Proč nemocnice lákají miliardáře

Zdravotnictví nabízí silný a lákavý konsolidační příběh, ale většina investorů na něm pohořela


Zdroj: euro.e15.cz

 • Poradna serveru BP - dávejte pozor na to co vám operátor nabízí

  PONDĚLNÍ SERIÁL - PORADNA SERVERU BANKOVNÍ POPLATKY: Čtenář je rozhořčený tím, jak se k němu chová jeho mobilní operátor, resp. jeho zaměstnanci. Přesvědčili ho, aby si sjednal služby, které nepotřebuje s tím, že je to součástí paušálu. Skutečnost je ale jiná. ČTĚTE DÁLE!

 • Po zrušení poplatků chodí k lékaři méně pacientů. Množství ... - Hospodářské noviny

  Hospodářské noviny Po zrušení poplatků chodí k lékaři méně pacientů. Množství ... Hospodářské noviny Teď, když je třicetikorunový a stokorunový poplatek zrušen, se ale ukazuje, že lidé až na výjimky více k doktorovi nechodí. Zatímco v prvním pololetí letošního roku se v nemocnici léčilo přes 513 tisíc pacientů největší tuzemské zdravotní pojišťovny ...

 • „Chci vidět ragbistky krvácet!“ zapojil se Horák do Katovny
  V očích našich katů tentokrát září kampaně na podporu českých ragbistek a nový vizuální styl Jizerské 50. Propadá CZC.cz s youtubery, 25. výročí Komerční banky i Chcipráci.cz.
 • 80. díl - Ideální banka 21. století: Ideální banka v hezky veršované básni

  PONDĚLNÍ A PÁTEČNÍ SERIÁL - IDEÁLNÍ BANKA 21. STOLETÍ: Soutěže studentů středních a vysokých škol za rok 2014 již byla vyhodnocena a byly předány ceny, my však pokračujeme v představování soutěžních prací studentů. Anežka Hladíková z ČVUT přišla s velmi svěží básní.

 • Láká vás online podnikání?
  Online podnikání zažívá všeobecně zvýšený boom. Není se čemu divit. Vždyť v dnešní době nemá jistotu stálého zaměstnání téměř nikdo. Najít si takové uplatnění, které vám bude po všech stránkách vyhovovat, je na pracovním trhu stále složitější záležitostí. S rozvojem internetu více a více lidí přemýšlí o tom, že by se v této sféře taktéž usadili. Odvážným štěstí přeje, buďte mezi nimi i vy!
 • Osa Soul-Peking-Tokio: Spolupráce plně obnovena!

  Čína, Japonsko a Jižní Korea se v neděli v jihokorejském Soulu dohodly na obnovení ekonomické spolupráce. Chtějí uspíšit vznik zóny volného obchodu. Korejská prezidentka Pak Kun-hje, japonský premiér Šinzó Abe a jeho čínský protějšek Li Kche-čchiang se v neděli na třístranném summitu shodli, že po třech letech obnoví vzájemnou, nejen ekonomickou, spolupráci. Vedle spolupráce v hospodářské oblasti […]

  Příspěvek Osa Soul-Peking-Tokio: Spolupráce plně obnovena! pochází z Ekonomický deník

 • RWE našla partnery pro větrnou farmu v Británii

  RWE, Green Investment Bank, Siemens a Macquarie Capital se zapojí do projektu offshore větrné farmy ve Velké Británii. Investice dosáhne 1,5 miliardy liber. Německá společnost RWE našla další tři partnery, kteří budou investovat do projektu na vybudování offshore větrné farmy, která bude stát na otevřeném moři, 27 kilometrů od pobřeží britského Suffolku. Projekt bude stát […]

  Příspěvek RWE našla partnery pro větrnou farmu v Británii pochází z Ekonomický deník

 • Hlavní bezpečnostní hrozbou jsou nově aplikace od Applu

  Hlavní rizika se netýkají ani Javy, ani přehrávače Flash Player nebo Adobe Readeru, nýbrž QuickTime a iTunes.  Takové výsledky alespoň dávají celosvětové statistiky společnosti Secunia/Flexera Software, založené především na údajích z nástroje Personal Software Inspector. Software Inspector je systém, který kontroluje používané programy a to, zda jsou pro ně nasazovány záplaty. Z těchto dvou parametrů […]

  Příspěvek Hlavní bezpečnostní hrozbou jsou nově aplikace od Applu pochází z Ekonomický deník

 • Vnitro chce kontrolovat IT zakázky všech ministerstev

  Ministerstvo vnitra bude chtít kontrolovat veřejné výdaje na informační a komunikační technologie. Mají se mu podřídit všechna ministerstva. Ministerstvo vnitra chce schvalovat veřejné výdaje souvisejícími s informačními a komunikačními technologiemi na služby (např. „Zpracování dat“) a/nebo investice (např. „Programové vybavení“). Pokynům vnitra se napříště bude muset podřídit každé ministerstvo, ústřední správní úřad, jiná organizační složka […]

  Příspěvek Vnitro chce kontrolovat IT zakázky všech ministerstev pochází z Ekonomický deník

 • pondělí 2. 11.
  Dnes v 10.00 startuje čtvrtý okruh veřejnoprávního rádia, nová podoba stanice mluveného slova Český rozhlas Plus. Poutá na to kampaň s Barborou Tachecí, Janem Bumbou, Danou Drábovou a Josefem Šlerkou. Připomínáme zevrubnou historii od Milana Šmída a rozhovor s šéfredaktorem Plusu Alexandrem Píchou. 
 • Proč muslimové volí Le Penovou
  POPEKONOMIE Nynější imigrační vlna může prudce ovlivnit pracovní trh Evropy a způsobit pokles mezd v některých oborech
 • Proč muslimové volí Le Penovou
  POPEKONOMIE Nynější imigrační vlna může prudce ovlivnit pracovní trh Evropy a způsobit pokles mezd v některých oborech
 • Proč mohou finance zachránit planetu
  Je třeba realizovat masivní investice do rozvoje čistých technologií a energetické účinnosti
 • Proč mohou finance zachránit planetu
  Je třeba realizovat masivní investice do rozvoje čistých technologií a energetické účinnosti
 • Problém za sto giga. ČEZ se soudí s firmami, které modernizují jeho elektrárny
  Pokud do něčeho investujete sto miliard korun, očekáváte, že za tuhle tučnou sumu dostanete zboží nebo službu v odpovídající kvalitě. Podobná očekávání měli zcela jistě i ve společnosti ČEZ, když se pouštěli do rekonstrukce dosluhujících tepelných elektráren.
 • Problém za sto giga
  ČEZ se soudí s firmami, které modernizují jeho elektrárny. V právních bitvách půjde o miliardy korun
 • Privatizační žranice se zadrhla
  Nájemníci chtějí kupovat byty postaru, radnice neví, jak a jestli vůbec prodávat
 • Prima uprchlická sezona
  České firmy umějí vydělat na migrační vlně. Prodávají radary, kontejnery a vozí uprchlíky domů
 • Přímá linka do Kremlu
  Pokud budete hledat důvod, proč se stanoviska prezidenta Miloše Zemana k zahraniční politice často blíží stanoviskům Kremlu, naleznete jej na fotkách, které kolují po sociálních sítích. Je na nich během návštěvy USA zachycen Zemanův poradce Martin Nejedlý (na snímku), který má na svém telefonu obal s fotkou ruského prezidenta Vladimira Putina v černých brýlích. Tak aspoň známe skutečného tvůrce zahraniční politiky Hradu. Kde je Kmoníček?
 • Příliš ostré kung-pao
  Firma CEFC, jež utrácí v Česku miliardy, je napojena na čínskou vojenskou rozvědku a její jednání odpovídá tamnímu vzorci politického boje

 • REAKCE
  Reakce vinaře Tomáš Krista Společnost Vinařství Krist s.r.o. i pan Tomáš Krist zásadně odmítají nařčení z úmyslných podvodů s vínem. Nikdy v minulosti (ani v současnosti) nebylo těmito do oběhu uváděné víno původem z jiných zemí vydáváno za víno moravské provenience. Zavedená opatření taktéž téměř eliminují možnost opakování dvou nepříjemných situací, kdy byl pan Tomáš Krist v jednom případě v roce 2012 podveden dodavatelem vína, který do něj bez jeho vědomí přidal syntetický glycerol (důsledek: okamžité ukončení obchodní spolupráce s dodavatelem), a v druhém případě byly v roce 2013 v jeho víně díky křížové kontaminaci z vína vráceného dodavateli ještě před jeho uvedením do oběhu zjištěny stopy syntetického glycerolu (důsledek: okamžité ukončení spolupráce s dodavatelem a zpřísnění sanitačních postupů zásobních nádob).
 • Rakousko-česká radost
  Šéfkuchař Jan Punčochář na dálku vaří i v Popovičkách. Vyplatí se sem zajet
 • Rakousko-česká radost
  Šéfkuchař Jan Punčochář na dálku vaří i v Popovičkách. Vyplatí se sem zajet
 • Race to Dubai
  EMIRATES Společnost Emirates se již druhým rokem zúčastnila golfového turnaje Pro-Am, který předchází turnaji D+D Real Czech Masters. Golfová událost se konala koncem srpna na hřišti Albatross Golf Resort v Praze. I tento rok přivezl Emirates na turnaj svou oblíbenou interaktivní hru Race to Dubai with Emirates.
 • Putinova dcera, dosud tanečnice, buduje ruské Silicon Valley
  Být vědcem v Rusku je docela prima. Při studiu se moc nepřetrhnete, takže vás neznají ani spolužáci, ani profesoři; zbývá vám spousta času třeba na sport. Pak si uděláte výlet za účelem konference na zcela obskurní téma, jemuž nikdo nerozumí. Jakoby mimochodem se najednou ocitnete ve vedení nejprestižnějšího akademického ústavu v zemi a předsedáte dvěma či třem přidruženým organizacím. A než se nadějete, dostane jedna z „vašich“ agentur kšeft za čtyřicet miliard korun.
 • První svého druhu – Office Night
  SPOLEČNOST Vydavatelství Mladá fronta ve spolupráci s ArtGen Office Gallery uspořádalo ojedinělý Business-lifestyle festival Office Night s mottem: „V práci nepracujeme. V práci žijeme.“ V hlavní hudební show festivalu vystoupil zpěvák Vojtěch Dyk s kapelou B-Side Band bandleadera Josefa Buchty.
 • Průzkum ze šuplíku
  Češi jsou podle posledního průzkumu agentury STEM antievropany uprostřed Evropy. Tři pětiny by nyní hlasovaly proti vstupu do Unie, což je dosud nejhorší číslo. Důvodem nelibosti Čechů k EU je migrační vlna. Ta migrační vlna, která zemi uprostřed Evropy de facto míjí.
 • Prolomeno, ale jen někde
  Ministr financí Babiš u vládních kolegů silně lobboval za zachování limitů na dole ČSA
 • Prohibice svobody
  Skutečnost, že nekuřáckých restaurací i hospod valem přibývá, je jasným dokladem toho, že neviditelná ruka trhu funguje
 • Profit - E15.cz / Euro
  E15 - ekonomické zprávy, novinky z byznysu, finance, burzovní zprávy, kurzy měn

Hitpardáda štítků