Pět vět, které vás u pracovního pohovoru vyřadí - Finance.cz

Pohovor patří k hledání nového zaměstnání. Není. nutné z něho mít přehnaný respekt, ale dobrá příprava se vyplatí. Existují. byste při.


Zdroj: student.finance.cz
Témata: ÚŘAD, MCROY CZECH, MCROY, CZECH, IVETA, PERSONÁLNĚ, MZDA, IVETA SMUTNÁ, SMUTNÁ Z, DŮCHODU

 • Kováře v čele Staropramenu vystřídá Kovařík, šéf maďarských pivovarů Borsodi Sorgyar
  Zbyněk Kovář řídil Pivovary Staropramen osm let. Petr Kovařík nastoupil do Staropramenu již v roce 1994 a postupně se vypracoval do manažerských pozic. Současný ředitel bude dál pracovat pro společnost v jiné zemi.
 • Údajná dohoda: Rusko a USA umožní Asadovi odchod ze Sýrie
  Spojené státy a Rusko se dohodly, že v rámci jednání o politickém řešení syrského konfliktu umožní syrskému prezidentovi Bašáru Asadovi uchýlit se do ciziny. Napsal to dnes panarabský list Al-Haját. Podobné informace o souhlasu Ruska s odstoupením Asada se objevily také v minulosti, ale nepotvrdily se.
 • Horníci řeší budoucnost bez uhlí
  Éra hlubinných hnědouhelných dolů zastavením těžby na lomu Centrum u Mostu končí. Poslední uhlí vyjede z posledního hnědouhelného dolu v Česku v pátek. Havíři, samospráva, politici i těžaři tak řeší budoucnost bez uhlí.
 • Bezcelní limit pro zásilky do USA se zvýšil na 800 dolarů, doprava z EU tak vyjde levněji
  Spojené státy americké upravily limit pro bezcelní řízení u zásilek importovaných ze zemí Evropské unie. Z dosavadních 200 dolarů došlo k jeho navýšení na 800 dolarů. Zboží do této hodnoty (přibližně 19 200 Kč dle aktuálního kurzu) tak nepodléhá proclení ani dalším daním, a jejich zaslání tudíž vyjde levněji.
 • V Prologis Parku D1 se staví nové budovy pro Logfex a Nagel Group
  Developer Prologis rozšíří svůj park Prague D1 East o další dvě haly. Celková rozloha nových prostor bude 10 360 metrů čtverečních. Obě budovy jsou pronajaty ještě před zahájením výstavby.
 • Noc mezi žraloky čeká na tři výherce nevšední soutěže, spát budou přímo v akváriu
  Společnost Airbnb vyhlásila netradiční soutěž. Výherci stráví noc uprostřed obřího akvária. Ve speciální skleněné místnosti se ponoří mezi žraloky.
 • VIDEO: Mastodont na kolech
  Když na silnici potkáte velký terénní automobil, občas mu možná podvědomě dáte přednost. Je přece větší. Podobné starosti byste ale určitě neměli za volantem gigantického dumperu Komatsu 730e. Podívejte se, co se stane, když se mu do cesty postaví Toyota Land Crusier.
 • Radiožurnál mění šéfredaktora. Jana Pokorného nahradí Ondřej Suchan
  Český rozhlas obmění vedení zpravodajství a publicistiky. Šéfredaktorem nejposlouchanější stanice Radiožurnál se od dubna stane Ondřej Suchan. Ve funkci vystřídá Jana Pokorného, který se od března stal ředitelem zpravodajství.
 • Problémy SunEdison se prohlubují, spekuluje se o bankrotu

  Problémy americké společnosti SunEdison zabývající se především solární energetikou  nekončí. Po nedávno zrušeném převzetí společnosti Vivint Solar bylo v pondělí oznámeno zahájení vyšetřování kvůli možnému zkreslování finanční situace společnosti. Akcie SunEdison se od července propadly o více než 98 % a začínají se objevovat spekulace o bankrotu. Akcie společnosti SunEdison se po zprávách z počátku tohoto týdne propadly na rekordní

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Předseda představenstva ČEPS byl odvolán

  Ke dni 31. 3. 2016 byl z rozhodnutí dozorčí rady odvolán předseda představenstva ČEPS Vladimír Tošovský. Společnost to uvedla ve své tiskové zprávě. Představenstvo zvolí nového předsedu na svém dalším zasedání. Vladimír Tošovský stál v čele provozovatele přenosové soustavy téměř deset let s krátkou přestávkou, během níž zastával funkci ministra průmyslu a obchodu ve vládě Jana

  Publikováno na webu oEnergetice.cz • Pět věcí, v kterých se bohatí a mocní podobají psychopatům
  Abyste se mohli stát úspěšným a bohatým podnikatelem, je mnohdy potřeba jít jak se říká „přes mrtvoly“. Ne náhodou je tak vysoko-ziskové a také vysoko-rizikové podnikatelské prostředí přitahováno lidmi s totožnými cíli, které sledují lidé s dysfunkční osobností. Alespoň podle novináře Jona Ronsona, který o podobenství boháčů a psychopatů píše ve své knize Kdo je psychopat.
 • Pět věcí, které jste (ne)věděli o penzijním spoření
  Loučíte se svým spořicím účtem a hledáte jiné možnosti investování, které mají výrazně vyšší zhodnocení? S penzijkem můžete zabít dvě mouchy jednou ranou. ČSOB doplňkové penzijní spoření se skládá z několika účastnických fondů.
 • Pět unikátních vynálezů z brněnského VUT jde do praxe
  Vědci z Vysokého učení technického v Brně (VUT) oficiálně představili pět českých vynálezů, které dokázali dotáhnout do fáze výroby a poslat do světa k využití v průmyslu. Ten na nich může reálně vydělávat miliardy korun ročně.
 • Pět unikátních vynálezů z brněnského VUT jde do praxe
  Vědci z Vysokého učení technického v Brně (VUT) oficiálně představili pět českých vynálezů, které dokázali dotáhnout do fáze výroby a poslat do světa k využití v průmyslu. Ten na nich může reálně vydělávat miliardy korun ročně.
 • Pět tisíc nebezpečných koloběžek do obchodů nepůjde
  Pražští celníci v pondělí zadrželi ještě před uvedením na trh pět tisíc nebezpečných dětských koloběžek z Číny. Na webu Celní správy ČR to v úterý uvedla mluvčí Celního úřadu v Praze Ivana Kurková.
 • Pět tipů pro onlinové nakupování
  Onlinové nakupování šetří čas a poskytuje možnost většího výběru, než byste stihli při běhání po obchodech. Je však dobré vyvarovat se zbytečných chyb.
 • Pět tipů, jak vyhrát dražbu nemovitostí – komentář společnosti

  Moderní technologie mění svět nemovitostí, nakupovat v dražbě lze i z pohodlí domova. Drtivá většina dražeb nyní probíhá elektronicky. Proč dát přednost nákupu nemovitosti v dražbě před jinými způsoby? Oproti jiným metodám jsou dražby naprosto bezpečné, rychlé a nemovitosti můžete pořídit za daleko nižší ceny, než je běžné. Navíc elektronické dražby jsou komfortní a transparentní. Žádné skryté nabídky, žádné složité scénáře a dlouhé prostoje, kdy není jasné, kdo je vítěz. A pokud chcete získat svůj vysněný rodinný dům, byt nebo jinou nemovitost, zde je několik tipů od společnosti Eurodražby.cz, jak uspět v dražbě nemovitostí:

 • Pět tipů, jak ušetřit až 70 procent nákladů za topení

  Prázdniny utekly jako voda a s nimi i teplé letní dny, kdy jsme si užívali do sytosti sluníčka. S přicházejícím podzimem musíme obměnit nejen svůj šatník, ale především bychom se měli zaměřit na náš domov a zajistit, aby nám zbytečně neunikalo teplo. Stačí jen pár dobrých tipů, jak minimalizovat tepelné ztráty, a můžete svůj účet za ...

  The post Pět tipů, jak ušetřit až 70 procent nákladů za topení appeared first on Zprávy, ZprávyExtra.cz.

 • Pět tipů, jak hledat brigádu - Finance.cz
  Letní prázdniny jsou v plném proudu a studenti se stále ještě poohlížejí po možném přivýdělku. Jaké. jsou nejlépe placené studentské brigády a jak je hledat?
 • Pět témat důležitějších než ochrana českých hranic
  Našim dětem™ bude nejspíš jedno, kolik vlčáků necháme čenichat v lánech za Břeclaví. Stoprocentně ale pocítí následky toho, čemu kvůli téhle panice nevěnujeme dost pozornosti.

 • Pět zásadních důchodových změn v letech 2009 až 2016

  Mezi roky 2009 až 2016 došlo k řadě důchodových změn. Byl zaveden a zrušen II. důchodový pilíř. Přesto nejdůležitější důchodové změny s ohledem na výši státního důchodu lze hledat jinde. Podívejme se na pět z nich. 

 • Pět zásad pro měkký dárek
  Pokud se u stromečku nechcete dívat na kyselé obličeje svých potomků, měkké dárky nakupujte s rozvahou a respektem k obdarovávaným.
 • Peugeot představil svůj nový speciál pro nadcházející Dakar
  Peugeot představil novou verzi závodního speciálu pro Rallye Dakar, která nese označení 2008 DKR16. Na rozdíl od loňského automobilu je tento nový v mnoha ohledech přepracovaný.
 • Pevnost v divadle: Menší bratr římského Kolosea vyrostl ve francouzském Arles
  Přestože je římský amfiteátr v Arles menším dvojčetem římského Kolosea, je dlouhý skoro 140 metrů. Ve středověku zde bývalo celé město, dnes si však můžete památku zapsanou na seznamu UNESCO prohlédnout v původním stavu. Ze středověké věže na vrcholu arény je krásný rozhled na historické Arles.
 • PF 2014
  Přejeme vám pohodové prožití vánočních svátků. Rok 2014 ať je pro vás ve znamení dobrého zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a samozřejmě i dobré nálady. Redakce Portálu POHODA
 • PF 2014
  Přejeme vám pohodové prožití vánočních svátků. Rok 2014 ať je pro vás ve znamení dobrého zdraví, štěstí, lásky, úspěchů a samozřejmě i dobré nálady. Redakce Portálu POHODA
 • PF 2016
  Celý kolektiv tvůrců portálu Kurzy.cz přeje všem jeho uživatelům vše NEJ do nového roku 2016!
 • P. F. 2016 aneb Co nás čeká a nemine

  Nový rok bývá plný novinek. Nejinak tomu je i v novém roce 2016. Změny postihnou plátce DPH, účastníky 2. pilíře, majitele a kupující nemovitostí i finanční poradce.

 • Pfizer prchá z USA před daněmi. Potvrdil převzetí výrobce Botoxu za 160 miliard dolarů
  Farmaceutická společnost Pfizer kupuje svého konkurenta Allergan za 160 miliard dolarů. Transakci v neděli schválily správní rady obou podniků. Firma tím sníží svou daňovou zátěž. Mezi nejznámější produkty Pfizeru patří třeba Viagra, Allergan zase vyrábí Botox.
 • Pfizer se chystá na Allergan. Největší farmaceutická fúze v historii by mohla vyjít na 3,8 bilionu korun
  Spojením obou firem by vznikl největší výrobce léků na světě s tržní hodnotou kolem 330 miliard dolarů. Dohodu můžou zkomplikovat pravidla pro daňovou inverzi amerického ministerstva financí. Transakce v hodnotě 150 miliard dolarů by překonala i pivovarnickou fúzi AB InBev se SABMillerem.Hitpardáda štítků