Povinné ručení za zahradní traktory či invalidní vozíky? Možná už od příštího roku

Ministerstvo financí připravilo novelu, podle které by se povinné ručení platilo i za zahradní traktory, motokáry, minikáry a další stroje, i když s nimi jejich majitelé jezdí jen mimo silnice. Úprava je reakcí na rozhodnutí Evropského soudního dvora, podle kterého ve všech zemích EU musejí mít povinné ručení všechna vozidla s pohonem.     Srovnat ceny povinného ručení


Zdroj: www.porovnej24.cz
Témata: BY, POVINNÉ RUČENÍ, POVINNÉ, POVINNÉHO, ZA ZAHRADNÍ, POVINNÉHO RUČENÍ, FINANCÍ, ŽE, ZAHRADNÍ, INVALIDNÍ VOZÍKY
 • Špatné renomé v práci se napravit dá, ale je to vždycky dřina
  Manažeři si mohou svou pověst zkazit velmi rychle. Pokud se příčiny špatné pověsti zakládají na pravdě, mohou negativně ovlivnit kariéru. Zastavit roztočené kolo klevet je obtížné.
 • Fajnrock TV bude Slušnej kanál!
  Praha 26. října (PROTEXT) - Progresivní rocková hudební televize Fajnrock TV, vysílající 24 hodin denně od roku 2012 v Čechách i na Slovensku, se od 1. 11. 2015 oficiálně přejmenovává na SLUŠNEJ KANÁL TV. Přijďte to s námi oslavit do stejnojmenného podniku na Žižkově. ...
 • Česká část EuroVelo 13 nyní v digitální podobě
  Praha 26. říjan (PROTEXT) - Zatím nejrozsáhlejší projekt v oblasti digitalizace turistických tras má úspěšně za sebou Turistika.cz. Pro kraje Karlovarský, Plzeňský, Jihočeský a Tourismusverband Ostbayern natočila a do podoby videotras převedla 661 kilometrů dálkové trasy EuroVelo...
 • Toyota za tři čtvrtletí prodala 7,5 milionu aut, překonala VW
  Tokio - Japonská automobilka Toyota Motor prodala za první tři čtvrtletí letošního roku zhruba 7,5 milionu vozů. Získala tak zpět vedoucí pozici na světovém automobilovém trhu, o kterou...
 • Obchody kolem evidence tržeb se již rozjíždějí, snaží se i operátoři
  Pro šest set tisíc firem a živnostníků bude elektronická evidence tržeb hlavně přítěží. Zároveň se však díky ní zrodil nový druh byznysu. Kvůli novince ministra financí Babiše budou muset proběhnout obchody za stovky milionů. Přestože nikdo netuší, jestli se zákon nakonec vůbec podaří prosadit, firmy už tlačí na trh své pokladny a software.
 • PETROLawards 2015: Čerpací stanicí roku je pumpa Shell v Dobšicích
  Ve čtvrtek 22. října se konal v pražském hotelu Clarion PETROLsummit, tradiční odborné i společenské setkání profesionálů a příznivců v oboru výroby a distribuce pohonných hmot a čerpacích stanic. V jeho rámci byly zároveň vyhlášeny výsledky celooborové soutěže PETROLawards.
 • Církve vyzvaly vládu k rychlejšímu řešení necírkevních restitucí
  Církve vyzvaly vládu k rychlejšímu řešení případů ostatních restituentů. Problémem jsou podle církví nedokončené restituce zemědělské půdy. ČTK to dnes sdělil mluvčí České biskupské konference (ČBK) František Jemelka. Restituenti mohou podle údajů státu ještě nárokovat až 300.000 hektarů zemědělské půdy.
 • Největší uprchlický tábor na světě stále roste a je líhní teroristů, tvrdí vláda
  Uprchlická krize je v posledních měsících nejvíce skloňovaným tématem, mluví se ale pouze o lidech, kteří proudí do Evropy. Na ty ostatní jakoby svět zapomněl. A tak největší uprchlický tábor na světě v keňském Dadaab stále bobtná a lidé v něm trpí stále větší chudobou.
 • Jak vybírat kvalitní spotřebiče? Nedívejte se jen na cenu
  Levné elektronické spotřebiče se rychle opotřebují a potenciál úspor údajně lákavých nabídek je často zavádějící. Někteří výrobci totiž záměrně posilují své prodeje výrobou produktů s krátkou životností. Kvalitní výrobky stojí více, avšak díky jejich trvanlivosti ušetříte z dlouhodobého hlediska peníze. Přinejmenším tehdy, věnujete-li při nákupu např. vysavače pozornost nejdůležitějším kritériím kvality.
 • Schwarzenberg: Nejhorším poradcem je strach
  Končící lídr TOP 09 Karel Schwarzenberg v rozhovoru vyzývá přestárlé politiky, aby nekandidovali do vrcholných politických postů. A na stížnost, že Miroslav Kalousek je autoritářský, reaguje: „Když jste vůdcem strany, musíte ji pevně vést.“

 • Mediokracie: Uprchlický Eintopf
  Uprchlická krize vystavuje novináře nelehkému úkolu. Mnozí z nich musejí psát něco jiného, než si ve skutečnosti myslí. V některých médiích působí radikálně, v jiných zase moc „sluníčkářsky“.
 • Druhým nejdůležitějším kritériem pro výběr práce je pro Čechy doba dojíždění
  Blízkost místa výkonu práce je druhým nejdůležitějším kritériem, dle něhož se Češi rozhodují o přijetí nové pracovní nabídky.  Čtvrtina Čechů je ochotna dojíždět do práce maximálně 10 kilometrů. Polovina dotázaných je ochotna jet za prací...
 • Jana Havligerová: Babišovy párky
  Vysoký komisař OSN pro lidská práva obvinil Česko ze systematického porušování práv uprchlíků a dal najevo znepokojení nad xenofobními veřejnými projevy včetně islamofobních výroků prezidenta Miloše Zemana. To nemohl Hrad nechat jen tak.
 • O víkendu se doladil největší obchod českého internetu posledních let, zlom přišel na poslední chvíli
  Jak motejlek.com v předstihu informoval, během víkendu se dokončila transakce, při níž 100 procent v e-shopové skupině Netretail Holding, jejímž hlavním aktivem je Mall.cz, a v česko-slovenském internetovém srovnavači cen Heureka, získala za finančního krytí Daniela Křetínského, Patrika Tkáče a proti původním zprávám i PPF Group, investiční skupina Rockaway Jakuba Havrlanta. Do posledních dnů bylo ve hře i jiné řešení.
  Poznámka: Článek je přístupný pouze registrovaným uživatelům.
 • Rockaway kupuje za 5,4 miliardy Kč Mall.cz a srovnávač Heureka.cz
  Praha - Investiční skupina Rockaway kupuje za víc než 200 milionů eur (5,4 miliardy Kč) druhý největší e-shop v Česku Mall.cz a srovnávač cen Heureka.cz. Obchod financují miliardáři...
 • Ať vláda stáhne EET. Nebo je pro kolektivní vinu?
  Elektronická evidence tržeb jde do dramatického finále. Přesto, že bylo vysloveno mnoho věcných argumentů proti zavedení EET, nadále ji tvrdohlavě a umanutě vláda a koaliční poslanci prosazují.
 • Cechovní potravinářské normy se budou využívat už od konce roku
  Potravinářská komora plánuje obnovit cechovní normy, tedy označování nadstandardně kvalitních českých výrobků. Normy, jež by tak měly spojit kvalitu s původem výrobku v ČR, by potravináři mohli začít používat už letos v zimě. ČTK to řekl ředitel pro programování a strategii Potravinářské komory Miroslav Koberna.
 • Generální ředitel ČEZu: Chceme vrátit provozní zisk nad 70 miliard
  Dodatečný provozní zisk si chceme koupit i proto, že jsme nejméně zadluženou firmou mezi deseti největšími energetickými společnostmi v Evropě. Můžeme si koupit aktiva, která zapadají do naší strategie a okamžitě budou přinášet další zisk, říká generální ředitel ČEZ Daniel Beneš.
 • Spot dne: Lázně jako řemen
  Při vší úctě k západočeskému lázeňskému trojúhelníku se zdá, že s vámi pořádně zacvičí až kúra v zemi vycházejícího slunce. Reklamu na prefekturu Oita coby turistický cíl vytvořila agentura Nishiko z Fukuoky.
 • Nemocenská a vratka daně
  Při dlouhodobé pracovní neschopnosti nebo nástupu na nemocenskou v ochranné lhůtě vzniká zpravidla nárok na vratku daně za celý rok. Důvodem je uplatnění základní slevy na poplatníka...


 • Povinné ručení Wüstenrot
  Varianty produktu Povinné ručení Limit plnění Škoda na zdraví Škoda na věci Základní 35.000.000 Kč 35.000.000 Kč Zvýšený 70.000.000 Kč 70.000.000 Kč Územní platnost Rakousko, Albánie, Andorra, Belgie, Bulharsko, Bosna a Hercegovina, Bělorusko, Švýcarsko, Kypr1, Česká republika, Německo, Dánsko, Španělsko, Estonsko, Francie, Finsko, Velká…
 • Povinné ručení Slavia pojišťovna a.s.- Srovnání od Měšec.cz
  Garantujeme, že vám neprodáme nevhodný finanční produkt. Porovnejte
 • Povinné ručení pro mladé – jak ušetřit - Finance.cz
  Že je pojištění odpovědnosti z provozu vozidla nebo také povinné ručení zákonná povinnost, která se váže ke každému provozovanému vozu ...
 • Povinné ručení: Proč je povinné a co se změnilo od ledna 2015...
  Koho chrání produkt pojištění povinného ručení? Povinné ručení je druh pojištění, které slouží k pokrytí škod. pojištění za něj řeší mnoho starostí.
 • Povinné ručení porovnání, srovnání cen online 2015 - Porovnej24.cz...
  Porovnání povinného ručení od Porovnej24.cz. Ušetřete. na povinném ručení až 9000,- Kč! Nejlepší srovnání cen povinného ručení online 2015.
 • Povinné ručení | Osobní finance iDNES.cz
  Majitel nebo provozovatel motorového vozidla má povinnost uzavřít povinné ručení, tedy pojištění odpovědnosti z provozu vozidla. Jak. jej optimálně nastavit?
 • Povinné ručení online - srovnání od Měšec.cz
  Srovnání více jak 1000 nabídek povinného ručení se slevou až 70 %. Průměrně. u nás ušetříte přes 2 000 Kč. Sjednejte. si povinné ručení online.
 • Povinné ručení nově chrání také proti vandalismu

  Slavia pojišťovna inovovala povinné ručení, které nyní v základní nabídce tarifu Premium kryje majitelům vozů také riziko vandalismu. Limit plnění je 30 000 Kč se spoluúčastí ve výši 2 500 Kč. Pojištění vandalismu se vztahuje na škody způsobené v ČR a zahrnuje osobní automobily do 3,5 t a motocykly. „Snažíme se řidičům v rámci povinného ručení nabídnout komplexní ochranu. Základní rizika dokážeme ošetřit bez nutnosti sjednání kompletního havarijního pojištění, které je finančně podstatně náročnější,“ vysvětluje Ladislav Bělina, vedoucí divize autopojištění Slavia pojišťovny. Povinné ručení Slavia pojišťovny už několik měsíců umožňuje připojistit také krádež vozidla.  

 • Povinné ručení - Měšec.cz
  Povinné ručení, přesněji pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je pojištění, které musíte uzavřít ze zákona. řečeno, pokud máte auto nebo motorku.
 • Povinné ručení, které uhradí i vlastní škodu

  Jediné povinné ručení na trhu, které kryje škody i na vozidle klienta, jenž je viníkem nehody, a to až do výše 10 tisíc korun. Nadstandardní limity pojistného plnění na škody na zdraví a majetku – 200 milionů korun. Úrazové pojištění řidiče a jeho osobních věcí v ceně. Celá řada volitelných připojištění. To je jen krátký výčet těch největších výhod nového autopojištění, se kterým přichází v říjnu ČSOB Pojišťovna na trh.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Veselá půjčka
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt Veselá půjčka.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Tommy Stachi
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt od Tommy Stachi.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele HELP FINANCIAL
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt HELP FINANCIAL.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Finemoney
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt Finemoney.
 • Rozšiřujeme sekci půjček o poskytovatele Fair Credit
  Na portálu Porovnej24.cz si jednoduše vyberete tu nejvýhodnější půjčku. Stačí si dle vámi zadaných parametrů porovnat z nabízených bankovních i nebankovních půjček na trhu a vybrat. K širokému portfoliu dlouhodobých, střednědobých i krátkodobých půjček nyní přibyl i produkt Fajn půjčka.
 • Půjčky - Porovnej24.cz, dříve Sfinance.cz
  Porovnejte si nabídky půjček a vyberte nejvhodnější a nejdostupnější právě pro Vás! Srovnání půjček je velmi jednoduché, online a zdarma.
 • Prvních 30 výherců mezi vámi!!
  Známe jména šťastlivců mezi klienty portálu Porovnej24.cz. Objednejte si na stránkách Porovnej24.cz jakýkoliv produkt a automaticky se příští měsíc dostanete do slosování o další skvělé ceny jako jsou společenské hry Albi, knihy nakladatelství Mladá fronta a.s., povinné ručení zdarma a mnoho dalších...  
 • Průběžné výsledky Ankety o nejabsurdnější bankovní poplatek
  Anketa o Nejabsurdnější bankovní poplatek 2013 je v plném proudu. Přesněji řečeno, v plném proudu je první kolo, v němž čtenářky a čtenáři až do konce ledna budou vybírat 5 finálovým poplatků, které si to v únorovém finále rozdají o TOP největší bankovní absurditu 2013.
 • Přihlášení
  Zaregistrujte se Výhody registrace. Zapomněli jste heslo. Používali jste Sfinance a nemůžete se přihlásit. Po - Pá 9.00 - 17.00. Porovnáváme nabídky za vás. Zjistěte,.
 • Přehled distribučních sazeb a jejich správné přiřazení
  V minulém díle jsme si vysvětlili, jak je důležité mít správně nastavenou distribuční sazbu a jak to zjistit. Dnes pro vás máme slibovaný přehled distribučních sazeb a jejich správné přiřazení. Sami tak můžete zjistit, na co jsou jednotlivé distribuční sazby elektřiny vhodné.    Srovnejte ceny elektřiny   

Hitpardáda štítků