Objekty touhy

Jako správný lovec umění Simon de Pury říká, že jeho nejoblíbenější obraz je ten, který ještě nemá. Po těchto dílech, jež nejenže nemá, ale asi ani nikdy mít nebude, touží nejvíc.


Zdroj: archiv.ihned.cz
Témata: TOUHY, POWERED, DISQUS, OBJEKTY TOUHY, COMMENTS, MADRID, COMMENTS POWERED BY, COMMENTS POWERED, POWERED BY, OBJEKTY
 • Katka v Křemíkovém údolí V: Na lovu lidí
  Tedy samozřejmě na lovu informací a inspirací. Ale k těm právě zprostředkovávají cestu lidé. Jak dělají v jiných start-upech marketing, jaké používají nástroje, jaké jsou trendy v oboru? Sbírám kontakty, domlouvám schůzky. Hlavní pracovní nástroje: káva a oběd.
 • Války gangů v Chicagu má zastavit antická hra
  Do amerických kin vstupuje nový celovečerní snímek známého režiséra Spikea Leeho. Film nazvaný Chi-Raq koprodukovaly Amazon Studios brzy bude k vidění i na stránkách Amazon.com. Snímek po vzoru starořecké hry Lysistrata vypráví o ženách, které se rozhodnou zastavit válku gangů tím, že jejich členům odepřou sex.
 • Londýnská spojka
  SKONČIL JSEM! Počátkem listopadu mě vystřídala Tereza Maxová. V redakci jsme se rozhodli nadělit si předčasný vánoční dárek a z české supermodelky...
 • Princezna u plotny
  Veganství nebylo nikdy tak sexy jako s Britkou Ellou Woodwardovou. Kromě celosvětově úspěšného blogu vydává už druhou kuchařku a knihkupci očekávají, že prodeje budou opět trhat rekordy. K vaření a rostlinné stravě přitom budoucí dědičku impéria Sainsbury's nedovedl rozmar, ale vzácná nemoc.
 • Šik charita
  Podarovat ty méně šťastné lze i elegantněji než pouze vypsat šek od stolu. Možností se nabízí spousta, stejně jako účelů, na které finance plynou. Módní svět dokazuje, že věnovat se dobročinnosti lze s noblesou a grácií, které jsou vždy "in".
 • Módní kniha
  Nejen módní nadšence nadchnou díla plná fotografií od předních umělců, jež dokumentují styl a vkus moderního šatníku, ale i pohled na dokonalou krásu. Objevíte dosud nevídané, podíváte se na místa, o kterých běžný smrtelník pouze sní. Vybrané publikace se budou vyjímat v každé knihovně i jako stylový doplněk rádoby náhodou položený na konferenčním stolku.
 • Při dražbách umění si připadám jako hazardní hráč v kasinu, říká slavný licitátor
  Šarmantní licitátor Simon de Pury je ve svém oboru legendou. V jeho režii se každá aukce mění ve thriller a přítomné dokáže nadchnout tak, že přihazují miliony, jako by šlo o drobné. V Londýně prozradil, proč si vždy nosí několik náhradních kladívek i co ho baví na tom, že ve svém věku dělá dýdžeje.
 • Nezapomenutelná vůně palačinek
  Jejich kariéra je stejně dlouhá jako naše svoboda. Po 26 letech se opět sešly v jednom pokoji, aby zavzpomínaly na první cestu do Paříže, makové šlejšky s příchutí domova a přátelství, které trvá dodnes.
 • Mysleli jsme, že bude ráj
  Se slovenskou političkou a diplomatkou o tom, proč Angela Merkelová nosí mužský oblek, nápisech "Češi, nekrást tady", Andreji Kiskovi i o tom, co by nikdy nenapsala na Facebook.
 • Pan Adams
  Muž, který změnil tvář popu 80. a 90. let, se dnes úspěšně etabluje nejen v hudbě, ale i ve filantropii a světě fotografie. Některé ze snímků, které ho proslavily na tomto poli umění, vám nyní exkluzivně přináší magazín proč ne?!
 • Objem bankovních úvěrů v září zrychlil růst na 7,6 procenta
  Celkový objem bankovních úvěrů stoupl ke konci letošního září meziročně o 7,6 procenta na 2,774 bilionu korun. Vyplývá to z údajů, které zveřejnila Česká bankovní asociace (ČBA). Růst zrychluje, loni činil necelých pět procent. Objem úvěrů poskytnutých obyvatelstvu vzrostl rovněž o 7,6 procenta.
 • Objem bankovních úvěrů v září zrychlil růst na 7,6 procenta. Domácnosti si nejvíce půjčují na bydlení
  Domácí ekonomika roste rychle. Celkový objem bankovních úvěrů stoupl ke konci září o 7,6 procenta. Jde o nejrychlejší nárůst za posledních šest let. Zájem o nové úvěry v podnikové sféře polevil, zatímco v sektoru domácností je o ně zájem stále intenzivnější. Nejvýznamnější složkou úvěrů čerpaných domácnostmi jsou úvěry na bydlení, z čehož devět desetin představují hypotéky.
 • Objem hypoték je za čtvrt roku vyšší než za prvních 5 let hypotečního financování!
  29.4.2015 - Rekordně nízké úrokové sazby a výborná dostupnost hypoték v kombinaci s oživením na realitním trhu a rostoucí reálnou ekonomikou pomáhají formovat nebývale silnou vlnu zájmu o úvěrové financování. Banky v březnu sjednaly hypotéky za 16,6 miliard.
 • Objem hypoték v roce 2007 bude atakovat hranici 150 mld. Kč
  2.11.2007 - Za první 3. čtvrtletí roku 2007 bylo poskytnuto více než 64 tisíc hypotečních úvěrů v celkovém objemu 109 miliard Kč. Ve 4. čtvrtletí tohoto roku očekáváme, že banky poskytnou až 40 mld. hypoték. Rekord letošního roku byl zaznamenán ve 2. čtvrtletí, kdy banky poskytly hypotéky v objemu 46,4 mld. Kč, ve 3. čtvrtletí to pak bylo 35,1 mld.
 • Objem hypoték znovu vystoupal ke 14 miliardám
  27.10.2014 - Suma poskytnutých úvěrů na bydlení vyšplhala za uplynulých 9 měsíců na téměř 140 miliard korun, z nichž plné 4/5 připadají na hypotéky. Tento trend potvrdily i zářijové statistiky. Banky v září sjednaly 8302 hypoték v celkové hodnotě 13,8 miliardy korun.
 • Objem intervencí ČNB mohl v listopadu mohl přesáhnout 2 miliardy eur

  Skutečnost, že ČNB v říjnu neprovedla na devizovém trhu žádné intervence, je pro mě překvapivé zjištění: z vývoje dekádní bilance ČNB jsem usuzoval na určitou aktivitu na konci měsíce října, kdy koruna reagovala na komentáře ECB o chystaném uvolnění měnové politiky na prosincovém zasedání.

 • Objem investic ve střední a východní Evropě za minulý rok dosáhl 9 miliard eur

  Na prvním místě v regionu je s dokončenými investičními transakcemi v hodnotě 4,1 miliard eur Polsko, následuje Česká republika s 2,65 miliardami eur (Tisková zpráva: JLL)

 • Objem obchodů s elektřinou na krátkodobých trzích OTE loni opět vzrostl

  Objem obchodů s elektřinou na denním spotovém trhu v Česku loni opět rostl a poprvé překonal hodnotu 20 terawatthodin (TWh). Na webu o tom informoval Operátor trhu s elektřinou (OTE), který krátkodobé trhy s elektřinou organizuje. Podle OTE bylo v roce 2016 celkem zobchodováno 20,14 TWh elektřiny, meziročně o 0,9 procenta více. Obchody na denním

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Objem plynu spalovaného při těžbě roste spolu s množstvím těžené ropy

  Podle posledních dat Světové banky se množství zemního plynu spalovaného při těžbě ropy v průběhu posledních pěti let zvýšilo. Navzdory trendu postupného omezování využívání této metody množství spalovaného plynu roste vzhledem k nárůstu těžby ropy. Spalování plynu je při těžbě ropy běžně využívanou metodou. V ložiscích se spolu se surovou ropou často nachází i zásoby zemního plynu. Pokud

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Objem prodané TV reklamy se v září meziročně zvýšil
  Ve srovnání s loňským zářím se letos objem prodaných reklamních TRPs zvýšil o 7 procent. celý článek »


 • Obří zážitek: Vousatý elegán z českých řek je nejlepší s čočkou a slaninou
  Noční dravec s nezaměnitelnými vousy nemá co do velikosti v našich vodách konkurenta. Sumec je u rybářů i v kuchyni stále populárnější, i proto, že v jeho mase nenajdete skoro žádné kosti. Sladkovodní ryby na český talíř rozhodně patří.
 • Obří zážitek
  Noční dravec s nezaměnitelnými vousy nemá co do velikosti v našich vodách konkurenta. Sumec je u rybářů i v kuchyni stále populárnější, i proto, že v jeho mase nenajdete skoro žádné kosti.
 • Obří skandál Volkswagenu ohrožuje i Škodu. Krize důvěry se...
  Volkswagen čelí největší krizi důvěry ve své historii kvůli podvodům při měření emisí. V. Německu se mluví o ráně pro pověstnou německou kvalitu. Otázka
 • Obrazy s rodokmeny
  Aukční sobota bude tentokrát patřit pražskému Dorotheu. Mimo jiné je na programu dražby Pohled na Vesuv významného ruského malíře marin Ivana...
 • O blízké budoucnosti (přítomnosti?) s Donaldem Trumpem: Velká zeď
  Američtí satirici jsou z nového prezidenta nešťastní. Jak parodovat muže, který v realitě překonává nejdivočejší fantazie humoristů? Těžko. Jde ale do tuhého, Donald Trump se ujímá úřadu, a tak ani satira nemůže prostě hodit flintu do žita. Požádali jsme přední české autory - spisovatele, kreslíře i komiky -, aby si představili, co nás v příštích čtyřech letech s Trumpem všechno může potkat.
 • O blízké budoucnosti (přítomnosti?) s Donaldem Trumpem: Trump prezidentem
  Američtí satirici jsou z nového prezidenta nešťastní. Jak parodovat muže, který v realitě překonává nejdivočejší fantazie humoristů? Těžko. Jde ale do tuhého, Donald Trump se ujímá úřadu, a tak ani satira nemůže prostě hodit flintu do žita. Požádali jsme přední české autory - spisovatele, kreslíře i komiky -, aby si představili, co nás v příštích čtyřech letech s Trumpem všechno může potkat.
 • O blízké budoucnosti (přítomnosti?) s Donaldem Trumpem: Prvních jedenáct tweetů Donalda Trumpa ve funkci prezidenta USA
  Nikdo přesně neví, co se Donaldu Trumpovi honí hlavou. Ale jisté je, že se to dříve nebo později objeví na Twitteru. Zde je prvních jedenáct tweetů, které zveřejní okamžitě po svém zvolení.
 • O blízké budoucnosti (přítomnosti?) s Donaldem Trumpem: Co by na Trumpovo zvolení americkým prezidentem řekli Našeho Národa Největší Mrtví
  Američtí satirici jsou z nového prezidenta nešťastní. Jak parodovat muže, který v realitě překonává nejdivočejší fantazie humoristů? Těžko. Jde ale do tuhého, Donald Trump se ujímá úřadu, a tak ani satira nemůže prostě hodit flintu do žita. Požádali jsme přední české autory - spisovatele, kreslíře i komiky -, aby si představili, co nás v příštích čtyřech letech s Trumpem všechno může potkat.
 • O blízké budoucnosti (přítomnosti?) s Donaldem Trumpem: Česká pozice
  Američtí satirici jsou z nového prezidenta nešťastní. Jak parodovat muže, který v realitě překonává nejdivočejší fantazie humoristů? Těžko. Jde ale do tuhého, Donald Trump se ujímá úřadu, a tak ani satira nemůže prostě hodit flintu do žita. Požádali jsme přední české autory - spisovatele, kreslíře i komiky -, aby si představili, co nás v příštích čtyřech letech s Trumpem všechno může potkat.
 • Objev? Můj syn.
  Jan Lamser, finančník

Hitpardáda štítků