Prosinec je nejlepším časem na běhání: Pětadvacetidenní běžecká výzva se letos poprvé koná i v Česku

Češka Babeta Schneiderová se inspirovala londýnskými triatlonisty, kteří se rozhodli udržet obyvatele hlavního města Spojeného království v kondici i v období svátků. Adventní výzva má motivovat sportovce i nesportovce, aby se udrželi fit i v prosinci. V Praze se bude dokonce běhat společně.


Zdroj: life.ihned.cz
Témata: NEJLEP, A, STRAVOV, JE NEJLEP, POPRV, PROSINEC JE, EDO, KON, SPORT, NA B
 • Vstup Kofoly na pražskou burzu může být vzorem pro další české firmy, říká manažer úpisu
  Vstup Kofoly na pražskou burzu může být vzorem pro další úspěšné tuzemské firmy. Které to budou, zatím není jasné, ale Česká spořitelna s některými případnými emitenty vede diskusi. Na vaše dotazy odpovídal Antonín Piskáček z České spořitelny, která byla při úpisu akcií Kofoly v roli poradce.
 • Ceníte si svého života? A jak moc?
  Je s podivem, kolik lidí s ekonomickým vzděláním se dnes neumí orientovat ve vlastních financích. Bez mrknutí oka si sjednávají další a další špatně nastavené životní pojistky, místo aby aktualizovali staré pojistné smlouvy na životní i majetková rizika a chránili se proti novým rizikům. Nejlepší je dělat vždy po pár letech nebo při každé významné změně v životě pravidelnou revizi finančních potřeb celé rodiny.
 • Novou náměstkyní pro energetiku na MPO je Lenka Kovačovská
 • Sorosova charita jako bezpečnostní hrozba
  Rusko zakázalo „prodemokratickou“ charitu, kterou založil miliardář George Soros. Ta, podle Ruska, představuje hrozbu pro státní bezpečnost i odporuje ruské ústavě. V pondělním prohlášení ruská generální prokuratura rozhodla umístit dvě Sorosovy charitativní organizace – Open Society Foundations (OSF) a Open Society Institute (OSI) – na „black list“ zahraničních nevládních organizací. Jejich aktivity jsou pro ruský stát považovány za „nežádoucí“.
 • Kopřivnická TATRA má nového šéfa

  Dosavadní výrobní ředitel firmy Martin Bednarz byl zvolen jako nový generální ředitel. Vystřídal tak dosavadního ředitele Petra Karáska, který byl ve funkci dva roky.

 • Automobilka Volkswagen svolá v Indii přes tři sta tisíc vozů, týká se to i tamních škodovek
  Společnost Volkswagen v Indii svolává 323 tisíc dieselových vozů. Vozy porušovaly emisní normy. Mezi svolanými auty budou také vozy Škoda.
 • Česká republika by měla plnit své závazky vůči NATO
  Deklarace, již na začátku listopadu zveřejnili v Bukurešti představitelé devíti zemí střední a východní Evropy, také zmiňuje dvě procenta HDP na obranu, což Česko dlouhodobě nedodržuje. Čeští politici by měli i podporovat přítomnost jednotek NATO na území ČR, protože garantuje naši bezpečnost.
 • RoklenFX: Silnější koruna i euro, dolaru podrazila nohy data
  Česká koruna končí dnešní den mírně silnější na obou hlavních párech. V případě eurokoruny se posunula 27,026 EURCZK, v případě eurodolaru pak posílila až na 25,45 USDCZK.
 • Volkswagenu poprvé od skandálu s emisemi klesly prodeje v USA. Aut se prodalo u čtvrtinu méně
  Prodeje vozů Volkswagen v USA poprvé od odhalení skandálu s manipulacemi emisí klesly. Meziročně to bylo téměř o čtvrtinu. Agentura Standard & Poor's snížila firmě hodnocení na BBB+. Naopak pokles prodeje aut Audi klesl minimálně, byť se jich skandál také týká.
 • Afghánistán. Přehlížený zdroj vlny imigrantů
  Válka v méně či více výrazném projevu probíhá v Afghánistánu od roku 1979. Zklidnění situace je připisováno vojenským operacím pod vedením zejména USA a dalších spojenců NATO. Na konci roku 2014 došlo k oficiálnímu ukončení mise Mezinárodní bezpečnostní podpůrné síly (ISIF) a průzkum The Asia Foundation tvrdí, že právě tento moment vedl ke zhoršení situace v zemi. Ta se v průzkumu reflektuje ve strachu lidí z různých sociálních i etnických skupin v obavách o vlastní bezpečnost a ekonomický osud…
 • Prosinec na trzích: Ježíšek potěšil majitele dolarů a evropských akcií
  Čas adventu má být obdobím klidu a rozjímání. Investorům ale prosinec zacvičil s tlakem. Jedněm přinesl radost, druhým přičinil vrásky. Krásné Vánoce určitě měli ti, kteří věřili akciím a americkému dolaru. Dolar posílil vůči koruně skoro o dvě procenta a evropské akcie doháněly své celoroční ztráty osmiprocentním růstem.
 • Prosinec přinesl zlepšení dostupnosti bydlení
  7.1.2013 - Úrokové sazby a ceny bytů v závěru roku klesly a s nimi i indexy dostupnosti bydlení vyjadřující míru zatížení domácnosti hypotečních splátkou.
 • Prošli jsme pozměňovací návrhy k #EET. Přečtěte si, jak se systém může změnit
  Nad tím, v jaké podobě a zda vůbec bude elektronická evidence tržeb nakonec schválena, visí otazník. Přečtěte si, jak vypadají všechny pozměňovací návrhy.
 • PR osobností roku je Lucie Bittalová
  Českou osobnosti PR je Lucie Bittalová. Byla jí zvolena účastníky odborné konference Public Relations Summit.
 • Prosperita na dosah v novém vydání

  Proč se vašemu podnikání nedaří tak, jak byste chtěli? Je tu něco, co nevíte? Inspirujte se novým vydáním e-knihy "Prosperita na dosah", kterou si můžete zdarma stáhnout ve třech formátech (PDF, EPUB a MOBI). Přepracovaná publikace přináší nové a moderní pohledy na současné podnikání. Zjistíte v ní například, jaké poučení vám může přinést aktuální vlna "infopodnikání", proč mají firmy často vratké základy, jak je to s motivací lidí i zákazníků. Nenajdete zde detailní popisy, jak co máte udělat (první kapitola se ostatně zabývá právě neužitečností konformity a univerzálních návodů na úspěch), ale inspiraci pro vaše rozhodování a směřování.

 • ProstaPlast není lék na prostatu! Bacha

  Stárnoucí muže trápí pohlavní žláza, která leží mezi konečníkem a stydkou kostí, objemná jako vlašský ořech. Zánět nebo nadměrná velikost prostaty zapříčiňuje, že máte potíže s močením. Lékařské vyšetření obvykle probíhá rektálně, což normálního člověka odpuzuje. Ale buďme obezřetní vůči náplastem ProstaPlast, jež propaguje vtíravá internetová reklama! Prodejce podezřelých nálepek odkazuje na údajnou vědeckou studii, která […]

  Příspěvek ProstaPlast není lék na prostatu! Bacha pochází z KupníSíla.cz

 • Prostě sexy: Kate Middleton si vyrazila Bez PODPRSENKY a...
  Patří k nejkrásnějším ženám Británie a včera to opět potvrdila. Premiéra. nové bondovky Spectre, která se konala v Londýně, měla jen jednu hlavní hvězdu. Byla
 • Prostor nad Českem se v létě zahustil, počet přeletů dosáhl 391 tisíc
  Letecká doprava na českém nebi od května do konce září stoupla čtyřprocentním tempem. Počet přeletů dosáhl 391 tisíc, oznámil generální ředitel Řízení letového provozu (ŘLP) Jan Klas. Za nárůstem stojí mimo jiné skutečnost, že se aerolinky vrátily k využívání delších tras v tuzemském vzdušném prostoru, které opustily v souvislosti s konfliktem na Ukrajině.
 • Prostory Pro Podnikání
  Inzertní server z rodiny Denik.cz - zaměstnání, nemovitosti a byty, auto-moto, seznámení, obchod a služby, domácnost a hobby, zvířata a potřeby pro chovatele
 • Pro studenty a širokou veřejnost pořádáme Evropské dny
  V rámci celoevropské zářijové akce, která je zastřešována meziregionálním programem spolupráce INTERACT, pořádá každoročně Ministerstvo pro místní rozvoj ve spolupráci s Ministerstvem zemědělství a rozvoje venkova Slovenské republiky Evropské dny spolupráce.Hitpardáda štítků