Petra Kellerová: Jak být úspěšný na Instagramu?

V druhé polovině září překonala obrázková sociální síť Instagram hranici 400 milionů uživatelů. Jak mezi nimi můžete uspět právě vy?


Zdroj: mladypodnikatel.cz
Témata: INSTAGRAMU, HASHTAGY, ZAJÍMAVÝ, H, NA INSTAGRAMU, FIRMY, MAJÍ, TEDY, HODNĚ, MÁM
 • Praha neví, kam se svými plastovými odpady, píší HN
  Pražské služby se potýkají s neobvyklým problémem: tisícovkami tun plastů, kterých se nemohou zbavit. Jako jediný z velkých hráčů v oblasti odpadu totiž nemají vlastní třídičku plastů. Svozené plasty dosud prodávaly obchodním firmám, které jej vyvážely ke zpracování do zahraničí.
 • Menší firmy mohou do půli listopadu žádat ministerstvo bezplatně o certifikát kvality
  Ministerstvo pro místní rozvoj ČR zavádí certifikát kvality Q, pro který našlo inspiraci v německém ServiceQualität Deutschland. Bude ho udělovat malým a středním podnikům v oblasti cestovního ruchu a navazujících služeb jako je gastronomie a...
 • Nemocnice Blansko: akce Bílá pastelka 2015
  Bílá pastelka je celonárodní dobročinná sbírka na podporu nevidomých a slabozrakých, která byla letos realizována v České republice již po šestnácté, a to u příležitosti Mezinárodního dne bílé hole. Sbírku pořádá Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR, provádí ji každoročně dobrovolníci a spočívá v prodeji bílých pastelek, jakožto symbolu bílé slepecké hole i neviditelného světa nevidomých. Stejně […]
 • Velké banky uspěly. Poplatek za výběr z bankomatu poroste, zaplatí ho konkurence
  Jak se oznámené zdražení projeví v poplatcích pro klienty, není zatím jasné. Banky reagují různě.
 • Ladislav Špaček: Obama bez kravaty je klasický marketingový tah
  Oblékání je stále jednou ze slabých stránek českých manažerů. První dojem přitom může mít zásadní vliv. „Trh je vyrovnaný, takže záleží na tom, jak zapůsobíme,“ zdůrazňuje popularizátor etikety Ladislav Špaček. Jako mluvčí prezidenta Václava Havla procestoval desítky zemí a českých i zahraničních politiků si všímá stále.
 • Spot dne: Jak zakroutit kytaře krkem
  Když se kytaroví hrdinové rozjedou, létají třísky. Reklamní spot na verzi Live známé hry Guitar Hero má na svědomí agentura 72andSunny ze Spojených států.
 • Dynamická oběhová ekonomika v prostoru EU
  EU chce přechodem na model oběhové ekonomiky ochránit vzácné zdroje a dát odpadu hodnotu. Europoslanci kladou důraz i na ochranu spotřebitele. Nejnovější cíle Evropské unie v oblasti recyklace odpadů se prioritně zaměřují na plynulé, ale zato efektivní směrování evropské ekonomiky ke konceptu oběhového hospodářství.
 • Cestujte vlakem o 40 % levněji. „Slevu“ vám zajistí jednoduchý trik
  Většina obchodníků dává množstevní slevy, ne tak České dráhy. Ty j(e)dou proti proudu. Jak na svém blogu Latrine.cz upozornil David Grudl, u Českých drah totiž existuje něco jako příplatek za to, že ...
 • Marek Schwarzmann: Velikonoční nadílka
  Pomazané hlavy poslanecké nedávno schválily zákon o zařazení jakéhosi pátku, zpravidla vycházejícího na začátek dubna, jako nového svátku a dne pracovního klidu. Kromě toho, že potěší minoritu, tedy křesťany, kterých je podle posledního sčítání obyvatelstva v Česku sotva přes 1,1 milionu, to prý také přispěje „k lepšímu skloubení rodinného a pracovního života, protože děti už nyní v pátek o Velikonocích mají ve škole prázdniny“.
 • Vláda posvětila rozšíření těžby. Zatím jen na lomu Bílina...
  V pondělí 19. října česká vláda schválila – poprvé od října 1991 – prolomení těžebních limitů ve velkolomu Bílina. Hnědé uhlí tu dobývají Severočeské doly, polostátní firma ČEZ. Pokračování těžby v lomu ČSA, jenž patří soukromé společnosti Severní energetické, vláda nepodpořila.

 • Lenka Klicperová: Cesty tam a zpátky
  Někdo říčně cestuje po světě, aby stihl poznat co nejvíc jeho krás, jiný spíš proto, aby poznal a pochopil, co se v různých koutech světa děje. Mezi ty druhé se počítá i šéfredaktorka časopisu Lidé a Země.
 • Nákupní pasáž Myslbek zahajuje spolupráci s brněnskou firmou Kofi Kofi
  Nově mají návštěvníci Myslbeku možnost dopřát si kvalitní kávu při cestě hlavním městem a zpříjemnit si tak den. Nákupní pasáž zahajuje na podzim dlouhodobou spolupráci s brněnskou firmou Kofi Kofi. Motto „káva s úsměvem“ vyjadřuje jednu ze základních hodnot, které firma Kofi Kofi vyznává a NG Myslbek právě tento přístup vítá. Kofi Kofi disponuje originálními […]
 • Bohemia Energy spustila nový korporátní web
  Bohemia Energy slaví v říjnu 10 let působení na domácím energetickém trhu a jako dárek k tomuto výročí nadělila sobě a svým zákazníkům zcela nový korporátní web, který byl spuštěn v polovině října. Na jeho přípravě spolupracoval největší alternativní dodavatel energií v České republice se společností Praha Digital. Cílem nového webu je posílit pozitivní image […]
 • Elektronické výpisy dostanou klienti Stavební spořitelny České spořitelny přímo do internetového bankovnictví

  Stavební spořitelna České spořitelny přichází s novinkou v oblasti elektronické dokumentace a stejně jako již dříve Pojišťovna České spořitelny a Česká spořitelna – Penzijní společnost přechází na elektronické zasílání všech dokumentů.

  Bezmála 240 tisíc klientů SSČS dostane od ledna 2016 výpisy a jiné dokumenty ke svému stavebnímu spoření i všem typům úvěrových produktů vždy elektronicky. Službu [...]

  Příspěvek Elektronické výpisy dostanou klienti Stavební spořitelny České spořitelny přímo do internetového bankovnictví pochází z Rodinné finance

 • Cinema City spustila novou soutěžní aplikaci pro filmové fanoušky
  Filmový kvíz od Cinema City je nová zábavná aplikace ve které si hráči prověří zábavnou formou jejich filmové znalosti. Soutěž běží do 26. října 2015. Cílem hry je uhodnout filmy, filmové postavy nebo jména herců a hereček. Hádanka se objeví pomocí obrázku a volby výběru písmen, ze kterých je třeba název složit. O kvalitě kvízu […]
 • Objevte svoje vnitřní dítě, nabádá IKEA s novými hračkami a filmy od DreamWorks
  Nábytkářský řetězec se spojil s animátory z DreamWorks a nechal si vytvořit sérii 25 krátkých filmů na propagaci nové řady dětských hraček Lattjo.
 • Spojené státy v souvislosti s hrozícím bankrotem děsí investory
  Střety demokratů a republikánů v USA kvůli možnému bankrotu, který se může nastat za méně, než dva týdny, dělají hluboké vrásky na čele investorů.
 • Šablona - dovolenka: Zdarma ke stažení v různých formátech
  Víme, že některé firmy mají žádanky o dovolené, takzvané dovolenky, integrovány do dalších softwarových systémů. Pokud ale mezi ně nepatříte, nebo prostě jen potřebujete vytvořit dovolenku zvlášť, potom se vám může hodit šablona, kterou zde zdarma nabízíme. Žádanku nabízíme ve dvou oblíbených formátech - a pokud potřebujete, snadno si ji můžete i vytisknout. Dovolenku si můžete stáhnout do svého počítače, ale třeba i do tabletu nebo do mobilního telefonu, a samozřejmě upravit a vyplnit dle vlastních potřeb.
 • Očima expertů: Kdo máš tlustý pas, nechoď mezi nás! Danit nezdravé potraviny?
  Milujete sladké? Bič na vás! Rádi si pochutnáte na grilované klobáse, škvarkové placce nebo slaďoučkém koblížku? Odnaučí vás to daň z cukru a tuku. A když neodnaučí, aspoň bude víc peněz na vaše léčení. Co na to ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček, kuchař Roman Vaněk, dietoložka Kateřina Cajthamlová, ekonom Aleš Michl a další osobnosti?
 • Očima expertů: Kdo máš tlustý pas, nechoď mezi nás! Danit nezdravé potraviny?
  Milujete sladké? Bič na vás! Rádi si pochutnáte na grilované klobáse, škvarkové placce nebo slaďoučkém koblížku? Odnaučí vás to daň z cukru a tuku. A když neodnaučí, aspoň bude víc peněz na vaše léčení. Co na to ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček, kuchař Roman Vaněk, dietoložka Kateřina Cajthamlová, ekonom Aleš Michl a další osobnosti?


Hitpardáda štítků