Ovládat cizí jazyk je v technické profesi nutností. Převládá stále...

Schopnost ovládat minimálně jeden cizí jazyk je dnes naprostou nutností pro pracovníky zejména v technických profesích. Větší


Zdroj: student.finance.cz
Témata: JAZYK, JAZYKY, STÁLE, JAZYKOVÉ, JAZYK JE, CIZÍ, ZHRUBA, ZAMĚSTNANCŮ, TVOŘÍ, PERSONÁLNÍ • O víkendu se doladil největší obchod českého internetu posledních let, zlom přišel na poslední chvíli
  Jak motejlek.com v předstihu informoval, během víkendu se dokončila transakce, při níž 100 procent v e-shopové skupině Netretail Holding, jejímž hlavním aktivem je Mall.cz, a v česko-slovenském internetovém srovnavači cen Heureka, získala za finančního krytí Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a proti původním zprávám i PPF Group, investiční skupina Rockaway Jakuba Havrlanta. Do posledních dnů bylo ve hře i jiné řešení.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • O víkendu sázkaři prohráli o miliony víc. Zaváhalo neobvykle moc favoritů včetně Barcelony nebo Chelsea
  O víkendu zaváhalo neobvykle mnoho favoritů - a to způsobilo, že sázkové kanceláře měly jedny z nejúspěšnějších dnů tohoto roku. V případě Fortuny sázkaři prohráli oproti jiným víkendům o pět milionů korun víc. Sázkařům kazily tikety týmy jako Barcelona, Bayern, Manchester City, Manchester United, Chelsea nebo Liverpool.
 • Ověřte si, zda nemáte škodovku s podvodným softwarem
  Majitelé škodovek mohou nově jednoduše zjistit, zda se jejich vozů netýká aktuální kauza ohledně softwaru, který umožňuje skrýt skutečnou hladinu emisí.
 • O velkorysosti Němců v souvislostech
  Jsme prý málo solidární. Česko spolu s dalšími zeměmi visegrádské čtyřky čelí ostré kritice ze strany Německa, že se příliš nehrnou do přijímání.....
 • Ovčáček jde bojovat za svobodu po boku Bobošíkové - Echo24.cz
  Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček vstoupil zhruba před týdnem do oblastní organizace Českého svazu bojovníků za svobodu v Lidicích. Výbor
 • OVB Allfinanz si vysloužila pokutu 5 mil. Kč. Za prodej IŽP

  Klamání klientů se finančním poradcům nevyplatí. Česká národní banka stále efektivněji a lépe nekalé praktiky odhaluje a trestá. Jako poslední obdržela pokutu 5 mil. Kč společnost OVB Allfinanz za prodej investičního životního pojištění. Co provedla? A co na pokutu říká OVB?

 • O Vattenfall usilují i Mongolové
  V bitvě o německá aktiva švédského koncernu Vattenfall se objevil další zájemce. Jedná se o v loňském roce založenou mongolskou polostátní firmu Lausitz Mongolia Mining Generation (LMMG). Z tendru byla ale, stejně jako aktivisté z Greenpeace, vyřazena.
 • O Vánocích všichni utrácejí, vy na tom můžete vydělat
  Možná právě přemýšlíte, jak budou letos vypadat vaše vánoční nákupy . Někdo s nimi začal už v listopadu, někdo si je tradičně nechává na 23. 12. Známe to jistě všichni – pár týdnů před Vánoci vypukne nákupní horečka , která se s ubíhajícími dny stupňuje.
 • O Vánocích se přepraví největší množství balíků v historii

  Přepravní společnosti během Vánoc rozvezou historicky největší množství balíků a v době, kdy vrcholí vánoční nákupy, se podle zásilkové služby GLS zvýší počet přepravovaných balíků až na 3,5 násobek oproti letním měsícům. Podle odhadu Asociace pro elektronickou komerci letos Češi v předvánočním období utratí v tuzemských e-shopech více než 25 miliard korun, což bude zhruba o 20 % více než vloni. Větší výdaje za dárky souvisí s příznivou ekonomickou situací i optimistickým výhledem pro nadcházející měsíce. (Tisková zpráva: GLS)

 • Ovál v obdélníku: Ty na první pohled nejjednodušší věci dají častokrát nejvíce práce, výsledek ale stojí za to
  Úsporný byt pro čtyřčlennou rodinu nemusí představovat jen dobře poskládané "krychle". Řešením může být i rafinovaná hra s obloukem. Projekt byl promyšlený do posledního detailu.

 • Ovládne francouzské regiony Národní fronta? Vede volby
  Po nedělním prvním kole regionálních voleb ve Francii vede podle prvních odhadů výsledků nacionalistická Národní fronta, která si zajistila 30,6 procenta hlasů. Na druhém místě je konzervativní strana Republikáni exprezidenta Nicolase Sarkozyho (27 procent). Až jako třetí se jeví vládní socialisté prezidenta Françoise Hollandea (22,7 procenta), vyplývá podle agentury Reuters z průzkumu společnosti Ifop-Fiducial před volebními místnostmi.
 • Ovládnout média, změnit právo, policie až do domu...
  Zdálo by se, že je to dávno pryč, že je to minulost. Od puče, kterým komunisté zahájili ovládnutí země a lidí tehdejšího Československa, uběhl skoro jeden celý lidský život. Opravdu je to jen minulost, nebo se zvláštním způsobem otiskuje tato událost do naší přítomnosti?
 • Ovlivnila finanční krize ceny pozemků?
  28.1.2009 - Panelové byty v neatraktivních lokalitách zaznamenaly v posledních měsících velký propad cen. Kvalitní bydlení v centrech měst a v novostavbách si svou cenu drží a nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k nějaké výrazné změně.
 • Ovlivnila finanční krize ceny pozemků?
  28.1.2009 - Panelové byty v neatraktivních lokalitách zaznamenaly v posledních měsících velký propad cen. Kvalitní bydlení v centrech měst a v novostavbách si svou cenu drží a nic nenasvědčuje tomu, že by mělo dojít k nějaké výrazné změně.
 • Ovlivní volby ve Velké Británii směr budoucího vývoje EU?
  Britské volby rozhodnou dva vlivy: Nerovnost a počet mandátů, které získá Strana za nezávislost Spojeného království…aneb přístup „Je to v ekonomice.
 • Ovlivňování a cenzura Hollywoodu islámskou organizací CAIR
  "Pokud jsme praktikujícími muslimy, jsme nad zákonem země." Cenzura epizody South Park z důvodu urážky proroka Mohameda.
 • Ovplyvní Európu nová Svätá trojica? (Týždeň vo financiách očami komentátora)

  Píšeme na Investujeme.sk: Taký nervózny vstup do nového roka si väčšina investorov ani nemôže pamätať! Finančné trhy zasiahlo čínske spomalenie a známy finančník tuší novú krízu. Priemyselníci nezakrývajú strach z možného rozpadu EÚ, no jazzové ikony nám zahrajú o tom, že na konci tohto čierneho tunela predsa len vidieť svetlo! 

 • O vydání Langrových dokumentů policii rozhodne ostravský soud
  Olomouc - Krajský soud v Ostravě bude rozhodovat o tom, zda dokumenty zajištěné při domovních prohlídkách u exministra Ivana Langra bude možné použít jako důkazní materiál v olomoucké kauze údajné korupce. O vydání dokumentů, které jsou po prohlídkách v úschově České advokátní komory (ČAK), požádala policie těsně před koncem patnáctidenní lhůty. Napsal to dnes server Česká-justice.cz a deník Právo. Langer v kauze obviněn nebyl.
 • O vydavateli
  O vydavateli. Ekonomika. podnikání, investice. Jak. dělat efektivně byznys, jak pro podnikání využívat moderní technologie, jak se zorientovat ve spleti zákonů. Jak
 • O výstavbu solární elektrárny v Černobylu projevily zájem čínské společnosti

  Výstavbu plánované gigawattové fotovoltaické elektrárny v zakázané oblasti okolo jaderné elektrárny Černobyl by měly mít na starost čínské společnosti. Výstavba elektrárny v uzavřené zóně o rozloze 2600 km čtverečních by měla začít již v příštím roce. Realizaci projektu bude mít na starost China National Complete Engineering Corporation (CCEC), dceřiná společnost čínského státního konglomerátu Sinomach, přičemž GCL-SI zajistí dodávku a

  Publikováno na webu oEnergetice.cz
Hitpardáda štítků