Případová studie: Rozvoj zaměstnavatelské značky společnosti SAP

Německá společnost SAP patří k předním světovým dodavatelům podnikového softwaru. I když se pohybuje téměř výhradně na B2B trhu, soupeří o talenty s dalšími technologickými giganty, jako je Apple,…


Zdroj: www.hrnews.cz
Témata: SAP, STUDIE, CHCETE SI, STAÅ, CHCETE, SOUKROMÃ, ROZHODNUTI, OSVÄ, NEJSTE, POD VEDENÃ

 • Současní strašáci pohledem technické analýzy
  Jsme svědky „pouhé“ korekce, nebo stojíme na prahu další finanční krize? Tak to je otázka, kterou si dnes klade většina investorů. Propad čínských trhů rozpoutal mohutnou vlnu výprodejů, jež zasáhla trhy od Japonska, přes Evropu až po Spojené státy.
 • DHL nabízí novou multimodální přepravu z Číny do Hamburku
  Společnost DHL Freight rozšiřuje nabídku multimodálních přeprav mezi Čínou a Evropou prostřednictvím nové linky mezi Čeng-Čou a Hamburkem. Odjezdy dvakrát týdně v obou směrech poskytnou snadnější přístup na oba trhy. Přeprava celých kontejnerů nebo kusových zásilek usnadní podnikání zejména firmám z oblasti automobilového průmyslu a hi-tech napříč celou Evropou.
 • Imigrace 850 kilometrů jihovýchodně od Prahy
  Běženců, kteří se přes Maďarsko dostanou do EU, je stále více. Obyčejní lidé podléhají konspiračním teoriím, většinou jsou přesvědčeni, že vlnu migrantů způsobily a financují částečně Islámský stát a částečně USA, aby společně oslabily Evropu. Čeká se na říjen či listopad, kdy špatné počasí zmírní příliv utečenců.
 • Česko je čínskou krizí nejzranitelnější ze zemí visegrádské čtyřky, tvrdí živnostníci
  Česko exportuje do Číny zboží za více než 90 miliard korun ročně. "Není třeba propadat panice, ale je zřejmé, že nekonečný růst exportů do Číny začíná vypadat jako utopie," tvrdí Asociace malých a středních podniků a živnostníků. Podle analýzy dochází k prodlužování doby inkasa od čínských odběratelů.
 • Koncept Lada Vesta Cross se představil v Moskvě. Co na něj říkáte?
  Ruská automobilka Lada, která nyní patří pod alianci Renault-Nissan, představila na přehlídce terénních vozidel v Moskvě koncept poloterénního kombi. Jmenuje se Lada Vesta Cross a vedení společnosti naznačuje, že by se mohlo dostat do sériové výroby.
 • VFC opět rozšiřuje své distribuční centrum u Prahy. Už má přes 100 tis. metrů čtverečních
  Jen osm měsíců po dokončení nového distribučního centra pro Evropu podepsala společnost VF Corporation s developerem P3 smlouvu o výstavbě dalších prostor o velikosti 23 445 metrů čtverečních v logistickém parku P3 Prague D8. Celková plocha využívaná firmou VF Corporation v rámci parku tak přesáhne 106 tisíc metrů čtverečních.
 • Neplatičům otrnulo, varují právníci a exekutoři
  Neplatičům otrnulo. Částky do několika desítek tisíc se neobtěžují splácet. Z exekucí už strach nemají, neboť kvůli vysokým nákladům na vymáhání je exekutoři stejně po čase dávají k ledu. Tvrdí to mnozí právníci poté, co zákonodárci už třetím rokem přitahují opratě u exekuční mašinérie.
 • Posun příjmu plných žádostí v OPPIK

  S ohledem na velké množství předběžných žádostí podaných v posledních dnech příjmu a provozně-technické důvody došlo k posunu zahájení příjmu plných žádostí o podporu u následujících výzev pro programy podpory OP PIK: Inovace, Potenciál, Spolupráce – klastry, Nemovitosti, Školicí střediska, Úspory energie, ICT a sdílené služby a Partnerství znalostního transferu, a to na 1. 10. 2015.

  U těchto výzev se zároveň prodlužuje příjem plných žádostí o 1 měsíc, aby byla zachována předem deklarovaná lhůta příjmu plných žádostí. Současné podmínky by totiž plně nerespektovaly pravidlo rovného transparentního přístupu pro žadatele s ohledem na vyhodnocení předběžných žádostí v čase a mohly by případně ohrozit rovné startovací postavení při podávání plných žádostí.

  Lhůta na způsobilost výdajů běží již od data podání předběžné žádosti, v tomto k žádné změně nedochází.

 • Ještě zelenější DM. Síť drogerií rozšířila nabídku biopotravin
  Jednička na českém trhu specializovaných drogerií je - ač to možná zní lehce uhozeně - také jedním z předních prodejců biopotravin. V současnosti nabízí svým zákazníkům již více než 680 položek biopotravin.
 • Nenechte si ujít: Efektivní využívání mobilních zařízení výrazně podpoří byznys
  Trh mobilních řešení zaznamenává stále nové slibné přírůstky, způsoby využívání mobilních nabízejí stále vyšší efektivitu. Tomu odpovídají i závěry nejnovějšího průzkumu společnosti Gartner, podle nichž zavádění mobilních řešení zůstává nejvyšší prioritou šéfů informatiky ve firmách. A právě efektivnímu využití mobilních zařízení v organizacích se bude věnovat již třetí ročník úspěšné konference Mobilní business a IT, která se koná 22.9.2015 v pražském Kongresovém centru Vavruška na Karlově náměstí.


Hitpardáda štítků