize vyplyne z růstu úrokových sazeb

  Hypotéky jsou dnes nejlevnější v historii. Je jen otázkou času, kdy vzrostou. „V dnešní době je nejdůležitější otázka pro klienta, jak snese, kdyby se sazby na hypotékách v nějakém časovém horizontu zdvojnásobily,“ říká Mario Drosc, zástupce generálního ředitele a místopředseda představenstva společnosti Fincentrum.

 • Mário Roženský: Jak v podnikání najít mentora?
  Tisíce zhlédnutí během několika dní. Takový úspěch slavil videorozhovor s Máriem Roženským o jeho podnikání a o tom, jak na internetu uspět.
 • Marjanovič: Svět už nerespektuje USA. Kdo to může dát do pořádku?
  V roce 2016 se rozhodne o tom, kdo nahradí Baracka Obamu, kandidovat totiž nemůže. Svět už USA tolik nerespektuje, v zemi zesílila rasová nesnášenlivost i počet útoků střelnou zbraní. Kdo může dát Ameriku do pořádku? Hillary Clintonová, Donald Trump, nebo někdo další?
 • Markéta Majerová: Proč Scio tvoří časopis Perpetuum?
  Jak přistupují ke content marketingu? Jak vypadá tvorba časopisu a jeho distribuce? O tom jsme si povídali se šéfredaktorkou.Hitpardáda štítků