Novinka: NN kavárna sjedná pojištění přes videohovor. Jako odměnu nabízí bonus

Pokud si potřebujete při sjednání smlouvy s někým popovídat, můžete zkusit novinku od NN pojišťovny a NN penzijní společnosti s názvem NN kavárna. Prostřednictvím videohovoru se můžete s spojit s živým poradcem či poradkyní a zeptat se na otázky...


Zdroj: www.mesec.cz
Témata: NN, KAVÁRNA, VIDEOHOVOR, NN KAVÁRNA, BONUS, SJEDNÁNÍ, ŽIVOTNÍ, JAKO, PŘES, HODIN
 • ČNB zadržela víc padělků dolarů, méně korun a eur
  Česká národní banka (ČNB) zadržela letos ke konci září 3 626 padělaných a pozměněných bankovek a mincí. Oproti loňsku výrazně přibylo zadržených padělků dolarů.
 • Na jaké pocity si dát pozor při koupi nemovitosti
  Emoce jsou základní hybatelé našich životů. Ovlivňují, koho si vezmeme, jakou budeme dělat práci a také, kde budeme bydlet. Zejména pokud si člověk pořizuje bydlení financované hypotékou, měl by si vlastních pocitů všímat a přitom nezapomínat na rozum. Impulsivní rozhodnutí mohou vést k pozdějšímu rozčarování či nemalým finančním ztrátám.
 • Průzkum: Nejznámější značka kvality je Klasa
  Nejznámější značka kvality na českých potravinách je Klasa. Podle zářijového průzkumu agentury STEM/Mark si ji spontánně vybavilo 82 procent lidí, kteří alespoň zběžně značky kvality znají. Přibližně polovina populace o nich pouze slyšela nebo si je nevybavila.
 • Tubbr: Vše od Vašeho oblíbeného Youtubera na jednom místě
  V sobotu 10. října spustí multikanálová síť Tubbr novinku pro česko-slovenskou Youtuberskou scénu. Aplikace pro Youtubery a jejich fanoušky bude představena na akci ForGames v Letňanech...
 • Andrej Babiš uvádí: 24 minut. To musíte vidět
  Ministr financí Andrej Babiš se stal hvězdou nového pořadu 24 minut. V parodii na slavný seriál 24 hodin se šéf hnutí ANO pokusil ukázat, kolik účtenek lze za tento časový úsek získat v Chorvatsku, kde už nějakou dobu funguje elektronická evidence tržeb (EET), o jejíž zavedení Babiš usiluje i u nás.
 • Avon mění slogan, v kampani pracuje s Avon Ladies
  Avon mění slogan. Ten stávající „Vy děláte svět krásnějším“ se mění na „Krásné pro sebe“, čímž chce společnost zdůraznit individualitu a jedinečnost každé ženy. Změnu společnost komunikuje rebrandingovou kampaní s tvářemi Avon Ladies a jejich... celá aktualita »
 • Levná ropa brzdí dovozy do ČR
  Srpnová obchodní bilance skončila podle očekávání v podstatě na nule, respektive dovoz převýšil vývoz jen o sto milionů korun. Není to žádným překvapením, protože srpen je v důsledku dovolených v ...
 • Cesta k věčnému mládí? Chemici, kteří dostali Nobelovu cenu, našli klíč k pochopení rakoviny
  Tomas Lindahl se zaměřil na zkoumání poruch v přepisu DNA a postupně došel k závěru, že ve skutečnosti je tato molekula velmi nestabilní. Azíz Sancar zkoumal mechanismy, které obnovují bakteriální DNA poškozenou ultrafialovým zářením, a našel enzymy, díky nimž organismus takové poškození bez následků přežije. Paul Modrich výzkumem dosáhl lepšího pochopení vzniku nádorového bujení. S trochou nadsázky se dá říct, že nástroje na opravu DNA mohou být elixírem života a věčného mládí.
 • Prezident Kiska kritizoval Ficovo odmítání uprchlíků: Jako by se ze slovenského postoje vytratil člověk
  Prezident Slovenska Andrej Kiska ve středu kritizoval vládu premiéra Roberta Fica kvůli přístupu k řešení migrační krize. Podle něj Bratislava nepochopila solidaritu mezi zeměmi Evropské unie a nenabídla dostatečnou pomoc na bázi dobrovolnosti. Premiér Robert Fico poukazuje na bezpečnostní riziko a tvrdí, že většina uprchlíků je ekonomických.
 • AB InBev zvýšil nabídku za SABMiller, ten chce ještě více
  Světová pivovarnická jednička Anheuser-Busch InBev zvýšila nabídku na převzetí konkurenta SABMiller na zhruba 68 miliard liber (2,5 bilionu korun). Dodala, že SABMiller její předchozí dvě nabídky na převzetí odmítl. Podle vedení SABMilleru také nejnovější nabídka zaostává za skutečnou hodnotou podniku.

 • Evropský soud zamítl investorům odškodné od ECB kvůli Řecku
  Podle italských investorů uzavřela ECB s Řeckem v roce 2012 tajnou dohodu, která bance během restrukturalizace řeckého dluhu zajistila výhodnější podmínky na úkor ostatních věřitelů. Podle rozhodnutí evropského soudu ale byly jejich ztráty součástí běžných rizik na finančním trhu.
 • Paláce Prahy: Výstava připomíná sté výročí vzniku Šupichových domů
  V roce 1915 vznikl podle projektu významného architekta Emila Králíčka komplex tří multifunkčních domů, které dnes tvoří nároží Václavského náměstí a Štěpánské ulice. Výstava připomíná 100. výročí postavení paláce Rokoko a přilehlých Šupichových domů. Ty náleží ke stavbám geometrické secese s prvky kubismu a patří k nejlepším příkladům moderní palácové architektury.
 • Dvořák: ČT by mohla být bez přenosů z OH v letech 2018 - 2024
  Praha - Česká televize nebude moci v krajním případě vysílat přímé přenosy z letních a zimních olympijských her v období let 2018 až 2024. Vysílací práva pro toto období získal...
 • Černé zlato vystřelilo vzhůru o 12 % za tři dny - co žene ropné býky vpřed?

  Byl to asi opatrný optimismus, který zazněl na londýnské konferenci těžařů ropy, jenž pomohl ceně Brentu k nejvýraznějšímu dennímu růstu od konce srpna. Šéf ropného gigantu Shell sice nejprve poznamenal, že spíše než “Ropa a peníze” by se konference měla jmenovat “Více ropy a méně peněz”, ale vzápětí dodal, že vidí první známky vyrovnávání produkce a spotřeby ropy ve světě. V tomto ohledu zmiňoval zejména známky poklesu těžby “břidlicové ropy” v USA a silnější poptávku po ropě ve vyspělých zemích. Zároveň však připustil, že vyrovnávání bude ještě nějaký čas trvat.

 • Dvořák: ČT by mohla být bez přenosů z OH v letech 2018 - 2024
  Praha - Česká televize nebude moci v krajním případě vysílat přímé přenosy z letních a zimních olympijských her v období let 2018 až 2024. Vysílací práva pro toto období získal...
 • Česko vede v realitních investicích, pomohl prodej Palladia či RPG Bytů
  Česko je letos lídrem realitních investic ve střední a východní Evropě. Objem transakcí během prvních devíti měsíců letošního roku vzrostl meziročně o 130 procent na 2,358 miliardy eur (63,9 miliardy korun). Tvrdí to realitní poradenská společnost CBRE.
 • CBRE: Česko je lídrem regionu v realitních investicích
  Mnichov - Česko je letos lídrem realitních investic ve střední a východní Evropě. Objem transakcí během prvních devíti měsíců letošního roku vzrostl meziročně o 130 procent na 2,358...
 • CBRE: Česko je lídrem regionu v realitních investicích
  Mnichov - Česko je letos lídrem realitních investic ve střední a východní Evropě. Objem transakcí během prvních devíti měsíců letošního roku vzrostl meziročně o 130 procent na 2,358...
 • Dovoz ojetin do konce září stoupl o čtvrtinu na 112 tisíc aut
  Mezi přestárlými dováženými ojetinami nad 15 let vedou s velkým náskokem volkswageny, na dalších místech jsou škody a BMW. Dovoz ojetin se do konce září meziročně zvýšil o 24 procent na 112 606 osobních aut. Vyplývá to z údajů Svazu dovozců automobilů.
 • Růst ve stavebnictví zpomalil kvůli pozemnímu stavitelství
  Růst stavební produkce v srpnu zpomalil. Stavebnictví meziročně stouplo o 4,7 procenta po červencovém růstu o 12,3 procenta. Táhly ho inženýrské stavby, které nahradily výpadek v pozemním stavitelství. Ubylo také vydaných stavebních povolení a dokončených bytů, naproti tomu se začalo stavět víc bytů než před rokem. Informoval o tom dnes Český statistický úřad.


Hitpardáda štítků