Milionový blog? To je Váš blog!

Většině podnikatelů, firem ale i lidem, kteří o podnikání teprve uvažují, připadá vytváření blogu jako ztráta času či málo efektivní způsob jak propagovat své produkty a sami sebe. Je to proto, že to dělají špatně a já bych Vám chtěl ukázat, proč tomu tak je a jak vydělat milion nebo dva, díky blogu. 3 nejčastější […]

Příspěvek Milionový blog? To je Váš blog! pochází z Samuel-Hornek.cz


Zdroj: samuel-hornek.cz
Témata: ZALOŽENÍ BLOGU, SEBE, SAMI, NIC, ZALOŽENÍ, DVA, LIDEM, BLOGU
 • Prodávat burgery nebo pizzu na ulici není jen tak. Jaká povolení potřebujete?
  (FOTOGALERIE) Street food je mezi lidmi stále oblíbenější. Pokud chcete začít s tímto druhem podnikání, nechte si poradit, co musíte splnit.
 • Soud začne řešit 11 let starou kauzu privatizace OKD
  Praha - Soud začne v pátek projednávat privatizaci společnosti OKD z roku 2004, při které podle obžaloby vznikla škoda přes 5,7 miliardy korun. V případu figuruje znalec Rudolf Doucha, který vypracoval posudek na ocenění podílu Fondu národního majetku, a dva bývalí místopředsedové fondu Pavel Kuta a Jan Škurka, kteří měli privatizaci na starosti. Ministerstvo financí se připojí k trestnímu řízení a bude požadovat zaplacení údajně způsobené škody.
 • HE3DA vybírá vhodného partnera pro sériovou výrobu
  Praha 7. října (PROTEXT) - Česká firma HE3DA s.r.o. slaví nové úspěchy a vybírá vhodného partnera pro zahájení sériové výroby. Evropský patentový úřad potvrdil v červenci HE3DA s.r.o. patent chránící unikátní design 3D baterie. Souběžně HE3DA dostala vyrozumění,...
 • Za doporučení od mBank můžete nyní dostat i 1500 Kč
  Od 6. října 2015 nabízí mBank novým aktivním klientům bonus ve výši až 1500 Kč. Prvních 300 Kč získáte v případě, že si založíte běžný osobní účet mKonto nebo podnikatelský účet mKonto Business. Dalších 300 Kč vám banka vyplatí, pokud zadáte dva...
 • Plátci DPH pozor, kontrolní hlášení klepe na dveře. Sledujte Finanční správu
  V poslanecké sněmovně se už brzy rozhoří spor o Elektronickou evidenci tržeb (EET), ale plátce DPH čeká už od ledna, respektive prvního čtvrtletí roku 2016 ještě další novinka – tzv. kontrolní ...
 • V Česku klesá počet vloupání
  Lidé se naučili lépe chránit svůj majetek. Počet vloupání dlouhodobě ubývá. Na klesajícím trendu se podle odborníků podílí i ochota Čechů svůj majetek lépe chránit pomocí nejrůznějších technologií, od bezpečnostních dveří, alarmů až po sofistikované kamerové systémy. Ještě v letech 2010 a 2011 se blížil počet vloupání 60 tisíc, jak ukazují policejní statistiky. Podle letošního vývoje je poměrně reálná naděje, že jich nebude ani 40 tisíc. V pololetí totiž bylo zaznamenáno „jen“ 18 537 případů. Výjimkou v tomto trendu byl přitom rok 2013, kdy došlo k jednorázovému nárůstu na více než 62 tisíc. Následující rok se ale zase vše vrátilo do starých kolejí a snižování pokračovalo. Informuje bezpečnostní agentura Securitas.
 • BBC: USA čelí výzvě k přerušení dodávek zbraní Saúdské Arábii; obvinění pučisty v Burkině Faso
  Rozhlasové vysílání BBC World Service informuje o tom, že úřady v Burkině Faso obvinily příslušníka armády, který vedl neúspěšný pokus o statní převrat. BBC se dále zmiňuje výzvě lidskoprávní organizace Amnesty International (AI), která po Spojených státech amerických požaduje, aby přestaly dodávat zbraně koalici vedené Saúdskou Arábií. Koalice totiž podle AI v Jemenu útočí na domy civilistů, školy a mešity. 
 • Generální ředitel ČRo Peter Duhan ze zdravotních důvodů rezignoval, jednání rady ČRo trvalo 8 minut
  Generální ředitel Českého rozhlasu rezignoval před mimořádným zasedáním Rady Českého rozhlasu. Ta se měla zabývat možným porušením zákona, protože Duhan v rádiu zaměstnával svého syna. Na dnešní jednání rozhlasové rady Duhan nepřišel...
 • Nejslabší výsledek obchodu v letošním roce

  Docela překvapivě pomalu rostly tržby maloobchodu v srpnu. Meziročně jen o 4,4 %, bez započítání motoristického segmentu jen o 3,3 %. Na to, jak se rostou prodeje aut, zlepšuje se kupní síla obyvatelstva díky nízké nezaměstnanosti, reálnému růstu mezd i pokračujícímu zlevňování spotřebního zboží to rozhodně není nijak oslnivý výsledek.

 • Český průmysl zrychlil, táhla jej především výroba automobilů. Naopak růst stavebnictví v srpnu zpomalil
  Podle nově zveřejněných dat Českého statistického úřadu v srpnu narostla průmyslová výroba v Česku. Pomohla především výroba aut. Statistický úřad také zveřejnil údaje maloobchodních tržeb, které v srpnu meziročně vrostly o 3,3 procenta, oproti července rostly ale pomaleji.

 • Shrnutí obchodování na americkém trhu

  Krátké shrnutí: 

  Akcie na Wall Street nedokázaly udržet zisky z úvodu obchodování, obrat do červených čísel zapříčinil výprodej v sektoru biotechnologií (-2,3 %). V čele poklesu stály po horším výhledu na 4Q15 akcie spol. Illumina (-10,6 %, 145,8 USD). Hlavní index S&P 500 nakonec odepsal 7 bodů a přerušil tak nejdelší růstovou sérii v tomto roce (5,6 % za 5 dní). Blue chips dokázaly uzavřít v zelených číslech kvůli výměně šéfa spol. DuPont (+7,7 %, 55,2 USD). S&P 500 Energy index pak posiloval šestý den v řadě, což je nejdelší série od ledna 2009 (+12 %). Oslabující dolar (reakce na Fed a slabší data z trhu  práce) vůči komoditním měnám pomáhá akciím producentů. Zlato se vyšplhalo k úrovni 1 150 USD (+1 %, 1147,2 USD/unce), zářijová maxima leží těsně pod hladinou 1 157 USD. Ropa (WTI +4,9 %, 48,5 USD) reagovala pozitivně na zářijový pokles těžby v USA. 

   

  Pohled na indexy:

  DJIA

  16 790,19

  +0,08%

  S&P 500

  1 979,92

  -0,36%

  NASDAQ

  4 748,36

  -0,69%

   

  Sektory:

  Energie

  +2,26%

  Finance

  -0,18%

  Technologie

  +0,19%

   

  Pohled na vybrané akcie, měny a komodity:

  EUR/USD

  1,1273

  +0,76%

  Zlato

  1 147,24

  +1,02%

  Brent ropa – future

  52,02

  +5,69%

  WTI ropa – future

  48,73

  +5,32%

   

 • NN přichází s inovativní službou, klienty zve za pojištěním na e-kávu

  NN pojišťovna a penzijní společnost spouští zcela inovativní službu pod názvem Kavárna NN. Klienti mají možnost zeptat se na radu ohledně životního pojištění finančního poradce on-line, prostřednictvím videohovoru. Unikátní způsob komunikace s klientem v sobě spojuje výhody osobního poradenství při současném zachování soukromí. Ve virtuální Kavárně NN si klienti mohou pojištění rovnou i sjednat. E-kávu si s pojišťovacím poradcem mohou vychutnat z pohodlí domova až do pozdních večerních hodin nejen ve všední dny, ale také o víkendu. Při sjednání pojištění přímo v Kavárně NN navíc získají speciální bonus. (Tisková zpráva: NN)

 • Značka Honor spouští kampaň s Evou Samkovou
  Značka mobilních telefonů Honor zahájila kampaň se svou novou tváří, olympijskou vítězkou Evou Samkovou. Až do konce listopadu potrvá soutěž založená na sázkách, tipování a překonávání se. Za kreativou kampaně stojí agentura Inspiro Solutions.
 • Růst průmyslu v Česku zrychlil, tradičně pomohla výroba aut
  Průmyslová výroba v Česku v srpnu zrychlila meziroční růst na 6,3 procenta, když v červenci vzrostla o 4,6 procenta. Růst průmyslu nadále táhla výroba aut. V srpnu se také proti červenci zrychlil nárůst nových zakázek. Čísla dnes zveřejnil Český statistický úřad.
 • Tesco chřadne. Ubývají mu zisky, zákazníci a trápí ho účetní skandál
  Řetězci supermarketů Tesco se v poslední době nedaří. Provozní zisk britské maloobchodní společnosti v prvním finančním pololetí propadl o 55 procent na 354 milionů liber, což je v přepočtu zhruba 13 miliard korun.
 • Růst průmyslu v srpnu zrychlil, stavebnictví rostlo pomaleji
  Praha - Český statistický úřad zveřejnil výsledky průmyslu, stavebnictví a maloobchodu za srpen. Průmyslová výroba v Česku v srpnu zrychlila meziroční růst na 6,3 procenta, když v...
 • Růst průmyslu v srpnu zrychlil, stavebnictví rostlo pomaleji
  Praha - Český statistický úřad zveřejnil výsledky průmyslu, stavebnictví a maloobchodu za srpen. Průmyslová výroba v Česku v srpnu zrychlila meziroční růst na 6,3 procenta, když v...
 • Máte kontokorent či kreditní kartu? Vypovědět je můžete kdykoli

  Píšeme na Hypoindex.cz: Zákon o spotřebitelském úvěru poskytuje spotřebiteli některé právní instrumenty k ochraně jeho práv. Jedním z práv spotřebitele je právo na výpověď spotřebitelského úvěru sjednaného na dobu neurčitou. Jak zákon upravuje tuto problematiku?

 • Crowdfunding: Přispěje k snížení vlivu bank?
  Alternativní způsob financování je nyní skloňován ve všech pádech.
 • EK musí zavést důkladnější měření emisí a přesnější testy pro auta, žádají europoslanci
  Evropská komise (EK) musí podle poslanců Evropského parlamentu rychle zavést důkladnější testování emisí vozidel. Díky tomu by měla předejít skandálům podobným tomu, který postihl německou automobilku Volkswagen. Poslanci Evropského parlamentu se na tom shodli při včerejší debatě o možných dopadech falšování testů emisí na země Evropské unie. Podle eurokomisařky pro vnitřní trh Elżbiety Bieńkowské komise vytvoří přesnější pravidla pro testování automobilů.  


Hitpardáda štítků