Povinné ručení Wüstenrot

Varianty produktu Povinné ručení Limit plnění Škoda na zdraví Škoda na věci Základní 35.000.000 Kč 35.000.000 Kč Zvýšený 70.000.000 Kč 70.000.000 Kč Územní platnost Rakousko, Albánie, Andorra, Belgie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Bělorusko, Švýcarsko, Kypr1, Česká republika, Německo, Dánsko, Španělsko, Estonsko, Francie, Finsko, Velká…


Zdroj: www.porovnej24.cz
Témata: POJIÅ, , , A, VOZIDLA, SLUÅ, S, PLNÄ, ASISTENÄ, PRO
 • Platforma Hledá se obchod vytipovala už přes osm desítek vhodných lokalit
  Platforma Hledá se obchod, kterou na jaře spustila ČSOB ve snaze párovat požadavky veřejnosti a malé a střední podnikatele, vyhodnotila přes osm desítek nejzajímavějších tipů na umístění obchodů či služeb tam, kde je lidé chtějí. Tyto lokality zatím nabídla vybraným čtyřem stovkám podnikatelů z řad klientů banky.
 • J&T Banka navyšuje znovu kapitál o jednu miliardu korun

  J&T Banka chce získat další kapitál ve výší jedné miliardy korun. K navýšení kapitálu chce využít emisi tzv. výnosových certifikátů. Banka již v loňském roce vydala výnosové certifikáty ve stejné hodnotě. Hybridní cenné papíry nesou při splnění přísných podmínek pevný výnos devět procent ročně.

 • Václav Bělohradský: Všichni jsme Řekové
  Každý, kdo se ptá, o co jde v Řecku, by měl znát Varufakisův text „Měli jediný cíl – ponížit nás“. Čteme v něm: „Francouzský ministr financí Michel Sapin vyzval všechny účastníky jednání, aby se pokusili uvést v soulad dřívější dohodu (…) s právem řeckého lidu dát své vládě mandát k přehodnocení významných stránek této dohody. Hned po něm si vzal slovo pan Schäuble a Sapina uzemnil: To přece nejde, aby volby mohly cokoliv měnit!, odsekl, i když většina přítomných panu Sapinovi přitakávala.“
 • S&P snížila rating Japonska o jeden stupeň na A+
  Tokio - Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's (S&P) dnes snížila Japonsku úvěrovou známku o jeden stupeň na A+. Úvěrovou důvěryhodnost této vysoce zadlužené...
 • Reklama na kokain? V 70. letech žádný problém
  Sedmdesátá a osmdesátá léta byla, co se týče drog, rozhodně nejdivočejší. Největší drogové impérium vytvořil kolumbijský dealer Pablo Escobar, který v době své největší "slávy" vydělával až milion dolarů denně. Společnost byla k užívání drog daleko otevřenější, což dokazují i dobové reklamy na kokainové pomůcky.
 • Kaplička jako připomenutí našich povinností k půdě
  „Národ, který ničí půdu, ničí sám sebe.“ Není mi lhostejný stav, v jakém se půda v naší republice nachází. Není mi lhostejný postoj našich státních institucí k této problematice, ale ani vztah vlastníků ke svým pronajatým pozemkům. Kamarád říká: „Jsou to jednodenní vlastníci – vlastnictví si uvědomují jen v den, kdy berou nájem.“
 • Zpráva civilní kontrarozvědky upozorňuje na klientelismus
  Výroční zpráva Bezpečnostní informační služby (BIS) za rok 2014 zmapovala slabá místa státu a uvedla, kde všude se snažily prosadit své ekonomické zájmy zločinecké struktury.
 • Zpráva BIS znehodnocena zastaralostí a ideologií
  Bývalý bezpečnostní expert a zpravodajec se při pohledu na výroční zprávu BIS za rok 2014 pozastavuje například nad důsledky problematických dějů, které BIS odhalila v dopravě a bankovnictví.
 • Hypoteční banka vydala již 144. emisi hypotečních zástavních listů

  Hypoteční banka vydala minulý týden 144. emisi hypotečních zástavních listů, přičemž objem této emise činí miliardu korun. Hypoteční zástavní listy ze 144. emise jsou kromě klientů privátního bankovnictví ČSOB určeny také pro malé a střední podniky.

 • Rolls-Royce Dawn je tu pro ty, kteří si chtějí Rollse řídit sami
  Pod povrchem Rolls-Royce Dawn je technika kupé Wraith. Podle automobilky se jedná o nejtužší luxusní kabriolet na trhu.

 • Petr Dufek: Levná ropa sráží výrobní ceny
  Propad cen ropy na světových trzích se přímo promítá do cen v průmyslu. V srpnu se především zásluhou rafinérského a chemického průmyslu tyto ceny snížily o osm desetin. Oproti loňskému srpnu jsou ceny v průmyslu nižší o 3,7 %.
 • Ve dvaceti chtěla dělat striptýz. Místo toho založila dětský domov v Nepálu
  Michaela "Mysha" Košťálová původně odjela do chudého Nepálu zhubnout. Místní děti však začala učit angličtinu a založila pro ně dětský domov. Chce propojit pozitiva ze západní a východní kultury a dát dětem nejen peníze, ale hlavně příležitost.
 • CME se nejspíš do konce roku zbaví části majetku
  Mediální společnost Central European Media Enterprises (CME), která v České republice vlastní televizi Nova a další stanice, pravděpodobně prodá do konce letošního roku majetek, který nepovažuje za svůj hlavní. Firma se soustředí na ochranu pozic na trzích, na kterých je jedničkou, řekli to ředitelé společnosti Michael Del Nin a Christoph Mainusch. Prodej vedlejšího majetku je součástí strategie, jejímž cílem je reorganizace skupiny.
 • Nobelovu cenu za mír získává... Angela Merkelová!
  V duchu tradice odměňovat za snahu a řeči, spíše než konkrétní výsledky, má německá kancléřka slušnou šanci na Nobelovu cenu za mír. Co by mohlo její vyhlídky na prestižní ocenění zhatit?..
 • Samozásobovací lednice, nábytek z banánu. Jak bude vypadat česká domácnost v roce 2030?

  Technologie představuje proces, který nelze zastavit a vyskytuje se všude kolem nás. Netýká se pouze počítačů, mobilních telefonů a komunikačních nástrojů, stále častěji se stává součástí našich domácnosti a bydlení. Zatímco pasivním domům, které se roku 1990 poprvé objevily v Německu, stačilo pouze deset let k tomu, aby se staly poměrně běžnou záležitostí, chytré telefony nebo televize si lidé oblíbili ještě dříve. Jak budou české domácnosti vypadat za deset let, jaké technologie budou jejich nedílnou součástí, vám popíšeme v následujícím článku. 

 • Týden urologického zdraví připomíná důležitost prevence
  Urologické potíže jsou pro mnohé lidi tématem, o kterém není zrovna příjemné otevřeně hovořit. Při tom se však jedná o závažný problém, při jehož řešení hraje důležitou roli včasná diagnostika a prevence. Na tento fakt se snaží upozornit celosvětový Týden urologického zdraví, který probíhá ve dnech 14.–18. září. Jeho součástí je Den povědomí o rakovině […]
 • Dohoda o státním rozpočtu je na dohled

  Ministerstva dostanou řádově desítky až stovky miliard korun navíc. Koalice se v úterý večer dohodla, že přesune v rozpočtu na příští rok přibližně pět miliard korun. Schodek rozpočtu se nezmění. 

 • Vědci z Brna vymysleli systém, který odhaluje Parkinsonovu nemoc
  Úspěšnost stanovení diagnózy novým počítačovým systémem je až devadesátiprocentní. Vědci systém zkoušeli šest let a prozkoumali stovku pacientů s Parkinsonovou chorobou. Systém sleduje pacientovu řeč a písmo, podle čehož lze poté vyhodnotit, zda je pacient nemocný.
 • Rozpočet příští rok získá více peněz ze státních podniků
  Praha - Přesun pěti miliard korun mezi kapitolami návrhu státního rozpočtu na příští rok umožnilo zvýšení příjmů ze státního podniku Lesy ČR o miliardu korun, snížení odhadu...
 • Řidič/-ka
  Ministerstvo pro místní rozvoj, odbor hospodářských služeb a odbor kabinetu, vyhlašuje výběrové řízení na dvě pracovní místa: řidič/-ka.


 • Povinné ručení Slavia pojišťovna a.s.- Srovnání od Měšec.cz
  Garantujeme, že vám neprodáme nevhodný finanční produkt. Porovnejte
 • Povinné ručení pro mladé – jak ušetřit - Finance.cz
  Že je pojištění odpovědnosti z provozu vozidla nebo také povinné ručení zákonná povinnost, která se váže ke každému provozovanému vozu ...
 • Povinné ručení: Proč je povinné a co se změnilo od ledna 2015...
  Koho chrání produkt pojištění povinného ručení? Povinné ručení je druh pojištění, které slouží k pokrytí škod. pojištění za něj řeší mnoho starostí.
 • Povinné ručení porovnání, srovnání cen online 2015 - Porovnej24.cz...
  Porovnání povinného ručení od Porovnej24.cz. Ušetřete. na povinném ručení až 9000,- Kč! Nejlepší srovnání cen povinného ručení online 2015.
 • Povinné ručení | Osobní finance iDNES.cz
  Majitel nebo provozovatel motorového vozidla má povinnost uzavřít povinné ručení, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Jak. jej optimálně nastavit?
 • Povinné ručení online - srovnání od Měšec.cz
  Srovnání více jak 1000 nabídek povinného ručení se slevou až 70 %. Průměrně. u nás ušetříte přes 2 000 Kč. Sjednejte. si povinné ručení online.
 • Povinné ručení nově chrání také proti vandalismu

  Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení, které nyní v základní nabídce tarifu Premium kryje majitelům vozů také riziko vandalismu. Limit plnění je 30 000 Kč se spoluúčastí ve výši 2 500 Kč. Pojištění vandalismu se vztahuje na škody způsobené v ČR a zahrnuje osobní automobily do 3,5 t a motocykly. „Snažíme se řidičům v rámci povinného ručení nabídnout komplexní ochranu. Základní rizika dokážeme ošetřit bez nutnosti sjednání kompletního havarijního pojištění, které je finančně podstatně náročnější,“ vysvětluje Ladislav Bělina, vedoucí divize autopojištění Slavia pojišťovny. Povinné ručení Slavia pojišťovny už několik měsíců umožňuje připojistit také krádež vozidla.  

 • Povinné ručení - Měšec.cz
  Povinné ručení, přesněji pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je pojištění, které musíte uzavřít ze zákona. řečeno, pokud máte auto nebo motorku.
 • Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

  Jediné povinné ručení na trhu, které kryje škody i na vozidle klienta, jenž je viníkem nehody, a to až do výše 10 tisíc korun. Nadstandardní limity pojistného plnění na škody na zdraví a majetku – 200 milionů korun. Úrazové pojištění řidiče a jeho osobních věcí v ceně. Celá řada volitelných připojištění. To je jen krátký výčet těch největších výhod nového autopojištění, se kterým přichází v říjnu ČSOB Pojišťovna na trh.

 • Povinné ručení kalkulačka 2015 online - Porovnej24.cz, dříve...
  Kalkulačka nabídek povinného ručení pro Vás. Naše. rychlá a jednoduchá kalkulačka povinného ručení Vám v roce 2015 srovná ceny všech pojistek online. • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Tommy Stachi
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt od Tommy Stachi.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele HELP FINANCIAL
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt HELP FINANCIAL.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Finemoney
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt Finemoney.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Fair Credit
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt Fajn půjčka.
 • Půjčky - Porovnej24.cz, dříve Sfinance.cz
  Porovnejte si nabídky půjček a vyberte nejvhodnější a nejdostupnější právě pro Vás! Srovnání půjček je velmi jednoduché, online a zdarma.
 • Prvních 30 výherců mezi vámi!!
  Známe jména šťastlivců mezi klienty portálu Porovnej24.cz. Objednejte si na stránkách Porovnej24.cz jakýkoliv produkt a automaticky se příští měsíc dostanete do slosování o další skvělé ceny jako jsou společenské hry Albi, knihy nakladatelství Mladá fronta a.s., povinné ručení zdarma a mnoho dalších...  
 • Průběžné výsledky Ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek
  Anketa o Nejabsurdnější bankovní poplatek 2013 je v plném proudu. Přesněji řečeno, v plném proudu je první kolo, v němž čtenářky a čtenáři až do konce ledna budou vybírat 5 finálovým poplatků, které si to v únorovém finále rozdají o TOP největší bankovní absurditu 2013.
 • Přihlášení
  Zaregistrujte se Výhody registrace. Zapomněli jste heslo. Používali jste Sfinance a nemůžete se přihlásit. Po - Pá 9.00 - 17.00. Porovnáváme nabídky za vás. Zjistěte,.
 • Přehled distribučních sazeb a jejich správné přiřazení
  V minulém díle jsme si vysvětlili, jak je důležité mít správně nastavenou distribuční sazbu a jak to zjistit. Dnes pro vás máme slibovaný přehled distribučních sazeb a jejich správné přiřazení. Sami tak můžete zjistit, na co jsou jednotlivé distribuční sazby elektřiny vhodné.    Srovnejte ceny elektřiny   
 • Povinné ručení za zahradní traktory či invalidní vozíky? Možná už od příštího roku
  Ministerstvo financí připravilo novelu, podle které by se povinné ručení platilo i za zahradní traktory, motokáry, minikáry a další stroje, i když s nimi jejich majitelé jezdí jen mimo silnice. Úprava je reakcí na rozhodnutí Evropského soudního dvora, podle kterého ve všech zemích EU musejí mít povinné ručení všechna vozidla s pohonem.     Srovnat ceny povinného ručení

Hitpardáda štítků