Měkké dárky konečně dělají radost, říká Zoot v animovaných vánočních spotech

E-shop s módou Zoot.cz spustil 7. listopadu v Česku a na Slovensku 360° vánoční kampaň, jejímž hlavním tématem jsou měkké dárky.


Zdroj: marketingsales.tyden.cz
Témata: ŘÍKÁ, RADOST, VÁNOČNÍCH, ANIMOVANÝCH, MĚKKÉ, DÁRKY, MĚKKÉ DÁRKY, LISTOPADU
 • OECD zlepšila odhad letošního růstu ekonomiky ČR na 4,3 %
  Paříž - Česká republika zrychlí v letošním roce růst na 4,3 procenta, a bude se jí tak ekonomicky dařit lépe, než se dosud předpokládalo. Ve svém pololetním výhledu to podle agentury...
 • Čínští turisté v ČR v létě poprvé utratili víc než Rusové
  Praha - Čínští turisté v Česku v letošním 3. čtvrtletí poprvé utratili více než Rusové. Od července do září připadlo na čínské návštěvníky 33 procent celkové částky, kterou...
 • OECD zvýšila odhad růstu české ekonomiky na 4,3 procenta. Patříme v Evropě k nejrychlejším, tvrdí analytik
  Česká ekonomika by měla dle nového odhadu OECD růst letos tempem až 4,3 procenta. V červnu byl přitom odhad o více než jeden procentní bod nižší. Růst je důsledkem rostoucí poptávky a podpory v podobě veřejných investic, které jsou financované z unijních programů.
 • Letušky dostanou náplast za únorové radikální snížení platů. ČSA jim přidají čtyři tisíce
  ČSA podepsaly novou kolektivní smlouvu s platností do konce příštího roku. Smlouva mimo jiné zvýší plat letušek, který byl již dříve snížen. Základní mzda jim tak naroste téměř o čtyři tisíce korun. Vedení firmy letos po dlouhé době očekává provozní zisk a celkový kladný hospodářský výsledek.
 • Babišův náměstek míří do Lucemburku, bude kontrolovat rozpočet EU
  Česko by měl u Účetního dvora Evropské unie od příštího roku po šest let zastupovat současný náměstek ministra financí Jan Gregor, jeho nominaci schválila vláda. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) tak zřejmě bude hledat nového náměstka pro sestavování rozpočtu.
 • Konec sporů: Horníci půjdou do penze o pět let dříve než ostatní
  Všichni horníci, kteří v hlubinných dolech odpracovali alespoň 3300 směn, budou moci jít do důchodu o pět let dříve. Po měsících sporů se na tom shodla vláda. Podle návrhu by horníci teď mohli odejít do řádného důchodu už v necelých 58 letech.
 • Vinný bar Red Pif sází na přírodní vína a kreativní úpravy jídel. Připravuje třeba foie gras po japonsku
  Oblíbené "francouzské" bistro Red Pif právě oslavilo páté narozeniny. Současně do podniku nastoupil nový šéfkuchař Stephen Senewiratne, který působil několik let v restauraci Mandarin Oriental. Hosté platí za vystavená vína jejich běžnou maloobchodní cenu plus korkovné 100 korun.
 • Velká důchodová loupež ČSSD
  ČSSD zjistila, že jí překáží parlamentní demokracie a že by nejradši vládla formou vládních dekretů – podobně jako komunisti. A začala hned zostra: usurpovat si chce důchodovou politiku, tedy téměř tři miliony voličů. „Když vidím ty obstrukce opozice,“ zdůvodnila záměr ČSSD rozhodovat o výši penzí bez opozice ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová.
 • Star Wars v moci šeptandy
  Zaujal dědečky, vyrostli na něm otcové a nyní útočí i na syny. Tím ambice nekončí: chce získat i matky a dcery, Číňany, Afroameričany, Hispánce … no prostě všechny. Snaha o genderovou a multikulturní korektnost par excellence? Posuďte sami. Řeč je o legendární filmové sérii Star Wars (Hvězdné války), která se po desetiletém spánku dočká své sedmé epizody. S několikadenním předstihem nám ji donese Ježíšek, tedy vlastně Santa.
 • Horníci půjdou do důchodu o pět let dříve
  Horníci z hlubinných dolů by měli chodit do důchodu o pět let dřív než ostatní pracovníci. Pro návrh se v pondělí vyslovila vláda, která o předloze ministerstva práce a sociálních věcí jednala už popáté. Nová pravidla by měla platit od října příštího roku. Horníci podle nich půjdou do řádného důchodu asi v 58 letech. Celkové výdaje na opatření, které musí schválit Parlament, spočítalo ministerstvo práce na 11,6 miliardy korun do roku 2055.

 • Příliš mnoho rolí Martina Stropnického
  Jak může vést pražské ANO jihomoravský poslanec s plným úvazkem na ministerstvu obrany? Jednoduše. Personální nouze v ANO totiž dosáhla svého dna.
 • Finanční sektor dnes drží polskou burzu ve ztrátě
  Index WIG 30 oslabuje o 0,5 % na 2 237 b. Společnosti PKO Bank, Grupa Azoty a Bank Handlowy zveřejnily před dnešním otevřením varšavské burzy výsledky hospodaření za uplynulý kvartál. JSW se dočkalo zvýšení investičního doporučení ze strany analytiků...
 • Dočasně oslabený průmysl
  Zdaleka ne tak špatné, jak na první pohled vypadají, jsou zářijové výsledky českého průmyslu. Samotný téměř neviditelný růst o 0,6 % (po očištění o vliv menšího počtu pracovních dnů +3,1 %) by mohl ...
 • ČSA má novou kolektivní smlouvu, platí do konce příštího roku
  Vedení Českých aerolinií podepsalo se všemi pěti odborovými organizacemi novou kolektivní smlouvu, která platí do konce příštího roku. Kolektivní vyjednávání v ČSA trvalo od loňského podzimu. V únoru, po vypršení platnosti staré kolektivní smlouvy, prosadilo vedení společnosti razantní snížení platů provozních zaměstnanců.
 • Recept britské vlády na terorismus? Víc špionů
  Británie hodlá kvůli hrozbě teroristických útoků v příštích pěti letech významně navýšit počet pracovníků tajných služeb. Ve svém projevu to podle agentury Reuters řekl ministr financí George Osborne. Šéf státní pokladny rovněž poprvé konkrétně nastínil, jak chce dál snižovat deficit státního rozpočtu a oznámil, že čtyři resorty už předběžně souhlasily s téměř třetinovým snížením výdajů.
 • Důvěra investorů v ekonomiku eurozóny je nejvýš za tři měsíce
  Důvěra investorů a analytiků v ekonomiku eurozóny v listopadu oživila a dostala se na nejvyšší úroveň za tři měsíce. Vyplývá to z průzkumu společnost Sentix. Za zlepšením stojí obnovená důvěra v ekonomické vyhlídky Asie.
 • Česká vakcinologická společnost: Chraňte proti chřipce celou rodinu
  Blíží se podzim a s ním neodmyslitelně jako každý rok i chřipková sezóna. Chřipkový virus si nevybírá – nakazit se může stejně tak malé dítě ve školce, dospělý v produktivním věku v práci, těhotná žena v MHD nebo senior v nákupním středisku. Lidé z rizikových skupin – hlavně ti s chronickými nemocemi a starší lidé jsou chřipkou ohroženi mnohem více. Nemoc pro […]
 • Německý obchod oživil a opět roste. Pomohly Spojené státy americké
  Po srpnovém propadu se německý vývoz a dovoz vrátil v září k růstu. Export z Německa se ve srovnání s předešlým měsícem zvýšil o 2,6 procenta a dovoz o 3,6 procenta. Zahraničnímu obchodu částečně pomohla slušná poptávka ze Spojených států.
 • Hyperloop získal investici ve výši až 80 milionů. Testovací dráhy začne stavět ještě letos
  Firma Hyperloop Transportation Technologies (HTT) získala 26 milionů dolarů na svůj projekt vysokorychlostní dopravy. V budoucnu by se investice od společnosti Khosla Ventures měla vyšplhat na 80 milionů dolarů. Odhadované náklady na dráhu mezi San Franciskem a Los Angeles jsou osm miliard dolarů.
 • Velké akce pomohly do Česka přilákat rekordní počet turistů
  Do Česka přijelo za tři čtvrtletí letošního roku rekordních 21,1 milionu zahraničních návštěvníků, meziročně o 8,3 procenta více. Většinu z turistů tvořili jednodenní návštěvníci (10,9 milionu), 6,7 milionu hostů se ubytovalo v hotelech, penzionech a kempech a 1,6 milionu cizinců se ubytovalo jinde. Dalších 1,9 milionu zahraničních návštěvníků využilo Českou republiku jako tranzitní zemi. • Měla by být už od první třídy základní školy povinná výuka...
  Dnes si žáci při výuce počítačů většinou osvojí jen základní dovednosti - tvorbu tabulky. s tím, že je to potřebné.
 • Měla by být už od první třídy základní školy povinná výuka programování?
  Dnes si žáci při výuce počítačů většinou osvojí jen základní dovednosti - tvorbu tabulky, textu nebo prezentace. Podle ministerských plánů by se výuka programování měla celoplošně rozjet nejpozději v roce 2020. Souhlasíte s tím, že je to potřebné?
 • Měli bychom s Bratrstvem válčit, anebo vést dialog?
  Karel Schwarzenberg začátkem roku 2011 ještě jako ministr zahraničních věcí řekl, že je podle něj čas nastavit s Muslimským bratrstvem...
 • Měli bychom Zemanovi poděkovat!
  My si pana Zemana zasloužíme! Volili jsme si jej a houby nám pomůže říkat, že právě my jsme pro něj nehlasovali. A
 • Měli jste v bytě teplo od sousedů? Od ledna 2016 si spořivci pořádně připlatí
  Praha - Lidem, kteří se nechávají vytápět od sousedů, vzrostou náklady až o několik tisíc korun ročně. Od Nového roku totiž začne platit vládní vyhláška, která změní výpočet nákladů na teplo v bytových domech. Změn, které se týkají bydlení a nemovitostí, je ale víc.
 • Měli říci Skotové „ano“?
  Je tomu rok, co proběhlo ve Skotsku referendum o tom, zdali se má odpojit od Velké Británie. Země, která se rozhodla zůstat ve společenství Anglie, Walesu a Severního Irska, dokázala přestát obtížných 12 měsíců a v jistých ohledech přerůst zbytek společenství. Právě grácie, se kterou se Skotsko vyrovnalo například s propadem cen ropy, podtrhuje výhody určitého stupně „nesamostatnosti“.
 • Měl jsem a mám štěstí na zajímavé projekty
  Téměř 50 let se aktivně podílí na vývoji a realizaci dobývací techniky. Nadaný technik, schopný manažer, skutečný profesionál, ale především férový člověk – Karel Bartoš, legenda konstruování velkostrojů z Prodeca.
 • Měl jsem štěstí na lidi
  František podle tvrzení Róberta Bezáka nedostal ani jeden dopis, který mu odvolaný arcibiskup psal. Mně. evangelíkovi, to téměř nepřísluší komentovat. Já
 • Měl řídit VW v Americe. Šéf české Škody náhle koncern opouští
  Winfried Vahland, který je šéfem české Škoda Auto a od listopadu měl převzít vedení operací Volkswagenu v Severní Americe, zcela opustí skupinu Volkswagen. Agentuře Reuters to řekl informovaný zdroj, který tak potvrdil předchozí zprávu německého týdeníku Auto Bild. Informaci pak ČTK potvrdili zástupci automobilky. 
 • Měl spoustu plánů, říká manželka zesnulého herce Milana Riehse...
  Ještě toho chtěl hodně stihnout. Tak. mluví Eva Riehsová o svém muži Milanu Riehsovi, který náhle zemřel v noci z neděle na pondělí. ZnámýHitpardáda štítků