Petr Bulička obchodním ředitelem společnosti Dimension Data

Společnosti Dimension Data Czech Republic oznámila změnu ve svém obchodním týmu. Od 1. října se novým obchodním ředitelem stává Petr Bulička. Ve své pozici bude mít za úkol rozvíjet obchodní příležitosti a budování dobrých vztahů s klíčovými klienty.


Zdroj: ictrevue.ihned.cz
Témata: DATA, DIMENSION, DIMENSION DATA, BULI, PETR BULI, PETR, POT, THIS, DIRECTOR, ZKU
 • Volných pracovních míst je už 110 tisíc, nezaměstnanost v Česku dál klesá
  Ke konci září evidovaly úřady celkem 441 892 uchazečů o zaměstnání, což je nejméně od března 2009.
 • Srpnový objem EUR nakoupených ČNB nepřekvapil
  Česká koruna se včera vůči euru obchodovala na mezibankovním trhu ve velmi úzkém pásmu necelých třech haléřů kolem úrovně 27,10 CZK/EUR.
 • Koalice asi Volného novelu o hazardu převede do vládního návrhu
  Praha - Poslanci dnes nejednali o návrhu Jana Volného (ANO) na vyšší zdanění hazardu. Zvláštní schůzi svolanou na žádost skupiny koaličních poslanců hned po zahájení přerušili na...
 • Koalice asi Volného novelu o hazardu převede do vládního návrhu
  Praha - Poslanci dnes nejednali o návrhu Jana Volného (ANO) na vyšší zdanění hazardu. Zvláštní schůzi svolanou na žádost skupiny koaličních poslanců hned po zahájení přerušili na...
 • ČR - Trh práce nadále pozitivně překvapuje
  Nezaměstnanost – září
  Míra nezaměstnanosti v září klesla vůči srpnu o 2 desetinky na 6,0 % (7,3% září 2014). Výsledek odpovídal našemu očekávání, trh čekal pokles poloviční. Míra nezaměstnanosti je nejnižší od podzimu 2008. V září zůstaly podprůměrné nové registrace na úřadu práce (59,6 tis. vs. průměr 68 tis.), tedy firmy nepropouští a naopak dál nabírají nové zaměstnance, proto z úřadu práce do zaměstnání nastoupilo přes 44 tis. lidí. O silné poptávce po práci svědčí i stále rostoucí počet volných míst (109 tis. ze 104 tis. v srpnu), následně poměr nezaměstnaných na jedno místo klesl na 4,1, což je nejnižší úroveň od roku 2008.
  Svoji dynamikou je v mnoha ohledech domácí trh práce v nejlepší kondici za 7-8 let a během podzimu míra nezaměstnanosti může propadnout i pod hranici 6 %. Průměrnou nezaměstnanost pro letošní rok očekáváme kolem 6,5 % (vloni 7,7 %).
 • Karin Pomaizlová a Markéta Cvrčková postupují v advokátní kanceláři TaylorWessing
  Mezinárodní advokátní kancelář TaylorWessing poskytující svým klientům celosvětově kompletní servis ve všech odvětvích jejich podnikání oznámila změny postů ve svém týmu. Karin Pomaizlová a Markéta Cvrčková se stali novými partnerkami v pražské pobočce.
 • Generální ředitel Fio banky: Bankou bez poplatků jsme chtěli být od začátku
  Praha /ROZHOVOR/ - Psal se rok 1993 a čtyři studenti z Matematicko-fyzikální fakulty UK přišli s nápadem založit burzovní společnost. Chtěli dělat finanční a investiční operace a začáteční písmena těchto slov vytvořila i název nové firmy FIO. Za pět let se z malé investiční firmy stala družstevní záložna a nakonec i největší ryze česká banka, která před nedávnem pokořila půlmilionovou hranici klientů. Jak říká v rozhovoru pro regionální Deník generální ředitel Fio banky Jan Sochor, v budoucnu by banka chtěla pokořit i milionovou metu.
 • Vývoz z Německa v srpnu klesl nejvíce od začátku globální krize
  Berlín - Vývoz z Německa se v srpnu snížil ve srovnání s předchozím měsícem o 5,2 procenta, což byl nejvyšší pokles od začátku globální finanční krize v roce 2009. Propadl se i vývoz a přebytek bilance zahraničního obchodu země se snížil o 12,5 procenta na 19,6 miliardy eur (531,8 miliardy Kč). Zpráva, kterou dnes zveřejnil spolkový statistický úřad, je další známkou toho, že největší evropská ekonomika ztrácela ve třetím čtvrtletí rychlost.
 • Tryskový mixér Alfa Laval s bezkonkurenčním míchacím výkonem

  Podívejte se, jak rotační tryskový mixér Alfa Laval efektivně zvládá mísení tekutiny a prášku, disperzi plynu a chemické čištění nádrže (CIP), přičemž zkracuje čas a snižuje náklady a spotřebu energie. Rotační tryskový mixér Alfa Laval v mnoha aplikacích poskytuje rychlejší a účinnější míchání než konvenční metody. Spojuje vysokou přesnost s minimální dobou míchání a až 50% snížením energetických nároků. Je založen na principu rotační tryskové hlavice a lze jej použít v nádržích o objemu 100 až 800 000 litrů.

  Celý článek...

 • Miton v Česku shání 50 nových marketérů
  Český internetový investor chce v Praze postavit globální marketingový tým.

 • RoklenFx: Korunou mohou zahýbat slova guvernéra Singera
  Česká koruna mírně oslabuje při ranním obchodování na 27,12 EURCZK a drží si nadále slabší momentum po slabých domácích makro datech ze středy v podobě průmyslu, maloobchodu a stavebnictví, která jsou zásadnější, než dnes zveřejněný další pokles nezaměstnanosti. Pokračující slabá sada dat z Německa jako hlavního obchodního partnera ČR může tento slabší moment umocnit. Dnešní vystoupení guvernéra ČNB Miroslava Singera na ekonomickém fóru bude trhem sledováno pro jakýkoliv poznatek o negativních…
 • Deutsche Bank očekává šestimiliardovou ztrátu. Stáhne se z několika zemí a možná zruší dividendu
  Pod tíhou hrozících právních sporů, skandálu s Íránem a plánů stáhnout se z několika zemí očekává Deutsche Bank rekordní ztrátu. Banka rovněž upozornila, že možná sníží nebo zruší dividendu za letošní rok. Vyplácí ji stabilně od roku 2009. Svou pobočku má banka i v České republice. V roce 2013 se jí podařilo téměř zdvojnásobit zisk.
 • Odborné služby pro finanční poradce
  Praha 8. října (PROTEXT) - Ať už pouze plánujete, že se stanete úspěšným finančním poradcem a hledáte stabilní zázemí pro vaši profesní aktivitu, nebo již je vaším každodenním chlebem radit lidem v otázkách financí a dále se profesně rozhlížíte po nových oblastech...
 • Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD služeb
  Praha 8. října (PROTEXT) - Spojení dvou silných partnerů v oblasti DDD služeb ohlásily firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o. České firmy HASAP Consulting, s.r.o., a ADERA s.r.o. ohlásily uzavření strategického partnerství v oblasti DDD služeb. Od 1. září 2015 tak...
 • Rockaway mění lidi v PR: Rek místo Vicherka, přijde Kopová
  Komunikaci E-Commerce Holdingu v investiční skupině Rockaway dostala na starost samostatná specialistka. Rockaway také změnil specialistu na PR a content marketing.
 • Číňané prodávají americké dluhopisy, je čeho se bát?
  Číňané se začínají zbavovat amerických dluhopisů. I kvůli tomu podle Wall Street Journal dosáhly výprodeje amerických dluhopisů z bilancí zahraničních centrálních bank za uplynulých dvanáct měsíců svého rekordu (123 miliard dolarů do začátku srpna).
 • Českému česneku se na Litoměřicku daří, úroda je letos 20 tun
  Českému česneku se na Litoměřicku daří. Protože poptávka po ryze české odrůdě tohoto životabudiče roste, zvýšil i pěstitel Zdeněk Hrdlička za posledních pět let jeho plochu dvacetinásobně. Na letošních dvacet tun už má odbyt zajištěn.
 • Shrnutí obchodování na americkém trhu

  Krátké shrnutí: 

  Akcie na Wall Street nedokázaly udržet zisky z úvodu obchodování, obrat do červených čísel zapříčinil výprodej v sektoru biotechnologií (-2,3 %). V čele poklesu stály po horším výhledu na 4Q15 akcie spol. Illumina (-10,6 %, 145,8 USD). Hlavní index S&P 500 nakonec odepsal 7 bodů a přerušil tak nejdelší růstovou sérii v tomto roce (5,6 % za 5 dní). Blue chips dokázaly uzavřít v zelených číslech kvůli výměně šéfa spol. DuPont (+7,7 %, 55,2 USD). S&P 500 Energy index pak posiloval šestý den v řadě, což je nejdelší série od ledna 2009 (+12 %). Oslabující dolar (reakce na Fed a slabší data z trhu  práce) vůči komoditním měnám pomáhá akciím producentů. Zlato se vyšplhalo k úrovni 1 150 USD (+1 %, 1147,2 USD/unce), zářijová maxima leží těsně pod hladinou 1 157 USD. Ropa (WTI +4,9 %, 48,5 USD) reagovala pozitivně na zářijový pokles těžby v USA. 

   

  Pohled na indexy:

  DJIA

  16 912,29

  +0,73%

  S&P 500

  1 995,83

  +0,80%

  NASDAQ

  4 791,15

  +0,90%

   

  Sektory:

  Energie

  +2,25%

  Finance

  +1,15%

  Technologie

  +0,49%

   

  Pohled na vybrané akcie, měny a komodity:

  EUR/USD

  1,1245

  -0,25%

  Zlato

  1 145,81

  -0,12%

  Brent ropa – future

  51,70

  -0,42%

  WTI ropa – future

  48,15

  -0,78%

   

 • Zaměstnavatel a zaměstnanec si mohou v pracovní smlouvě dohodnout vymezení pracovní doby. Tyto podmínky pak nesmí jednostranně měnit.
  Dobrý den, chtěl bych se přeptat. Ve smlouvě mám uvedeno, že jsem zaměstnán, jako směnový údržbář. Na jak dlouho mě může zaměstnavatel převést ze směnového cyklu na denní. Mám pak nárok na nějaké finanční dorovnání, protože tím pádem nedostanu směnové příplatky a budu na tom finančně škodný. Děkuji za odpověď.
 • Jak přijít ve finančním světě na buben
  Internet je plný rad, jak investovat a vydělat na trzích co nejvíce. Co to ale otočit? Známý investor a manažer Barry Ritholtz to zkusil. Výsledek? Sedm tipů, jak zaručeně přijít o všechno. • Petr Čeřovský, Ičo: 60926007, 9. 12. 2015 - ARES | Peníze.cz
  Administrativní registr ekonomických subjektů - Petr Čeřovský. IČO. 60926007, sídlo firmy, předmět podnikání firmy Petr Čeřovský.
 • Petr Dufek: Levná ropa sráží výrobní ceny
  Propad cen ropy na světových trzích se přímo promítá do cen v průmyslu. V srpnu se především zásluhou rafinérského a chemického průmyslu tyto ceny snížily o osm desetin. Oproti loňskému srpnu jsou ceny v průmyslu nižší o 3,7 %.
 • Petr Fiala: ODS bude znovu nejsilnější stranou
  Čapí hnízdo už není záležitostí Andreje Babiše, ale záležitostí důvěryhodnosti vlády, zdůrazňuje v rozhovoru pro Roklen24 předseda ODS Petr Fiala. Možnost předčasných voleb, kterou zmínil Babiš, je jen odvedení pozornosti od kauzy. ČSSD na bilboardech sice bojuje proti přístupu Babiše, je to ale jen divadlo pro veřejnost. Ve skutečnosti proti tomu sociální demokraté nedělají nic. Vše by se mohlo změnit již u dalších parlamentních voleb. Fiala věří, že se ODS opět stane nejsilnější stranou.
 • Petr Fischer: Babiš v Klusákově filmu "dává všem nakrmit". A mluví o své šikovnosti a velkodušnosti
  Na festivalu dokumentárních filmů v Jihlavě měl ve čtvrtek premiéru snímek Víta Klusáka o Andreji Babišovi. Ten postupně zvětšuje něco, co obvykle tak silně vidět není: Babišovu totální odtažitost od lidí. Ve filmu se najde málo míst, kde se Babiš nebaví o své šikovnosti, velikosti a velkodušnosti.
 • Petr Fischer: Co o islámu říkají letošní romány Houellebecqa, Sansala a Rushdieho
  Milan Kundera tvrdí, že román je opravdu posledním skutečným dědictvím Evropy a západní civilizace vůbec. Pokud tomu tak je, pak lze očekávat, že právě v románech najdeme nějakou naději či cestu do budoucna. O Kunderově "pravdě románu" svědčí i aktuální románové psaní o islámu.
 • Petr Gazdík: Zákony současné vlády často osekávají svobodu
  Uprchlická, řecká či ukrajinská krize odhalují impotenci EU, říká v rozhovoru Petr Gazdík, místopředseda Poslanecké sněmovny a úřadující předseda hnutí Starostů a nezávislých. A dodává: „Evropa je na rozcestí, a pokud nepřikročí k rázným opatřením, bude směřovat k vnitřnímu rozložení.“
 • Petr Gola - Investujeme.cz | Fincentrum
  Nový rok bývá plný novinek. Věštec používá k provádění odhadů kávovou sedlinu, analytik se může opřít o technickou analýzu. Akciové trhy si prožily v.
 • Petr Hájek o vývoji produktů: Máme EXKLUZIVní produkt pro svědomité a zodpovědné klienty.
  16.9.2015 O pojištění stavby a domácnosti jsme si povídali s Petrem Hájkem, vedoucím vývoje produktů v pojišťovně Wüstenrot. Jak se pojištění domácnosti adaptuje na nové technologie, jak probíhá vývoj nového produktu a jaké jsou nejčastější pojistné události v domácnosti?
 • Petr Hampl, nejupřímnější předseda svobodných
  Vyjádření podpory Petru Hamplovi od představitele brněnské kavárny.
 • Petr Hložek: Jak předejít syndromu vyhoření?
  Programátor Petr Hložek celkem zažil syndrom vyhoření na vlastní kůži celkem třikrát. V rozhovoru se dělí o svoje zkušenosti a předává rady, jak poznat první varovné signály.


 • Roman Řezníček partnerem v DRFG Telco
  Investiční skupina DRFG posiluje své postavení v telekomunikacích. Novou klíčovou osobou pro tuto oblast je Roman Řezníček, který se stává partnerem v DRFG Telco. Měl by zajistit další rozvoj, budování a podporu jak stávající, tak i nové komunikační infrastruktury.
 • Roman Fuchs a Lubomír Veselý ve vedení CCV Informační systémy
  Společnost CCV Informační systémy oznámila změny ve svém vedení. Romana Fuchse jmenovala na post ředitele divize Business Solutions, zaměřené na specializovaná řešení podnikových informačních systémů a řízení skladů (WMS). Na místo vedoucího obchodního oddělení se z pozice obchodního manažera přesunul Lubomír Veselý.
 • Roman Fuchs a Lubomír Veselý ve vedení CCV Informační...
  Společnost CCV Informační systémy oznámila změny ve svém vedení. Romana. Fuchse jmenovala na post ředitele divize Business Solutions.
 • Richard Brulík viceprezidentem globálního obchodu Kentico Software
  Společnost Kentico Software, poskytovatel řešení pro tvorbu webových stránek, správu online obsahu a online marketingových kampaní oznámila změnu ve svém vedení. Na nově vytvořenou pozici viceprezidenta globálního obchodu nastoupil Richard Brulík. Na starost bude mít vedení obchodního týmu na všech světových trzích, rozšiřování sítě partnerů a další expanzi softwaru Kentico.
 • Právě vyšlo: ICT revue 1-2/2016 |
  Technologické trendy roku 2016; mobilita, cloud, big data, internet věcí, Průmysl 4.0... Trendy v oblasti hrozeb a bezpečnostních ...
 • Počasí ovlivňuje e-mailový marketing
  Vliv teplého počasí na e-mailový marketing: Míra otevření a prokliků u cílených newsletterů roste o desítky procent. Dobré
 • Petr Panec obchodním ředitelem společnosti OKsystem, Jana Benáková z firmy odešla
  Společnost OKsystem, dodávající software na míru a kompletní IT služby, oznámila změnu ve svém týmu. K 1. lednu 2016 nastoupil na pozici obchodního ředitele společnosti Petr Panec. Zodpovědný bude za obchodní strategii firmy a povede tým obchodníků zaměřený na prodej služeb.
 • Petr Nepovím posílil obchodní oddělení společnosti NOVUM
  Společnost NOVUM, člen skupiny NOVUM Group, posiluje svůj obchodní tým. Na. pozici Key Account Managera nastoupil Petr Nepovím. Bude
 • Petr Nepovím posílil obchodní oddělení společnosti NOVUM
  Společnost NOVUM, člen skupiny NOVUM Group, posiluje svůj obchodní tým. Na pozici Key Account Managera nastoupil Petr Nepovím. Bude odpovědný za obchodní aktivity, zejména pro velké obchodní řetězce.
 • Petr Kuboš Corporate Sales Managerem Kaspersky Lab ČR
  Společnost Kaspersky Lab v České republice jmenovala Petra Kuboše na pozici Corporate Sales Manager. Na starosti bude mít především rozvoj obchodních aktivit ve východní Evropě.

Hitpardáda štítků