Počet nespolehlivých plátců atakuje dva tisíce, většina z nich jsou eseróčka

Hranice dvou tisíc nespolehlivých plátců bude brzy pokořena. Tempo jejich nárůstu navíc akceleruje, každý den totiž v průměru přibývá 14 nespolehlivých plátců.


Zdroj: www.podnikatel.cz
Témata: PLÁTCŮ, NESPOLEHLIVÝCH PLÁTCŮ, NESPOLEHLIVÝCH, PODNIKATEL, NESPOLEHLIVÉHO PLÁTCE, NESPOLEHLIVÉHO, PRŮMĚRU, POČET NESPOLEHLIVÝCH, V PRŮMĚRU, POČET NESPOLEHLIVÝCH PLÁTCŮ
 • Pojištění rakoviny: tři stovky měsíčně za lepší pocit zajištění
  Onemocnění rakovinou znamená zvýšené finanční náklady. Nemůžete ovlivnit nemoc, ale náklady pojistit lze. Rozebrali jsme si proto novinku v podobě pojištění závažných onemocnění Fénix.
 • Počet nespolehlivých plátců atakuje dva tisíce, většina z nich jsou eseróčka
  Hranice dvou tisíc nespolehlivých plátců bude brzy pokořena. Tempo jejich nárůstu navíc akceleruje, každý den totiž v průměru přibývá 14 nespolehlivých plátců.
 • pátek 9. 10.
  Pouštíme se do tématu content marketingu, přečtěte si úvodní úvahy Marka Prchala a Davida Shorfa.
 • Poradce pro energetický management
  Problematika kompetencí energetického manažera ve firmách či státní sféře je velmi obsáhlá. Je potřeba si neustále udržovat aktuální přehled o platných legislativních opatřeních (zákony, vyhlášky, normy, implementace evropských směrnic), o vhodných dotačních programech pro modernizaci provozu či dlouhodobé úspory, o cenových nabídkách dodavatelů energií. Mějte vždy po ruce veškeré potřebné informace pomocí praktické příručky a speciálních webových stránek, kde snadno vyhledáte vše, co potřebujete.
 • Seminář: Ekologické povinnosti firem v roce 2016
  Změny v chemickém zákoně či zcela nový zákon o odpadech jsou jen střípkem v mozaice stále se měnících ekologických povinností reflektujících množství předpisů, vyhlášek a nařízení. Jako podnikový ekolog máte spoustu zákonem daných závazků, které musíte dodržovat. Náš seminář vás přehledně seznámí nejen se všemi povinnostmi i očekávanými změnami v roce 2016, ale přiblíží vám také nejčastější pochybení v oblasti ekologie, kterých se musíte vyvarovat.
 • Seminář: Ekologické povinnosti firem v roce 2016
  Změny v chemickém zákoně či zcela nový zákon o odpadech jsou jen střípkem v mozaice stále se měnících ekologických povinností reflektujících množství předpisů, vyhlášek a nařízení. Jako podnikový ekolog máte spoustu zákonem daných závazků, které musíte dodržovat. Náš seminář vás přehledně seznámí nejen se všemi povinnostmi i očekávanými změnami v roce 2016, ale přiblíží vám také nejčastější pochybení v oblasti ekologie, kterých se musíte vyvarovat.
 • Vzdělávací kurz: Specialista strategického řízení
  Neroste firma podle Vaší představy, stagnuje nebo dokonce ztrácí? Máte někdy pocit, že i kdybyste se rozčtvrtili, stejně nebudete stíhat všechnu práci? Naučte se řídit své zaměstnance a neztrácejte zbytečně čas operativou. Získejte nadhled, přerozdělte úkoly a využijte čas na řešení problémů, plánování a realizaci strategií. Díky našemu vzdělávacímu kurzu zvládnete strategické řízení na jedničku.
 • Seminář: Když k vám přijde na kontrolu inspekce práce
  Orgány inspekce práce kontrolují dodržování pracovněprávních předpisů a za zjištěné nedostatky ukládají vysoké pokuty. Připravte se na možnou kontrolu prostřednictvím našeho semináře, který vás seznámí s pravidly provádění kontrol, vašimi právy a povinnostmi. Nedejte úřadům inspekce práce šanci, aby našly nějaké chyby!
 • Vzdělávací kurz: Prevence rizik bezpečnosti práce v organizaci (online)
  V organizacích do 25 zaměstnanců může v souladu se zákonem zaměstnavatel vykonávat úkoly v prevenci rizik sám, má-li k tomu potřebné znalosti. Každý, kdo má na starosti BOZP a PO v organizaci, si potřebujete udržovat perfektní přehled o legislativních změnách a aktuálních praktických postupech v široké škále jednotlivých oblastí. Málokdo si však může dovolit pobýt celý den mimo pracoviště a školit se. Nabízíme vám intenzivní vzdělávací kurz, na kterém získáte veškeré potřebné informace formou prakticky zaměřených webinářů, jež na sebe logicky navazují a obsahově pokrývají celé spektrum vašich povinností.
 • Seminář: Účetní závěrka obce bez obav
  Víte, jaké změny čekají obce v oblasti účetnictví? Máte přehled o tom, jak naložit s inventarizačními rozdíly nebo jak zdanit vedlejší hospodářskou činnost? Přijďte na náš seminář, kde vám zkušená lektorka poradí, jak si uspořádat závěrkové práce tak, aby na sebe navazovaly a šetřily váš čas. Budete připraveni na finanční i veřejnoprávní kontrolu a vyhnete se hrozícím sankcím za porušení rozpočtové kázně. • Počet Lte vysílačů na území Česka přesáhl šest tisíc
  Dobrá zpráva pro naše smartphony – počet aktivních LTE základnových stanic přesáhl šestitisícovou hranici a poroste dál.
 • Počet lokalit pro úložiště jaderného odpadu se zúžil na dvě

  Hlubinné úložiště jaderného odpadu by mělo vzniknout buď v lokalitě Horka pod Velkým Meziříčím, nebo Kraví hora na Žďársku. V ostatních pěti vytipovaných lokalitách se geologický průzkum zatím neuskuteční. Bude pokračovat pouze v případě, že se změní postoj tamních obcí. Na tiskové konferenci to dnes řekl ministr průmyslu Jan Mládek (ČSSD). Pokud se ukáže, že

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Počet lidí spořících ve třetím pilíři klesl o 85 000 | ČeskéReformy...
  Důchodová komise navrhovala mimo jiné sdílení vyměřovacího základu pro výpočet důchodu obou manželů v jednotlivých letech během trvání manželství.
 • Počet lidí bez práce se v Česku opět snížil, nezaměstnanost byla v září na 6 procentech
  Nezaměstnanost v Česku v září klesla ze srpnových 6,2 procenta na rovných šest procent. Navázala tak na srpnový pokles po mírném nárůstu nezaměstnanosti v červenci. Lidí bez práce bylo 441 892, což je nejméně od března 2009. Oznámil to dnes Úřad práce ČR.
 • Počet kontraktů na kladenské burze vzrostl, hodnota ale klesla

  Na Českomoravské komoditní burze Kladno (ČMKBK) bylo loni uzavřeno 7496 kontraktů na dodávku elektřiny a zemního plynu, což je o deset procent více než v roce 2015. Mírně ale klesl zobchodovaný objem energií a kvůli poklesu cen se snížila i celková hodnota kontraktů, která dosáhla 3,57 miliardy korun. ČTK o tom dnes informoval mluvčí burzy

  Publikováno na webu oEnergetice.cz

 • Počet invalidných dôchodcov sa zvyšuje rastie

  Píšeme na Investujeme.sk: Riziko invalidity na Slovensku neustále stúpa. Potvrdzuje to rastúci počet priznaných invalidných dôchodkov od Sociálnej poisťovne. Samotný invalidný dôchodok však nedokáže nahradiť stratený príjem. Individuálne životné poistenie teda naberá na váhe. Malo by naberať.

 • Počet hracích automatů letos klesl, Češi přesto prohráli miliardy korun
  Praha - Ministerstvo financí na konci 3. čtvrtletí evidovalo 54.037 hracích automatů. Ukazuje to přehled, který dnes zveřejnilo na svých internetových stránkách. Největší problém z pohledu hazardu představují videoloterijní terminály, do kterých loni lidé v Česku "naházeli" přes 58,7 miliardy korun. Na výhrách se jim vrátilo 42,73 miliardy korun, reálně tak prohráli takřka 16 miliard korun.
 • Počet hracích automatů, které povoluje ministerstvo financí, letos klesl o 3571
  Praha - Hracích automatů povolovaných ministerstvem financí je v Česku stále méně, od začátku letošního roku jich ubylo 3571. To je více, než za celý loňský rok, kdy jich skončilo 3418. Ministerstvo tak na konci 3. čtvrtletí evidovalo 54.037 hracích automatů, vyplývá z přehledu, který dnes zveřejnilo na svých internetových stránkách. Jen během třetího čtvrtletí se počet snížil o 1310. Další tisíce automatů, které povolují obce, však ve statistice nejsou zahrnuty.
 • Počet firem v registru nespolehlivých plátců DPH vzrostl na 1851
  Praha - Počet nespolehlivých plátců v registru plátců daně z přidané hodnoty (DPH) v září stoupl o 455 firem na 1851. Vyplývá to z analýzy, kterou dnes zveřejnila poradenská firma...
 • Počet firemních bankrotů byl v únoru na historickém maximu
  Firemních bankrotů bylo v únoru nejvíce od ledna 2008. Nejvíce bankrotů vyhlásily podniky v Moravskoslezském kraji a v Praze, nejméně tradičně v Karlovarském kraji.

 • Počet nespolehlivých plátců DPH loni stoupl na 3554
  Počet nespolehlivých plátců v registru plátců daně z přidané hodnoty (DPH) loni stoupl o 3401 firem na 3554. Vyplývá to z dnes zveřejněné analýzy poradenské společnosti Bisnode. Nejčastěji jsou v registru malé firmy z Prahy, které podnikají v oblasti obchodu. Na černé listině neplatičů DPH skončí každý, kdo dluží za poslední minimálně tři měsíce na DPH více než 500.000 korun.
 • Počet nespolehlivých plátců DPH v pololetí stoupl na 5530
  Počet nespolehlivých plátců v registru plátců daně z přidané hodnoty (DPH) v pololetí stoupl o 1976 na 5530 firem. Vyplývá to z dnes zveřejněné analýzy poradenské společnosti Bisnode. Nejčastěji jsou v registru malé firmy z Prahy a Jihomoravského kraje. Na černé listině neplatičů DPH skončí každý, kdo dluží za poslední minimálně tři měsíce na DPH více než 500.000 korun.
 • Počet nezaměstnaných ve Francii vystoupil na nový rekord
  Počet registrovaných nezaměstnaných ve Francii se po neobvyklém listopadovém poklesu opět zvýšil a v posledním měsíci loňského roku vystoupil na nový rekord. Ministerstvo práce dnes uvedlo, že počet nezaměstnaných v prosinci vzrostl o 15.800 na více než 3,59 milionu. Meziročně se počet nezaměstnaných zvýšil o 2,6 procenta.
 • Počet nezaměstnaných v Německu klesl
  Počet nezaměstnaných v Německu v prosinci klesl stejně jako v listopadu o 14.000 a sestoupil na...
 • Počet nových hypoték pro občany klesl v prvním pololetí o 30,4 procenta
  29.7.2009 - Ministerstvo pro místní rozvoj dnes zveřejnilo statistiku hypotečních úvěrů poskytnutých od počátku činnosti hypotečních bank. Souhrn údajů naznačuje dlouhodobé vývojové trendy v tomto tržním segmentu a skutečný vliv ekonomické krize na bankovní sektor.
 • Počet obětí teroristických útoků v Turecku stoupl na 86, zraněno bylo nejméně 200 lidí
  Počet obětí dvou sobotních teroristických útoků v Turecku stoupl na 86, zraněno bylo nejméně 200 lidí. Podle turecké vlády za výbuchy stojí buď sebevražední atentátníci napojení na teroristickou organizaci Islámský stát, nebo kurdští radikálové. Dvě bomby vybuchly u hlavního vlakového nádraží v centru Ankary.
 • Počet obětí zemětřesení v Itálii vzrostl na 250
  Před měsícemNa nejméně 250 mrtvých vzrostl počet mrtvých po středečním zemětřesení ve střední Itálii. Dnes večer to oznámil úřad ...
 • Počet obětí zemětřesení v Pákistánu a Afghánistánu dosáhl 376
  Počet obětí pondělního zemětřesení na severu Afghánistánu a Pákistánu přesáhl 300 lidí. Více. než 200 zraněných hlásí Pákistán. Některé
 • Počet objednávek v e-shopech dosáhl v pondělí rekordních 470.000
  Praha - Počet objednávek v tuzemských e-shopech dosáhl minulé pondělí rekordních 470.000, meziročně stoupl o šestinu. Lidé nejvíce v internetových obchodech nakupovali knihy, mobily a...
 • Počet obyvatel Prahy stále narůstá, developeři registrují rekordní zájem o nové byty
  18.6.2015 - Podle nejnovějších dat Českého statistického úřadu měla Praha k 31. březnu letošního roku 1,261.715 obyvatel, což bylo o 2636 osob více než na začátku letošního roku. Praha tak v daném období zaznamenala největší kladný přírůstek ze všech krajů v ČR, naopak v devíti krajích obyvatelstva ubylo.Hitpardáda štítků