Pět tipů, jak hledat brigádu - Finance.cz

Letní prázdniny jsou v plném proudu a studenti se stále ještě poohlížejí po možném přivýdělku. Jaké. jsou nejlépe placené studentské brigády a jak je hledat?


Zdroj: student.finance.cz
Témata: KALKULAČKA, CO, LZE, VÝPOČET, ZAHRANIČÍ, MCROY CZECH, V ZAHRANIČÍ, AKCIE, CO JSOU, HLEDAT

 • Životní pojištění FLEXI od Pojišťovny České spořitelny je opět inovováno
  Tak jako každý rok k 1. lednu, i letos Pojišťovna České spořitelny inovovala své FLEXI životní pojištění. Za stejné peníze nyní kryje více diagnóz vážných onemocnění. Klienti, kteří si sjednají pojištění klíčových...
 • Nový podnikatelský účet bez poplatků s výběrem z bankomatů v ČR zdarma a bez dodatečných podmínek
  Equa bank přišla v novém roce s účtem pro fyzické osoby-podnikatele, který je zdarma, a to bez dalších podmínek. Podnikatelé tak získávají bezplatný účet s neomezeným počtem výběrů...
 • Průmyslová aktivita v eurozóně stoupla v prosinci ve všech zemích
  Průmyslová aktivita v eurozóně v prosinci stoupla na nejvyšší úroveň za 20 měsíců. Růst však zůstával nevýrazný, přestože firmy čtvrtý měsíc za sebou snižovaly ceny a slabší euro zlevňovalo jejich zboží mimo měnovou unii. Vyplývá to z konečných výsledků průzkumu, který mezi nákupními manažery provedla společnost Markit.
 • Česká rafinérská se po pěti letech dohodla s Mero na přepravě ropy
  Česká rafinérská ze skupiny Unipetrol se dohodla na podmínkách přepravy a úschovy ropy se státním správcem ropovodů Mero. Nová smlouva je platná od 1. ledna 2016, společnosti budou ještě jednat o výši přepravního tarifu. Jednání trvala od roku 2010. Smlouva byla uzavřena na dobu neurčitou. 
 • Ako mi imperialisti už celkom pobláznili rozum (Prelom rokov vo financiách očami komentátora)

  Píšeme na Investujeme.sk: Kráľovský menový pár EURUSD stratil vlani desať percent, v tomto roku nás čaká dlho pripravovaný voľný obchod EÚ s Ukrajinou a prudké zvýšenie minimálnej mzdy. Dozvedel som sa, kto sa zahráva s cenami ropy a prečo sa jej hovorí čierne zlato a chudobného Františka na Petrovom stolci nečakane nahradí černošský pápež riadený americkými miliardármi.

 • Čína po propadu akcií zastavila obchodování, klesá i trh v Evropě
  Peking/Praha - Rok 2016 nezačal pro čínské akciové trhy dobře. Hnes v první obchodní den se propadly o sedm procent a obchodování bylo poté na zbytek dne přerušeno.
 • Týdenní report - 53. týden 2015
  Souhrn dění na kapitálových trzích v ČR, Polsku, USA a Německu za období 28.12.2015 - 31.12.2015brbr pbrJan Raška, analytikbrFio banka, a.s.brpbrhttp://www.fio.cz/docs/zpravodajstvi/31-reportTydenni/cz/172944_W_150053.pdfbr
 • ČEZ se zaměřuje na Německo, spolupracuje s Aquila Capital

  Společnost ČEZ rozšiřuje své aktivity v Německu. Nyní navazuje spolupráci se skupinou Aquila Capital, která má pro českou energetickou společnost vyhledávat akvizice ve větrných elektrárnách. Již nyní probíhá podle tiskové zprávy analýza projektu o výkonu 30 MW.  Společnost Aquila Capital patří mezi přední správce aktiv v obnovitelných zdrojích v Německu. Pro společnost ČEZ má vyhledávat

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Nejkrásnější lyžařská střediska v Evropě
  Mezi nejkrásnější lyžařská střediska patří francouzské Val Thorens, které opakovaně vyhrálo "World's Best Ski Resort". V roce 2015 ho vystřídalo legendární středisko Kitzbühel. Pozadu však nezůstává ani Saalbach Hinterglemm, místní svahy nabízí 70 nejmodernějších lanovek a vleků.
 • Podmínky v průmyslu se v prosinci zlepšily, index PMI roste
  Praha - Jak ukazuje idnex PMI, podmínky ve zpracovatelském sektoru v Česku se v prosinci zlepšily. Index sleduje výrobu, nové objednávky, zaměstnanost, termíny dodávek od dodavatelů a zásoby.


 • Pět témat důležitějších než ochrana českých hranic
  Našim dětem™ bude nejspíš jedno, kolik vlčáků necháme čenichat v lánech za Břeclaví. Stoprocentně ale pocítí následky toho, čemu kvůli téhle panice nevěnujeme dost pozornosti.
 • Pět témat důležitějších než ochrana českých hranic
  Našim dětem™ bude nejspíš jedno, kolik vlčáků necháme čenichat v lánech za Břeclaví. Stoprocentně ale pocítí následky toho, čemu kvůli téhle panice nevěnujeme dost pozornosti.
 • Pět technologických akcií pro rok 2016

  Pět technologických akcií pro rok 2016
  Jaké akcie pro rok 2016 doporučuje Josh Spencer, manažer fondu T. Rowe Price Global Technology Fund.
   

  JD.com (JD)

  Vedoucí online maloobchodní prodejce v Číně má dobrou pověst v prodeji vysoce kvalitního zboží a vyznačuje se i rychlou dodávkou. Jde o podobnou společnost, jako v USA společnost Amazon. Společnost v oblasti online prodejů rychle roste a pořád zde existuje prostor pro další růst. Zhodnocení je velmi atraktivní vzhledem k rychle rostoucí střední třídě v Číně.
   
   

   

  Tesla (TSLA)

  Podle Joshe Spencera začnou elektrická auta převažovat jazýček vah na svoji stranu v letech 2016 a 2016. K současně vyráběnému SUV, Model X se má začít vyrábět mnohem levnější a uživatelsky přívětivější Model 3, odvozenina úspěšného Modelu S, který se dobře prodává a přináší společnosti zisk. Tesla je bezesporu vedoucí společností ve výrobě elektrických aut.
   
   

   

  Alphabet (GOOGL)

  Silný růst vedený úspěchem ve vývoji mobilních telefonů a růstu YouTube, úložišti video souborů. Nové koště dobře mete – nový finanční ředitel vnese novou dimenzi do finanční disciplíny. Společnost oznámila, že vůbec poprvé bude zpětně odkupovat akcie, protože se společnosti daří generovat spoustu zisku.
   
   

   

  Applied Materials (AMAT)

  Největší světová společnost, která vyrábí zařízení pro výrobu polovodičových součástek, těží z objednávek společností, které prudce investují v důsledku růstu HDP a mírného oživení na světových trzích. Investice do špičkového výrobního zařízení přináší společnosti AMAT zisk. Další výhodou společnosti je silný management, rostoucí podíl na trhu, agresivní odkup vlastních akcií a atraktivní zhodnocení.
   
   

   

  NXP Semiconductors (NXPI)

  Technologická společnost NXPI prodáv počítačové obvody pro průmysl a pro automobily. Společnost těží z rostoucích objednávek v těchto dvou segmentech trhu a ze současného růstu elektroniky. Akvizice společnosti Freescale vytváří předpoklad dalšího růstu a další expanze do oblasti automobilového průmyslu. Společnost provádí zpětný odkup akcií, což je pro investory žádoucí politika.
   
   


  Redakce: www.akcieatrhy.cz
  Zdroj: Adam Shell
   
 • Pět skvělých šunek místo gothaje? Večer je vyhodíme, říká šéf...
  Byl to první výzkum svého druhu, který ukázal, že Češi v některých případech dostávají ve stejném obalu jiné zboží než Němci. Ředitel
 • Pět šílených investic, na kterých lze pořádně vydělat
  1. Pohřebnictví Stonemore Dividenda v současnosti kolem devíti procent a perspektivní obor - pohřby. Není to akcie ke spekulaci na růst ceny - hodně.....
 • Petr Zaoral povede průmyslové oddělení společnosti Colliers International
  Společnost Colliers International posiluje tuzemský tým. Na pozici ředitele průmyslového oddělení nastoupil Petr Zaoral. Bude rozvíjet vztahy s klíčovými klienty působícími v leteckém, automobilovém, výrobním a farmaceutickém odvětví.
 • Petr Zámečník - Investujeme.cz | Fincentrum
  Současná vláda ruší penzijní systém předešlé vlády. Politici hledají cesty pro financování potřeb důchodců v penzi. Černý pátek, víkend i týden sice.
 • Petr Zámečník - Hypoindex.cz | Fincentrum
  S příchodem zimy se chataři pomalu vracejí do svých trvalých domovů. Poslancům na stole přistál návrh zákona o úvěru pro spotřebitele. Super nízké úrokové sazby.
 • Petr Zajíc: S nižšími výnosy na akciových trzích se musíme smířit

  Akciové trhy si prožily v letošním roce slabší i silnější chvilky. Kolik bylo možné v letošním roce na akciových trzích vydělat? Co se bude na akciovém trhu dít v příštím roce? Kam zaměřit své investice? Svůj pohled na akciové trhy nabídl Petr Zajíc, Senior Portfolio Manager investiční společnosti Pioneer Investments v Rakousku.

 • Petr Zahradník se stal členem Evropského hospodářského a sociálního výboru (Šéfové)

  Ekonom, poradce prezidenta Hospodářské komory ČR, Petr Zahradník se stal členem Evropského hospodářského a sociálního výboru (EHSV). EHSV je poradní institucí Evropské unie. Byl založen roku 1957 s posláním poskytovat odborné poradenství hlavním orgánům EU (Evropské komisi, Evropské radě a Evropskému parlamentu).

  pokračování »


 • Pět tipů, jak ušetřit až 70 procent nákladů za topení

  Prázdniny utekly jako voda a s nimi i teplé letní dny, kdy jsme si užívali do sytosti sluníčka. S přicházejícím podzimem musíme obměnit nejen svůj šatník, ale především bychom se měli zaměřit na náš domov a zajistit, aby nám zbytečně neunikalo teplo. Stačí jen pár dobrých tipů, jak minimalizovat tepelné ztráty, a můžete svůj účet za ...

  The post Pět tipů, jak ušetřit až 70 procent nákladů za topení appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

 • Pět tipů, jak vyhrát dražbu nemovitostí – komentář společnosti

  Moderní technologie mění svět nemovitostí, nakupovat v dražbě lze i z pohodlí domova. Drtivá většina dražeb nyní probíhá elektronicky. Proč dát přednost nákupu nemovitosti v dražbě před jinými způsoby? Oproti jiným metodám jsou dražby naprosto bezpečné, rychlé a nemovitosti můžete pořídit za daleko nižší ceny, než je běžné. Navíc elektronické dražby jsou komfortní a transparentní. Žádné skryté nabídky, žádné složité scénáře a dlouhé prostoje, kdy není jasné, kdo je vítěz. A pokud chcete získat svůj vysněný rodinný dům, byt nebo jinou nemovitost, zde je několik tipů od společnosti Eurodražby.cz, jak uspět v dražbě nemovitostí:

 • Pět tipů pro onlinové nakupování
  Onlinové nakupování šetří čas a poskytuje možnost většího výběru, než byste stihli při běhání po obchodech. Je však dobré vyvarovat se zbytečných chyb.
 • Pět tisíc nebezpečných koloběžek do obchodů nepůjde
  Pražští celníci v pondělí zadrželi ještě před uvedením na trh pět tisíc nebezpečných dětských koloběžek z Číny. Na webu Celní správy ČR to v úterý uvedla mluvčí Celního úřadu v Praze Ivana Kurková.
 • Pět unikátních vynálezů z brněnského VUT jde do praxe
  Vědci z Vysokého učení technického v Brně (VUT) oficiálně představili pět českých vynálezů, které dokázali dotáhnout do fáze výroby a poslat do světa k využití v průmyslu. Ten na nich může reálně vydělávat miliardy korun ročně.
 • Pět unikátních vynálezů z brněnského VUT jde do praxe
  Vědci z Vysokého učení technického v Brně (VUT) oficiálně představili pět českých vynálezů, které dokázali dotáhnout do fáze výroby a poslat do světa k využití v průmyslu. Ten na nich může reálně vydělávat miliardy korun ročně.
 • Pět věcí, které jste (ne)věděli o penzijním spoření
  Loučíte se svým spořicím účtem a hledáte jiné možnosti investování, které mají výrazně vyšší zhodnocení? S penzijkem můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. ČSOB doplňkové penzijní spoření se skládá z několika účastnických fondů.
 • Pět věcí, v kterých se bohatí a mocní podobají psychopatům
  Abyste se mohli stát úspěšným a bohatým podnikatelem, je mnohdy potřeba jít jak se říká „přes mrtvoly“. Ne náhodou je tak vysoko-ziskové a také vysoko-rizikové podnikatelské prostředí přitahováno lidmi s totožnými cíli, které sledují lidé s dysfunkční osobností. Alespoň podle novináře Jona Ronsona, který o podobenství boháčů a psychopatů píše ve své knize Kdo je psychopat.
 • Pět vět, které vás u pracovního pohovoru vyřadí - Finance.cz
  Pohovor patří k hledání nového zaměstnání. Není. nutné z něho mít přehnaný respekt, ale dobrá příprava se vyplatí. Existují. byste při.
 • Pět zásadních důchodových změn v letech 2009 až 2016

  Mezi roky 2009 až 2016 došlo k řadě důchodových změn. Byl zaveden a zrušen II. důchodový pilíř. Přesto nejdůležitější důchodové změny s ohledem na výši státního důchodu lze hledat jinde. Podívejme se na pět z nich. 
Hitpardáda štítků