Plzeň modernizovala kliniku anestezie

 Modernizované a rozšířené prostory s větším pohodlím pro pacienty i pro personál získala Klinika anestezie, resuscitace a intenzivní medicíny (KARIM) v lochotínském areálu Fakultní nemocnice Plzeň.


Zdroj: www.amreview.cz
 • Hradec: Ambulance čínské medicíny
   Ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové od 21. září funguje ambulance tradiční čínské medicíny.
 • Firma ha-vel internet podala žalobu na vnitro o odškodné
  Prah - Ostravská společnost ha-vel internet podala k soudu žalobu, v které od ministerstva vnitra požaduje 5,5 milionu korun odškodného. Peníze chce jako náhradu za trestní oznámení, které ministerstvo na společnost na jaře podalo kvůli zakázce na připojení policejních služeben k internetu. Firma o tom dnes informovala ČTK v tiskové zprávě. Případem se zabývala protikorupční policie, kauzu odložila. Vyjádření ministerstva vnitra ČTK shání.
 • NN pojišťovna má nového generálního ředitele

  Česká a Slovenská republika budou mít společného ředitele. Stal se jím Jiří Čapek, který byl doposud ředitelem pouze slovenské pobočky NN pojišťovny.

 • Na regionálních devizových trzích panoval optimismus
  PFONTBStředoevropské měny měly na úvod týdne spíše tendenci posilovat. BNejvýraznější zisky si oproti pátečnímu závěru připisoval polský zlotý,...
 • Na regionálních devizových trzích panoval optimismus
  Středoevropské měny měly na úvod týdne spíše tendenci posilovat. Nejvýraznější zisky si oproti pátečnímu závěru připisoval polský zlotý, a to v rozsahu půl procenta. Během dopoledne se podobně dařilo i maďarskému forintu, který ovšem většinu...
 • Na regionálních devizových trzích panoval optimismus
  Středoevropské měny měly na úvod týdne spíše tendenci posilovat. Nejvýraznější zisky si oproti pátečnímu závěru připisoval polský zlotý, a to v rozsahu půl procenta. Během dopoledne se podobně dařilo i maďarskému forintu, který ovšem většinu...
 • Hamburk nabízí Česku náhradní území za přístavy. Ťokovi se směna líbí
  Česko je připraveno vyměnit dvě svá přístavní území v Hamburku za jinou lokalitu. Zástupci německého města přitom nabízejí místo, které je výhodnější než to současné, řekl ministr dopravy Dan Ťok, který tam v pondělí jednal o budoucnosti přístavů. Hamburk plánuje v místě, kde jsou nyní české přístavy, výstavbu pro olympijské hry.
 • iUHLI.tv: Má uhlí vůbec šanci?
  Uhlí je v Česku ve zvláštní situaci a další vývoj tuzemského uhelného sektoru bude záviset především na sousedním Německu. Má tak české uhlí vůbec šanci? Podívejte se na další videorozhovor pro iUHLI.tv tentokrát s analytikem J&T Banky Michalem Šnobrem.
 • Slovensko ponechalo výhled letošního růstu ekonomiky na 3,2 procenta
  Slovenské ministerstvo financí ponechalo výhled letošního růstu domácí ekonomiky na 3,2 procenta, pro příští rok odhad tempa meziročního růstu hrubého domácího produktu (HDP) země ale snížilo na 3,1 procenta oproti dosavadnímu předpokladu 3,7 procenta. Informoval o tom ministr financí Peter Kažimír.
 • Slovensko ponechalo výhled letošního růstu ekonomiky na 3,2 procenta
  Slovenské ministerstvo financí ponechalo výhled letošního růstu domácí ekonomiky na 3,2 procenta, pro příští rok odhad tempa meziročního růstu hrubého domácího produktu (HDP) země ale snížilo na 3,1 procenta oproti dosavadnímu předpokladu 3,7 procenta. Informoval o tom ministr financí Peter Kažimír.


 • 186/2009 Sb
  . 1) Vyhlašovatel vyhlásí výběrové řízení na rezidenční místo způsobem umožňujícím dálkový přístup. 4) Po ukončení osobních pohovorů stanoví komise pořadí.
 • Mediakit 2015
  Zdravotnické noviny jsou odborným lékařským periodikem s tradicí více než 60 let v oblasti zdravotnického periodického tisku. Ve Florence dále najdete: Rozhovor, Ze.
 • 96/2004 Sb. Zákon
  . 3) Funkční období stálého člena akreditační komise je pětileté. 2) Vzdělávací program stanoví délku přípravy, rozsah a obsah přípravy, zejména počet hodin.
 • Document
  Společně s rostoucím věkem pacientů klesá celková míra jejich spokojenosti se zdravotní péčí a věrnosti jejím poskytovatelům. Aktivně škodí společnosti.
 • 95/2004 Sb. Zákon
  . 4) Odborná praxe podle odstavce 3 písm. b) musí být vykonávána v rozsahu stanovené týdenní pracovní doby. 3) Aprobační zkouška se koná před zkušební komisí podle.
 • Mediakit 2014
  Jsou odborným lékařským periodikem s tradicí více než 60 let v oblasti zdravotnického periodického tisku. odborníků ve spolupráci s příslušnými odbornými.
 • 48/1997 Sb
  . 4) Pojištěnec není povinen platit pojistné po dobu, kdy je dlouhodobě v cizině, pokud je v cizině zdravotně pojištěn a učinil o této skutečnosti u příslušné.
 • 551/1991 Sb
  . 4) Zůstatky fondu sociálního, případně jiného fondu vytvořeného v rámci povoleného limitu maximální výše nákladů na činnost a maximální výše výdajů na.
 • 20/1966 Sb
  . 1) Zdravotní péči poskytují zdravotnická zařízení státu, obcí, fyzických a právnických osob v souladu se současnými dostupnými poznatky lékařské vědy.
 • Sestava 1
  . registrace (od 8.00 hod. 150 00 Praha 5 - Andûl. s platebními a stornovacími podmínkami. Luxusní komfortní hotel poskytující vysok˘ standard ubytování.

 • Plzeň - informace, rady a zábava
  Veřejnoprávní médium s celoplošnými, speciálními a regionálními stanicemi. Vysílání. do zahraničí v šesti jazycích. K. nabídka hudebních pořadů.
 • Plzeňanům zůstane další čtyři roky stejná cena vodného i stočného
  Plzeň - Plzeňanům zůstane další čtyři roky stejná cena vodného i stočného. Může se zvýšit maximálně o inflaci. Současné vedení města to chápe jak svoji prioritu a vyplývá to...
 • Plyn zlevňuje. Kolik v roce 2016 ušetří domácnosti?
  Zemním plynem vytápí asi 1,5 milionů domácností. Využívají ho ale i lidé v panelových bytech, kteří na plynu vaří. Způsob využití zemního plynu a roční spotřeba rozhodnou v příštím...
 • Plyn v USA předbíhá uhlí nejen ve spotřebě, ale nyní i v emisích

  Emise CO2 v energetice produkované při využívání zemního plynu jsou nyní dle predikce EIA poprvé od roku 1972 vyšší než emise produkované uhlím. Důvodem je stále zvyšující se rozdíl mezi množstvím využívaného uhlí a plynu, který je způsoben propadem cen zemního plynu. Využívání energetického potenciálu zemního plynu se ve Spojených státech amerických výrazně rozšířilo především

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Plyn v čínském dole zabil 12 horníků
  Nejméně 12 horníků přišlo o život při úniku plynu v uhelném dole na severovýchodě Číny.
 • Plyn - srovnání cen - Porovnej24.cz, dříve Sfinance.cz
  Srovnání cen plynu. Zadejte. údaje a porovnejte nabídky dodavatelů plynových dodavatelů.
 • Plyn se loni ve výrobě energie v USA téměř vyrovnal uhlí...
  Zemní plyn loni ve výrobě elektrické energie ve Spojených státech téměř dostihl uhlí. Ve. druhé polovině roku už americké elektrárny ...
 • Plyn se loni ve výrobě energie v USA téměř vyrovnal uhlí
  Zemní plyn loni ve výrobě elektrické energie ve Spojených státech téměř dostihl uhlí. Ve druhé polovině roku už americké elektrárny vyráběly s pomocí plynu více energie než s pomocí uhlí. Vyplývá to z dnešních údajů vládního Úřadu pro energetické informace (EIA).
 • Plynovod TAP přemění Řecko v energetický uzel jihovýchodní Evropy

  Řecký premiér Alexis Tsipras a zástupci dalších čtyř zemí dnes slavnostně zahájili výstavbu plynovodu Trans Adriatic Pipeline (TAP). Potrubí v délce 870 kilometrů bude konečným článkem trasy, která bude přepravovat zemní plyn z Ázerbájdžánu přes Gruzii, Turecko, Řecko, Albánii a pod mořem do jižní Itálie. Projekt sníží závislost oblasti na ruském plynu. „Překreslí to energetickou

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Plynovod EUGAL by v Německu neměl narazit na žádný odpor

  Plánovaný projekt plynovodu EUGAL, jež má navazovat na plynovod Nord Stream 2, by se podle společnosti Gascade neměl v Německu setkat s politickou ani regulační opozicí. Plynovod EUGAL má propojit vyústění plynovodů Nord Stream na severu Německa se soustavou ČR a přivádět tak ruský plyn dále do střední Evropy. V současné době přivádí plyn, jenž proudí do

  Publikováno na webu oEnergetice.cz


 • Plzeň opraví příští rok tramvajovou trať na Lochotín za 90 mil.Kč
  Plzeň - Plzeň opraví příští rok poslední úsek tramvajové trati na Karlovarské třídě na největší sídliště Lochotín, kterým vede nejvytíženější linka číslo 4. Radnice vypíše koncem listopadu veřejnou soutěž, kterou dnes schválili zastupitelé. Cena zakázky podle projektu je 90 milionů korun bez DPH. Předpokládá se, že trh cenu trochu stlačí, řekl ČTK náměstek primátora Pavel Šindelář (ODS).
 • Plzeň otevírá inkubátor pro kreativce
  Plzeň 2015 otevírá přihlášky do prvního inkubátoru v ČR zaměřeného čistě na podporu podnikání v kreativních odvětvích.
 • Plzeň se s městem kultury rozloučí nejdelším fotoalbem na světě
  Plzeň se letos v prosinci rozloučí s celoročním projektem Evropského hlavního města kultury (EHMK) pokusem o vytvoření nejdelšího fotoalba na světě.
 • Plzeňská potravinová banka rozdává potraviny asi 3000 příjemců
  Základní potraviny přibližně třem až třem a půl tisícům potřebných lidí distribuuje přes sociální a charitní organizace Potravinová banka v Plzeňském kraji. Založilo ji loni deset organizací, především charit, které jídlo podle potřeby rozdávají svým klientům - lidem bez domova, matkám s dětmi v tísni, seniorům či rodinám žijícím v chudobě, řekl ČTK ředitel Diecézní charity Plzeň Jiří Lodr.
 • Plzeňská teplárenská odstoupila od smlouvy s dodavatelem spalovny

  Plzeňská teplárenská dnes odstoupila od smlouvy s generálním dodavatelem spalovny komunálního odpadu, firmou ČKD Praha DIZ. Téměř hotovou stavbu za 2,1 miliardy korun dokončí a zprovozní vlastními silami se subdodavateli ČKD. Důvodem je to, že pražské strojírny mají vůči svým dodavatelům závazky po splatnosti a dále to, že se ČKD Praha DIZ dostalo do platební

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Plzeňská teplárenská plánuje investice za stamiliony, možná až 2 mld. Kč

  Plzeňská teplárenská bude muset do roku 2023 investovat stovky milionů až dvě miliardy korun do generální opravy současného uhelného zdroje nebo nového bloku. Důvodem je zastaralá technologie a výrazně zpřísněné emisní limity, které budou platit v EU od roku 2023. Strategii dalšího fungování na deset až 15 let předloží firma březnovému zastupitelstvu města. ČTK to

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Plzeňská teplárenská teplo nezdraží
  Plzeňská teplárenská, která je největším výrobcem tepla na západě Čech, v příštím roce zachová letošní ceny tepla. Umožní to především dobré hospodářské výsledky společnosti za letošní rok a úspěšné vyjednání cen pro nákup uhlí v roce 2016.
 • Plzeňské centrum Techmania zve v nové expozici pod hladinu moře
  Pod hladinu moře či oceánu zve návštěvníky v nové expozici plzeňská Techmania Science Center. Na výstavě, zapůjčené z podobného vědeckého centra AHHAA v Estonsku, zažijí návštěvníci například pocit pasažéra v potápějící se lodi, děti i dospělí si mohou na jednotlivých exponátech vyrobit například vlnobití, bubliny ve vodě či vodní vír.
 • Plzeňskou teplárnu čekají masivní investice
  Plzeňská teplárenská bude muset kvůli zpřísnění emisních limitů do roku 2023 investovat možná až dvě miliardy korun do generální opravy současného uhelného zdroje nebo nového bloku.
 • Plzeňský Doosan dodá do Jordánska turbínu za stovky milionů

  Doosan Škoda Power dodá do Jordánska turbosoustrojí za stovky milionů korun. Zařízení o výkonu 183 megawattů půjde do paroplynové elektrárny Hussein Thermal Power Station, nazývané také Zarqa, řekla ČTK Margit Petříčková z plzeňských strojíren. „Rozvoj elektrárny, která se nachází nedaleko hlavního města království Ammán, vytvořil příležitost pro další náš úspěšný projekt na jordánském trhu,“ uvedla.

  Publikováno na webu oEnergetice.cz


 • Paliativní péče je v ČR na 33. příčce
   V kvalitě paliativní péče poskytované umírajícím je Česká republika v rámci světa na 33. místě, v rámci Evropy na 18. místě.
 • Ostrava: Hospicový stacionář pro děti
   V Ostravě začne fungovat hospicový stacionář pro nevyléčitelně nemocné děti.
 • Ostrava buduje endoskopické pracoviště
   Vítkovická nemocnice v Ostravě začala v těchto dnech budovat endoskopické pracoviště, jehož výstavba za 17 miliónů korun bude dokončena v prosinci.
 • Olomoucká ZS bude mít nový dispečink
   Zmodernizovaný dispečink zprovozní příští rok v únoru Zdravotnická záchranná služba Olomouckého kraje (ZZSOK), která do nákupu nové komunikační technologie a dalšího vybavení s pomocí krajského úřadu investuje bezmála 32 miliónů korun.
 • Odškodné za pracovní úrazy se zvýší
   Bolestné a odškodnění za zhoršení uplatnění po pracovním úrazu či kvůli nemoci z povolání se od října zvýší.
 • Obnova interny ve Frýdlantu?
   Liberecké nemocnici po zrušení akutní lůžkové péče na interně v soukromé nemocnici ve Frýdlantu výrazně stoupl počet pacientů.
 • NNH: Moderní technologie mapování srdce
   Kardiologové v Nemocnici Na Homolce začali využívat nejmodernější technologii na mapování srdce, systém umožňuje okamžité a přesné mapování srdce v průběhu katetrizačního zákroku.
 • Nemocnici Znojmo zasáhla epidemie
   Pracovníky Nemocnice Znojmo postihla epidemie. Problémy mělo za posledních 24 hodin 116 zaměstnanců.
 • Nejvíc pojištěnců ubude OZP a VZP
   Od nového roku ubude nejvíc pojištěnců Oborové zdravotní pojišťovně (OZP) a Všeobecné zdravotní pojišťovně.
 • Na Proseku začala dezinfekce potrubí
   Na pražském Proseku začala 18. září ráno dezinfekce potrubí kvůli nebezpečné bakterii legionella, řekl mluvčí Pražské teplárenské Radek Ježdík.


Hitpardáda štítků