Placená inzerce « Motejlek.com

Pro registrovanéPřihlášení Proč a jak se registrovat. Všechny články z kategorie Placená inzerce. Čeští a slovenští miliardáři. Čeští a slovenští.


Zdroj: www.motejlek.com
Témata: KATEGORIE PLACENÁ, KATEGORIE PLACENÁ INZERCE, Z KATEGORIE PLACENÁ • Pláčeme, ale nebojíme se. Francouzi se vzpamatovávají z...
  Modlitby za Paříž, svíčky, květiny. Pařížané oplakávají oběti pátečních teroristických útoků, v centru francouzské metropole mezitím stále platí přísná.
 • PKN Orlen tlačí na Rusy: zlevněte
  Ropný a petrochemický koncern PKN Orlen, který v Česku ovládá skupinu Unipetrol, navazuje nová „ropná“ partnerství se zeměmi na Blízkém a Středním východě. Cena ropy Bren již delší dobu padá. Kontrakty, které Rusové nasmlouvali se svými partnery, mezi nimiž je i PKN Orlen a Unipetrol, tak nejsou tolik výhodné. Šéf strategie PKN Orlen Andrzej Kozlowski přiznává, že navázáním nových partnerství tlačí Rusy ke zlevňování.
 • PKN Orlen kupuje dva severoamerické těžaře za 300 mil. USD
  Největší polská rafinerská společnost PKN Orlen podala nabídky na převzetí dvou severoamerických těžařských firem. Za kanadskou Kicking Horse Energy a americkou FX Energy nabízí zaplatit celkem více než 300 milionů dolarů, uvedla dnes společnost, kter...
 • PKN Orlen kupuje dva severoamerické těžaře za 300 mil. USD
  Největší polská rafinerská společnost PKN Orlen podala nabídky na převzetí dvou severoamerických těžařských firem. Za kanadskou Kicking Horse Energy a americkou FX Energy nabízí zaplatit celkem více než 300 milionů dolarů, uvedla dnes společnost, kter...
 • PKN Orlen kupuje dva severoamerické těžaře za 300 milionů dolarů
  Varšava - Největší polská rafinerská společnost PKN Orlen podala nabídky na převzetí dvou severoamerických těžařských firem. Za kanadskou Kicking Horse Energy a americkou FX Energy nabízí zaplatit celkem více než 300 milionů dolarů (7,1 miliardy Kč), uvedla dnes společnost, která je majitelem českého Unipetrolu.
 • PKN Orlen kupuje dva severoamerické těžaře za 300 milionů dolarů
  Varšava - Největší polská rafinerská společnost PKN Orlen podala nabídky na převzetí dvou severoamerických těžařských firem. Za kanadskou Kicking Horse Energy a americkou FX Energy nabízí...
 • PKF – Prague Philharmonia bude spolupracovat s Relative PR & Consultancy
  Komunikaci hudebního tělesa PKF – Prague Philharmonia přebírá agentura Relative PR & Consultancy. Jejím úkolem bude mediálně profilovat samotný orchestr i nového nastupujícího hudebního ředitele a šéfdirigenta Emmanuela Villauma.
 • Pizza byla dlouho součástí jídelníčku neapolské chudiny. Dnes se naopak objevuje čím dál víc lidí ochotných si za kvalitu připlatit
  Chlebové placky se připravovaly už ve starém Egyptě a Řecku, pravá pizza však vznikla v Neapoli. Asociace Verace Pizza Napoletana definuje, jak má pravá pizza vypadat - určuje například složení těsta. Češi jsou při výběru pizzy často konzervativní. Řada restaurací navíc připravuje spíše českou Itálii.
 • Pivo z Pepíkovy garáže | Peníze.cz
  Čechy už nebaví piva bez chuti. I. proto zažíváme boom minipivovarů. Do. jednoho z nich jsme se vypravili za sládkem Josefem Krýslem
 • Pivo z Pepíkovy garáže
  Čechy už nebaví piva bez chuti. I proto zažíváme boom minipivovarů. Do jednoho z nich jsme se vypravili za sládkem Josefem Krýslem


 • Petr Paukner, Martin Ulčák a Jan Prádler prodali svůj majoritní podíl v energo-montážní firmě, kupec je vskutku zajímavý
  Společnost Nionex, ovládaná triem Petr Paukner, Martin Ulčák a trochu také Jan Prádler, změnila akcionářskou strukturu. Trojice se svého podílu zbavila ve prospěch firmy kolem dosavadního minoritáře Josefa Adamce. Ta je spojena s mužem, jehož jméno je mimořádně zajímavé zejména kvůli hlavnímu dodavateli zakázek na energo montážním trhu.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Petr Kellner « Motejlek.com
  Energetický a průmyslový holding spoluvlastněný Danielem Křetínským, Patrikem Tkáčem a strukturami J&T se pro svůj záměr získat německá elektrárenská a.
 • Pestrý Holanďan po Česku dobývá Rumunsko
  Miliardová transakce dvou cizinců, dlouhá léta žijících v České republice, učinila jednoho z nich vládcem nad rumunskými velkosklady. Jím založená a ovládaná skupina roste do úctyhodných rozměrů, Česko je jí už malé.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Penta kupuje evropskou síť jazykových škol. Tak trochu sama od sebe.
  Private equity skupina Penta Investments vstoupila v roce 2012 razantně do polské, mezinárodně rozestoupené sítě Empik Media & Fashion zaměřené na volnočasové produkty od knih, hraček přes módu až po jazykové školy. Z velkých ambicí ustoupila, teď jde o to, aby projekt neskončil ztrátou. Součástí záchranné operace je i odkup jazykové větve Empiku.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Pavel Matoušek: Zachraňme Mafru « Motejlek.com
  Teprve devětadvacetiletý internetový byznysmen Pavel Matoušek má za sebou zatím životní obchod. Mediální. skupině Mafra před několika dny prodal 70 pro...
 • O víkendu se doladil největší obchod českého internetu posledních let, zlom přišel na poslední chvíli
  Jak motejlek.com v předstihu informoval, během víkendu se dokončila transakce, při níž 100 procent v e-shopové skupině Netretail Holding, jejímž hlavním aktivem je Mall.cz, a v česko-slovenském internetovém srovnavači cen Heureka, získala za finančního krytí Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a proti původním zprávám i PPF Group, investiční skupina Rockaway Jakuba Havrlanta. Do posledních dnů bylo ve hře i jiné řešení.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Osobní náklady firem koncernu Agrofert loni meziročně vyletěly o bezprecedentních více než 27 procent
  Náklady na pracovní sílu představují velmi podstatnou položku v celkových výdajích skupiny Agrofert ministra financí Andreje Babiše. Za posledních osm let dosáhly celkové výše 100 miliard korun. Loňský rok byl ale zcela mimořádný. Takový nárůst historie Agrofertu nepamatuje. A to přitom došlo k mírnému poklesu počtu zaměstnanců.
 • O náměstkovský post na financích se uchází někdejší poradkyně Kalouskova oblíbence
  Do výběrového řízení na náměstkovský post pro daně a cla na ministerstvu financí po končící Simoně Hornochové se přihlásila pestrá sestava lidí. Místo, pod nějž spadá i slavný finančně analytický odbor, by ráda obsadila například .... S jednou přestávkou na ministerstvu financí pracuje od podzimu 1998.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Multimiliardová transakce na českém internetu: e-shop Mall.cz a srovnávač Heureka mění majitele
  Jeden z největších českých internetových obchodů Mall.cz, respektive jeho mateřskou firmu Netretail Holding, kupuje od jihoafrického mediálního a internetového konglomerátu Naspers česká investiční skupina Rockaway Jakuba Havrlanta s finančím krytím dua Daniel Křetínský a Patrik Tkáč. Multimiliardová transakce, jejíž součástí je i velmi cenný internetový srovnávač cen Heureka.cz, bude podepsána podle informace motejlek.com v příštích dnech.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Motejlek.tv « Motejlek.com
  Společnost O2 Czech Republic disponuje nevyčerpaným ážiovým fondem ve výši 38 korun na jednu akcii. Vedení v současné době pracuje na refinancování úvěrů.

 • Prodej minority v multimiliardové české společnosti je v plném proudu
  Zakladatel a většinový akcionář úspěšné české společnosti, široce rozkročené do Evropy, už několik měsíců hledá investora pro své další expanzivní plány. Až třetinový podíl v rostoucím aktivu láká zejména finanční investory. Současná valuace celé společnosti je multimilardová.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Prodává se přední tuzemská mediální skupina, půjde o obchod v...
  Americká private equity skupina Warburg Pincus a další minoritní vlastníci chtějí prodat internetový a mediální holding Centrum.CZ.Holdings, jehož výr...
 • Prodává se obchodní řetězec s česko-slovenským kapitálem v pozadí, cena kolem pěti miliard
  Velká středoevropská retailová skupina spustila prodej svého nejcennějšího aktiva. Jde o síť s dvěma stovkami obchodů v několika zemích Evropy. Úspěch či neúspěch této divestice rozhodne o osudu jednoho z ambiciózních mezinárodních projektů českého/slovenského kapitálu posledních let.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Proč inzerovat na motejlek.com « Motejlek.com
  Našimi čtenáři a předplatiteli jsou především tuzemští a zahraniční vlastníci průmyslových konglomerátů, finančních skupin, středně velkých podniků i.
 • Proč a jak se registrovat « Motejlek.com
  Obratem dostanete fakturu, po jejímž zaplacení Vám pošleme přihlašovací údaje, jméno a heslo. Registrovat se můžete kdykoliv, přístup na plnou verzi stránek platí.
 • Posun v Německu, šance pro EPH nebo ČEZ, Vattenfall rozjel prodej elektráren
  Konec váhání, švédská energetická společnost Vattenfall se definitivně rozhodla prodat svá rozsáhlá hnědouhelná aktiva v Německu. Navíc zvažuje, že se zbaví i svých hydroelektráren ve východní části země, nebude to ale určitě spojená divestice, kupec hnědouhelných elektráren a dolů nebude nucen vzít i vodní zdroje. Dá se očekávat, že český Energetický a průmyslový holding bude mezi předními zájemci, stejně tak ČEZ.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Postřehy a komentáře « Motejlek.com
  Americké tajné služby mají svá bílá místa na mapě, kde se jim dlouhodobě nedaří navázat důvěryhodné kontakty a získat kontrolu nad událostmi.
 • Pokračující demagogie kolem biopaliv, někdo už zřejmě odepsal Oleo Chemical
  Vládní návrh novely zákona o spotřebních daních, který v září prošel ve sněmovně prvním čtením a teď jej probírají poslanci ve výborech před druhým čtením, v sobě nese stále unikátní český vzkaz Evropě: moderní biopaliva druhé generace nepodporujeme, neděláme, my máme řepku. Argumentace ministerstva zemědělství a ministerstva životního prostředí je demagogická.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Pohyb v Energetickém a průmyslovém holdingu, IPO klíčové dcery není vyloučeno
  Energetický a průmyslový holding založí dceřinou firmu EP Infrastructure, která se stane vlastníkem jeho veškerých infrastrukturních aktiv. Jde o firmy podnikající v přepravě, skladování a distribuci plynu, dále pak v distribuci a prodeji tepla a elektřiny. Souhrn těchto aktiv činí z EP Infrastructure výrazně nejhodnotnější společnost v rámci EPH.
 • Podporujeme vzdělání « Motejlek.com
  Pravidelný znalostní kvíz na motejlek.com dospěl k padesátému druhému pokračování. Na všechny čtyři otázky padesátého prvního kvízu projektu „Podporujeme.

Hitpardáda štítků